Avon, Advance Techniques Colour Protection, Colour Reviving Shampoo for Colour-Treated Hair (Szampon ożywiający kolor)

Szampon ożywiający kolor włosów farbowanych przedłuża i ożywia kolor farbowanych włosów, pielęgnuje i nadaje Twoim włosom piękny, naturalny blask. Antyoksanty i filtry UV chronią i przedłużają trwałość koloru byś mogła cieszyć się nim w nieskończoność.

słaby

słaby szampon

+cena
+wydajność
+zapach
+włosy po nim się błyszczą

-nie pomaga w utrzymaniu koloru
-dostałam po nim łupieżu
-nie odżywia
-plącze włosy

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Może być

Zapach jest taki szamponowy, ale nie przeszkadza mi to.
Włosy po nim mi się błyszczą jak nigdy, nawet mój chłopak zauważył różnicę.
Czy chroni kolor? A tak sobie.
Plus za to, że o ile wcześnie myłam włosy codziennie, to odkąd zaczęłam używać tego szamponu mogłam myć włosy co drugi dzień, bo nie traciły tak szybko świeżości.

Co mi się w nim nie podoba? Słabo się pieni i wydaje mi się mało wydajny.
Może jak będzie kiedyś w promocji, to go kupię, a tak to wolę poszukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, małe

Bez rewelacji :/

myję nim włosy codziennie jednak nie zauważyłam poprawy kondycji moich włosów, chociaż używam go razem z odżywką z tej samej serii ;/ Jeszcze jeden minus za to, że nie zauważyłam wspomnianej ochrony koloru, a szkoda bo moje pasemka szybko robią sie żółte:/ Osobiście odradzam..Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

bardzo zly szampon

kupilam ten szampon tylko dlatego, ze byl w promocji za 1 funta
placze wlosy, bardzo brzydko pachnie, po myciu wygladaja one zle, zle sie rozczesuja, pusza sie
nie polecam nikomu

Używam tego produktu od: uzylam 5 razy
Ilość zużytych opakowań: troche z 1 opakowania

średni

Kiedyś bawiłam się w bycie konsultantką avonu i zamawiałam sobie ten szampon(tylko ja,żadna z moich klientek).Ogolnie to taki zwykly,dobrze się pieniący szampon.Napewno nie wpływa na włosy szczególnie dobroczynnie.
Narazie nie będę go kupowała,bo szukam jakiegoś regenerującego i wzmacniającego do moich farbowanych na blond włosków,a ten szampon napewno mi tego nie zapewni.
Dla farbowanych,ale w miarę zdrowych włosów będzie ok.

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:wiele

bdb

Polecam!

Plusy
+Ładnie się pieni
+wydajny
+ładny połysk
+śliczny zapach
+niedrogi szczególnie w promocji
+nawilża

Stosowałam z odżywką

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 + 2

Polecam.

stosowałam z odżywką z tej serii i zestaw ten sprawdził się u mnie.

Plusy:
+dobrze się pienił
+wydajny
+kolor długo się utrzymywał
+nie wysuszał włosów..więc nie kotłuniły się ani nie rozdwajały na końcach

minus:
-troszkę nie wygodna butelka..

Używam tego produktu od:stycznia

świetny

szampon dobrze pielęgnuje włosy, zmywa zanieczyszczenia i ładnie pachnie. kolor na włosach faktycznie utrzymuje się dłużej i jest bardziej intensywy. farbuję włosy od wielu lat i niejeden szampon testowałam, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

dobry

Używam dość często, ze względu na częste farbowania.

Dobrze się pieni, ładnie pachnie, zmywa zanieczyszczenia, kolor długo utrzymuje się intensywny.

Włosy pozostają miękkie i lśniące, ładnie się układają.

Z mojej strony polecam :D

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Najlepszy od kilku lat...

Mam wlosy krecone, ktore na dodatek regularnie farbuje. przetestowalam na sobie chyba wiekszosc z dostepnych szamponow do wlosow farbowanych. z kazdym szamponem bylo cos nie tak. najczesciej nie moglam rozczesac wlosow lub byly one blade i przesuszone. zdarzalo sie tez ze niektore powodowaly podraznienia skory glowy. az wyprobowalam szampon avonu do wlosow farbowanych. od tego czasu jestem jego wierna fanka. czasami skusze sie na wyprobowanie czegos innego,ale jak do tej pory nie spotkalam lepszego szamponu dla moich wlosow, wliczajac w to zakupione w salonie szampony np. biosilk lub kerastes.

plusy szamponu:
bardzo dobrze zmywa wszelkie kosmetyki do stylizacji wlosow jednoczesnie nie przesuszajac
nie podraznia skory glowy
bardzo dobrze sie pieni
wydajny
ladnie pachnie
przystepna cena

nie wypowiadam sie na temat utrzymywania sie koloru na wlosach farbowanych, gdyz nie za bardzo mam porownanie. zadnego innego szamponu nie stosowalam wystarczajaco dlugo zeby moc to oceniac. z reguly po 2 myciach inne szampony dziedziczyl ktos z mojej rodziny :)

najlepsze efekty (dla mnie) przynosi stosowanie go lacznie z odzywka z tej samej serii.

goraco polecam!!!

Używam tego produktu od: 3 lub 4 lat
Ilość zużytych opakowań: napewno powyzej 10

mniej niz sredni

po uzyciu szamponu wlosy nie są ani bardziej blyszczące,ani gladsze. kolor tak samo płowieje jak po zwyklych szamponach.jedyny plus to zapacha pozatym to taki zwyczajny szampon

Używam tego produktu od:uzywalam jakis 1 mies

NIC SPECJALNEGO

nic specjalnego-w tych slowach moglaby sie zawrzec cala recnzja tego szamponiku ! faktem jest ze nie robi siana na glowie jak niektore"wynalazki" ale ....jakis efekt pielegnacyjny moze i jest ale to chyba nie to :) co do ochrony koloru-ogolnie jestem sceptycznie do tego nastawiona bo nie zauwazylam zeby jakikolwiek szampon przedluzyl mi trwalosc koloru(mysle ze raczej rodzaj farby ma tu wieksze znaczenia ale to tylko moim skromnym zdaniem) ogolnie-szampon jak szampon-nic nie robi poza tym ze sie pieni :D myje tak sobie.na plus-ladnie pachnie ale to chyba nie wystarczy??