Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Nivea, Care, Lekki krem odżywczy do każdego typu cery

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

Wyjątkowa, lekka formuła z innowacyjnymi hydro - woskami zawarta w lekkim kremie odżywczym NIVEA Care łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Rezultat: skóra odżywiona, gładka i przyjemna w dotyku. Lekki krem odżywczy NIVEA jest przeznaczony do każdego rodzaju cery.

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Olus Oil, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, SodiumPolyacrylate, Phenoxyethanol,Methylparaben, Linalool, Citronellol, Alpha-IsomethylIonone, Geraniol, Limonene, Parfum.

Cena: 9zł / 50ml
/m/

uniwersalne
normalna
w słoiczku
lekkie

Sprawdza się!

Kupiłam ten krem przez przypadek. Sięgnęłam po niego z racji ceny. Ma bardzo niską cenę, w stosunku do tak dużego opakowania. Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarczy mi na pół roku. Ma delikatny zapach, łagodny. Krem ładnie się rozprowadza. Bardzo lubię używać go szczególnie po kąpieli, kiedy moje ciało jest szczególnie wysuszone. Mógłby się troszeczkę szybciej wchłaniać i to chyba jest jego jedyna wada. Poza tym jak za taką cenę to sprawdza się. Jestem z niego zadowolona.

Na każdą kieszeń.

Cześć!

Po krem Nivea sięgnęłam z dwóch powodów.

Po pierwsze był bardzo tani.A Po drugie że względu na właściwości nawilżające i odżywiające.

Jestem posiadaczką skóry wrażliwej, ze skłonnością do przesuszeń, przebarwień i podrażnień.

W porannej pielęgnacji stosuję zazwyczaj lekkie kremy nawilżające, ponieważ na nie nakładam jeszcze SPF.

Krem Nivea rzeczywiście fajnie nawilża skórę skórę, lekko ją odżywia. Dobrze współpracuje z kosmetykami kolorowymi. Nie pozostawia tłustej warstwy, szybko się wchłania i nie roluje się.

Na noc jest dla mnie zdecydowanie za lekki, muszę używać czegoś o bogatszej formule. Uważam,że jest fajny na letnie miesiące, kiedy moją skóra nie jest aż tak bardzo wymagająca.

Super krem

Bardzo lekki krem, jest ekstra pod makijaż, łatwo się rozprowadza . Idealnie pasuje do mojej mieszanej cery , pozostawia skórę nawilżoną i nie lepiącą się.

dla mnie ok

kremu używam na co dzień, dobrze nawilża skórę -a ja mam bardzo suchą. Początkowo pozostawia uczucie zapchania. Trochę mi to przeszkadza, na szczęście po chwili krem się wchłania i jest lepiej. Nie jestem też za kremami w słoiczkach-trochę to niehigieniczne.

Zawiera glicerynę.

Bardzo bogaty, gęsty i odżywczy, nie zapycha, nawilża i odżywia skórę, łagodzi podrażnienia. Krem ma konsystencja bardzo lekką, wchłania się szybko i nie pozostawia tłustej warstwy, świetnia sprawdza się jako baza pod makijaż. W moim przypadku łagodzi także miejscowe podrażnienia. Według producenta, krem nadaje się do każdego typu cery i może być stosowany zarówno na dzień, jak i na noc. Głównych składników kremu jest gliceryna, pantenol.

Bogaty skład

Bardzo bogaty, gęsty i odżywczy. Nie zapycha i świetnie współpracuje z podrażnieniami, wysuszoną po retinolu skorą. To już moje drugie opakowanie i nie zamierzam zmieniać!

Działanie zgodne z opisem

Krem zgodny z opisem Używam go od 2 tygodni i zauważyłam poprawę w wyglądzie skóry
Skóra twarzy stała się dobrze nawilżona, napięta i jaśniejsza Polecam

Sprawdza się do każdej cery

Recenzowany krem jest idealnym rozwiązaniem dla każdego typu cery.
Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Łagodzi podrażnienia.
Idealnie nadaje się do pielęgnacji całego ciała.
Jego konsystencja jest bardzo lekka. Wchłania się szybko i nie pozostawia tłustej warstwy.

Mój ulubiony

Krem do twarzy jak dla mnie jest super, cera jest nawilzona, bardziej odzywiona. Nie podraznia ani nie uczula. Konsystencja kremu jest mega. Ogolnie na plus. Cena i dostępność super.

Dobra baza pod makijaż

Krem ten zasługuje na uznanie głównie ze względu na swoją zdolność do szybkiego wchłaniania. To sprawia, że stanowi doskonałą bazę pod makijaż, co jest niewątpliwym plusem dla tych, którzy cenią sobie łatwość i komfort w codziennej rutynie makijażu.

Krem ten posiada także zdolność łagodzenia miejscowych podrażnień skóry, co jest cechą godną uwagi. To oznacza, że w przypadku wystąpienia niewielkich podrażnień czy zaczerwienień, krem może pomóc złagodzić te objawy, co jest szczególnie przydatne dla osób o wrażliwej skórze.

Należy jednak podkreślić, że efekt odżywienia skóry, mimo obietnic producenta, nie jest aż tak spektakularny. Nawilżenie i odżywienie są obecne, ale nie na tyle intensywne, jak sugeruje opis produktu. Niemniej jednak stosunek ceny do jakości jest zdecydowanie na korzyść tego kremu.

dobry

Nivea Care to lekki krem odżywczy, który ma za zadanie dostarczyć skórze nawilżenie i odżywienie, bez obciążania jej i pozostawienia tłustej warstwy. Według producenta, krem nadaje się do każdego typu cery i może być stosowany zarówno na dzień, jak i na noc.

Po pierwszym użyciu, zauważyłam, że krem ma przyjemną, lekką konsystencję, która szybko wchłania się w skórę, pozostawiając ją gładką i miękką w dotyku. Krem nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, co jest dużym plusem dla osób z tłustą cerą. Jednak, jeśli masz skórę bardzo suchą, może okazać się, że krem nie dostarcza wystarczająco dużo nawilżenia.

Jednym z głównych składników kremu jest gliceryna, która działa nawilżająco i odżywczo na skórę, pomagając zachować jej elastyczność i jędrność. Krem zawiera także pantenol, który łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację skóry, oraz wosk pszczeli, który chroni skórę przed utratą wilgoci.

Odpowiada mi

Dobry pod makijaż
Rewelacyjny krem pod makijaż, ale używam go również poszukując ratunku i ukojenia, kiedy cera płata mi figle. Bardzo lekka formuła szybko się wchłania i co dla mnie ważne - nie zapycha. Odżywia i łagodzi. Fajnie nawilża i wygładza. Jest bardzo wydajny. Nie roluje się i całkiem dobrze nawilża.