Receptury Babuszki Agafii, Łaźnia Agafii, Niebieska oczyszczająca maska do twarzy

Aktywna maska na bazie błękitnej glinki efektywnie oczyszcza skórę twarzy, ściąga pory, matuje i przywraca naturalny wygląd skóry. Naturalne składniki zapewniają dodatkowe odżywienie i nawilżenie. Nadaje się idealnie do skóry tłustej i mieszanej.
Błękitna glinka - zawiera sole mineralne i mikroelementy, wykazuje działanie przeciwzapalne, skutecznie oczyszcza.
Organiczny ekstrakt malwy - bogaty w witaminy grupy A, B, C, tonizuje i podnosi ochronne właściwości skóry.
Otręby owsiane - zawierają witaminy grupy B, PP, E, odżywiają i przywracają skórze zdrowy i zadbany wygląd.
Woda bławatkowa - tonizuje i nawilża skórę.

klasyczne
mieszana, tłusta
oczyszczające, matujące
bez silikonów, oil – free / nietłusta, bez parabenów
w tubie
bogate

Miłość od pierwszego użycia

Moja ukochana maseczka którą coraz trudniej kupić w Polsce. Uwielbiam kosmetyki tej marki ponieważ mają cudowne składy i właściwości.
Maseczka ta jest mega wydajna i wystarcza na dobrych kilkanaście użyć. Jego konsystencja jest gęsta biała ale mimo to bardzo dobrze się rozprowadza na twarzy. Jest to produkt z Glinka białą więc warto zrobić test przed pierwszym użyciu. W moim przypadku świetnie się sprawdza w kwestii :
Zmniejszenia ilości sebum
Mniejsza widoczność zaskórników
Skóra wygląda na zdrowsza i nawilża
Łagodzi stany zapalne
Świetnie działa na trądzik którego pojawia się po niej coraz mniej

Szkoda, że Polskie marki nie produkują tak wydajnych dobrych maseczek jak te.

Mega maska za te pieniądze.

Maska kosztuje grosze a efekty ma takie, jakby była z wyższej półki. Łatwo się aplikuje na twarz, ma świeży przyjemny zapach. Trochę ciężko ją zmyć, jak każdą maskę z gliny. Efekt jest widoczny już po pierwszym stosowaniu. Cera jest odświeżona, oczyszczona, matowa. Jeżeli zauważę ją gdzieś w sprzedaży, to zdecydowanie kupię ją ponownie. Jest godna polecenia. Do tego wszystkiego jak dla mnie, ma bardzo wygodne opakowanie.

jestem zachwycona

Używałam maski kilka razy i jestem nią absolutnie zachwycona. Efekt oczyszczonej i zmatowionej skóry jest naprawdę odczuwalny. Cera jest też odświeżona. Konsystencja 10/10

Naprawdę dobra maska

Bardzo dobra maska. Odżywia, nawilża, dobrze robi to co zapewnia producent. Zostawiam na noc, rano skóra jest nawilżona i gładka. Funkcjonalne opakowanie o ładnej szacie graficznej. Bardzo polecam spróbować masek z tej serii.

Fajna

Oczyszczająca maseczka do twarzy jest dość super fajnie pielęgnuje cerę, nie uczula ani nie podrażnia cenowo jest tania bardzo. Ogólnie zapach jest fajny. Opakowanie jest na wielki plus. Jakość super

Dobre i tanie

Mam cerę mieszaną, wrażliwą, naczynkową z niedoskonałościami w okolicy brody.
Maska jest bardzo przyjemna, ma delikatny zapach i gęstą kremową konsystencję. Bardzo fajnie oczyszcza, odświeża a jednocześnie nie podrażnia mojej skóry. Skóra po jej użyciu jest mięciutka, matowa i rozśwetlona. Wydaje mi się nawet, że lekko rozjaśnia zaczerwienienia. Ma naturalny skład i kosztuje grosze. Opakowanie jest takie sobie, ale za tą cenę nie ma się czego czepiać.
Polecam gorąco.

not bad

Maseczki z tej serii kosztują grosze, a robią robotę. Maska kosztuje mniej niż 10 zł i starcza na wiele aplikacji. Ma piękny, świeży zapach i błękitny kolor. Daje natychmiastowe uczucie czystości i odprężenia. Zasycha dość szybko, co jest typowe dla masek glinkowych. Jej wadą jest to, że niestety ciężko zmyć ją z twarzy. Wiem, wiem - jest to glinka. Porównuję ją do innych masek z tego gatunku.
Efekt? Delikatnie oczyszczona cera, brak uczucia ściągnięcia.
Nie jest to efekt WOW, ale jest naprawdę niezła.

Dobra tania maska

Dobra, tania maska glinkowa. Ładnie oczyszcza twarz, trochę ciężko się ją zmywa ale to w końcu glinka. Wydajne opakowanie, łatwo się z niego wydobywa odpowiednią ilość maski. Maska jest tania ale wydajna i naprawdę dobra. Polecam spróbować, jeżeli lubi się maski glinkowe.
Jestem ciekawa innych masek z serii, ponieważ ta wypada bardzo dobrze.

Świetna za to co oferuje

Jest to mój sprawdzony wybór jeśli chodzi o maseczki z glinką. Cena plus działanie to wystarczający powód, żeby przyznać jej miano hitu. Używam raz lub dwa w tygodniu, zależnie od potrzeb, po dwuetapowym oczyszczaniu twarzy. Trzeba pamiętać, aby nie przetrzymywać jej więcej niż 10 minut oraz nawilżyć twarz w razie zaschnięcia maseczki, ponieważ efekt może być odwrotny od zamierzonego.

warta uwagi maseczka

maseczka sprawdza się przy skórze z problemami z łojotokiem. ogólnie lubię ja bo po niej mam dość fajnie oczyszczaone pory i skóra wydaje się być delikatniejsza i bardziej wygładzona. zmniejsza też chyba ilość wyprysków i zwęża pory co mnie niesamowicie cieszy. nie wiem czy to tylko moje wyimaginowane wrażenie, czy nie, ale jakby trochę naczynka po niej były bardziej uspokojone. ogólnie skóra wygląda na świeżą i to pewnie zasługa tego, że w środku maseczki jest glinka. na plus też to, że nie zasycha w minutę, więc to wszystko fajnie się wchłania i działa na skórę, a nie że po chwili jak maska dostanie powietrza to zamienia się w skorupę. ogólnie pomysł na taką saszetkę jest super, bo jest ona dość wygodna, jednocześnie też i bardzo wydajna i nie ma się problemu z tym, że się wyleje, bo jest zakrętka. u mnie zmywanie maseczki z twarzy chwile trwa, ale obywa się to bez większych problemów.

Dobra maska

Lubię tę maseczkę. Opakowanie jest bardzo poręczne, nie zajmuje dużo miejsca. Maska ma dobrą konsystencje, delikatny zapach. Po zmyciu skóra twarzy nie była podrażniona, fajnie odświeżała. Produkt jest tani i bardzo wydajny, z pewnością warto go przetestować.

Moja ulubiona tej markii

Kończę juz chyba 3 opakowanie tej maski.
Pierwsza maska oczyszczająca, która nie wysusza mojej twarzy. Nawet glinki, którym nie pozwalam zaschnąć lekko wysuszają moją cerę.
Buzia po tej masce jest miła w dotyku, pory są lekko zmniejszone i mam wrażenie że niedoskonałości, które już mam na twarzy szybciej znikają.
Zapach jak dla mnie przyjemny, choć całkiem intensywny jak na maskę.