Wibo, Shimmer in Pearls (Rozświetlacz w kulkach)

Wibo, Shimmer in Pearls (Rozświetlacz w kulkach)

Marka

Ekskluzywny rozświetlacz w kulkach. Dzięki perłowej konsystencji zapewnia niewiarygodne rozświetlenie nawet najbardziej wymagającej cerze. Perłowy odcień rozświetla i tuszuje wszelkie zaczerwienienia oraz usuwa oznaki zmęczenia. Nadaje cerze trwałego i pięknego blasku.

w pudrze / w kulkach

Mało udany zakup

Rozświetlacz kupiłam przed jakąś imprezą, bez większego zastanowienia. Miał ładne opakowanie, niską cenę i podobała mi się forma kulek, więc wybór padł na niego.

Rozświetlacz zamknięty jest w plastikowym słoiczku z zakrętką. Opakowanie jest dość wygodne, ale mało solidne, plastik jest niskiej jakości. Rozświetlacz nakładałam na twarz przy pomocy pędzla, ale robiąc to w ten sposób, praktycznie nie było żadnego efektu. Na pędzel nie udawało się nabrać praktycznie nic i na twarzy naprawdę nie było kompletnie go widać. Aby uzyskać jakikolwiek efekt, nakładałam go w końcu palcem, pocierając nim najpierw kulki, no ale kurczę, nie tak to powinno wyglądać. Niestety tutaj efekt też był krótkotrwały, produkt bardzo szybko znikał z twarzy, a do tego obsypywał się i migrował, przez co ostatecznie cała twarz była w mało widocznym brokacie, a efektu rozświetlenia nadal brak.

Podsumowując, uważam, że to kiepski produkt i na pewno więcej po niego nie sięgnę.

jeden z lepszych rozwietlaczy jaki miałam przyjemność używać

Rozświetlacz występuje w postaci kulek które już dawno skradły moje serce w różnych rodzajach kosmetyków\
Kulki są barwy perłowej,świetlistej i taki efekt zostawiają na skórze -delikatnego ,naturalnego ,promiennego oraz świetlistego makijażu -wygląda to bardzo naturalnie
Uwielbiam wykańczać makijaż tym rozświetlaczem go wyglądam młodziej o 10 lat
Niska cena jeszcze bardziej zachęca
Produkt bardzo wydajny -właściwie się nie kończy

Delikatne rozświetlenie.

Rozświwtlacz idealny na codzień, delikatne rozświetlenie do codziennego makijażu, lub na wykończenie makijażu wieczorowego. Starczy na bardzo długi okres czasu.

cudowne delikatne rozświetlenie

używam tego porduktu do wykończenia makijażu na kościach policzkowych i czole (po bokach)

świetny do delikatnego użycia gdy nie mam ochoty na oślepiający rozświetlacz
nie tworzy kolorowego pasa, stapia się ładne ze skórą
utrzymuje się cały dzień
na pewno starczy mi na dłuuugi czas

Bardzo lubię

Idealny produkt na codzień. Delikatnie rozświetla ale nie jest bardzo rzucający się w oczy. Bez problemu produkt można stopniować i na wieczorne wyjście sprawdza się równie dobrze. Wygląda naturalnie bez efektu tafli.

Bardzo wydajny produkt.

Za delikatny...

Była promocja w Rossmannie, pomyślałam - skuszę się i przetestuje. Niestety... Wymagam czegoś więcej od tego typu kosmetyków. Plusów ma niewiele, jedynie opakowanie. Jest wydajny, ale to za sprawą bardzo małego efektu kuleczek na twarzy. Żeby uzyskać coś więcej niż efekt lekkiego, bardzo lekkiego brokatu na twarzy, to trochę trzeba się namęczyć, nałożyć przynajmniej trzy warstwy. Rozświetlacz bardzo się obsypuje i w efekcie finalnym mamy całą buzię w kosmetyku. Kolejnym minusem jego jego trwałość, a w zasadzie jej brak. Chwila i produkt znika z twarzy. Jeśli ktoś lubi bardzo delikatne podkreślenie za pomocą rozświetlacza, to produkt się idealnie do tego nadaje. Ja jednak oczekiwałam czegoś więcej.

Marnie to wygląda

Rozświetlacz kupiłam z ciekawości , korzystając z promocji.
Niestety po użyciu okazało się że jest to marna podróbka kultowych kulek
rozświetlających.
Efekt jest bardzo mało widoczny , trzeba naprawdę nakładać kilka warstw
żeby cokolwiek zobaczyć.
Chwilę po nałożeniu migruje po całej twarzy i nie tylko.
Bardzo szybko znika , nie pozostawiając żadnego rozświetlenia.
Obietnice producenta co do tuszowania wszelkich zaczerwienień , oraz
usuwania oznak zmęczenia , są w ogóle nie spełnione .
Na plus dobra wydajność , oraz wygodne opakowanie i cena w promocji.
Ja niestety się z nim nie zaprzyjaźnię.

To chyba jakiś żart

Dostałam ten rozświetlacz w prezencie. Podniecona opiniami w internecie i cudiwnym opisem zavrałam się za testowanie. Niestety skończyło się to jednym wielkim rozczarowaniem. Kuleczki kruszą się, efektu rozświetlenia brak, pozostawia plamy. Reszta poniżej.

Nie za bardzo

Mam i nie jestem do końca zadowolona. Pierwszy raz kupiłam rozświetlasz w kulkach (wcześniej miałam róz i korektor) jednak nie jest to kosmetyk którego szukałam. Może zacznę pierw od plusów, bardzo wydajne perełki w ładnym opakowaniu, nie wywołują podrażnień czy innych alergii na mojej skórze. Odnośnie minusów - trwałość oraz bardzo delikatny efekt błysku wręcz niewidoczny, a mnie zależało jednak na tym by był widoczny ;/ Drugi raz się nie skuszę, lecz jeśli komuś zależy na bardzoo bardzo delikatnym efekcie może się w nie zaopatrzyć. NIe był jakoś mega drogi więc aż tak mi nie szkoda pieniędzy jakie na ten produkt wydałam jednak nie ukrywam że nie jestem do końca zadowolona

Delikatny rozslświetlacz

Kosmetyk tani i przyjemny. Trudno z nim przesadzić, bo ma dość mało drobinek rozświetlających. Efekt nie utrzymuje się długo, więc dobrze podczas wieczoru go poprawić. Ogólnie - pieniędzy nie szkoda, bo jest dość tani, ale myślę, że na rynku są lepsze produkty w zbliżonej cenie.

Taki sobie.

Ładnie wygląda po nałożeniu ale krótko się utrzymuje. Szybko się ściera. Jest wydajny. Mam go od ponad roku i jeszcze jest go sporo. Trzeba nałożyć go trochę więcej żeby dał jakiś efekt.

3x NIE

Nie doszukałam się żadnych zalet. Niska cena nie może być zaletą, skoro produkt niczym nie zabłysnął :( Bardzo słaby rozświetlacz, zdecydowanie lepszą opcją od Wibo jest ten drugi, w kompakcie.

Wady:
- słaba pigmentacja
- szybko się ściera