Lirene Dermoprogram, Wiśnia i Cytryna, Krem nawilżająco - wzmacniający

Lirene Dermoprogram, Wiśnia i Cytryna, Krem nawilżająco - wzmacniający

Wiśnia najbardziej ceniona za największą wśród wszystkich znanych owoców zawartość witaminy C. To wszechstronnie działający składnik, który jest silnym przeciwutleniaczem , zdolnym powstrzymać przedwczesne starzenie się skóry, wzmacniającym jej strukturę, nawilżającym, zamykającym pory i pomagający redukować cienia pod oczami.
Sok z cytryny - bogate źródło witamin: C, A i PP które aktywują komórki skóry do regeneracji, zapewniając jej naturalny i zdrowy odcień.
Witaminy C i PP stymulują produkcję kolagenu w skórze. Wygładzają, odświeżają i rozjaśniają cerę.
Proteiny pszeniczne aktywnie nawilżają skórę, wiążąc wodę w naskórku i tworząc warstwę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W rezultacie ograniczają utratę wody, a skóra staje się gładsza i bardziej miękka.

świetny zakup za grosze :)

Korzystając z promocji kupiłam ten kremik za grosze bo stwierdziłam, że nie będzie mi szkoda wydanych pieniędzy...
A to bardzo miło się zaskoczyłam, brawo dla LIRENE :)

Kremik ma delikatną, kremową konsystencję, wchłania się dosyć szybko.
Nie zapycha!!!
Używałam go na noc (na dzień preferuję preparaty żelowe)- rano budziłam się z wypoczęta, odprężoną buzią, bez żadnych podrażnień czy też śladów odciśniętej poduszki- czyli buzia była ładnie nawilżona.

Ogólnie- POLECAM, POLECAM, POLECAM :)

Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze opakowanie

przeciętny krem

Plusy:
-piękny zapach
-wydajny
-mimo iż jest tłustawy, to ma lekką konsystencję
-nadawał się na noc, całkiem nieźle nawilżał

Minusy:
-niestety zapychał

Używam tego produktu od: grudzień 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno, 50 ml

dla mnie super:)

szukalam w drogerii kremu ktory rozjasnial by skore w tym rowniez cienie pod oczami ktore u mnie sa spore ,jezeli chodzi o kremy rozjasniajace to niewielki jest wybor na polskim rynku wpadl mi przypadkowo w rece ten krem ,przeczytalam ze rozjasnia delikatnie skore i wygladza zmarszczki ,cena byla przystepna wiec sprubowalam i nie zawiodlam sie wcale .Twarz stala sie nawilzona ,promienna ,cienie pod oczami zmniejszyly sie sporo, skora delikatnie pojasniala dla mnie super:)

Używam tego produktu od: miesiaca

niestety nie dla mnie

Kupiłam ten krem w promocji za niecałe 14 złotych, potrzebowałam dobrego kremu nawilżającego, który nie podrażni mi okolic oczu, co jest ostatnio moją zmorą.

Z początku byłam nim zachwycona, bo kremik miał wszystko to co za co lubię kremy lirene - bardzo przyjemna konsystencja, ktora ladnie sie rozprowadza i szybko wchalania (nadawal sie pod podklad), delikatny przyjemny zapach, dobrze nawilzal, nie podraznil mi oczu.

Jednak po codziennym stosowaniu po niecalych dwoch tygodniach, zaczely mi wyskakiwac bolesne wypryski. Usiało mi nimi wiekszosc czola, i nie byly to male pryszcze, tylko wielkie, ropne gorki nie nadajace sie do wycisniecia.

Po recenzjach widze, ze nie tylko u mnie ten krem tak podzialal, a szkoda, bo zapowiadal sie na prawde dobrze.

Używam tego produktu od: 2 mce
Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

Wielka szkoda :(

Kurcze, jest mi strasznie smutno, że musze mu wystawić taką opinię, bo do kremiku czuję dużą sympatię. W sumie to ma bardzo dużo plusów. Dałam za niego chyba mniej niż 13 zł. Do tego ładnie pachnie (z cytryną i wiśnią nie ma to nic wspólnego, ale i tak ładnie). Ma przyjemną konsystencję - jest trochę ciężki, ale kupiłam go z przeznaczeiem na noc, więc jest dobrze. Nawilża też bardzo zadowalając0 (może nawet za bardzo). Po użyciu buzia w dotyku jest bardzo przyjemna. Naprawdę jest mi go strasznie szkoda, ale ma jeden olbrzymi minus, przez co nie mogę go używać i jest zdyskwalifikowany na całej linii :( Zaraz na drugi dzień po użyciu wyskakują mi bolące zaskórniki! Jeśli chodzi o "niespodziaki" na twarzy to nie mam z tym dużego problemu, a tego typu paskudztw nigdy nie miałam. Ale niestety po kremiku robi mi się sporo, dużych i w dodatku bolących plamek, krostek i tego typu historii :( Nie chciałam wierzyć, że to przez ten kremik i robiłam pare prób i testów odstawiając inne kosmetyki których używam, ale niechybnie wychodzi, że ON jest winowajcą.
Ale i tak uważam, że jest gody polecenia - może ja jestem uczulona na któryś ze składników, a inne dziewczyny nie są - nie wiem :(

Używam tego produktu od: mam go poad miesiąc, ale użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

byłby niezły, ale...

kremik wpadł mi w ręce w rossmanie.
mam cerę mieszaną, jednak podczas zimy wysusza się ona do granic możliwości, również na czole. krem, jeśli chodzi o właściwości nawilżające poradził sobie dobrze - nie było widać suchych skórek, pod podkład również nadaje się całkiem całkiem.
jednak po pewnym czasie zauważyłam, że moja skóra po użyciu staje się zaczerwieniona, zaczęły pojawiać się wypryski. po odstawieniu - jak ręką odjął, więc jestem przekonana, że to był winowajca.

plusy:
- ładnie się rozprowadza i szybko wchłania
- nawilża
- duża dostępność
- cena

minusy:
- może zapychać pory i podrażniać delikatną cerę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

świetny

kupiłam, a dopiero potem zobaczyłam, że jest dla pań 50+ :p mimo to okazał się strzałem w 10! dawno nie miałam tak dobrego kremu.

+ buzia po nim jest miękka, dobrze nawilżona, promienna, zdrowa
+ wygładza drobne zmarszczki
+ cudny owocowy zapach
+ dobra konsystencja przez co w ogóle go nie ubywa
+ śmiesznie tani

minusów brak :)