GlamGlow, Thirstymud Hydrating Treatment (Maska-kuracja intensywnie nawilżająca)

Wysokie stężenie kwasu hialuronowego i kwas cytrynowy i dbają o głębokie i trwałe nawilżenie oraz blask cery. Sacharydy z jabłek trwale nawilżają skórę, działając w połączeniu z betaglukanami z owsa i specjalną glinką HydraClay, pomagają skórze zatrzymać na dłużej zapasy nawilżenia. Olej kokosowy wraz z naturalnym, nieprzetworzonym miodem z kwiatów pomarańczy działa jak błyskawiczna odżywka kondycjonująca. Imbir uwalnia skórę od toksyn, dodaje energii cerze. Pionierską technologię dostarczania składników Teaoxi, zamknięto w zmikronizowanych liściach oliwnych, uwalniających do skóry antyoksydanty i cenne kwasy tłuszczowe. Skóra po takiej kuracji jest intensywnie nawilżona, gładka i pełna blasku, jedwabista i miękka w dotyku, wygląda wspaniale i świeżo.

rozświetlające, wygładzające, nawilżające
w słoiku
klasyczne

Duże oczekiwania. Słabe efekty.

Maseczka, wokół której narosła otoczka kultu. Kosmetyk, o którym pisano i mówiono wszędzie. Kosmetyk , który mnie zapchał, co zdarza się niebywale rzadko. Nie wyglądałam po nim lepiej, ale gorzej. Tym, którzy zaczynają przygodę z tą maseczką polecam miniaturkę albo próbkę (o ile jest dostępna).

Nawet lubię :)

O ile pozostałe maseczki marki GlamGlow robią mi kuku to ta jest bardzo w porządku. Używam jej zwykle na noc, pozostawiając na buzi, ewentualnie ścieram nadmiar tonikiem.

Maseczka na twarzy jest bezbarwna (nie idzie nastraszyć męża ani dzieci) ima cudowny zapach z nutą kokosa. Po nałożeniu przyjemnie chłodzi.

Czy nawilża? Ciężko ocenić... Jak dla mnie tyle co krem. Ale ja też nie mam problemów z nawilżeniem cery. Nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów.

Jeżeli kupię ponownie to bardziej jako kaprys niż z rzeczywistej potrzeby.

Jest to maska-kuracja która zapewina mojej skórze długotrwałe nawilżenie....

Jest to jedyna maseczka po której po przetestowaniu miniaturki 15 ml zdecydowałam się na pełnowymiarowe opakowanie.
Posiada bardzo bogaty skład, który zapewnia natychmiastowe nawilżenie zmęczonej skórze.
Wysokie stężenie kwasu hialuronowego i kwas cytrynowy dbają o głębokie i trwałe nawilżenie cery. Sacharydy z jabłek w połączeniu z betaglukanami z owsa i glinką trwale nawilżają skórę, dodatkowo pomagają skórze zatrzymać na dłużej zapasy nawilżenia. Olej kokosowy w połączeniu z miodem działa jak błyskawiczna odżywka kondycjonująca a dodatek imbiru uwalnia skórę od toksyn, dodaje jej energii.
Maseczka Glamglow Thirstymud Glam znajduje się w metalowym słoiczku o pojemności 50 g i jak inne maseczki tej marki, różni się jedynie kolorem na opakowaniu, ta jest niebieska.
Posiada gęstą żelowo- kremową konsystencję w karmelowym kolorze, która świetnie rozprowadza się po skórze.
Zapach jest piękny kokosowo-waniliowy z delikatną nutką imbiru,który jest bardzo kojący i odprężający.
Maseczkę nakładamy równomiernie na twarz i pozostawiamy na 10 minut, bądź też możemy ją stosować w kuracji nocnej i zmywać dopiero rano, dla jeszcze większego nawilżenia, ja stosuje ją na noc i tylko wtedy gdy czuję, iż moja skóra potrzebuje większej dawki nawilżenia i regeneracji.
Maska jest lekka i dobrze odżywia skórę , nie spowodowała u mnie nadmiernego przetłuszczania czy innych niemiłych niespodzianek.
Moja mieszana skóra po takiej kuracji jest intensywnie nawilżona, gładka, jedwabista i miękka w dotyku, wygląda świeżo i promiennie.
Jest to moje drugie opakowanie tej maseczki i na pewno nie ostatnie, warto polować na nią na promocji.

Beznadzieja

Ale się zawiodłam tą maseczką. Zacznijmy od plusów. Mega podobał mi się zapach. Maseczka przepięknie pachnie kokosem i migdałem. I tyle by było z tych plusów. Ta maska jest typowo nawilżająca. I uwaga- nie robi tego kompletnie. Mam cerę mieszaną, raczej bez skłonności do przesuszeń a i tak ta maska nie była wystarczająca. Nawet mogę powiedzieć że po tej masce czułam ściągnięcie twarzy. Jeszcze bym machnęła ręką jakby ta maska koszyowała 10 zł, ale nie za takie pieniądze. BEZNADZIEJA!

Wykorzystała: kilka próbek

Przepiękny zapach ..Sama przyjemność ...

Kupiłam zestaw wszystkich maseczek GlamGlow w jakimś promocyjnym opakowaniu.
Są w tubkach w moim zestawie co mi osobiście nie przeszkadza . Wiele masek jest produkowanych w tubkach. Oryginalny słoik też jest w porządku
Ilość tej akurat maski w mojej tubce to 10 gram. To około 4-5 zastosowań.
Konsystencja bardzo przyjemna, jedwabiście gładka , lekko żelowo-kremowa. Nie jest bardzo gęsta ani nie za luźna. Daje się rozprowadzić po buzi tak jak krem. W sumie miałam wrażenie ,że ta konsystencja jest lekko olejkowa, tłustawa bo tak trochę wygląda na buzi. Jakby się lekko błyszczy..? trudno to nazwać . Kolor maski jest lekko beżowy.
Zapach zniewalający. Dla mnie stanowczo kokosowy, ale tak bardzo naturalnie jest i wyjątkowo przyjemnie i błogo. No nie dziwię się, że to maseczki gwiazd. Sama przyjemność ich używać i upajać się ich zapachem.
Tą czasem zmywam a czasem nie zmywam i idę w niej spać:) Rzeczywiście skóra jest po niej dobrze nawilżona by nie rzec natłuszczona:) , ale w takim pozytywnym sensie. Mojej nie zapchała. Nie wiem jakby się zachowała przy cerze tłustej. Moja skóra jest dojrzała 45 letnia;). Dla niej ta maska to czysta przyjemność po prostu... Po zastosowaniu jest gładka i jędrna i ma w sobie taki blask...jakoś nie mogę się skupić na innych bo tę lubię wyjątkowo. Może z powodu wieku..? Może dlatego że moja skóra lubi być mocno nawilżana, ba nawet natłuszczana..?
Polecam wypróbować szczególnie w promocji ..Taki zestaw jak ja mam pozwala ocenić , która z tych rewelacyjnych i kuszących tubek , słoików jest dla mnie najodpowiedniejsza, a której raczej nie kupie w pełnowymiarowym opakowaniu;)

Naprawdę działa

Ta maska jako jedna z nielicznych u mnie naprawdę działa, miałam jedno opakowanie które wykończyłam i byłam ogromnie zadowolona , nakładana na noc świetnie nawilżała i regenerowała skórę. Cena jest mega wysoka, raz na życie można sobie na taki wydatek pozwolić bo naprawdę działa. Jakby cena była niższa na pewno kupowałabym cały czas :). Na razie szukam jakiegoś zamiennika.

Stosuję jako maskę nocną

Maseczka dostępna jest w różnych pojemnościach- w słoiczku lub w tubie z dołączonym pędzelkiem do nakładania. Zapach ma bardzo przyjemny- waniliowo- kokosowy. W kolorze i konsystencji przypomina budyń waniliowy. Nie spływa z twarzy. Nie czujemy żadnego dyskomfortu w trakcie stosowania. Po ok.20 min. usuwam nadmiar chusteczką i zostawiam maskę na całą noc. Można stosować ją również wokół oczu. Rano budzimy się z mocno nawilżoną i rozjaśnioną cerą.

Fajna

Dość specyficzny produkt, który może nie każdemu podpasować, ale mi się spodobał.

Konsystencja maseczki jest kremowo-masłowa, raczej gęsta - nie spływa z buzi, aplikuje się łatwo. Zapach dość syntetyczny, kokosowo-migdałowy (?) - słodki, ale nie jest zbyt intensywny więc mi nie przeszkadza.

Co ciekawe, maseczka intensywnie chłodzi - to może być minus lub plus, w zależności od pory roku/preferencji. Ja szybko nauczyłam się wykorzystywać ten fakt podczas upałów albo po bardzo męczącym dniu, żeby się orzeźwić.

Po zmyciu skóra jest na pewno wygładzona i bardziej napięta (może to ten efekt "zimna"?), nawilżona na pewno też, ale powiedziałabym, że dopiero w którejś kolejności. Dlatego uważam, że to dość dziwny kosmetyk - oczekiwałam czegoś zupełnie innego, ale to go wcale nie skreśla, bo i tak jest dobry. Po prostu inny niż można by się spodziewać.

Warto ją mieć w swojej kosmetyczce

Cieszę się, ze ja mam ! co prawda długo myślałam o jej zakupie a to wszystko przez wysoka cenę. Mimo wszystko zdecydowałam się i zawsze kiedy potrzebuje ekspresowego nawilżenia to mam je na wyciągnięcie ręki. Ekspresowe nawilżenie i przy okazji rozświetlona skóra. Bardzo lubię ta maskę i jest jedna z lepszych nawilżaczy :)

Mój faworyt

To moja ulubiona maska, uwielbiam ją! Stosuję ją raz w tygodniu na noc, ale zmywam rano. Skóra po niej jest cudownie nawilżona, gładka i promienna. Jeśli ktoś lubi zapach kokosu, to jest to produkt dla niego- dla mnie pachnie nieziemsko. Maseczka jest niestety droga, ale ja zawsze poluję na promocje. Dla mnie warta tej ceny, gdyż jest bardzo wydajna. Piękny słoiczek, a maseczka bardzo ciekawie zapakowana. Konsystencja kremowo- żelowa, przyjemnie się ją nakłada. Jak dla mnie to najlepsza maseczka nawilżająca na rynku.

W porządku

Maska nawilża dzięki wodzie z kokosa, dodatkowo delikatnie oczyszcza i dotlenia skórę.

Nie daje jednak spektakularnego efektu jak czarna czy biała maska. Przyjemnie się jej używa, jednak cena jest wysoka, dlatego poluję na nią na dużych promocjach lub w małym podróżnym opakowaniu.

Robi wrażenie

Jestem maniaczka maseczek to i ta musiałam spróbować, mimo ze jestem posiadaczka skory tłustej, ale zimową pora i jej należy sie nawilżenie :) Maseczka mnie bardzo zaskoczyła, bo spodziewałam sie po użyciu, świecenia i bardzo nawilżonej skory a tu efekt jest trochę inny. Ponieważ maseczka po spłukaniu zostawia skore jak dla mnie troche matowa, tzn czuć nawilżenia ale bez efektu świecenia sie. Poza tym mam przebarwienia na policzkach i ta maseczka powoduje ze sa bladsze, łagodniejsze, oczywiście tylko gdy sie ta maseczkę używa regularnie. I jak dla mnie po nałożeniu maseczka delikatnie chłodzi i wycisza skore problematyczna. Coz tego sie nie spodziewałam, jestem mile zaskoczona. Cena robi jednak swoje ale ida święta, można poprosić Mikołaja :)