Avon, Care, Cocoa Butter Face Cream (Krem do twarzy z masłem kakaowym i witaminą E)

Regeneracja i odżywienie suchej skóry: masło kakaowe + witamina E + naturalne olejki.
Krem do twarzy zapewnia 24 - godzinne nawilżenie, dodaje skórze naturalnego, zdrowego blasku,
Sprawia, że jest odżywiona i dobrze chroniona przed przesuszeniem.

bogate
mieszana, sucha
nawilżające, ochronne, regenerujące
uniwersalne
w słoiczku

Dla mnie za słaby.

Producent poleca krem do cery suchej i bardzo suchej. To na pewno dla mnie! Chociaż ja ostrożnie z tymi kremami bo często robią też krzywdę mojej mieszanej cerze. Owszem, ona jest miejscami bardzo wysuszona, ale miejscami się przetłuszcza i nieodpowiedni kosmetyk jeszcze potęguje wyświecanie się, zapychanie i wysyp niedoskonałości.
Ten krem przyzwoicie nawilża ale niestety na krótko i trochę za słabo w miejscach gdzie tego skóra wymaga.
Zapach...myślałam, że będzie atrakcyjniejszy. Jakieś to kakao takie chyba zleżałe ;) i jeszcze na dodatek dość długo się utrzymuje :/.
Bardzo mi się podoba natomiast konsystencja - leciutka, żelowa, idealnie się rozprowadza, świetnie współgra z moim podkładem - nie roluje się a wręcz przeciwnie ładnie wtapia jedno w drugie i nadaje zdrowego wyglądu.
No gdyby nie to, że jednak trochę za mało i na krótko nawilża to kupiłabym go ponownie. Ale polecam szczerze. Po prostu dla mnie jest za słaby.

Polubiłam jego

✔️Kremik znajduje się w słoiczku z nakrętką. Jest to standardowe opakowanie o pojemności 100 ml.
✔️Kremiku konsystencja jest taka dosyć gęsta całkiem przyjemna. Bardzo dobrze się jego rozprowadza jak i szybko wchłania.
✔️Ma bardzo ładny zapach kakaowy, wyczuwalny przez jakiś czas jeszcze na twarzy.
✔️Co zauważyłam to kremik fajnie mi nawilżył jak i idealnie nadaje się pod makijaż.

Kremik całkiem na długo wystarczył i kosztował groszowe sprawy, tylko nie zawsze jest dostępny w katalogu.

Kupiony w: U konsultantki

Wygodne opakowanie, jednak średnio mi lezy szata graficzna. Formuła lekka, o przyjemnym zapachu. Szybko sie wchłania, nawilża, ale nie wiem czy można okreslić to jako 24 godzinne nawilżenie :) Idealny na dni "no make-up", nie gra z moim podkładem, to połączenie lubi sie wazyć. Fajny produkt, bo fajna cena. Gdyby kosztował więcej juz bym nie polecała :)

Fajny

Stosowałam go już jakiś czas temu i przyznam, że był to jeden z przyjemniejszych kremów, jakie miałam okazję używać.

KREM
Ma przyjemną konsystencję. Jest lekki, przyjemnie się rozprowadza i dobrze się wchłania. Nie zapycha porów. Nawet dobrze współgrał z moją cerą mieszaną. Wystarczająco nawilżał, ale nie przetłuszczał. Ma przyjemny delikatny zapach kakałka, który czuć jeszcze przez jakiś czas po nałożeniu.

OPAKOWANIE
Krem jest zamknięty w tradycyjnym słoiczku z nakrętką. Standardowe, choć mało poręczne opakowanie. Produkt jest bardzo wydajny i przy codziennym stosowaniu wystarcza go na bardzo długi czas!

Kupiony w: U konsultantki

bardzo dobry krem o słodki zapachu

Dla fanów zapachu czekolady super. Krem bardzo tłusty, wydajny, dobrze nawilża skórę. Zapach i uczucie nawilżenia utrzymują się długo. Przez intensywny zapach, szybko się nudzi.

Kupiony w: U konsultantki

Przyzwoity, ale nie dla mojej skóry

Mam cerę tłustą, mocno reaktywną, skłonną do zapychania, ale nie unikam bardziej treściwych kremów czy olejków. Krem od Avonu skusił mnie chyba tym kakao, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że kosmetyki tej marki nie należą do najlepszych.

Krem w tej wersji ma bardzo lekką konsystencję. Bardziej jak krem nawilżający, niż odżywczy. Bez problemu rozprowadza się na skórze i dosyć szybko wchłania. Bardzo wydajny dzieki lekkiej formule.
Bezpośrednio po aplikacji skóra jest faktycznie miękka i wygładzona. W pierwszej chwili matowa, ale moja cera już po krótkim czasie zaczyna się mocno tłuścić i świecić, a co za tym idzie nie nadaje się na dzień pod makijaż.
Próbowałam używać go w dni, kiedy nie zamierzałam się malować, ale strasznie źle się czułam z taką tłustą buzią.
Nie lubię wyrzucać kosmetyków, więc dałam mu szansę w wieczornej pielęgnacji, ale tu znowu okazał się zbyt słaby, a ponadto zaczął mnie zapychać.
Koniec końców zużyłam go na szyję i dekolt, który też udało mu się zapchać... Cóż, mogłam się tego spodziewać, bo kremy z Avonu, to głównie parafina i sylikony. Tutaj mamy bardzo długi skład, w którym substancje aktywne są w śladowej ilości.

Krem znajduje się w plastikowym słoiczku. Może to i niehigieniczne, ale produkt ma w sobie tyle chemii, że żadne bakterie mu nie groźne ;-) .
Bardzo duża pojemność za niską cenę, zwłaszcza w promocji. Zapach ładny, słodkawy, ale nie kakaowy.

Całkiem dobry

Krem dobrze nawilża , szybko się wchłania , nie pozostawia tłustej warstwy na skórze , przez co mogłam również nałożyć na niego makijaż. Jako wielbicielka kakao zapach obłędny i nigdy mi się nie znudzi :)

Dobry produkt.

Pozytywne cechy:
-bardzo przyjemny zapach, który się dośc długo utrzymuje (podczas powitań wiele osób zwracało uwagę na jego woń),
-wydajny,
-szybko wysycha,
-dobrze nawilża,
-niska cena.

Negatywny:
-zapach po czasie się nudzi

Używam tego produktu od: Używałam przez około 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

Podstawowy krem

Kupiłam myśląc już o lecie :-) Wtedy kupuję tylko kosmetyki z masłem kakaowym, z powodu cudownego zapachu oraz zazwyczaj dobrej pielęgnacji i dobrego nawilżenia skóry po kąpielach słonecznych. To cudeńko kosztowało mnie ok. 5 - 6 zł, nie pamiętam dokładnie. Jest to podstawowy krem, jeśli chodzi o pielęgnację, doskonale nadaje się pod makijaż, dzięki lekkiej konsystencji. Lekko nawilża, nie jest to spektakularny efekt, który niestety nie utrzymuje się cały dzień, a szkoda, ponieważ wtedy został by ze mną na stałe. Opakowanie ładne, duże, przez co produkt starcza na na prawdę długo, co mnie bardzo zadowala. Słoiczek jest wykonany z grubego plastiku, zakrętka nie pęka, łatwo krem wydobyć jak i również zamknąć/otworzyć nawet tłustymi palcami.
Czy kupię ponownie, szczerze mówiąc nie wiem, ale jest to produkt godny polecenia, do skóry mieszanej (taka jak moja), jeśli chodzi o skórę suchą, obawiam się, że by sobie nie poradził. Jest po prostu za lekki.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Dobry krem w niskiej cenie.

Z kosmetykami z Avonu mam styczność od dziecka, kiedy mama była konsultantką. Może dlatego, mimo nie zawsze pozytywnych dośiwiadczeń, zdarza mi się skusić na wypróbowanie kolejnego produktu - ot, z sentymentu ;)
Do kremu byłam nastawiona nieco sceptycznie, ze względu na to, że jestem posiadaczką tłustej cery ze skłonnością do trądziku. Nie napawała mnie także optymizmem obecność parafiny. Wspomniane masło kakaowe jest gdzieś na końcu składu, więc na próżno go tutaj szukać...
Otworzyłam jednak słoiczek i... przepadłam ;) Krem pięknie pachnie. Słodko, lekko kakaowo. Postanowiłam dać mu szansę i nie zawiodłam się.

+KONSYSTENCJA - krem ma dośc gęstą konsystencję, ale nie jest toporny. Nie przelewa się przez palce, łatwo się go nakłada
+WYDAJNOŚĆ - wystarczy bardzo niewielka ilość kremu, by pokryć całą twarz. Szczególnie, jeśli używa się go pod makijaż (do czego również się nadaje)
+CENA - bardzo niska w porównaniu do pojemności. Nie widziałam go jeszcze w cenie regularnej, a w promocji kosztuje około 6 zł
+ZAPACH - jak wspominałam. Słodki, nienachalny. Nie czuć go na twarzy
+NIE ZAPYCHA - przynajmniej mnie. Osobom, które wiedzą, że niekoniecznie lubią się z parafiną odradzam. Chyba nie warto ryzykować
+NADAJE SIĘ POD MAKIJAŻ - z powodzeniem nakładam na niego podkład. Wystarczy nałożyć niewielką ilość i poczekać do wchłonięcia

+/-NAWILŻENIE - całkiem niezłe, ale wahałabym się przed poleceniem tego kremu posiadaczkom suchej cery
+/-OPAKOWANIE - słoiczek jest bardzo wygodny i pomaga zużyć krem do końca, ale niestety nieco niehigieniczny
+/-SKŁAD - nieciekawy. Nie daję jednak minusa, bo podobnie jest z większością kremów na rynku. Nie robił mi także nic złego z twarzą, więc nie mogę narzekać

Polecam ten krem osobom o niezbyt problematycznej cerze i takim, którym parafina nie robi krzywdy (nada się na zimę, bo wtedy parafina może pomóc chronić cerę przed zimnem - nie zapominajmy, że niemal każdy składnik ma również swoje plusy ;) ). Obecnie kończę drugie opakowaie i myślę, że jeszcze do niego wrócę, ale póki co zrobię sobie od niego przerwę.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Kończę drugie

O dziwo, dziwo

Kto by pomyślał, że taki zwykły kremik za niecałe 10 zł z Avonu może być tak w porządku...nie zapychał (no może pod koniec używania coś tam wyskoczyło, ale przez większośc czasu było ok), bardzo miło pachniał.
Dawał dobre nawilżenie i był bardzo wydajny, słoiczek też niebrzydki. Nadawał się pod makijaż.
Używałam go głównie zimą, a resztki wykończyłam jak zrobiło się cieplej, więc może stad te niespodzianki. Niemniej na zimę bardzo polecam :)

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Przyzwoity kremik

Niby tylko zwykły krem z avonu za ok 10 zł, ale nigdy bym nie pomyślała, że okaże sie dla mnie taki fajny :)
Zimą moja buzia potrzebowała większego nawilżenia, a ten krem bardzo dobrze sobie z tym radzi. Krem ma przyjemną konsystencję, całkiem szybko się wchłania, dobrze nawilża buzię, a w dodatku świetnie pachnie :))
Uwaga, zanim nałożymy na niego makijaż trzeba troszkę odczekać ponieważ czasem zostawia lekki film, i na pewno nie nada się dla osób z cerą tłustą/ mieszaną. Dla mnie na zimę i na noc jest super.

Używam tego produktu od: zimy 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 100ml w trakcie