Bell, HYPOAllergenic, Mat Powder (Puder matujący)

Bell, HYPOAllergenic, Mat Powder (Puder matujący)

Puder matujący Mat Powder Bell HYPOAllergenic pochłania nadmiar sebum, zapobiegając błyszczeniu się cery i pozostawiając świeże, matowe wykończenie makijażu. Aksamitna konsystencja pozostawia efekt delikatne i miękkiej skóry. Zawiera pigmenty otoczkowane estrami oleju jojoba, które zapewniają kremową aplikację i uczucie nawilżenia. Nie zawiera substancji zapachowych. Przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa. Puder matujący Bell HYPOAllergenic Mat Powder jest odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień,

wrażliwa
matujące
prasowany
hipoalergiczna

Super!

Bardzo dobry puder! Mam prolemy z wysuszaniem skóry, większośc pudrów nie jest dla mnie. Uzywałam tych drogich- efekt ten sam - suche placki. Aż któregoś razu kupiłam ten- skusił mnie napis HYPOAllergenic- nie był drogi wiec postanowiłam, że spróbuje. I to był strzał w 10! Niska cena- super jakość. Uzywam go pod oczy ale i na całą twarz. Nakłdam pędzlem- gąbeczka która jest w dodana do produktu zupełnie mi się sprawdziła. Puder jest też bardzo wydajny- jeno opakowanie przy stosowaniu 4-5 razy w tygodniu starczyło mi na prawie pół roku! To się nie zdarza :D

Zdecydowanie mój hit !

Po pierwsze cena.
Po drugie praktyczne opakowanie, które można ze sobą zabrać bez problemu, że coś się wysypie. W dodatku lusterko, które ułatwia poprawki w ciągu dnia. Puder również ma dołączony puszek co również się idealnie sprawdza w podróży. Bo nie trzeba brać ze sobą dodatkowego pędzla. Opakowanie po dłuższym użytkowaniu nie uległo rozwaleniu. Jedynie napisy lekko się starły, ale wybaczam mu to, bo zawsze zabieram go ze sobą.
Po trzecie, czyli najważniejsze: działanie. Bardzo dobrze utrwala podkład. Matuje na kilka godzin. Nie tworzy ciastka na twarzy. Można dokładać w ciągu dnia. Nawet nie podkreśla suchych skórek. Pozostawia lekki kolor na skórze, ale uważam, że i to jest jego plusem, ponieważ wzmacnia krycie podkładu.
Produkt starcza na naprawdę długi czas. Do codziennego użytku jak najbardziej na tak. Co tu dużo mówić jest moim hitem.

NIEZASTĄPIONY!!!

Od kilku lat stale gości w mojej kosmetyczce. Testowałam już wiele pudrów, jednak tylko ten naprawdę dobrze matuje moją skłonną do świecenia się cerę, jednocześnie doskonale ją kryjąc. Nie ma lepszego, naprawdę!

Fajny, ale ma jeden minus...

Puder jest zapakowany w solidne opakowanie z lusterkiem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
Puder matuje skórę na ok. 4h , ale zostawia dosyć mocny pudrowy efekt na twarzy.
Minusem jest mała gama kolorów. Ciężko dopasować odpowiedni kolor. Najlepiej gdybym był transparentny.
Cena jest odpowiednia, w promocji jeszcze lepsza.

Czegoś tu brakuje

Czegoś tu brakuje, tylko czego?
odpowiedniego koloru?
3 oksyduje do pomarańczy, 2 różowa za to jasna....
ja używam na krem zamiast podkładu, mieszam oba te kolory.

W porządku

Dostępny w każdym Rossmannie. Bardzo ładnie wygląda na skórze, nie podkreśla porów, nie zapycha, nie uczula. Opakowanie posiada lusterko. Kolory bardzo przyjemne z żółtymi tonami. Polecam.

OK

fajny puder, chociaż bez rewelacji. trwałość mogłaby być większa, poza tym same plusy - dobra cena, dosyć wydajny. podoba mi się gąbeczka w zestawie. lusterko jest niepotrzebne moim zdaniem. kolory dobrze się dopasowują do cery.

JESTEM NA NIE

Niestety mimo pozytywnych opinii na temat tego pudru u mnie się nie sprawdził. Po nałożeniu na twarz puder robi się pomarańczowy. Nie wygląda naturalnie.
Raczej więcej nie sięgnę to ten produkt.

Okropny

Ten puder nie robi kompletnie nic...no może poza efektem ciastka na twarzy :( dostałam puder w prezencie i niestety okazał się beznadziejny, mocno ciatkowal się już po chwili i wyglada naprawdę zle, podkład pod nim niesamowicie ciemniał mimo ze puder był bardzo jasny, jestem bardzo niemiło zaskoczona :(

Rewelacja

Kupiłam go z braku laku, bo uwielbiany wcześniej puder Eveline akurat skończył się w moim Rossmanie. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Używam odcienia 02 o ile dobrze pamiętam i pasuje idealnie. Puder ma wszystko, co mieć powinien za naprawdę śmieszne pieniądze, a na promocji można go dorwać nawet za dyche,

dobry puder w przystępnej cenie

Ten puder świetnie stapia się że skora, sprawia że skora staje się aksamitna i delikatna w dotyku, długo utrzymuje się na twarzy i bardzo łatwo się go naklada. Pudełko jest estetyczne i wytrzymałe a do tego puder jest dość tani. Ten puder nie uczyła więc nawet kobiety o wrażliwej skórze mogą go używać

Jeden z najlepszych, jakie miałam przyjemność używać.

PLUSY:
- Wygodne opakowanie.
- Porządne lusterko.
- Niska cena, za dobry jakościowo kosmetyk.
- Naturalne wykończenie.
- Spory wybór odcieni (raczej każdy znajdzie coś dla siebie).
- Dobrze kryje.
- Matuje na przynajmniej 4h.

Minusów brak ;)