Kolastyna, Protect Beauty, Krem do stóp z pękającą skórą pięt

Kolastyna, Protect Beauty, Krem do stóp z pękającą skórą pięt

Zawarty w kremie Collasten Complex - unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu usprawnia metabolizm i proces dotleniania komórek skóry. Zawartość 10% urea intensywnie nawilża i zmiękcza przesuszona i pękającą skórę, zapewniając jej poprawę kondycji oraz wyglądu. Pantenol regeneruje i nawilża naskórek, przywracając mu miękkość i aksamitną gładkość.
Nakładać na czystą i osuszoną skórę stóp wykonując delikatny masaż.

Ulubieniec

Uwielbiam! Nie miałam do tej pory lepszego kremu do stóp. Krem dobrze się wchłania i nie powoduje lepienia się skóry czego osobiście bardzo nie lubię. Stopy są nawilżone na dłuższa czas. Najbardziej lubię nakładać krem na noc i kiedy się budzę moje stopy są miękkie i gładkie.

Jest ok

Przyjemny w aplikacji krem do stóp, o lekkiej kremowej formule, która pozwoli na dokładną aplikację produktu na całej powierzchni stóp.
Ponadto zawiera kolastynę, która wpływa na procesy odbudowy popękanej skóry, co jest szczególnie częste jeśli chodzi o skórę na naszych piętach.

Ratunek suchym stopom.

Potrzebowałam szybkiego ratunku dla przesuszonych stóp przed ważną imprezą i zakupiłam od taki kremik w biedronce za całe 3 zł więc ochów i achów się nie spodziewałam.
A dostałam super produkt, który po 3 dniach smarowania pięknie wygładził i nawilżył stopy.
Takie niespodzianki to ja lubię.
Super działanie, ładnie się wchłania, przyjemny zapach, za kilka złotych zadziałał lepiej niż inne droższe specyfiki.

Radzi sobie :)

Bez względu na porę roku skóra na moich stopach jest przesuszona i szorstka, walczę z tym od bardzo dawna stosując i testując kolejne kremy, które zazwyczaj działają na chwilę.
Tym razem w moje ręce trafiła Kolastyna z racji sporej promocji.

Krem jest gęsty i tłusty, łatwo się rozprowadza i dość szybko wchłania pozostawiając na stopach ochronny film.

10% UREA ma za zadanie intensywnie nawilżyć skórę i myślę, że producent spełnił tą obietnicę.
Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że stopy są znacznie bardziej miękkie, a szorstkość pięt zminimalizowała się.

Obecnie produktu używam już około miesiąc i wydaje mi się, że jest to odpowiedni moment na szczerą, rzetelną opinię.

Kondycja moich stóp znacznie się poprawiła, skóra przestała pękać, stała się nawilżona, miękka, gładka.

Aplikacja tego kremu jest ogromną przyjemnością, ponieważ jego zapach jest delikatnie miętowy, zapewnia on również uczucie chłodu i świeżości, zapewne przez zawartość pantenolu w składzie.

Opakowanie to zaledwie 75ml, lecz nawet przy codziennym użyciu krem jest niezwykle wydajny.

Jak dla mnie NIE

Skusiłam się na zakup przez pozytywne oceny na KWC. Niestety nie spełnił moich oczekiwań. Bardzo długo się wchłania i mimo wszystko pozostawia na skórze tłusty film. Nie robi z girkami praktycznie nic...

Krem przynoszący skórze stóp ukojenie

ZALETY:
- krem ma lekką konsystencję, która bardzo szybko się wchłania i natychmiastowo zmiękcza naskórek
- ma orzeźwiający zapach i sprawia że na skórze pojawia się przyjemny mentolowy "chłód"
- sprawia że pięty są odżywione i zregenerowane
- systematycznie stosowany wzmacnia skórę pięt przed pękaniem
- niska cena
- wydajny

Dla mnie super

Fajnie pachnie, jest niedrogi ma wygodne opakowanie i co najważniejsze spełnia swoje zadanie :)
Jak dla mnie nie ma wad, kupiłam na promocji za 7zł i dostałam jeszcze krem do rąk, który pachnie obłednie ;)

Ilość zużytych opakowań: półtora

Średniak

Zdecydowanie nie przyłączę się do zachwytów nad tym kremem. Dla mnie to zdecydowanie mało zachwycający średniaczek. Bardzo słabo się wchłania, trudno jest go wmasować, tak żeby założyć kapeć suchą stopą. Zostawia po sobie tłustawą warstewkę i trzeba ją albo wytrzeć, albo nałożyć skarpetki. I to mi bardzo w tym produkcie przeszkadza. Nawilża i owszem, ale nie spektakularnie. Oczywiście stopy po zdęciu skarpetek są gładkie, ale komfortu "intensywnego nawilżenia" nie poczułam. Obietnica producenta, że rzekomo odbudowuje popękany i uszkodzony naskórek też jest moim zdaniem na wyrost. Podsumowując, ponownie po niego nie sięgnę. Jak dla mnie słabe wchłanianie jest sporym minusem, a i rezultaty po stosowaniu tego kremu nie zachwycają.

cudeńko

Polecam bardzo. Krem jest fantastyczny. U mnie sprawdził się wyśmienicie. Nie mam wielkich problemów ze stopami, nie pękają, ale są suche i stwardniałe. Krem idealnie nawilża i zmiękcza skórę na piętach. Stosuję zawsze na noc więc nie ma dla mnie znaczenia jak długo się wchłania. Wmasowuję po kąpieli, czekam kilka minut i zakładam skarpetki. Gdy rano wstaję stópki mam mięciutkie, miłe w dotyku, delikatne.
Na prawdę porządny krem do codziennej pielęgnacji stóp.

Ilość zużytych opakowań: 2 opak.

Świetny!

PLUSY:
- wydajność
- konsystencja
- dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
- cena
- zapach jest bardzo przyjemny słodko-miętowy
- najważniejsze: bardzo dobrze nawilża skórę stóp i świetnie radzi sobie z popękanymi piętami

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: tygodnia

Idealny!

Krem jest wydajny, szybko się wchłania, łatwo rozsmarowuje i przede wszystkim bardzo dobrze działa!
 mocno nawilża
 skóra miękka i gładka
 stopy długo pozostają w dobrym stanie

Minusów brak

Pozdrawiam!

Ślizga mi się noga w kapciu po użyciu, ale nawilża dobrze.

Tak jak w tytule : krem dobrze nawilża, odżywia skórę stóp, ALE.. właśnie jest małe ale - krem pozostawia tłusty film i dość topornie się wchłania - nakładając skórzanego kapcia ślizga mi się w nim noga, to samo dzieje się gdy nakładam nawet kilkanaście minut po aplikacji gumowe basenowe klapki. I znowu to samo jeśli zakładam japonki i wychodzę. Strasznie mnie to denerwuje, że kosmetyk tak opornie się wchłania - gdyby ładnie się wchłaniał i gdyby nie pozostawała tłustawa wartswa byłby ideałem.

Plusy:
Wydajny
Tani - kosztuje 5,99zł
Łatdwo dostępny (rossy, natury, hipermatkety tesco, kerfury, itd)
Utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry stóp, regeneruje ją, pomaga nie tylko doraźnie, ale na dłuższą metę.
Ładny zapach
Odpowiednia, treściwa konsystencja
Wygodne opakowanie typu tuba ułatwiająca wyciskanie kremu i wykorzystanie go w 100% (polecam rozcięcie opakowania bo dużo kremu jeszcze się tam kryje).

Jedyny minues to ten woskowy film, ale mimo wszytsko kupię ponownie i polecam bez 2 zdań.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka kremu