Khadi, Ayurvedic Face & Body Oil Anti - Aging (Ajurwedyjski olejek przeciwzmarszczkowy)

Ajurwedyjski olejek przeciwzmarszczkowy jest idealnym rozwiązaniem dla dojrzałej, zmęczonej, suchej skóry. Dzięki zawartym ziołowym składnikom olejek nadaje skórze zdrowy wygląd oraz przywraca jej naturalny blask. Likwiduje przebarwienia oraz inne skazy skóry. Wykonany na bazie kilku olejów: sezamowego, migdałowego oraz oleju z wyciągiem z nasion marchwi oraz kiełków pszenicy. Wzbogacony jest również wyciągami z ziół, które od wieków słynną ze swego dobroczynnego wpływu na skórę.
Olej z nasion marchwi opóźnia efekty starzenia skóry, wygładza zmarszczki oraz nawilża ją. Chroni przed szkodliwymi promieniami słońca oraz zapobiega skórę przed przebarwieniami słonecznymi.
Olej z kiełków pszenicy zawiera witaminy A, E i D. Doskonale nawilża suchą skórę, wspiera jej regenerację. Pomaga wyeliminować blizny i inne problemy.
Manjistha wraz z kurkumą, sproszkowanym drewnem sandałowym i Brahmi także likwiduje plamy oraz przebarwienia. Na twarzy będzie można dostrzec widoczną poprawę. Blizny i inne znamiona będą stopniowo ustępować.
Olej migdałowy oraz rycynowy nawilżają suchą skórę.
Shatavari i Ashwagandha są zioła powszechnie stosowanymi przy gojeniu uszkodzonych komórek organizmu oraz regeneracji nowych komórek.
Olejek paczula pozwoli zregenerować skórę, szybko zagoić rany i blizny. Skutecznie zwalcza infekcje bakteryjne i grzybicze. Ponadto relaksuje i uspokaja.

na zaczerwienienia, regenerujące, nawilżające, na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe
olejek
olejki
lekkie
sucha, z przebarwieniami / defektami, dojrzała

Odżywia i działa przeciwzmarszczkowo

To jest olejek o bardzo intensywnym zapachu, który jest orientalny, kadzidełkowy. Mój mąż bardzo marudził gdy go miałam na twarzy zaraz po nałożeniu. Zrezygnowałam z nakładania bezpośrednio na twarz a zaczęłam dodawać do kremu nawilżającego i to na ile straszył mi ten olejek jest niewiarygodne. Wystarczyły dwie krople by nawilżyć, odżywić i ujędrnić na wieczór twarz, dekolt i szyje z widocznymi skutkami rano.
Przyznam że szklana buteleczka kroplująca nie spełnia funkcji i strasznie mnie denerwowała. Szczególnie na końcu gdy zostało jeszcze 1/5 olejku a już nie dało się go wydostać.
Mocno polecam i na pewno wrócę.

ladybeatrycze.blogspot.com

Kupiony w: U konsultantki

Miłe zaskoczenie

Olejek kupiłam z polecenia koleżanki, która była nim wręcz zachwycona. I się nie zawiodłam :)
Bardzo ważne aby olejek nakładać na wilgotną twarz, wtedy mamy przyjemny efekt nawilżenia skóry. Do olejków byłam nastawiona dość sceptycznie ale ten naprawdę jest fajny.

Wart swojej ceny

Produkt zakupiłam po pozytywnych recenzjach tutaj na Wizażu. Mam bardzo suchą cerą i zauważyłam pierwsze widoczne zmarszczki, więc postanowiłam jakoś temu zaradzić.
Zaraz po otwarciu olejku na pierwszy plan wysuwa się jego zapach, który jest delikatnie mówiąc dość specyficzny. Mnie nie przeszkadza, ale mój Mąż lubił marudzić, gdy nakładałam ten olejek na twarz. Opakowanie olejku to szklana buteleczka z małym zakraplaczem, który bardziej przeszkadza niż pomaga, gdyż bardzo ciężko uwalniaja się zniego olej.
Twarz olejowałam zazwyczaj wieczorem po nałożeniu maseczki zamiast stosować serum. Na początku nie zauważyłam jednak jakiś specjalnych efektów poza tym, że pościel miałam całą tłustą od tego kosmetyku.
Później regularne stosowanie olejku przyniosło pożądane efekty. Skóra stała się gładka, nawilżona, a szara i zmęczona cera zniknęła. Zniknęły również wory pod oczami, oraz znacznie zbledły przebierwienia pozostałe z okresu ciąży. Koloryt cery ładny się wyrównał i wygładziło się czoło. Olejek wolno się wchłaniał, ale nie zapychał porów. Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie straczyło mi na około 7 msc. Ogólnie jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z tego produktu.

Dobry

Tego olejku używam aktualnie prawie codziennie zamiast kremu na noc. Miałam jesscze wersję z hibiskusem, która ze względu na konsystencję trochę lepiej mi odpowiadała. Każdy olej używam na zwilżoną płynem micelarnym skórę i dodatkowo mieszam z kwasem hialuronowym. Olej jest ciężki, dość długo się wchłania, należy poczekać z ubraniem piżamy, niestety brudzi i odbarwia. Jeśli chodzi o działanie, rano budzę się z miękką skórą. Czasami mam wrażenie, że nawilżenie jest troszkę za słabe, zwłaszcza koło nosa. Spektakularnego działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam. Zapach jest ciężki, orientalny , ja akurat takie uwielbiam :) Pomimo codziennego używania, nic mnie nie zapycha. Jest bardzo wydajny, mam go kilka miesięcy w łazience i nic się z nim nie dzieje, butla jest elegancka i higieniczna. Ma pompkę, przy butelkach z pipetą wszystko potem jest tłuste. Nie wiem, czy go kupię, bo jeszcze jest tyle innych do przetestowania.

mój hit

Olejek kupiłam naturalnie po przeczytaniu opinii na wizazu:) . Jak dla mnie cudowny kosmetyk do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Używam go na noc i choć lubię ciągle próbować nowych kosmetyków z nim nie rozstaje się w ogóle. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę, jak dla mnie porównywalnie z kremami, których do tej pory używałam. Jego zaletą jest 100% naturalność...więc mając do wyboru krem czy ten olejek...wybieram naturalnie olejek. Nie uczula i nie zapycha skóry. Na początku trzeba się przyzwyczaić do ...oleju na twarzy...mnie to trochę zajęło czasu:).

Uwielbiam używać na moc

Jeden z moich ulubionych olejkow, który używam zamiennie zależy od potrzeb skóry twarzy z olejkiem z różowym lotosem.
Olejek przeciwzmarszczkowy jest bogatszy, bardziej nawilża, natłuszcza skórę. Używam go na noc,kiedy widzę że moja skóra robi się szara i zmęczona. Rano skóra się miękka i nawilżona - nie trzeba jej już jakoś specjalnie nawilżać na dzień, wystarczy lotion i filtr.
Zawsze kupuje olejki o pojemności 10ml, ponieważ są bardzo wydajne.

Ciekawy

Kupiłam chcąc odżywić twarz w okresie letnim po słońcu. Używałam na noc albo pod SPF na twarz i szyję. Nakładałam na zwilżoną twarz wodą i delikatnie wmasowywałam kilka kropelek. Za małą buteleczkę 10 ml zapłaciłam ok.14 zł (bez ceny przesyłki). Przez około 2 miesiące zużyłam 2/3 buteleczki ale nie smarowałam się olejkiem codziennie. Używałam go również do dekoltu, szyi i czasami blizny na nodze.

Dobry dodatek do maseczek

Stosuję sobie od czasu do czasu. Czasem nakładam go solo, a czasem mieszam go w maseczce. Ma bardzo intensywny zapach, ale nie przeszkadza mi to. Jest idealnie stworzony na twarz – nie zapycha jej, nie spływa, ładnie się „wklepuje”. Czy działa przeciwzmarszczkowo? Nie wiem, ale na pewno buzia jest po nim odżywiona, miękka, poprawia się jej kolor. Dużym plusem jest to, że możemy wybrać czy chcemy wersję mini czy pełną. Ta mini świetnie sprawdza się na dłużej, kiedy używamy jej do maseczek lub od czasu do czasu na twarz, między stosowaniem innych produktów. I chyba bardziej się to opłaca. Myślę, że to dobra profilaktyka. Firma Khadi nie wypuszcza raczej bubli. Pozostaje mi więc tylko cieszyć się, że nie dostrzegam żadnych wielkich zmarszczek.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Wyjątkowy

Zazwyczaj nie używam kosmetyków tego typu, więc zakup tego produktu był dla mnie bardzo spontaniczny, w związku z tym nie miałam zbyt dużych oczekiwań po użyciu tego produktu. Efekt jednak mnie zachwycił. Niezwykle poprawił koloryt mojej skóry. Dodatkowo nawilża skórę. Częściowo wygładził moją cerę. Opakowanie jest według mnie niewygodne. Przepięknie pachnie i zapach długo utrzymuje się.

Uwielbiam

Wypróbowałam już wszystkie olejki Khadi i ten jest zdecydowanie moim faworytem. Uwielbiam go za zapach i działanie. Mam skórę mieszaną z niewielkimi przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Ten olejek stosuję na noc ale w niewielkiej ilość dobrze się też sprawdza na dzień pod makijaż. Doskonale nawilża i ujędrnia skórę. Poprawia też jej koloryt, rozjaśnia i sprawia że wygląda świeżo. Olejek ma też piękny zapach i jest to dla mnie element wieczornej aromaterapii. Dla mnie jest cudowny. Ciągle do niego wracam.

Świetne zestawienie olejów

Mieszanka zdecydowanie jest przemyślana starannie :) Co prawda nie zauważyłam natychmiastowego zniwelowania zmarszczek, ale jestem bardzo zadowolona z pozostałych funkcji olejku. Moja sucha z natury cera bardzo ceni sobie olejową pielęgnację – w tym przypadku wystarczy kilka kropli nałożonych na żel aloesowy (zwykle na noc) i skóra po jakimś czasie wygląda lepiej :) Plus jest nawilżona i natłuszczona. Obawiałam się trochę oleju lnianego, ale nie uświadczyłam żadnych nieprzyjemności ani zatkanych porów w partiach mniej suchych.

REWELACJA!

Jakiś czas temu zamówiłam produkt o pojemności 10ml, ale w najbliższym czasie definitywnie kupię jego pełną wersję (100ml).
Działanie tego olejku jest rewelacyjne. Świetnie nawilża i odżywia cerę, ma ona wyrównany koloryt i przebarwienia są rozjaśnione.
Jeśli chodzi o zapobieganie powstawaniu nowych niedoskonałości, to żadnej poprawy tutaj nie zauważyłam, jednak produkt ten zdecydowanie przyspiesza gojenie.
Skóra jest wypoczęta, rozjaśniona i ogólnie wygląda na zdrowszą.
Olejek można bez problemu stosować też rano. Po zastosowaniu skóra nie wygląda na tłustą, ale ma lekki połysk, przez co wygląda ona na świeższą.
Przed użyciem olejku oczywiście używam też naturalny krem.