Dove, Supreme, Cream Oil Fine Silk (Kremowa kostka myjąca)

Dove, Supreme, Cream Oil Fine Silk (Kremowa kostka myjąca)

Poza 1/4 kremu nawilżającego kostka ta zawiera olejek pielęgnacyjy raz witaminę E, który chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, zapewnia dodatkową ochronę przed przesuszeniem.

Mydło wielozadaniowe.

Dostałam 2 kostki tego mydła do zakupów produktów Dove w Hebe.
Mydło pięknie pachnie, ale ma dość specyficzny zapach i albo się go pokocha , albo uzna za śmierdziela.

Doskonale myje zarówno twarz, której po osuszeniu nie ściąga , jak i ręce. Zapach utrzymuje sie na skórze dobre kilka minut. W okolicy umywalki czuć mydło cały czas.
Mydło jest również świetne do mycia gabki do makijażu. Ja aktualnie używam blendera z REAL TECHNIQUES i domywa perfekcyjnie, dość szybko wypłukując się z gąbki. Z pędzlami też radzi sobie bardzo dobrze.

Plusem jest również to, ze mydło nie robi się obślizgłe. Ma zdecydowanie lepszą konsystencje niż mydła za złotówkę.

kostka myjąca

Jest skuteczna, ale zarazem bardzo delikatna i nie wysusza skóry. Mogę nią zmyć caly makijaż z twarzy . Łagodnie oczyszcza. Kostka Dove ma piękny zapach, który zostaje na dłoniach! Jest wydajna. Nie rozpuszcza się tak szybko jak inne mydła.

Bardzo przyjemny zapach

Kolejne świetne mydełko od Dove, które warto wypróbować. Miałam już kilka kostek tego mydełka, ale za każdym razem do niego wracam od czasu do czasu zdradzając go z innymi markami lub wersjami Dove.

OPAKOWANIE

Śliczny, mały kartonik o cudownej, delikatnej szacie graficznej o precyzyjnie dobranych kolorach, które idealnie ze sobą współgrają.

MYDEŁKO

Mydełko to twarda biała kostka z charakterystycznym logo Dove pośrodku, troszkę kanciasta, nie owalna jak inne, kształt również jest typowy dla tej marki. Ma śliczny, kremowy zapach, bardzo przyjemny, szkoda tylko, że nie utrzymuje się on zbyt długo na powierzchni skóry. Lubię właśnie takie pachnące mydełka, które pozostawiają po sobie zapach na chwilę. Mydełko bardzo dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza skórę dłoni z różnych zabrudzeń. Przy dłuższym stosowaniu nie wysusza skóry. Można go stosować także do mycia ciała - u mnie z powodzeniem zastępuje żel czy balsam pod prysznic. Po myciu skóra jest miękka i gładka, nie ma uczucia ściągnięcia. Mydełko jest delikatne dla skory ciała i dłoni. Dzięki temu, że jest twarde nie rozmiękka się w mydelniczce, wolniej też się zużywa. Można je kupić dosłownie wszędzie za niską cenę.

PLUSY

+ śliczne opakowanie
+ estetyczny wygląd kostki
+ wydajność
+ duża ilość piany
+ brak wysuszenia i uczucia ściągnięcia
+ cena

bardzo fajne

Zalety:
+ ładnie pachnie, kremowo
+ ma kremową konsystencję
+ ma przystępną cenę, zwłąszcza w promocji
+ nie wysusza i nie podrażnia
+ dobrze się pieni
+ ładnie wygląda w mydelniczce

Troszkę za szybko się kończy.

fajne

Mydła Dove to najfajniejsze mydła na naszym rynku. Ładnie pachnie, ale nie nawilża skóry dłoni. Jednakże nie sprawia też, iż skóra jest jakoś bardziej przesuszona. Nie odczuwam żadnego swędzenia, ani podrażnień. Mydło w kostce godne polecenia :)

mocniejsza wersja klasyki

Kupiłam tą kostkę z ciekawości. Przez długo czas jeśli już używałam jakiegoś mydła było to mydło ręcznie robione, a że coraz więcej osób zachwala kostki drogeryjne postanowiłam im się bliżej przyznać.

Testowanie mydeł Dove zaczęłam od wersji klasycznej. Pachniało ładnie, nie wysuszało, było ok. Po nim nadeszła pora na wersję Silk.

W zasadzie mogę powiedzieć, że mydełka te nie różnią się za wiele od siebie. Dobrze myją, nie wysuszają, nie zostawiają po sobie osadu. Na twarz bałam się użyć, ale pewnie nie zrobiłoby mi krzywdy. Silk od klasyki różni zapach. To pachnie o wiele mocniej. Zapach bardzo przypomina klasyka, ale jest ostrzejszy, czasami wręcz gryzący. Dziwny, czasem go lubię, czasem mi bardzo przeszkadza.

Kostka jest wygodna, estetyczna, zamknięta w kartonik. Już z opakowania czuć zapach mydełka. Cena bardzo korzystna, a dostępność idealna. W zasadzie chyba wszędzie można kupić kostki Dove i prawie zawsze jest na nie promocja.

Ja ze swojej strony polecam, choć sama wątpię, że do niego wrócę. Zapach zdecydowanie nie dla mnie. No i w zapasach czekają na mnie kolejne wariacje tego klasyka.

Kupiłam, wypróbowałam, wystarczy.

Używam tego produktu od: styczeń 2016
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

Jak to Dove-bardzo przyjemne.

Kostka Dove Supreme ma cechy, które lubię w kostkach myjących tej marki-robi dużo kremowej i gęstej pianki, która dokładnie myje ciało i zostawia skórę czyściutką, a przy tym niewysuszoną, choć nawilżoną też nie-dla mnie mydła mają myć, nie nawilżać, dla mnie szczytem wymagań jest to, żeby nie wysuszały mojej wrażliwej skóry.
Używam do mycia całego ciała pod prysznicem i sprawdza się w tej roli świetnie-kostka jest łagodna dla skóry, nie podrażnia, nie uczula, a do tego nie zostawia tego wrażenia tępej skóry. Nie mam mu nic przeciwko, bo przecież to nie szkodzi mojej skórze i pod prysznicem używam większości mydeł, jednak po Dove skóra jest taka śliska(jak po użyciu żelu pod prysznic) i jest to miły drobiazg. :)

Kostka ma średnio wygodny dla mnie kształt, choć chroni to kostkę przed wyślizgiwaniem się z rąk.
Pachnie bardzo ładnie, kremowo i ciut słodko, podobnie jak w kostce z figą i kwiatem pomarańczy.

Bardzo przyjemne i dobre mydło, jak zresztą każde z Dove. Plusem(dla mnie) jest też wegański skład. :ehem:
Cena może wydawać się wysoka, jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że kostka jest twarda, nie rozmięka i służy do samego końca(podczas gdy większość mydeł dostępnych na rynku zaczyna szybko się ciapać i zamieniać w małoużyteczną breję), a starcza na prawie trzy tygodnie codziennego użytku.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

nawilża :)

Bardzo fajna i kremowe kostka do mycia ciała czy tylko rąk.

Genialnie nawilża skórę, jak zaczęłam używać tych kostek Dove, nie wyobrażam sobie wrócić do zwykłego mydła.

Delikatny i trwały zapach. Bardzo wydajna, kremowa, no po prostu cudo!
Super się pieni i oczyszcza dokładnie skórę.

Jedyne co w stosunku do innych mydeł w kostce jest droższe.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 mydełko

fajna, choć nie ulubiona

Uwielbiam kostki Dove, ale klasyczna chyba najbardziej mi się podoba, w tej wersji troszkę zmęczył mnie zapach, nie ma w sobie nic z mega świeżości klasyka.

Oprócz tego wszystko jak należy:
* skóra nie jest wysuszona
* ładnie się pieni
* dobrze myje