Esotiq, Formula, Push Up Breast Serum (Serum powiększające biust)

Esotiq, Formula, Push Up Breast Serum (Serum powiększające biust)

Piersi formuje znajdujący się pod skórą tłuszcz. Im jest go więcej, tym biust jest większy i bardziej kształtny. Istnieją 2 sposoby, by zwiększyć ilość tłuszczu pod skórą piersi. Pierwszy to lipofilling, czyli chirurgiczne zwiększenie ilości tłuszczu. Drugi, bez skalpela, to serum powiększające biust ESOTIQ Formula Push Up. Wysoka zawartość składnika aktywnego najnowszej generacji o nazwie VOLUFORM stymuluje wzrost ilości tkanki tłuszczowej pod skórą, powiększając piersi nawet o 2 cm w obwodzie. Czyli rozmiar A zamienia się w B, a B staje się C. To o wiele więcej niż efekt Push up. To spełnienie marzeń
VOLUFORM - naturalna alternatywa dla lipofillingu. Dodaje objętości, a przy tym ujędrnia, aby uniknąć efektu opadania skóry. Ma działanie odbudowujące, wypełniające i ujędrniające piersi. Technologia Volufirming działa na wszystkie warstwy skóry (tkanka podskórna, skóra właściwa i naskórek):
- zwiększa objętość komórek oddziałując na adipocyty,
- zwiększa jędrność oddziałując na fibroblasty (kurczenie, organizacja i ochrona włókien kolagenowych),
- efekt detoksykacji dzięki oddziaływaniu na proteasony dla tworzenia lepszych komórek (efekt - 4. efekt młodego wyglądu, dzięki różnicowaniu keratynocytów.
Badania kliniczne udowodniły, że po 4 tygodniach regularnego stosowania VOLUFORM powoduje wzrost objętości biustu nawet o 2 cm.
MASŁO SHEA - zwane też z języka francuskiego masłem karite, było od wieków znane i stosowane do pielęgnacji skóry. Niezwykle wysoka zawartość witamin A, E i F powoduje, że masło dostarcza skórze podstawowych składników, jakie są jej potrzebne do zachowania gładkości, jędrności i zdrowego, promiennego kolorytu. Charakteryzujące się dużym powinowactwem do warstw lipidowych naskórka, masło karite wspomaga ich ochronne działanie. Pielęgnuje skórę nie pozostawiając uczucia tłustości.
MASŁO Z MANGO - pozyskiwane jest z owoców drzewa występującego w lasach Afryki Środkowej. Zawiera ok. 50% nasyconych kwasów tłuszczowych i ok. 50% nienasyconych kwasów tłuszczowych. Surowiec bogaty w kwasy stearynowy i oleinowy. Jest to doskonały emolient, który nawilża, zmiękcza i chroni skórę także przed promieniowaniem UV. Ma działanie silnie nawilżające. Chroni i odbudowuje naskórek, wygładza i ujędrnia skórę.
OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW - olej roślinny, tłoczony z nasion drzewa migdałowego, popularnie zwanych migdałami. Olej zawiera głównie kwasy oleinowy (60-70%) i linolowy (20-30%), a ponadto witaminy (A, B1, B2, B6, D, E) i składniki mineralne. Posiada wysokie własności zmiękczające (emolient) i odżywiające skórę. Działa ochronnie, łagodząco oraz nawilżająco.
OLEJ ARGANOWY - zwany złotem Maroka lub eliksirem młodości - jest obecnie najdroższym i najbogatszym we właściwości pielęgnujące olejem produkowanym na świecie. Wytwarzany jest z owoców arganii żelaznej, inaczej drzewa arganowego, które występuje tylko w jednym miejscu na świecie, tzn. w południowo-zachodniej części Maroka. Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (80%), głównie kwasy omega-6 i omega-9. Dzięki dużej dawce witaminy E oraz antyoksydantów, chroni strukturę skóry przed zniszczeniami powodowanymi czynnikami zewnętrznymi.
KIGIELINE - cudowne właściwości kigelia africana są znane od wieków w naturalnej medycynie Afryki. Kora, liście i miąższ drzewa kigelia africana zawierają bowiem flawonoidy (w tym luteolina i kwercetyna) oraz fitosterole – substancje, które mają strukturę zbliżoną do żeńskich hormonów, estrogenów, i w badaniach klinicznych okazały się odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Kigelia africana wzmacnia włókna kolagenu, poprawia elastyczność skóry i pobudza jej procesy naprawcze, a w efekcie ujędrnia biust i modeluje jego kształt. Działa również ściągająco na skórę dekoltu i szyi, łagodzi podrażnienia.
TRITISOL (proteiny pszeniczne) - uelastyczniają skórę. Wygładzają i nawilżają naskórek.
KWAS HIALURONOWY (hialuronian sodu) - to mukopolisacharyd łączący ze sobą włókna kolagenowe i elastynowe w skórze. Występuje naturalnie w naszym organizmie. W głębszych warstwach skóry (zwanych skórą właściwą), w połączeniu z włóknami kolagenu i elastyny tworzy system podporowy naskórka, jednocześnie dbając o odpowiednie nawodnienie macierzy międzykomórkowej skóry. Kwas hialuronowy jest w stanie związać pod skórą od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa i z tego powodu jest stosowany w produktach kosmetycznych jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających. Pełni również rolę nośnika substancji aktywnywnych, ułatwiającej wprowadzenie pozostałych składników kosmetyku w głąb skóry.
D-PANTENOL (witamina B5, kwas pantotenowy) - naturalny składnik występujący w skórze i włosach, niezbędny do ich prawidłowego formowania się. Łatwo wnika w głąb skóry, zmniejsza utratę wody przez naskórek. Przy tym skutecznie nawilża skórę, nadając jej miękkość i elastyczność. Stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu działa gojąco i regenerująco.
ALANTOINA - działa regenerująco, ułatwia gojenie i odnowę uszkodzonego naskórka. Zmniejsza pieczenie, łagodzi, zaczerwienienie skóry wrażliwej. Ma także działanie nawilżające, wygładza i zmiękcza skórę.
GLICERYNA - w naturalny sposób osłania skórę. Przenika do przestrzeni międzykomórkowych, gdzie wiąże ilość wody niezbędną do zachowania prawidłowego nawilżenia skóry. Ma doskonałe właściwości łagodzące, skutecznie nawilża przesuszoną skórę ze skłonnościami do pierzchnięcia. Wygładza, poprawia elastyczność, reguluje procesy prawidłowej odnowy naskórka. Działanie gliceryny jest długotrwałe. Penetruje do głębszych partii warstwy rogowej naskórka i pozostaje tam, regulując wilgotność przez około dobę.

kosmetyki do pielęgnacji biustu
ujędrniające, regenerujące, modelujące
w tubie

Bez szalu

Nie ma jakiejs rewelacji. Mocno reklamowany swego czasu przed Dzoanne, ktora ma implanty biustu... Dawniej kupowalam bielizne Esotiq poniewaz mieli niestandardowa rozmiarowke wsrod popularnych firm z bielizna. Mam rozmiar 65 F i z 8 lat temu trudno bylo kupic taki stanik - a raczej miec wybor kolorystyczny w takich rozmiarach. Serum dostalam w prezencie przy zakupie bielizny - chyba za 5 czy 10 zlotych. Bylam bardzo cieakwa dzialania. Niestety serum absolutnie nic nie podnosi ani nie powieksza! Gdy stosuje sie regularnie cos nawilzajacego lub odzywczego to wiadomo ze skora troche sie ujredrni i zmiekczy, ale taki efekt da kazdy nawilazajacy kosmetyk uzywany codziennie... Plus reklama przez modelke miajaca powiekszony biust jest to bardzo slabe zagranie ze strony firmy... Takze krem nie warty swojej ceny. pOlecam za to serium do biustu Lirene.

Skuteczne działanie.

Serum jest konsystencji kremu, bardzo szybko się wchłania. Stosuję je codziennie, wieczorem po wieczornym oczyszczeniu ciała. Pozytywny efekt zauważyłam już kilku zastosowaniach. Serum powiększa biust, staje się on pełniejszy, daje efekt powiększenia. Jestem bardzo zadowolona z tego efektu, kupię go ponownie. Serum jest w ekonomicznej cenie, warte zakupu ponieważ jest wydajne. Serum ma super zapach, nie uczula I nie zapycha, kupiłam je w Rossmann.

Serum jak każde inne

Serum obiecuje na pierwszym miejscu powiększenie biustu, ujędrnienie i przywrócenie elastyczności. Moim zdaniem nie wywiązuje się z całkowicie z tych obietnic. Jak dla mnie działa jak dobry balsam - nawilża, ujędrnia. Nic nie powiększa :)
Przepięknie pachnie - zapach utrzymuje się bardzo długo na skórze i ma bardzo zwartą konsystencje, która dobrze i szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu.
Cena za ten produkt jest znacznie wygórowana.

Naprawdę bardzo dobry i skuteczny

Jestem specyficznie nastawiona do tego typu kosmetyków ponieważ próbowałam juz kilka lecz ten mnie zaskoczył bo jako jedyny się sprawdził.
Efekt widać juz po dwóch zastosowanich.
Serum powiększa biust staje się on pełniejszy, daje efekt powiększenia.
Jestem bardzo zadowolona i napewno będzie on zawsze obecny na liście moich kosmetyków.
Jeśli chodzi o skład jest adekwatny do ceny, naprawdę dobre serum.
Cena wiadomo nie niska ale myslę że serum jest warte zakupu jest bardzo wydajne i ma super zapach, tak jak już wcześniej wspominałam jedyny kosmetyk na rynku który daje efekt powiększenia.

Używam tego produktu od: od roku

Super!

Nie myślałam, że jakikolwiek krem na piersi działa. Po zastosowaniu tego serum byłam mile zaskoczona. Ciąża zniszczyła mi piersi ale to serum naprawdę działa. Nie ujędrni zniszczonych piersi ale zdecydowanie powiększy. Już po 2 tygodniach zauważyłam efekt. Ale trzeba go regularnie stosowac, dwa razy dziennie. Używam pól roku i napewno będę używała dalej, chociaż jest trochę za drogi. Ale według mnie warto wydać te pieniądze.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i połowa 2

nie polecam !!!!

niestety moja opinia nie będzie pozytywna ... jak wiele posiadaczek małego biustu , łudziłam sie , że ktoś w końcu wymyślił jakiś cudowny lek :))) ..... niestety takie same "efekty " można osiągnąć stosując zwykłe tanie kosmetyki
.... jedyne co to serum powiększy to kieszeń producenta i pani Asi :)))

Używam tego produktu od: miesiąca ( wg producenta , po tym czasie miałam być szczęśliwa posiadaczką biustu o rozmiarze B ...hahaha )
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie