Laneige, Water Sleeping Pack _ EX (Kuracja na noc)

Laneige, Water Sleeping Pack _ EX (Kuracja na noc)

Intensywnie regenerująca, nawilżająca i rozświetlająca kuracja na noc o żelowej konsystencji. Kuracja wykorzystuje zwiększony poziom przepuszczalności jaki wykazuje skóra w ciągu nocy. Zawarty w produkcie betaglukan odżywia skórę przenikając do jej najgłębszych partii, a ceramidowa formuła SLN wzmacnia jej bariery ochronne. Woda lodowcowa nawilża skórę, a ekstrakty z moreli hunza usuwają z niej produkty przemiany materii oraz działają antyoksydacyjnie. Kompleks Sleepscent zawierający m.in. olejek różany, ylang - ylang, pomarańczowy oraz z drzewa sandałowego, pozwala zrelaksować ciało i umysł i zapewnia spokojny sen.

rozświetlające, nawilżające, regenerujące
żel
klasyczne
normalna, sucha, mieszana, tłusta
w słoiku
lekkie

Moja nocna deska ratunku

Jako fanka koreańskich kosmetyków uwielbiam markę Laneige - również maskę nocną. Maska nawilża oraz nawadnia naszą cerę podczas snu. Koi.
Jej delikatna konsystencja sprawia, że maska jest niemal niewyczuwalna na naszej twarzy, ale pojawia się przyjemne uczucie nawilżenia. Uwielbiam ją!

Ulubieniec

Na koreańskich stronach jest to najlepiej i najchętniej sprzedająca się maska na noc i jest bardzo wysoko recenzowana. Ja zamówiłam próbkę 15 ml (razem z maską do ust) i już po pierwszym użyciu się zakochałam! Konsystencja jest lekko żelowa, przyjemnie pachnie i podejrzewam, że ten mały słoiczek starczy mi na więcej niż tydzień ;) Rano, skóra wygląda na wypoczętą, jest promienna i mięciutka! Moje niewielkie zaczerwienienia się zmniejszyły. Na pewno kupię większe opakowanie :) Polecam!

Świetny produkt

Ta maska jest wymieniana wśród KULTOWYCH azjatyckich kosmetyków i nic dziwnego !! Jest bardzo dobra !!

Zacznę od konsystencji, która jest zelowa- znakomita dla mojej tłustawej skóry, nie obciąża jej. Aplikacja jest super przyjemna, maska sunie po skórze jak po maśle. Maska szybciutko się wchłania, nie musimy się wiec martwić, ze np. wysmarujemy nią poduszkę, kładąc się spać.

No i teraz najlepsze- naprawę działa !!!! :) Skóra po niej jest mięciutka, wygładzona, nawilżona, jakby bardziej sprężysta. Aż chce się jej dotykać :)

Maska jest też bardzo wydajna- słoiczek 80 ml starcza naprawdę na wieeele miesięcy. Biorąc to pod uwagę, maseczka nie jest droga.

Polecam z czystym sumieniem !!! Naprawdę warto !!

Swietne efekty

Długo się przymierzałam do tej maski - w azjatyckich recenzjach to jeden z top 5 kosmetyków jeśli chodzi o skuteczność. Generalnie do tej pory u mnie sprawdzały sie jedynie maski typu sheet czyli miękki papier nasiąknięty jakimś cudem (uwielbiam je nakładać do kąpieli - efekt mocno relaksujący). Inne maski zawsze mnie potwornie uczulały. Ale skusiłam się na Laneige. Ma konsystencję lekkiego żelu. Pierwsze trzy razy po nałożeniu maski trochę mnie szczypało (zwłaszcza tam gdzie skóra jest bardziej delikatna). Tej maski się nie zmywa więc poprostu kładłam się z nią spać. Ale rano efekt jest naprawdę rewelacyjny! Mam bardzo suchą skórę, delikatną, koła 40tki więc ze zmarszczkami. No i powiem że ta maska naprawdę jest dobra. Używam jej 3 tygodnie więc zobaczymy co będzie dalej.

Plusy:
- efekty - wygładzona, nawilżona, napięta skóra
- nie trzeba zmywać, można iść z nią spać
- duże opakowanie - 80 ml
- cena na ebay jest ok 80zl - maska napewno starczy na dlugo!

Minusy:
- może początkowo odrobinę uczulać jeśli ma się skórę wrażliwą

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie