Dulgon, SOS Handcreme (Krem regenerujący do rąk)

Dulgon, SOS Handcreme (Krem regenerujący do rąk)

Krem SOS natychmiast koi i pielęgnuje suche dłonie, zmniejszając odczucie napięcia suchej skóry. Zawiera ekstrakt z nagietka sprawiający, że skóra dłoni staje się bardziej elastyczna i zregenerowana. Krem nie zawiera alkoholu.

przeciętny

Krem kupiłam w drogerii Natura na wyprzedaży za śmieszną kwotę 4 zł. Pomyślałam: "niemiecka firma-musi być dobrze" i źle nie jest, ale rewelacji również nie ma; ot taki przeciętniak jakich na rynku mnóstwo.
* nawilżenie lekkie a spodziewałam się i wymagam od kremu do rąk odczuwalnego nawilżania. Krem wchłania się do matu i zaraz po aplikacji czuję (szczególnie teraz - zimową porą), że moje dłonie chcą być bardziej nawilżone
*pozostawia film, po którym dłonie są delikatne i miłe w dotyku
* rozprowadza i wchłania się dobrze i szybko (do matu)
*konsystencję ma dosyć lejącą a to dla mnie duży minus, spływa z rąk przed wsmarowaniem a jeśli nie będziemy ostrożne to możemy nim chlapnąć gdzie popadnie
* zapach średni, nie zdziwię się jeśli nie przypadnie innym do gustu
* opakowanie wygodne, małe, zgrabne, na "klik"
* wydajny

Biorąc pod uwagę jego lekkie działanie i równie "lekką" konsystencję, uważam, że bardziej nadaje się on na lato jak na zimę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego 75 ml