KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 27% osób
    Anusia490
    4 listopada 2018 o 17:59
    5 / 5
    Świetny produkt, jednak bardzo drogi
    Marka Burberry to dla mnie całkowita nowość. Wcześniej nie miałam styczności z kosmetykami przez nią proponowanymi, choć w blogosferze sporo o nich czytałam. Posiadam próbkę tej bazy i choć nie jestem fanką produktów typowo rozświetlających to efekt jaki daje ten produkt bardzo przypadł mi do gustu. OPAKOWANIE Opakowanie miniaturki imituje pełnowymiarowy produkt i świetnie odzwierciedla go. Opakowanie znajduje się w beżowym kartoniku z srebrnymi napisami, który już sam prezentuje się elegancko. W środku znajdziemy małą tubkę w podobnej kolorystyce ze srebrną zakrętką. Opakowanie jest malutkie, ale zwiera 5 ml produktu, które wystarczyły mi na ponad 2 tygodnie stosowania codziennie, co przekłada się na znakomitą wydajność. Zakrętka nie jest moją ulubioną formą zamknięcia, ale to tylko miniatura, więc nie mogę się do tego przyczepić. BAZA Produkt ma dosyć rzadką, lekką konsystencję, stąd myślę spora wydajność. Wystarczy dosłownie odrobina na pokrycie całej twarzy. Bardzo sprawnie i łatwo nakłada się ją na twarz. Baza po wyciśnięciu z opakowania ma przepiękny, chłodny, bezowo-perłowy odcień z mnóstwem połyskujących drobinek. Od razu przypadł mi do gustu. Po nałożeniu na twarz idealnie stapia się z kolorem cery dając efekt świeżej, wypoczętej i pełnej blasku cery. Bardzo dobrze wygładza i przygotowuje ją pod nałożenie podkładu. Współpracuje z podkładami i kremami BB różnych marek, przedłuża ich trwałość i daje lekkie rozświetlenie. Nie jestem fanką efektu glow, gdyż mam mieszaną cerę skłonną do przetłuszczania, jednak efekt jaki daje ten produkt mnie przekonał – skóra nie wygląda na przetłuszczoną, wręcz przeciwnie ma zdrowy blask dodający jej świeżości i lekkości. Makijaż wytrzymuje długie godziny, oczywiście po pewnym czasie musze przypudrować strefę T, jednak podkład pozostaje nienaruszony aż do demakijażu, nie ściera się i nie schodzi. Producent obiecuje nawilżenie i je otrzymujemy. Cena regularna produktu odstrasza mnie skutecznie żeby zakupić pełnowymiarowe opakowanie, jednak myślę, że efekt jest wart swojej ceny. PLUSY: + piękne, naturalne rozświetlenie + współpracuje z różnymi podkładami + przedłuża trwałość makijażu + nadaje zdrowy blask + wydajna + przyjemna konsystencja
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Monia19877
    12 grudnia 2020 o 19:25
    4 / 5
    Pełni swoją funkcję
    Obecnie moja ulubiona baza, przy mojej cerze mieszanej sprawdza się. Zawsze nakladam krem lub baze, a podklad po około 15 minutach. Po tej bazie niektóre moje podkłady wyglądają znacznie lepiej na buzi. Na minus dostępność, plastikowe opakowanie i cena.
    Zalety:
    • Poprawia wygląd skóry
    • Dobrze współgra z podkładami
    • Wydajna
    Wady:
    • Cena
    • Plastikowe opakowanie
    • Dostępność
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    CocoCharlotte
    31 lipca 2016 o 22:41
    2 / 5
    Niewarta swojej ceny.
    Cieszę się że zamiast w ciemno kupić tą bazę poprosiłam o próbkę! Dostałam sporą ilość która wystarczyła mi na 6 użyć. Ta baza daje taki sam efekt jaki daje Magic Lumi z L'Oreal-a. Subtelna poświata która rozświetla, na pewno nie przedłuża trwałości makijażu. Nie wywiązuje się z kilku innych obietnic producenta. Nie nawilża. Co do efektu "anti-aging" to się nie wypowiem bo używałam jedynie tydzień. Można mieszać z płynnym podkładem. Nie podkreśla suchych skórek. Podsumowując: baza jest po prostu przeciętna, zdecydowanie niewarta swojej ceny.
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:kilka próbek

TaLoyd
    27 lutego 2021 o 14:32
    2 / 5
    Ok ....ale
    Ok.......ale nie za tą cenę. Wiem cena to rzecz względna i coś co dla mnie jest drogie dla innego to nic... Chodzi mi bardziej tu o stosunek ceny do jakości, bo baza jest tak nijako średnia że jestem w szoku. Ok jakieś tam rozświetlenie daje na nagiej skórze ( ale baza pur daje takie że nie mam ochoty już kłaść podkładu) i jeśli tak ją nosić to jest w miarę ok. Pod podkład.... Moim zdaniem bezsensu bo nie wybija nawet spod produktów lekko kryjących.... (Nie oczekuję że będzie wybijać spod Double Weara) , użyta jako rozswietlacz ( bo czasami lubię tak użyć baz... Nie daje efektu wcale a cenię sobie subtelny efekt. Mój największy zarzut to skracanie żywotności podkładu. Miewam bazy hiper rozświetlające które też to robią ...ale dają taki glow , że jest to dla mnie zrozumiałe i oczywiste . Tu tego efektu nie ma ....więc na co mi tam baza? Pytanie czysto retoryczne. Jeśli zależy Ci na lekkim glow z CAŁĄ pewnością znajdziesz coś tańszego lub lepszego w takiej cenie Nie polecam
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W strefie wolnocłowej

pannajoanna71
    27 lutego 2019 o 17:57
    4 / 5
    Bardzo dobra baza rozświetlająca
    Produkt kupiłam zachęcona makijażem na youtube makijażystki tej marki. Produkt jest w pięknym opakowaniu, ładnie prezentuje się na toaletce. Ma konsystencję lekkiego kremu. Łatwo się rozprowadza. Daje efekt naturalnego blasku, bez tandetnych drobinek. Utrwala makijaż. Nie zauważyłam, by robił jakiekolwiek plamy lub by ścierał fluid. Twarz z użyciem tej bazy nie wygląda jak maska, nawet gdy używam bardzo ciężkich podkładów. Mi odpowiada, zarówno w działaniu, jak i w stosunku jakości do ceny. Być może kupię ponownie.
    Zalety:
    • opakowanie, konsystencja, działanie, trwałość makijażu
    Wady:
    • trudna dostępność produktu (zazwyczaj tylko online, więc kupowałam w ciemno)
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania