SVR, Topialyse Omega 3,6 & 9, Creme Emolliente (Krem nawilżająco - natłuszczający)

Wskazania: emollient (skóra twarzy i ciała) przeznaczony dla skóry suchej i bardzo suchej z tendencją do atopii zarówno niemowląt, dzieci jak i dorosłych.
Chroni skórę przed podrażnieniem, niweluje odruch drapania. Nowa, ulepszona formuła preparatu sprawia, że krem skutecznie redukuje wszystkie objawy suchości atopowej.

Lekki krem dla skóry mieszanej ze skłonnością do atopii

Spośród wielu kremów, który używałam ten jest aktualnie moim numerem jeden! Mam cerę mieszaną, z tendencją do świecenia, ponadto mam skłoności to atopii i podrażnień. Dotychczas używane kremy, które nie powodowały u mnie podraźnień to Allerco i Emolium, które były bardzo tłuste i powodowały, że zaraz się świeciłam. SVR doskonale się u mnie sprawdza (także latem), doskonale odżywia i nawilża. Aplikuję go na twarz zarówno rano pod makijaż i wieczirem. W okresie jesienno-zimowym, kiedy skórę na całym ciele mam szczególnie suchą aplikuję go na całe ciało po kąpieli.

Zalety:
- cena za 200 ml pojemności ok. 46 zł (Superpharm)
-nie podrażnia
- szybko się wchłania
-doskonale nawilża

Wady:
Hmm... brak :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania (200 ml)

Dla naprawde suchej skory to za malo...

Mam na tyle sucha skore, ze po prysznicu bez balsamu lub kremu sie nie obejdzie. Do tego ulge przynosza tylko niektore, apteczne, te do skory atopowej.

Wiec zuzywam kremow i balsamow na tony, chyba co najmniej politrowa butla na miesiac.

Przez dluzszy czas uzywalam kremu Biodermy, i dziala naprawde dobrze, ale po prostu mi sie znudzil i chcialam sprobowac czegos nowego. Poniewaz SVR ma klika produktow ktore bardzo mi odpowiadaja, zainwestowalam w politrowa butle tego balsamu.

I... rozczarowanie. Konsystencja jest mila w uzyciu, latwo sie wchlania, dosc plynna i rzadka. I dla mnie to jedyna zaleta produktu.

NAwilza skore na chwile i jak dla mnie w stopniu niewystarczajacym. Za 2 godziny czuje ze skora jest znowu sucha, i niestety zaczynam sie drapac, co nigdy nie zdarzalo sie po Biodermie.

Byc moze dla osoby o skorze normalnej efekt bylby OK, ale produkt przeznaczony jest dla osob o skorze bardzo suchej i atopowej. JAk dla mnie calkowicie nietrafiony zakup, nie powtorze.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: koncze 1 op 500ml