White Flower's Experience, Naturalne mydło solankowe w płynie (stara wersja)

White Flower's Experience, Naturalne mydło solankowe w płynie (stara wersja)

Naturalne mydło bez dodatku sztucznych detergentów. Nie wysusza i nie podrażnia skóry. Dzięki zawartości wody z Morza Martwego o dużym stężeniu soli, jest bogate w mikro i makroelementy. Sól zawarta w mydle na działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Przy regularnym stosowaniu skóra będzie gładsza, bardziej miękka, a drobne niedoskonałości zredukowane. Mydło solankowe doskonale sprawdzi się również w codziennej pielęgnacji dłoni. Szczególnie narażonych na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Morze Martwe to najstarsze i największe naturalne spa na świecie. Niezwykłe właściwości kosmetyczne i terapeutyczne błota, soli i wody znane są od starożytności, dzięki bardzo wysokiej koncentracji cennych minerałów i pierwiastków takich jak: magnez, potas, wapń, żelazo, mangan, bromki, siarczany, węglany i wielu innych.

w butelce, z pompką
w płynie
tłusta
antybakteryjne, oczyszczające
mydła
bez parabenów

Bardzo dobry mydło.

Mydło pachnie bardzo delikatnie, jest w plastikowym opakowaniu z pompką, o pojemności 300 ml. Mydło jest lejące, żelowe, bardziej przypomina emulsję. Pieni się dobrze, jest bardzo ekonomiczne, łatwo się spłukuje. W składzie produktu znajdują się m. in. woda morska, sól potasowa i gliceryna.
Produkt doskonale radzi sobie z oczyszczaniem dłoni, a przy tym ich nie podrażnia, moja skóra jest mięciutka i przyjemna w dotyku. Mydło jest dostępne w Rossmannie. Mydło regularnej cenie kosztuje ok. 13,99 zł.

Świetne mydełko!

Stosuje od kilku miesięcy, jedno z moich ulubionych do kąpieli. Przy dłuższym stosowaniu skóra jest gładsza, bardziej miękką. Nie ma drażniącego zapachu, bardzo fajnie pięlęgnuje. Mam wrażenie że odżywia nawet skórę ???? bardzo lubię kosmetyki z tej serii więc szczera polecajka. Są bardzo tanie więc warto zwrócić uwagę przy okazji zakupów

Pomaga w walce z wypryskami

Mydło solankowe w płynie ,to produkt który zostanie ze mną na dłużej, ponieważ jest ono bardzo wydajne :)
Używam to mydło do mycia twarzy i serio bardzo fajnie mi się ono sprawdza, jest to produkt, który rewelacyjnie oczyszcza skórę i nie daje takiego efektu ściągnięcia ,a ja tego nie lubię. Konsystencję ma przyjemną i bardzo miło się go używa.

Jego zapach jest miły , ma super skład i moja twarz bardzo polubiła to mydło ,ponieważ w ogóle mi nie podrażnia skóry i jej nie wysusza :)

To mydło ma u mnie wielki plus za to, że pomaga mi w walce z wypryskami i jest uniwersalne, dlatego można myć nim całe ciało :)

Na stronie internetowej producenta opakowanie zastępcze kosztuje 10,99 zł , a normalne 13,79 zł
W Rossmanie kosztuje normalne opakowanie 300 ml 14,49 zł

Uwielbiam! Dogłębnie oczyszcza i leczy

PRZYPADKOWY BOHATER:
Świetne mydło w płynie do twarzy i ciała. Cena poniżej 15 złotych za 300 ml, więc rewelacja. Nigdzie tego nie reklamują i niestety ostatnio jakoś nie widuję go w drogeriach stacjonarnych (zawsze kupowałam w Rossmannie). Problem z dostępnością "od ręki" mnie jednak nie zniechęca. Zamawiam na stronie producenta (mają też kilka innych godnych polecenia kosmetyków m.in. świetny peeling do ciała).

MOC OCZYSZCZENIA:
Największą zaletą tego mydła jest naprawdę dogłębne oczyszczanie (dosłownie jak płyn do naczyń) a przy tym brak poczucia ściągnięcia, czy wysuszenia skóry (jestem zbyt leniwa na używanie balsamu do ciała, a ostatnio nawet twarzy nie zawsze chce mi się traktować czymkolwiek). Dzięki tak dobremu oczyszczaniu, dużemu stężeniu soli (żegnajcie bakterie) oraz obecności mikro i makro elementów to mydło pomaga zwalczać wypryski, alergiczno-trądzikowe wysypki. Często miewam takie w okolicach żuchwy, szyi za uszami, bywa też, że na górnej części pleców. Kilka dni stosowania tego kosmetyku i jest wyraźna poprawa a miejscami całkowite wyleczenie, gdzie obecnie nie używam niczego innego.

PO PROSTU ŚWIEŻA I CZYSTA:
Zauważyłam również, że gdy myję się tym mydłem, to skuteczniej i na dłużej działają na mnie antyperspiranty. Dosłownie cały dzień pachnę okej. Bakterie i grzyby są po prostu solidnie wybite przez sól.

PACHNIDŁO:
Zapach jest niedrogeryjny, żadnych sztucznych nut i upiększeń, chociaż zapewnie nie każdy będzie jego fanem. Od razu wiadomo, że ma się do czynienia z bardzo naturalnym kosmetykiem. Całość zamknięta w poręczne opakowanie z pompką.

NAPISY KOŃCOWE:
To jeden z prawdziwych KWC, nie sztucznie podbijanych kupionymi recenzjami. Mega polecam.

(nie)zwykle mydło

Zużyliśmy już z mężem jedno opakowanie tego mydła, więc myślę, że mogę co nieco o nim powiedzieć. Drugie już czeka w drodze, więc jest to też dobry znak. Zacznijmy od opakowania, które jest bardzo wygodne, bo posiada pompkę, która aż do denka się nie zepsuła. Super, że jest to Naturalne mydło bez dodatku sztucznych detergentów. Potwierdzam obietnice, że Nie wysusza i nie podrażnia skóry.

Na codzień

Mydło jest w wygodnym opakowaniu z pompka. Świetnie sprawdza się przy codziennym użytkowaniu. Delikatnie pachnie i pielęgnuje dłonie przy czym co najważniejsze nie wysusza jej. Jestem bardzo zadowolona.

Dobrze oczyszcza i nie wysusza skóry

Mydełko ma przyjemny zapach i naturalny skład. Jest bardzo wydajne. Dobrze się pieni i bez problemu spłukuje. Nadaje się do mycia całego ciała. Świetnie sprawdza się w pielęgnacji mojej mieszanej cery. Skutecznie usuwa nadmiar sebum nie podrażniając i nie wysuszając skóry. Działa antybakteryjnie. Przyczynia się do zmniejszenia niedoskonałości.
Chętnie używam tego mydła również do mycia rąk, ponieważ dobrze oczyszcza skórę, jednocześnie ją pielęgnując.

Naturalne Mydło Solankowe z Morza Martwego

Mój kolejny hitowy kosmetyk od White Flower ’s Cosmetics. Polubiłam to mydło od pierwszego użycia. Przyznam, że na początku myślałam, że jest to zwykłe mydło tylko do rąk. A tu niespodzianka. Okazało się, że jest to uniwersalny produkt do całego ciała. Nadaje się do każdej skóry, również tej wrażliwej czy alergicznej. Zapach charakterystyczny dla kosmetyków White Flower’s to bardzo przyjemna odskocznia od typowo marketowych kosmetyków. Mydło jest bardzo delikatne. Nie zawiera sztucznych detergentów, dzięki czemu nie wysusza skóry, pozostawiając ją miękką i dobrze nawilżoną. Oczywiście mydło nadaje się do pielęgnacji dłoni. Mój mąż który ma je bardzo przesuszone w okresie jesienno-zimowym bardzo chwali sobie jego działanie. Dłonie są odżywione a typowo suche skórki, zminimalizowane. Bardzo polecam ten kosmetyk wszystkim wrażliwcom!

Dobre mydło o pięknym zapachu

Mydło zamknięte jest w wygodnym opakowaniu z pompką.Jest bardzo wydajne mimo rzadkiej konsystencji.Nie pieni się zbyt mocno ale bardzo ładnie pachnie.
Widocznie oczyszcza i matowi cerę. Nie wysusza.Nie ściaga.
Przypadło mi do gustu ;)

Naturalne i delikatne

Mydełko posiada bardzo dobry skład, dzięki czemu jest bardzo delikatne dla skory i nie wywołuje podrażnień, ani nie wysusza. Zapach jest delikatny i przyjemny. Mydełko jest dość lejące, ale ładnie i umiarkowanie się pieni. Mydło dobrze oczyszcza skórę i jest wydajne. Opakowanie jest wyposażone w wygodną pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu. Nie wywołuje alergii. Pielęgnuje skórę i sprawia, że jest gładka i miękka w dotyku.

\idealne do codziennego stosowania

Mydło znajduje się w butelce z pompką o poj. 300 ml. Bardzo dobrze oczyszcza i pachnie delikatnie morsko solnym zapachem.
Posiada dość rzadką konsystencję, przypominającą emulsję, balsam itp.
Dobrze się pieni i jest bardzo wydajne.
Skóra po spłukaniu jest bez podrażnień i co najważniejsze nie jest wysuszona ani swędząca.
Na plus na pewno naturalny skład, oraz to, że jest uniwersalne.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Polecam!

Naprawdę świetne mydło, które idealnie nadaje się do mycia całego ciała. Nie podrażnia mojej skóry, ma lekki i przyjemny zapach, jest bardzo wydajne i sposób aplikacji jest jak najbardziej na plus :)