Lovely, Magnetic Nail Polish (Magnetyczny lakier do paznokci)

Lovely, Magnetic Nail Polish (Magnetyczny lakier do paznokci)

Wybierz kolor lakieru magnetycznego dostępnego w najmodniejszych odcieniach tego sezonu. Nałóż magnes na palec wskazujący drugiej ręki. Przytrzymaj magnes blisko paznokcia pomalowanego lakierem magnetycznym, tak aby magnes nie dotykał powierzchni lakieru. W tym czasie pigmenty magnetyczne zaczną poruszać się kształtując poziome pasy lub gwiazdy, tworząc na paznokciach wyjątkowy manicure. Lakier dostępny w 4 kolorach.

Cena: 8zł / 7ml
/m/

Fajne

Kila lat temu miałam 2 lakiery z tej serii, drobinowy niebieski i beż. Obydwa były naprawdę fajne - super się nimi malowało, podobała mi się konsystencja. Pędzelek nieco za szeroki. Wytrzymywały z 3 dni na paznokciach. Zmywały się w miarę ok, jak na drobinowe.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Ciekawe urozmaicenie.

Posiadam lakier drugi od lewej - srebrzysto-niebieski.
Wystarcza jedna warstwa do idealnego krycia, nie potrzeba żadnych dwóch czy więcej :) Delikatnie grubsza i przyłożyć magnes i gotowe :) Jedynie co, mam problem z tym magnesem, bo nie mam jak włożyć tam palca (?) i trochę niewygodnie mi się nim posłużyć, ale może nie potrafię, a jest to bardzo proste :P
Poza tym:
+ trwały dość 2-3 dni (bez topu)
+ nie barwi płytki czy skórek :)
- trochę drogo wychodzi: lakier +magnes to koszt ok. 15 zł
+ ładny efekt
+ można użyć lakieru i nie tworzyć wzorka, też bardzo fajnie wygląda ;)

Ogólnie bardzo fajne urozmaicenie :) Polecam :)

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ciekawostka w dobrej cenie

Mam odcień ze zdjęcia pierwszy od lewej - szary z fioletowymi drobinkami.

Był to mój pierwszy lakier magnetyczny w kolekcji, kupiony pół roku temu. Do tej pory wzbogaciłam się jeszcze o inne tego typu lakiery, różnych firm (Golden Rose i Peggy Sage). Muszę przyznać, że na tle pozostałych dwóch - ten wypada klasycznie. Nie zamierzam go krytykować, bo jest na prawdę solidnym produktem.

Konsystencja dość gęsta, dlatego nie widzę sensu nakładania drugiej warstwy. Wzory wychodzą genialnie! Czepiałabym się jedynie konstrukcji samego magnetyzera. Większość firm oferuje płaskie płytki, a ten jest wygięty. Chyba miało to ułatwić wykonywanie wzorów, jednak jest inaczej. Wolę te płaskie magnetyzery.

Na wierzch obowiązkowo pociągnięcie topem i mamy niebanalny manicure, na który każdy zwróci uwagę. W moim wypadku wytrzymuje 3 dni, czyli tyle ile od lakieru oczekuję.

Szkoda, że jest tak mało kolorów do wyboru. Jednak dla osoby, która zaczyna przygodę z takimi lakierami, na początek, dla eksperymentu - wystarczy.

Generalnie polecam.

calkiem calkiem

Mam kolor 02 i musze powiedzieć ze nie jest zły
+ladny kolor nawet bez wzorkow fajnie wyglada
+sliczny odcien wychodzi
-dlugo schnie
-trzeba nalozyc z dwie warstwy lakieru

-maly wybor kolorow

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno w uzyciu