Astor, Seduction Codes, No 2 Volume & Curve Mascara Black (Tusz pogrubiająco - podkręcający do rzęs)

Pojemność 10,5 ml

Astor Seduction Codes No 2 Volume & Curve Mascara Black to ultra pogrubione i idealnie podkręcone rzęsy. Szczoteczka wyprofilowana tak, że pozwala pokryć nawet najmniejsze rzęsy. Nie pozostawia grudek na rzęsach. Testowany okulistycznie.
Tusz do rzęs Astor Seduction Codes No 2 Volume & Curve Mascara Black jest odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe

Dobra masakra.

Jedna z najlepszych maskar jakich miałam.
Wypowiem się krótko i na temat :
+ nie skleja
+ wydłuża
+ zageszcza
+ wywija rzęsy to jest fakt
+ szczoteczka ładnie rozczesuje i rozdziela rzęsy ale trzeba pamiętać aby z umiarem nabierać produkt.
Sprawia że oko pięknie wygląda ;-)
Jak dla mnie brak wad.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Ogólnie OK

Zaraz po zakupie tego tuszu, nie byłam zachwycona. Lał się i kleił. Po jakimś czasie trochę się zestarzał i wtedy rzęsy wychodziły idealne. Szkoda tylko, że nie od razu. Mam mieszane uczucia co do tego produktu.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Tusz stworzony dla mnie!

Moje rzęsy: krótkie, jasne, rzadkie

Tusz idealny dla moich rzęs!!
Znalazłam swój ideał, to jest strzał w dziesiątkę!

+ nie skleja rzęs
+ wyraźnie je wydłuża
+ wyraźnie je unosi
+ wyraźnie je pogrubia
+ nie robią się grudki
+ idealnie się zmywa
+ nie jest tłusty
+ szczoteczka jak dla mnie idealna ( uwielbiam takie )

- ciężko pomalować dolne rzęsy ( ale zawsze można użyć do tego innego tuszu ;) )

Jak dla mnie ideał! Dawno nie miałam tak ładnie pomalowanych rzęs! Oprócz tego jednego małego, drobnego minusika jest idealny

Nie zamienię na żaden inny <3

Używam tego produktu od: kilku dni

Podkręcenie

Jest to jeden z niewielu tuszy jakimi mogę uzyskać w miarę pożądany efekt podkręcenia. Moje rzęsy po podkręceniu zalotką i wytuszowaniu i tak lubią &quot;wrócić na swoje miejsce&quot;. Ta mascara potrafi utrzymać efekt podkręcenia cały dzień. Nie jest to tak dobry efekt jak Volume Million Lashes, ale nadal jest to efekt przybliżony. Jest to naprawdę dobry produkt, wart swojej ceny promocyjnej.
Nadal będę szukać swojego ideału. Mimo wszystko jest to jedna z najlepszych maskar jakie miałam (a było ich naprawdę bardzo wiele).

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Polecam dla długich rzęs.

PLUSY:
- Dobrze wygięta szczoteczka (chociaż ja nie umiem umalować nią dolnych rzęs)
- wydajny i nie zasycha szybko
- nie skleja rzęs nawet długo po używaniu
- dobrze podkręca rzęsy (dla posiadaczki okularów w sam raz)

MINUSY
-nie zauważyłam aby rzęsy były grubsze ale i nie to chciałam osiągnąć

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Polecam :)

Tusz jest calkiem niezly. Szczoteczka jest duża więc trzeba troche uważać przy posługiwaniu się nią, rzęsy po tym tuszu są ładnie rozdzielone, podkręcone i uniesione. Nie robi grudek i jest wydajny. Ma śliczne opakowanie. Warto kupować go po promocji :)

Bardzo fajny tusz!

Kupiłam go na ostatniej promocji w Rossmanie za 23 złote. Po pierwszym użyciu trochę się przestraszyłam, bo szczoteczka do tego tuszu jest naprawdę duża. Lubuję się w większych szczoteczkach, ale takiej to jeszcze nie miałam :D Pobrudziłam powieki, z czego nie byłam zadowolona bo gdzieś akurat wychodziłam. Doszłam jednak do wprawy i już dobrze mi się operuje tym przyrządem :)

PLUSY:
- ładnie wydłuża rzęsy,
- lekko podkręca,
- daje naturalny, dziewczęcy efekt,
- nie kruszy się i nie rozmazuje,
- szczoteczka jest bardzo duża, ale kiedy dojdzie się do wprawy to można nią domalować każdą rzęsę, nawet najmniejszą,
- ładne opakowanie,
- szczoteczka nabiera tyle tuszu, ile potrzeba - zbiera się trochę na samej końcówce, ale pozbywam sie nadmiaru tylko z niej i maluję,
- nie ma problemu ze zmywaniem.

MINUS:
- nie jest to duży minus, ale skoro producent obiecuje pogrubienie to powinno być JAKIEŚ, a jest tylko takie ledwo widoczne.

Tusz jest super, kupię go jeśli tylko znów trafię na promocję. 30 złotych? Dla mnie za dużo jak na tusz, który w promocji kosztuje lekko ponad 20 złotych.

całkiem ok

Jako,że lubię testować tuszę musiałam go wypróbować :)
Moje rzęsy są dość krótkie i proste alee dzięki temu tuszowi stają się podkręcone, mega czarne i wydaję się jakby były gęstsze. Idealny do dolnych rzęs :)

gwiazdkę odejmuję za to, że czasem zdarza mu się paskudnie rozmazać

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Brakuje mi pogrubienia!

Posiadam długie, niezbyt gęste i raczej cienkie rzęsy.
Po tuszach oczekuję przede wszystkim pogrubienia i przyzwoitej ceny.
W osiedlowej drogerii kupiłam ją trochę taniej niż w zwykłej sieciówce i kompletnie w ciemno.
Spisuje się całkiem nieźle, bo:
- ma fajną gęstą szczotę, która nie plącze moich rzęs
- jest wydajna
- prawdziwie czarna
- nawet ładnie podkręca
- nie tworzy grud tuszu na końcach

Ale:
- to nadal nie jest to pogrubienie, o które mi chodzi. Dwie warstwy całkiem ok, trzecia już mi nie służy- zaczynają robić się strąki
- wydaje się być zbyt rzadka
- w zewnętrznych kącikach odbija się na dolnej powiece i rozmazuje

Używam tego produktu od: Prawie 4 miesięcy!
Ilość zużytych opakowań: Wciąż w trakcie pierwszego!

Dobry jakościowo tusz

+ Na moich dość słabych rzęsach mogę nim uzyskać bardzo ładny efekt, jednak nie jest to teatralna firanka rzęs, bardziej tusz na co dzień, jednak dający wyrazisty efekt
+ Widocznie podkręca rzęsy, zalotka jest zbędna
+ Jest bardzo trwały i dobry jakościowo. Nie ma mowy o jakimkolwiek osypywaniu się, czy rozmazywaniu, nawet przy upałach i bardzo intensywnych dniach.
+ Bardzo dobrze rozczesuje rzęsy, absolutnie nie skleja i nie tworzy żadnych grudek
+ Wygięta szczoteczka jest bardzo wygodna, można nią dotrzeć do rzęs w kącikach oczu
+ Bardzo wydajny, używałam go codziennie przez 4 miesiące
+ Łatwo się zmywa
+ Często można go dorwać w promocji

świetny tusz

Bardzo ładnie wyczesuje rzęsy, nie skleja ich, wydłuża, nie kruszy się, jest w dobrej cenie, ma świetną szczoteczke. Jestem bardzo zadowolona z niego bo jest bardzo wydajny.
Kupiłam go przypadkiem a jednak nie żałuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 tusz

Musi poleżeć

Niestety nie polubiłyśmy się z nią. Na początku strasznie się odbijała. Na górze jak i na dole. Do tego niestety czasami sklejała rzęsy. Po jakimś czasie (dobrych kilku miesiącach leżenia w szufladzie) lekko się poprawiła i lepiej wydłuża rzęsy oraz je lekko podkręca, jednak nadal trzeba bardzo z nim uważać.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy