Cleanic, Płatki kosmetyczne okrągłe Duo

Cleanic, Płatki kosmetyczne okrągłe Duo

Płatki Cleanic' Duo to płatki kosmetyczne o "dwóch twarzach". Uszlachetniono ich strukturę stosując unikalną technologię "SOFT WAVE". Jedna strona płatka jest falista, co pozwala szybko i skutecznie usunąć makijaż. Druga, dzięki delikatnej, liniowej strukturze wygładza skórę i usuwa z niej nawet najmniejsze zanieczyszczenia.
Płatki Cleanic' Duo produkowane są ze specjalnie wyselekcjonowanej bawełny, a ich niezmiennie wysoką jakość potwierdza przynależność Producenta do Międzynarodowej Izby Bawełny oraz licencja na używanie na opakowaniu produktów Znaku Czystej Bawełny.

Cena: 0d 2,50 do ok. 4 zł (za 120 sztuk) Pojemność: od 50 do 120 sztuk

Trwałe

Te płatki kosmetyczne to chyba najlepsze na rynku. Świetnie usuwają makijaż i są bardzo trwałe. Używam je zazwyczaj do nakładania toniku lub demakijażdu, a szczególnie w okolicach oczu, są bardzo delikatne.Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

lubię

Uzywam tylko płatków Cleanic (odkąd je odkryłam;)) i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Z tych także :) Fajny pomysł z ta dwustronnością;) Rzeczywiście strona pofalowana lepiej i dokładniej oczyszcza. A strona gładka jest idelana do toniku.
Poza tym pałtki jak pałtki;) Nie rozwarstwiają się, opakowanie jest wygodne. Duże i tanie.
Jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: roku albo i dłużej
Ilość zużytych opakowań: kilka

super

Używam Cleanica od zawsze i jakoś nie przekonują mnie płatki innej firmy...świetnie zmywają makijaż, nie zwijają się pod koniec użycia i o dziwo nawet sie nie rozdwajają

Używam tego produktu od:zawsze
Ilość zużytych opakowań:nie jestem w stanie policzyć, tly tego zużyłam

Płatki jak płatki :)

Tanie, dobre, nie mam zastrzeżeń. Pod koniec opakowania się rozdwajają, ale można im to wybaczyć. Nie wałkują się i są przyjemne w użyciu. Czy trzeba coś więcej?

Używam tego produktu od: zarania dziejów
Ilość zużytych opakowań: strasznie dużo :)

Kiepskie :(

Dostalam je gratis do innych,większego opakowania Cleaniców.Te mam chyba 40 szt.trzymam u chłopaka.Ostatnio spałam u niego częściej i zauważyłam,że są beznadziejne :( Każdy,dosłownie KAŻDY przy wyjmowaniu z opakowania rozwarstwia się,wata ze środka "wyrywa się" :( Ogólnie dobrze zbierają makijaż,nie wsiąka w nie za dużo mleczka.Ale muszę je składać (część górną do dolnej),co utrudnia zmywanie makijażu :(

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Dobre

Te płatki kosmetyczne są dobre - są cienkie, nie rozwarstwiają się i nie kłaczą tak bardzo, jak inne. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia, duża paczka starcza na naprawdę długo. Są niedrogie i naprawdę dobre jakościowo.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:kilka

dobre i przyjemne w dotyku

Mam te płatki kosmetyczne, jeszcze mi się nie skończyły, są świetne, dobrze usuwają lakier z paznokci doskonałe do usuwania makijazu.Nie rozłażą się, sa po prostu idealne dla każdej kobiety, ja z nich korzystam bardzo rzadko, uzywam ich tylko do usuwania lakieru z paznokci, bardzo dobrze sobie z tym radzą, są bardzo przyjemne i miłe w dotyku.
polecam!!!

Używam tego produktu od:kiedys
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

bardzo przyjemne

Sprawiają wrażenie puchatych,ale nie rozwarstwiają się,nie mam przy nich problemu z włażącą do ust watą.
Porządnie zmywają makijaż i są delikatne.
Ostatnio znów do nich wróciłam.

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie...nie pamiętam którego

najtrwalsze

sa to najlepsze platki kosmetyczne...kiedy zmywam makijaz nie rozwalaja mi sie one w rece tak jak inne..nie bede wymieniac nazwy...bardzo trwale...tylko jedna wersja, nie pamietam ktora, jest troche gorsza bo nieraz przy wyjmowaniu platka, rozdwaja sie on na dwie czesci. ale i tak najlepsze.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: hmmm

chyba najlepsze

właściwie są to najlepsze płatki kosmetyczne, jakie miałam. nigdy się nie rozwarstwiają, dobrze wchłaniają wszelkie płyny;) ale nie na zawsze, w przeciwieństwie do co poniektórych płatków, które dobrze chłoną, aż tak że nie oddają juz tego płynu twarzy... polecam

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:duzo

zawsze ich uzywam

Hmm nie wiem sama czemu ale zawsze używam tych płatków. Już taka moja tradycja że jak jestem w jakimkolwiek hipermarkecie to kupuje te płatki [potem mam ich zapas ale co tam]. Nie przesiąkają i dobrze zmywaja makijaż a dla mnie to wszystko czego potrzeba. Nie są ponadto drogie i dostępne w każdym sklepie i tym mniejszym i tym większym ;)

Używam tego produktu od:dawnaaaa
Ilość zużytych opakowań:ło gdyby tak liczyc :)

Moje ulubione

Wypróbowałam już bardzo dużo płatków kosmetycznych najróżniejszych firm, ale stwierdzę, że właśnie Cleanic Duo odpowiadają mi najbardziej:).
+bardzo szybko zbierają makijaż z oczek;),używam tylko kredki i tuszu do rzęs(czasem cienia do powiek)a te płatki w mig zmyją tusz, nawet wodoodpony w duecie z mleczkiem ogórkowym Ziaji:)
+są bardzo delikatne i mięciutkie dzięki czemu nie podrażniają delikatnej skóry twarzy
+nie są drogie
KWC wśród płatków do demakijażu;).

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:dużo ;)