W7, HD Foundation (Lekki kryjący podkład do twarzy)

W7, HD Foundation (Lekki kryjący podkład do twarzy)

Lekki kryjący podkład HD Foundation firmy W7 Trends jest przeznaczony do każdego typu cery. Daje efekt cery prosto z photoshopa. Podkład HD Foundation firmy W7 Trends jest zamknięty w estetycznej butelce z pompką. Dostępny w pięciu odcieniach.

kryjące
Krycie
lekkie
w buteleczce, z pompką
fluidy

Dosyć dobry

Mam skórę mega przetłuszczającą się na której tylko jeden podkład utrzymuje się bez zarzutu (Double Wear) więc cudów od tego podkładu nie oczekiwałam ale okazał sie całkiem wporządku.
+ ładnie się rozprowadza
+bardzo tani (w UK można go już kupić na 3 funty !)
+wyświeca się dopiero po kilku godzinach (gdzie u mnie większość podkładów zjeżdża z czoła i nosa po około 3 ...)
+ma pompkę

-mają tylko 3 lub 4 dostępne odcienie i najjaśniejszy jest za mnie za ciemny kiedy nie mam opalenizny więc muszę go mieszkać z białym mikserem do podkładu

Cudo

Plusy:
+cena
+kolor- ja mam niezwykle jasną cerę i przy cienkiej warstwie jest w stanie stopić i ujednolicić mi cerę w taki sposób, że moja twarz wygląda na porcelanową.
+trwały
+bardzo dobrze trzyma bronzery, róże
+nie zapycha, nie wysusza itp.
+opakowanie

Świetny produkt za grosze.

Porażka

Mam cerę mieszaną, z niedoskonałościami. Głównie zaczerwienienia, ale mam też drobne zmarszczki.
Ten podkład nie robi z twarzą nic.
A właściwie mogę powiedzieć, że pierwszy raz w życiu moja twarz po użyciu podkładu wyglądała na zmęczoną. Koszmar. Nigdy więcej.
Pół gwiazdki za niską cenę.

Bardzo fajny produkt

To podkład który jest lekki i przyjemnie się go nakłada.Dosyć dobrze zakrywa niedoskonałości i całkiem przyzwoicie przez dobre kilka godzin utrzymuje się na twarzy.Nie ciemnieje,nie pozostawia smug,nie roluje się.Troszeczkę wchodzi w zmarszczki ale to zależy w jaki sposób nakłada sie go na twarz.Jesli nakładam go gąbeczką nie mam tego problemu,jesli palcem to niestety widać go na zmarszczkach mimicznych.Jest produktem godnym polecenia szczegolnie na jesienno-zimową porę.Będzie moim ulubionym produktem zaraz po CS.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: dwa