Perfecta, Femina Med+, Probiotyczny preparat do higieny intymnej SOS

Perfecta, Femina Med+, Probiotyczny preparat do higieny intymnej SOS

Dax, Perfecta, Femina, Probiotyczny preparat do higieny intymnej SOS zawiera unikalne połączenie Probiotyków, tj. szczepów bakterii L. casei i L. acidophilus i Prebiotyków, kwasu mlekowego oraz undecylenianu powoduje, że preparat pomaga przywrócić i utrzymać fizjologiczne pH okolic intymnych, co wzmacnia i odbudowuje naturalną barierę ochronną oraz zapobiega rozwojowi organizmów patogennych. Zmniejsza ryzyko infekcji wywoływanych drobnoustrojami (bakteriami i grzybami). Dax, Perfecta, Femina, Probiotyczny preparat do higieny intymnej SOS sprzyja stymulacji i odbudowie dobroczynnej mikroflory ochronnej i redukuje dyskomfort, poczucie swędzenia oraz pieczenia. Utrzymuje naturalną równowagę immunologiczną skóry miejsc intymnych i korzystnie wpływa na błony śluzowe. Regularne stosowanie powoduje sukcesywne zasiedlanie miejsc intymnych bakteriami probiotycznymi, zapobiegając rozwojowi niepożądanych mikroorganizmów. Dodatkowo D-pantenol łagodzi mikropodrażnienia.
Nie zawiera mydła, barwników, parabenów, SLS i PEG.

Super!

Bardzo, bardzo pomocny żel! Jeden z najlepszych. Naprawdę pomaga, jeżeli dotknie nas problem intymny i sprawia, że już nie wraca. Bardzo wydajny, ładny zapach, praktyczne opakowanie z pompką. Bardzo delikatny, nie podrażnia. Fajna konsystencja. Absolutnie wart polecenia :)

Cuuuuudo

Jak dla mnie jest to najlepszy żel do higieny intymnej jaki kiedykolwiek miałam.
Niestety przy braniu antykoncepcji hormonalnej infekcje zdarzają się bardzo często, jest to nie miłe. Dzięki temu produktowi zdarzają się one bardzo rzadko, a gdy już jest to w połączeniu z lekami bardzo szybko znika. Polecam i przy infekcji oraz profilaktycznie. <3

i tak i nie

Kupiłam go w promocji, by sprawdzić czy spełni moje oczekiwania i muszę przyznać, że jestem dość miło zaskoczona jakością tego produktu. Jestem fanką innego płynu do higieny intymnej, ale z chęcią ponownie wrzucę go do mojego koszyka w trakcie zakupów.

Zalety:
+ dostępność
+ cena
+ opakowanie z pompką
+ przyjemny kremowy zapach
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ dość dobrze się pieni

wady:
- konsystencja, która jest dość rzadka
- wydajność
- opakowanie, w którym nie widać kiedy produkt się kończy
- pompka nie spełnia swojej rol w chwili, kiedy produktu jest końcówka

Moja ocena - MOCNA 4! :)

Fajny produkt, ale

Była to taka jednorazowa przygoda, Zakupiłam z powodu ceny, gdyż był w tej samej cenie (7,99zł) co moja ukochana ziaja intima. Produkt ma troszkę lejąca konsystencję. Zapach kremowy , dobrze myje i nie podrażnia. Podczas używania tego produktu nie zauważyłam, żadnego, swędzenia, pieczenia czy podrażnienia. Jest dość wydajny. Opakowanie ładne, pompka się nie zacina.
Jednak, nie wrócę do niego. Płyn z Ziaji ma takie samo działanie, a jest tańszy i o większej pojemności.

bardzo fajny

Polubiłam go. Żel jest bardzo kremowy, choć nieco rzadki. Myje łagodnie, jest delikatny, a mimo to czuję się odświeżona. Nie pieni się wcale, a to w płynach do higieny intymnej lubię. Ma też bardzo łagodny zapach, niemal nie wyczuwalny.

Opakowanie ładne, pompka przy końcówce ma problem z wyciągnięciem resztek. Szkoda też, że nie widać zużycia.

Właściwie nie widzę różnicy między nim , a Laktacydem dlatego zdecydowanie wybieram tańszą opcję.

Polecam.

Butelka zawiera wygodne opakowanie wraz z pompką, która ułatwia nabieranie odpowiedniej ilości produktu. Mam niestety skłonność do częstych infekcji intymnych. Potrzebuję naprawdę bardzo dobrego preparatu, którego nadal szukam. Żel jest bardzo gęsty. Dobrze się sprawdza przy zakażeniach, ponieważ zmniejsza swędzenie, pieczeniu. Faktycznie nawilża.

Bardzo dobry.

Używam na zmianę z Lactacydem.
+ duże opakowanie
+ przynosi komfort po zbliżeniach, jak zapewnia producent - mało jest produktów na rynku z tego typu przeznaczeniem.
+ zapach
+ cena
+ opakowanie z pompką
+ nie podrażnia, jest delikatny
+ gęsta konsystencja

- nie zauważyłam.

Doskonały wybór

Bardzo dobry produkt, jest to probiotyk. Żel jest delikatny i doskonale zabezpiecza przed podrażnieniami. Dodatkowo przynosi ulgę w lekkich stanach zapalnych.

Dobry.

Stosowałam w trakcie ciąży. To dobry płyn korzystnie wpływający na florę bakteryjną. Jego zaletą jest niewątpliwie niski odczyn ph, 3,5. Preparat zawiera również probiotyki i prebiotyki oraz kwas mlekowy, co chroniło mnie przed podrażnieniami i infekcjami.
Ma gęstą kremową konsystencję, wygodną butelkę z dozownikiem, dzięki czemu jest bardzo higieniczny. Łatwo się spłukuje, pachnie bardzo delikatnie. Przypadł mi do gustu i na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: używałam przez 1,5 miesiąca