SudoPharma, Flodomax (Hipoalergiczny i antybakteryjny krem dla dzieci i dorosłych)

Wyjątkowo łagodny i skuteczny krem stworzony dla ochrony szczególnie delikatnej skóry dziecka, narażonej na otarcia zaczerwienienia spowodowane używaniem pieluszek. Krem działa łagodząco na skórę i tworzy barierę ochronną przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak np. mocz, mogący powodować podrażnienia. Krem może być stosowany do łagodzenia skutków odparzeń i odmrożeń pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień i zaczerwień oraz skóry trądzikowej w celu zachowania jej dobrej kondycji i ochrony. Zawarty w kremie tlenek cynku posiada właściwości antybakteryjne i ściągające, odżywczy olej ze słodkich migdałów, dzięki zawartości cennych kwasów omega-6 i -9, wygładza i przywraca skórze równowagę lipidową. Pantenol przyspiesza jej regenerację, a lanolina działa zmiękczająco i wygładzająco.

Uwaga! Wcześniejsza nazwa kremu to Sudomax - mamy zapewnienie producenta o braku zmian w składzie produktu i cenie.

pielęgnujące, natłuszczające, ochronne
w słoiku
normalna, podrażniona, wrażliwa
kremy i mleczka do ciała

moj hicior

Poleciła mi go Paniw aptece zamiast Sudocremu zapłaciłam tylko 12 PLN Plusy skuteczność (brak odparzeń), jakość (super się rozsmarowuje), cena Minusy brak Wczeiej używałam Linomag i wypróbowałam próbkę Sudocremu. Dla mnie najlepszy ze wszystkich które użyłam. Zero odparzeń, uczuleń itp. a co najważniejsze skóra nie jest wysuszona.

Używam tego produktu od: 4 misęcy
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Rewelacja, pomaga w 100%

Idealny na niedoskonałości cery. Pomógł mi w zaczerwienieniu i podrażnieniu, które zostało wywołane po użyciu dezodorantu pod pachami. Mojemu dziecku pomógł podczas odparzeniu w miejscach intymnych na wskutek używania pieluszek jednorazowych. Rewelacja wystarczyły dwa posmarowania a efekt natychmiastowy.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: dwa duże

Niesamowity!

W trakcie walki z niedoskonałościami mojej cery prztestowałam już setki kremów, ale żaden nie przyniósł tak widocznych (a przede wszytskim natychmiastowych!) rezulatów. Juz po 3 użyciu wiekszość niedoskonałości zniknęła, skóra stała się miękka, a po zaczerwienianiach nie ma śladu!
Flodomax stosuje głownie na noc (gruba warstwa kremu), świetnie sprawdza sie także jako balsam do ust.
POLECAM!

Używam tego produktu od: tygodnia

Najlepszy jaki miałam.

Mela, ma już 1,5 roczku i cały czas ma problem z odparzoną pupką, wcześniej stosowałam 2 inne kremy (jeden baaardzo polecany przez położną), ale niestety po dłuższym używaniu okazało się, że bardzo wysuszały skórę. Flodomax stosuję codziennie i zauważyłam , że skóra jest jakby ładniejsza i bardziej nawilżana. Dla mnie ( a właściwie dla Meli) to najlepszy krem na odparzenia.

strzał w dziesiątkę

Dla mnie REWELACJA !!!!
Stosuję go od około 2 miesięcy i w porównaniu do swojego konkurenta nie WYSUSZA tak skóry. Dużo łatwiej się rozprowadza i dodatkowo zawiera PANTENOL za co ogromny plus. Z wad niestety to zapach niezbyt trafiony dla mnie jakiś taki dziwny jak ze starej apteki.
Zapłaciłam za niego w do. 12,99 także taniej niż konkurencja.
Z nami zostaje na pewno na dłużej.

Używam tego produktu od: 2 mieisęcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Lepszy od Sudocremu

Krem kupiłam niecały rok temu. O zakupie zdecydował skład, a dokładnie brak alkoholu benzylowego, który podrażniał zarówno mnie, jak i córkę. Dlatego dla nas Sudomax jest o niebo lepszy. Sprawdza się w różnego rodzaju problemach skórnych.

Używam tego produktu od: prawie rok

dla każdego coś dobrego ;)

Sudomax to tańszy,polski odpowiednik Sudocremu.Mogłoby się wydawać,że nie będzie on tak dobry i skuteczny jak sławny sudocrem ale nic bardziej mylnego.Nie ustępuje mu w żadnej kwestii a nawet wydaje mi się,że jest lepszy.

PLUSY:
+dobra konsystencja dzięki,której:
* łatwo wydobyć krem ze słoiczka
*dobrze rozsmarowuje się na skórze
*łatwo go zmyć
+ma przyejemny zapach
+nie zawiera parabenów,sztucznych substancji zapachowych i alkoholu benzylowego
+nie podrażnia i nie uczula
+matuje i nawilża skórę
+niska cena
+duża pojemność
+szerokie zastosowanie dla osób w każdym wieku
*łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia w strefie okołopieluszkowej
*idealny dla cery trądzikowej,wysusza wypryski
*łagodzi odparzenia i odmrożenia
*stosowany w leczeniu odleżyn
*leczy wszelkie zmiany skórne,uczulenia
+zawiera:
"tlenek cynku, który przyspiesza gojenie
"kwasy omega -6 i -9, które hamują reakcje alergiczne i likwidują stany zapalne
"pantenol wspomagający regenerację
"glicerynę,która intensywnie nawilża skórę
"lanolinę wygładzającą naskórek
"olejek lawendowy działający antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

Minusów produktu nie zauważyłam ;)

Polecam!