Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Vanille Collector, Bath & Shower Gel (Żel pod prysznic i do kąpieli `Złota wanilia`)

Odkryj limitowaną kolekcję powstałą specjalnie na magiczny, wypełniony oczekiwaniem przedświąteczny czas. Subtelne perełki zawarte w żelu uczynią z kąpieli przyjemną chwilę i wprowadzą Cię w świąteczny klimat. Lekka, kremowa konsystencja żelu łagodnie myje skórę i pozostawia ją delikatnie pachnącą. Jego atut: uwalniane pod prysznicem delikatne drobinki rozświetlają skórę.
Edycja limitowana na święta 2013.

Mocna, ciepła wanilia.

Kocham wanilię w niemal każdej postaci, więc bardzo się ucieszyłam, gdy sprezentowano mi ten żel.
Wanilia jest tu mocna, nie przesłodzona, za to bardzo otulająca. Zapach idealnie wpasował się w świąteczny klimat, choć sprawdziłby się też o innej porze roku.

Żel świetnie sprawdza się w wannie - kąpiel z pianą? Proszę bardzo. Wytworzona piana jest gęsta, puchata, długo utrzymuje się na powierzchni wody. Do tego zapach wanilii roznosi się po całej łazience - czysty relaks i przyjemność dla zmysłów. Jako żel sprawdza się równie dobrze - doskonale oczyszcza, mocno się pieni, pozostawia przyjemny aromat na skórze. Żel nie wysusza skóry.

W związku z dużą pojemnością żelu trzeba wspomnieć również o jego piekielnej wydajności. Stosowany zarówno jako żel do mycia ciała jak i płyn do kąpieli starcza na ok. 2 miesiące regularnego stosowania.

Butelka jest duża, ma także duży otwór przez co trzeba uważać z wylewaną ilością kosmetyku, bo łatwo przedobrzyć. Poza tym jest w porządku - butelka ma poręczny kształt, a zakrętka dobrze współpracuje z mokrą dłonią.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące

Fatalny

Lubię produkty do mycia Yves Rocher, zwłaszcza owocowe Les Plaisirs Nature, ale ten zniechęcił mnie do marki na jakiś czas.

Ocena:

plusy:
- duża objętość za przystępną cenę
- nie najgorszy skład
- dobrze się pieni

minusy:
- uczulił mnie
- mdlący, wręcz duszący zapach
- irytujące drobinki połyskujące
- nieporęczne opakowanie (chyba, że dokupię sobie pompkę)

Używam tego produktu od: kilka dni i przerwałam
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa

Cud, miód i wanilia :)

Żel zakupiłam w okresie świątecznym, by umilić sobie wieczorny prysznic.

Piękny zapach, nawilżenie. Konsystencja w sam raz, dzięki czemu żel był bardzo wydajny. Zakupiłam do niego pompkę by było ekonomiczniej:)
Zapach unosił się w całej łazience, chwile utrzymywał za skórze.
Wanilia nie za słodka, dusząca. Idealny zapach na zimowe dni.
Jeśli zapach pojawi się w salonach YR jako limitowana edycja w przyszłym roku ( a dokładniej to już w tym roku:)) to zdecyduję się na zakup.

Cena 16,90 zł (+3,50 zł pompka) za 400 ml, wydajność i zapach w miarę ok:)

Używam tego produktu od: już nie używam

Błyszczący słodziak.

Uwielbiam waniliowe zapachy w YR :) W okresie świątecznym skusiłam się więc na tę edycję limitowaną. I ku mojemu zdziwieniu okazało się, że ten żel pod prysznic jest dokładną kopią organicznego żelu waniliowego, który możemy kupić w regularnej sprzedaży w bardzo podobnej butelce. Nie za bardzo mi się to spodobało, poczułam się odrobinkę oszukana.

<b>Konsystencja:</b> bursztynowy, dość płynny, lejący żel ze złotymi drobinami brokatu.

<b>Zalety:</b>
*przecudowny, słodziutki zapach kandyzowanej wanilii - naturalny, nie sztuczny, a w dodatku utrzymuje się na skórze jeszcze długie godziny po kąpieli
*bardzo dobrze się pieni i świetnie myje
*duża butla
*ładny design opakowania - z pewnością będzie to ozdoba łazienki
*mam wrażenie, że pielęgnuje skórę (a z pewnością jej nie wysusza, jak niektóre żele)
*produkt organiczny
*w składzie rumianek i wanilia
*bardzo ciekawym pomysłem jest umieszczenie drobinek brokatu w żelu pod prysznic - uatrakcyjnia to jego design zdecydowanie i na całe szczęście (czego się obawiałam) drobinki brokatu nie zostają na skórze

<b>Neutralnie:</b>
*średnia półka cenowa
*wydajność - jest dość rzadki, ale z drugiej strony jest go sporo w butelce, więc tempo zużycia jest dość normalne

<b>Wady:</b>
*brak pompki (rada: w salonach Yves Rocher można zakupić plastikową pompkę, która pasuje do wszystkich innych butelek tej marki; ja akurat przełożyłam pompkę z płynu do higieny intymnej Intimelle - również pasuje idealnie)
*jest kopią żelu z regularnej kolekcji

To świetny żel pod prysznic, którego zapach chyba nigdy mi się nie znudzi i będę do niego wracać. Sam w sobie jest cudny, ale kupując go chciałam poznać coś nowego, nie spodziewałam się całkowitej kopii. I za to trochę gwiazdek obcinam. Polecam miłośniczkom wanilii :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

rozkosz dla zmysłów

Używam go zaledwie od paru dni a juz moge stwierdzic, że jest to mój number 1 na sezon jesień/zima.
Być może dlatego, że wielbie wszystko co z wanilia?!

Zapach jest przecudowny ! doskonale utrzymuje się na mojej skórze.
Nie zauważyłam ani wysuszenia ,ani jako takiego nawilżenia.
Skóra delikatnie się mieni.
Opłaca sie wydać na niego 17 zł
Jednak małym minusem jest opakowanie. Odkręcana buteleczka jest średnio wygodna .

Na tę pore roku jest IDEALNY.