Barwa, Siarkowa, Antybakteryjny krem matujący

Barwa, Siarkowa, Antybakteryjny krem matujący

Średnia ocena: 3.64/5

Formuła kremu oparta o wyselekcjonowane składniki aktywne pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Krem ogranicza wydzielanie sebum, nadając skórze matowe wykończenie na wiele godzin. Działa antybakteryjnie, złuszczająco i ściągająco. Ponadto regeneruje i przyspiesza odnowę uszkodzonego naskórka, łagodząc i kojąc podrażnienia, a także nawilżając i wygładzając skórę. Idealnie nadaje się pod makijaż.

młoda, trądzikowa
matujące, antybakteryjne, na rozszerzone pory, łagodzące, regenerujące
w słoiczku
na dzień

wspomnienie nastoletnich lat

Krem kupiłam zachęcona dobrymi doświadczeniami z innymi produktami z tej serii. Krem ma bardzo estetyczne opakowanie, dość solidne, na pewno nie pęknie i mamy pewność, że nic się wyleje. Produkt ma gęstą lekko masełkową konsystencję ale za to bardzo szybko się wchłania. Po nałożeniu skóra jest widocznie matowa ale również nawilżona. Jest to bardzo ciekawy efekt ale myślę, że i pożądany przez większość posiadaczem cery tłustej. Zapach lekko cytrusowy ale dość przyjemny, nie przeszkadza. Produkt zdecydowanie matuje skórę ale trzeba uważać by nie przesadzić z nim - zbyt duża ilość może przesuszyć skórę . Moim zdaniem niedoskonałości na skórze stopniowo zanikają. Nie jestem do końca pewna czy nadaje się pod makijaż ,mam mieszane odczucia. Niemniej jednak myślę, że warto wypróbować ten produkt i przekonać się na własnym przykładzie czy krem jak odpowiada.

Większego matu się nie da

Zachęcona opinią z ig kupiłam chcąc wypróbować rzekomo najlepiej matujący krem jaki istnieje. Jakie było moje zdziwienie po pierwszym użyciu, stałam przy lustrze dobre 10 minut i nie mogłam się napatrzeć na ten mat. Dla jasności, mam skórę tłustą, bardzo problematyczną i wyświęcającą się dotychczas przy wszystkich matujących kremach. Tu tego nie ma. Miał być mat i jest i to jaki! Nie zapycha porów, zapach ma dość specyficzny jednak mi nie przeszkadza, nawet już się polubiliśmy.
Ale co najważniejsze, wszystkie bazy pod makijaż poszły w kąt. Nie ma ich. Wystarczy ten krem i makijaż pięknie się trzyma, no mur beton.

Ulubiony krem, nie podrażnia, łagodzi, nie nasila trądziku. Pozostawia fajne wygładzenie skory, nie jest tłusty. Szybko się wchłania. Nie jest aromatyzowany, czuć siarkę.

Krem dobry pod podkład

Krem bardzo dobry pod podkład, skora jest po nim gładka i MIEKKA, nie zapchal mnie. Jedynie zapach rozy jest dość mocny, jeżeli ktoś nie lubi tego zapachu to w tym kremie na pewno będzie przeszkadzal.

Miałam mieszane odczucia

Zakupiłam go jakiś czas temu. Stosowałam, potem odstawiłam a po jakimś czasie znowu po niego sięgnęłam. Dlaczego? Otóż po paru dniach pierwszego stosowania strasznie mnie wysypało na twarzy, nie było to oczywiście na tle alergicznym. Wszelkie krostki i trądzik nagle ze zdwojoną siłą pojawił się bardziej niż wcześniej. Jednak po jakimś czasie dałam mu druga szanse i zadziałał lepiej. Krem używam na noc wraz z tonikiem z tej samej serii. Muszę przyznać, że moja cera stała się bardziej matowa, twarz jest miła w dotyku, a niedoskonałości lepiej schodzą. Nawilża a przy tym matuje. Troszkę jakby ściąga cerę, jest bardziej napięta. Próbowałam go także użyć pod makijaż i również się super sprawdza. Polecam wszystkim korzy mają tak jak ja niespodzianki przez tłusta cerę. Napewno pomaga je zniwelować. Początki mieliśmy trudne, ale polubiliśmy się.

Poprawia kondycję skóry

Przyjemna nie zapychajaca konsystencja, zdecydowanie poprawiła moja kondycję skóry. Zakupiłam wraz z serum i maską.
Skóra jest dogłębnie nawilżona i zrównoważona.

Idealny na noc

Krem jest idealny na noc, skórka jest odżywiona i nawilżona, bardzo dobrze się wchłania i przede wszystkim ma bardzo dobrą konsystencję - nie jest tłusty. To, co bardzo mi się spodobało to wydajność kremu i opakowania. Kiedy krem się skończył i rozłożyłam go na części, okazało się, że nic nie zostało. Gorąco polecam!

Taka typowa średniawka

Największą zaletą kremu jest oczywiście jego zapach. Intensywnie pomarańczowy. Działanie średnie. Myślę, że największe korzyści może przynieść stosowanie nieco bardziej sporadyczne niż takie codzienne. Serio, na codzień u mnie się nie sprawdził, ale raz na jakiś czas nawet okej. Czasami potrafił mi się zrolować. Faktycznie matuje, ale jest raczej krótkotrwały efekt. Niestety. Wydaje mi się, że w pewnym stopniu łagodzi wszelkie stany zapalne czy niedoskonałości - tak nieznacznie, ale zawsze coś. Podsumowanie - mocne 3.

Zdecydowanie nie jest to matujący krem.

Kupiłam ten krem gdy miałam ogromne problemy z nadmiernie wydzielającym się sebum na skórze twarzy. Liczyłam, że ten produkt pomoże, ale grubo się myliłam. Najczęściej nakładłam go w ciągu dnia, na świeżo oczyszczoną skórę twarzy i bez dokładania niczego więcej. Pod makijaż kompletnie się nie nadawał, ponieważ mocno się rolował a poza tym było ciężko rozprowadzić podkład na tym kremie bo tak jakby go zjadał i po prostu wyglądało to okropnie.
Konsystencja była dość specyficzna bo był dosyć gęsty przez co ciężko było go rozsmarować na skórze.
Jak dla mnie kompletnie się nie sprawdzał. Jedynie może delikatnie wpływał na wypryski, ale to tylko na takie w formie kaszki i nic poza tym. Nawet nie potrafił do końca jej zredukować, a co dopiero większe wypryski.
Produkt porażka i nigdy więcej ;(

Średni

Szczerze spodziewałam się czegoś lepszego, kremu zaczęłam używać od lipca/sierpnia 2022 i szczerze mówiąc po jakimś czasie się zawiodłam, złużyłam 2 opakowania a 3 jest w trakcie ale rzadko po niego sięgam

Zalety:

- ładny zapach
- po nałożeniu faktycznie skóra matowa
- starcza na tak średni czas (u mnie na 2/3 miesiące)
- opakowanie

Wady:

- przy cerze tłustej/bardzo tłustej po 2h zaczynam się święcić i to z każdą dłuższą chwilą coraz bardziej co jest dla mnie na duży minus :cc
- krem jakby się zbiera w słoiczku w jedno miejsce i jakby tworzy papke zbitą (jak w bardzo gęstym kiślu) przez co trudniej go wyjąć

Dobry krem

Krem polecam używać w pielęgnacji na przemian z innymi, wtedy można wyciągnąć z niego największe korzyści, sprawia, że cera jest ładnie malować, jest lekki i szybko się wchłania. Konsystencja lekko masełkowa, ale bardzo przyjemna. Wygładza pory i podtrzymuje podkład. Jednak mam wrażenie, że cera po jakimś czasie się do niego za bardzo przyzwyczaiła i nie działał jak powinien, natomiast na przemian z innym kremem jest rewelacja. Zużyłem kilka opakowań, co jakiś czas do niego wracam i będę wracać.

Początkowy zachwyt... ostatecznie zawód

Ten krem był początkowo wybawieniem dla mojej cery mieszanej, trądzikowej. W końcu cera się nie świeciła! Krem jest lekki, nie za tłusty. Jednak po ok. połowy zawartości zauważyłam naruszenie bariery hydrolipidowej, co jednak nie pomaga w trądziku.