Marion, Zabieg laminowania

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.61/5

Laminowanie to zabieg, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób można uzyskać efekt doskonale prostych i wyjątkowo gładkich włosów. Do włosów niesfornych, puszących się.
Składniki aktywne dodatkowo je kondycjonują i odżywiają:
- płynna keratyna, wnikając w głąb włosów, przyczynia się do ich odbudowy , zapewnia im zdrowy wygląd, gładkość i naturalny połysk,
- proteiny pszenicy pielęgnują strukturę włosów, wygładzając ją i wzmacniając,
- kompleks składników nawilżających gwarantuje natychmiastowe, optymalne i długotrwałe nawilżenie włosów.
Zabieg powoduje, że włosy są:
- gładkie i proste,
- ujarzmione i nawilżone,
- miękkie i błyszczące.
- łatwe do rozczesania.
Duo-saszetka po 10 ml na dwie aplikacje. Do każdej saszetki dołączany jest czepek utrzymujący ciepło. Powoduje on wzrost temperatury, co wspomaga wnikanie składników aktywnych w strukturę włosów.

Jestem na tak :)

Właśnie z tym produktem po raz pierwszy wykonałam zabieg laminowania włosów, więc niestety nie mam porównania co do innych sposobów/produktów. Jak na pierwszy raz jestem bardzo zadowolona z efektów, choć sądziłam, że będą one dłuższe. Niemniej jednak jak na taką cenę sądzę, że są one i tak bardzo dobre. Włosy był pięknie odżywione i gładkie. Wyglądały jak po użyciu dobrej jakościowo prostownicy. Efekt utrzymał się 1,5 dnia i przetrwał imprezę, więc sądzę, że jest całkiem nieźle. Mam zamiar skorzystać z produktu jeszcze raz i podkręcić jego działanie prostownicą, liczę, że będzie jeszcze lepiej :)

Taka bardzo dobra odżywka

Powiedzmy sobie wprost - zabiegiem laminowania to to nie jest :)
Produkt ten postrzegam raczej jako odżywkę. W tej roli sprawdza się jednak bardzo fajnie. Włosy po użyciu rzeczywiście są, w widoczny sposób: wygładzone, nawilżone, bardziej sypkie i lśniące. Łuski są domknięte, co zawsze przekłada się na znaczącą poprawę wyglądu. Pod tym względem, nie mogę się do produktu przyczepić, bo rzeczywiście widać, że działa (jest to efekt znacznie bardziej widoczny niż w przypadku większości odżywek).
Jednakże... efekt ten nie utrzymuje się na włosach zbyt długo. Nie mówię tu o sytuacji ponownego mycia (bo o takiej trwałości nawet bym nie pomyślała), chodzi o to, że pozytywne efekty "zabiegu" są już średnio dostrzegalne na następny dzień. Włosy na pewno są nadal bardziej odżywione i zadbane niż byłyby bez użycia jakiegokolwiek produktu, ale dla takiego rezultatu wystarczy używać jakiejś dobrej, drogeryjnej odżywki. Wyjdzie na pewno taniej, bo 2,50zł za jedno użycie to wbrew pozorom wcale nie tak mało (jeśli macie włosy gęste i dłuższe niż do ramion to zapomnijcie, że 1 saszetka wystarczy Wam na 1 użycie, tak jak zapewnia producent). No i cała ta zabawa... zdecydowanie bardziej czasochłonna niż nałożenie i spłukanie zwykłej odżywki.
Raz na jakiś czas (przed większym wyjściem) można się pobawić, ale częstsze stosowanie jest zbyt męczące i kosztowne w porównaniu do efektów.

Gładkie i proste włosy

Zacznę od tego, że moje włosy są bardzo niesforne ( suche, matowe, puszące się) poprostu efekt buszmena!!! Produkt zakupiłam za ok 2 zł w drogerii internetowej, chciałam spróbować czegoś czego nigdy nie próbowałam iiiii jestem naprawdę zaskoczona jak włosy po tym produkcie wyglądają, są lśniące, proste i odbudowane!!!!jestem w szoku.
Dodam także że nie prostowałam ich tylko wysuszyłam!!!

Gładkie i błyszczące włosy

Zabieg laminowania to ciekawy produkt, zdecydowanie warto go wypróbować, tym bardziej, że jest w wygodnym, jednorazowym opakowaniu. U mnie sprawdził się doskonale, po użyciu moje włosy były idealnie gładkie, błyszczące i bardzo miękkie w dotyku. Z chęcią sięgnę po ten produkt jeszcze raz, bo mam bardzo długie, z natury suche włosy i ciężko jest mi osiągnąć taki efekt gładkich i lśniących włosów. Zdecydowanie polecam spróbować.

Zdecydowanie polecam!

Te saszetki robią to, co do nich należy ;) Włosy po użyciu saszetki zgodnie z opisem są gładkie, miękkie w dotyku, wyprostowane, nie puszą się i nie widać aż tak bardzo moich baby hair :D Na mojej długości włosów wystarczy jedna saszetka na jeden zabieg. Dla włosów dłuższych dwie saszetki na jeden zabieg. Efekt utrzymuje się do następnego mycia włosów.
Zdecydowanie polecam!

Mój hit!

Saszetkę kupiłam w Biedronce. Po pierwszym zastosowaniu pobiegłam po następne, ale niestety udało mi się zdobyć jeszcze tylko 3 saszetki. Jedna podwójna wystarcza niestety tylko na 1 aplikację (mam gęste włosy o długości do łopatek). Użyłam saszetkę zgodnie z zaleceniami producenta i podczas suszenia włosów z każdą chwilą byłam coraz bardziej pozytywnie zaskoczona. Włosy były lśniące, gładkie, błyszczące, okiełznane, miękkie. Po błyskawicznym zastosowaniu prostownicy (z grubsza przeciągnąłem kilka razy po pasmach) włosy wyglądały niczym po zabiegu keratynowego prostowania. Nie mogłam uwierzyć własnym oczom! Bliscy zachwalali moje włosy, wyglądały na zdrowe i silne. Niestety efekt trwa tylko do kolejnego mycia. W przypadku jednorazowych "większych okazji" moim zdaniem idealny. Niestety saszetki szybko zużyłam i na ten moment nie mogę nigdzie znaleźć tego produktu.

Ciekawy produkt

Na produkt natknęłam się przypadkiem nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z zabiegiem laminowania włosów więc byłam ciekawa efektów. Opakowanie zawiera dwie saszetki po 10 ml produktu + czepek. Produkt należy nałożyć na umyte delikatnie oszuszone i rozczesane wlosy. Trzymać pod czepkiem (opcjonalnie na czepek nałożyć jeszcze recznik) ok 10-15 minut. Sam produkt jest dość gęsty zapach przyjemny delikatny-nie utrzymuje się na włosach. Efekt końcowy-włosy gładkie lśniące odżywione i co zauważyłam nie przetluszczaja się zbyt szybko na drugi dzień po zabiegu włosy wyglądają na świeżo umyte. Fajny produkt za grosze.

Wspaniały ale krótkotrwały efekt

Tego produktu do laminowania zużyłam kilka saszetek i całą buteleczkę, kiedy jeszcze sprzedawano je w tej formie. Wszystko przez to, że mam włosy wysokoporowate a po tym specyfiku przynajmniej przez jakiś czas były pięknie gładkie i sypkie. Z produktem przyznaję trzeba się ciut namęczyć a efekt tak jak w tytule jest dość krótkotrwały. Na włosach wysokoporowatych z tendencją do fal/kręcenia/robienia co chcą utrzymywał się w zależności od pogody do następnego mycia lub do następnego deszczu. Mimo wszystko myślę, że jest wart swojej ceny, która jest bardzo niska. Produkt nie niszczy włosów, pozwala na posiadanie ślicznej tafli nawet bardziej opornym kosmykom. Bardzo polecam.

Taaak

Jestem po pierwszym zabiegu i pewnie nie ostatnim :)
Mam cienkie i puszące się włosy. Często robiłam keratynowe prostowanie, tym razem postanowilam wypróbować tego produktu. Po spłukaniu i wysuszeniu syszarką (zgodnie z instrukcją) włosy są miękkie, wygładzone, sypkie i NIE PUSZĄ SIĘ. Jestem naprawde mile zaskoczona działaniem. Oprócz tego, ze wlosy nie sa idealnie proste, to mimo wszystko efekt po zabiegu bardzo przypomina mi efekt po keratynowym prostowaniu. W tym wypadku zabieg zająl mi wlacznie z myciem, trzymaniem, suszeniem i prostowaniem, 30minut jestem bardzo zadowolona i pewnie będę używała tego produktu częściej. Szczerze polecam osobom, których włosy są niesforne i puszące. :)

pozytywne zaskoczenie ale bez efektu "wow"

Produkt upolowałam w Biedronce za 2 złote dlatego skusiłam się na przetestowanie go nie sprawdzając wcześniej żadnych opinii na jego temat. Mam włosy długie, rozjaśniane ze skłonnością do puszenia. Oczywiście nie uzyskałam po zabiegu efektu tafli jak ze zdjęcia ani jak po użyciu prostownicy. Włosy podsuszyłam na szczotce i pozostawiłam do wyschnięcia. Nie oczekiwałam super efektu ale muszę przyznać, że włosy są widocznie wygładzone, obciążone i nawilżone, błyszczące i miłe w dotyku. Efekt zauważalny po jednorazowym użyciu, na pewno większy niż po zastosowaniu większości masek. Myślę, że po użyciu prostownicy byłoby super. Na pewno skuszę się ponownie, za taką cenę warto wyprobować.

Nie dla mnie

Kupiłam ten produkt z ciekawości i niestety jestem nim zawiedziona.Miałam nadzieję,że po jego użyciu będę się cieszyć taflą idealnie prostych włosów a tutaj spotkała mnie przykra niespodzianka.Po spłukaniu produktu i wysuszeniu włosów oraz użyciu prostownicy włosy były proste tylko przez godzinę,potem znowu wyglądały jak zawsze.Dodatkowo były jakby tłuste i straciły swoją objętość.Dobrze,że ten produkt kosztuje niewiele,przez co nie żałuje wydanych pieniędzy.

Tanie odżywienie :_

Moje włosy nie należą do najprostszych jeśli chodzi o prostowanie.. Są faliste, pozbawione blasku i często robią się jak "siano". Po użyciu tej maski byłam mile zaskoczona, fakt, włosy nie są idealnie proste, ale nawet na opakowaniu jest napisane, że dla lepszego efektu trzeba je potraktować prostownicą. :) Końcówki są deliktanie zakręcone, a to żadne problem. Blask i sypkość, były zauważone już przez osoby trzecie, które nie wiedziały o użyciu maski, więc myślę, że spełnia swoją rolę :)