Nivea, Vital, Szampon wzmacniający z płynną keratyną

Nivea, Vital, Szampon wzmacniający z płynną keratyną

Przywróć piękno i gęstość włosów z szamponem Vital. Wzmacniająca formuła z ekstraktem z granatu:
- odczuwalnie pogrubia i wzmacnia włosy,
- wydobywa blask i piękno włosów,
- pozostawia włosy miękkie i gładkie w dotyku.

Sposób na grube, lśniące włosy

Od zawsze miałam problem z puszącymi się i wypadającymi włosami, do tego cienkie i wolno rosnące.

Na szampon trafiłam w Biedronce - niemiecki, nawet bez polskiej naklejki.
Już po pierwszym użyciu szamponu włosy były gładsze w dotyku, lepiej się układały.

Gdy po miesiącu poszłam do mojej stałej fryzjerki nie mogła uwierzyć, że nie używam nic poza szamponem - moje włosy stały sie grube, mocne, nie wypadają garściami, łatwo się roszczesują, układają...

Gdy chwilowo zabrakło go Biedronce, spróbowałam innego szamponu i już po 3 użyciach przeszukiwałam internet, żeby znaleźć Vital.

Kupiałm, 2 mycia i włosy znowu były cudowne!

Polecam!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

nigdy więcej!

zakupiłam ten szampon w promocji. patrząc na markę Nivea na której już się kilka razy sparzyłam postanowiłam dać mu szansę
+ piękny zapach

- strasznie a to strasznie wysuszył mi włosy a zwłaszcza skórę głowy. po użyciu zaczęła swędzieć głowa, czuję pod palcami a pod linią włosów tuż przy szyi zrobiły mi się strupki. takich cyrków to ja nie miałam jeszcze
- włosy obciążone
-ciężko się układają
jednym słowem masakra... chyba już nie zaufam linii nivea..

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa

Dobry

Zakupiłam go bez wcześniejszego sprawdzenia na wizażu. Przeczytałam recenzje i doszłam do wniosku że zakup był bez sensu. Po kilku użyciach zmieniłam zdanie, bo na moich włosach żadnych złych rzeczy nie zrobił.
Dobrze się pienił i zmywał wszelkie zanieczyszczenia. Włosy były błyszczące i dobrze się układały, nie były obciążone.
Różnica może wynikać z faktu że to był szampon niemiecki, wypuszczony właśnie na ten rynek.

dziwny

Jedyne co zrobił to siano z moich włosów, a że mam fisia:-) na punkcie włosów to odstawiłam go od razu nie dając mu ponownie szans-skreśliłam go od razu
Włosy miałam suche, sianowate, bez życia, nie elastyczne, oj nie
Zawiodłam się na nim szalenie
Pięknie się pieni i naprawdę oczyszcza włosy ale co z tego jak włosy były suche i nie chciały sie układać
Jedynie co mi się w nim podobało to zapach-piękny
Poza tym zero działania
Nie polecam

Nigdy więcej

Straszny..... Kupiłam go z ciekawości na działanie gdyż ma płynną kreatyne ale jest masakryczny. Wysuszył mi włosy, sprawił że stały się twarde i wyglądały jak przetłuszczone mimo że były mega suche ;/.

Nie polecam go i napewno go więcej nie kupie, zmarnowane pieniądze.

+Plusy

+opakowanie

-Minusy

-wysusza włosy
-stają się łamliwe i matowe
-zniszczył mi włosy na 3 dni :p
-nie daje efektu obiecanego przez producenta

Używam tego produktu od: użyłam go tylko raz
Ilość zużytych opakowań: nawet nie zużyłam pierwszego

Koszmar

Najgorszy szampon pod słońcem. Kupiłam go z ciekawości - bo nowośc i w promocji. Niestety na tym mój dobry humor się kończy. Szampon strasznie obciąża włosy, a co więcej starsznie je oblepia i daje efekt brudnych włosów. Po kilku użyciach wylałam go do zlewu. Jednym słowem masakra.

Używam tego produktu od: używałam miesiąc temu

Ciut za ciężki

Ogólnie lubię szampony Nivei, ale ten jest jakiś dziwny.
Ma przyjemną konsystencję i świetnie się pieni a po użyciu rzeczywiście włosy są bardziej śliskie, gładkie i lejące. Nawet mogłam zrezygnować z odżywki, gdy go stosowałam. Do tego ma przyjemny zapach, który jest dość intensywny, ale mi się podobał.

Niestety moje włosy po nim szybciej się przetłuszczały przy głowie i pod koniec dnia miałam wrażenie, że są nieświeże :rolleyes: Plusem było to, że końcówki były nawilżone lepiej niż po innych specyfikach tego typu, jednak to obciążanie to nie jest coś, czego oczekiwałam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

nic niezwykłego

Żałuję, że go kupiłam. Jest dość ,,ciężki" (pewnie od silikonów) i włosy po nim są szybko tłuste, rozdzielające się, takie... nieładne. Żadnego pogrubienia nie zauważyłam, a po płynnej keratynie też nic nie widać. Bubel jednym słowem. o wiele lepszy jest long repair z tej serii.

Używam tego produktu od: kilka tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 400ml

Nie polecam

Kupiłam w promocji w Rossmanie za 9 zł. Kiedyś używałam szamponów Nivea, potem próbowałam z innymi, ale że była promocja to postanowiłam go kupić.

Pierwsze co zauważyłam to zapach - szczerze mówiąc to wydaje mi się on "męski". Dlatego dziwnie myje mi się nim włosy. Poza tym zapach bardzo długo się utrzymuje na włosach.

Ogólnie podoba mi się konsystencja - nie jest ani za rzadki, ani za gęsty. Jak każdy szampon z Nivea.

Muszę przyznać, że jest wydajny.

Czy pogrubia włosy? Hm, nie wiem czy jakikolwiek szampon jest w stanie to uczynić, ale jakiś tam efekt jest.

Moich włosów nie plątał, nie wypadały po nim, ale miękkie i gładkie niestety nie też były.

Ogólnie jakoś bardzo rozczarowana nie jestem, nie wierzę w to, co piszą producenci, staram się wybierać produkty nie testowane na zwierzętach, no i najczęściej poluję na promocje. Gdyby nie ten okropny zapach, dostałby więcej gwiazdek.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa dużego opakowania

okropny

Zero plusów:
Minusy:
-nie pogrubia
-obciąża
-cięzko rozczesać włosy
***nie polepsza kondycji włosów
-strasznie wypadają włosy
-wysusza
Po tej firmie spodziewałam sie czegos lepszego

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 butelke

Od czasu do czasu

-obciaza wlosy
-bez odzywki po nim nie ma szans na rozczesanie
-nie pogrubia jak zapewnia producent
-bardzo chemiczny
+gdy uzyje odzywki mozna rozczesac wlosy

Nie nalezy do najgorszych, ale nigdy nie przepadalam za szampnami z Nivea. Szczegolnie teraz, gdy pogorszyli ich sklad.

Zawiodłam się!

Mam włosy suche i cienkie,zależało mi na objętości i ogolnym wzmocnieniu myslałam,że to szampon dla mnie,ale rozczarował mnie na całej lini
+pogrubił włosy,więc optycznie wydały sie bardziej gęste-to mnie zaszkodziło ALE
Długotrwałe używanie spowodowało,że
-włosy były przeciążone,w odczuciu tak jakby nie wysychały do końca,albo były lekko tłuste
-szybciej sie przetluszczały
-nie były miękkie,wręcz przeciwnie sianowate i trudno było je rozczesać
-przesuszyły się jeszcze bardziej
-WŁOSY MI POPROSTU WYPADAŁY-najgorzej było po umyciu,na grzebyku kłębki włosów,
Żałuje że przez jakiś miesiąc poraz kolejny dawałam mu szanse,nie dośc że mam cienkie słowy to teraz ich mniej,nie spodziewałam się tak słabego efektu
Rozczarowanie ogromne!Po zmianie szamponu teraz włosy dochodzą do siebie

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/400ml