Avon, Attraction for Her EDP

Avon, Attraction for Her EDP

Avon Attraction dla niej to porywający trwały zapach, który zbliży was do siebie kuszącą nutą wytrawnych jeżyn, zniewalającym akordem piżma i waniliowym akcentem ambry.

Kategoria: Drzewno-owocowa.
Nuty zapachowe:jeżyny, akordy piżmowe, ambra waniliowa.

wody perfumowane
owocowe, drzewne

66% jesień/zima 34% wiosna/lato

• Flakon: 5

Totalny sztos , uwodzicielski,przyciąga mężczyzn jak magnez trwałość może się równać z najdroższymi perfumami

Rozpisywać się tutaj nie ma co.
Kto uwielbia słodkie, uwodzicielskie perfumy, przy których żaden mężczyzna nie będzie w stanie przejść obojętnie to właśnie jest ten zapach .
Feromonów tu nie ma, a mógłby spokojnie konkurować z nie jedynymi zapachami,które je posiadają .

Totalny SZTOS !

Nie jeden Pan już komplementował zapach tych perfum, i mówił :"dziewczyno, ale Ty pachniesz" :D

Ten perfum jest tak trwały, że na kurtce czy bluzie pachnie do następnego prania i zapach nic się nie ulatnia, czuć bardzo intensywnie jakby dopiero były ciuchy popsikane.

Używam je od kilku lat i wciąż zapach jest dla mnie numerem jeden ,chociaż wyszło już kilka dodatkowych wersji to jednak jak dla mnie wciąż nic ich nie pobiło .
Wierna ideałom tego zapachu stawiam bez wahania je na pierwszym miejscu i śmiało można porównywać do górnych półek zapachów za miliony monet.

Zapach dla mnie jest idelany na dzień jak i wieczór ale także na randkę - gwarancja że mężczyzna napewno jej nie zapomni .

Kupiony w: Inna perfumeria

Mega uwodzicielskie

Mam słabość do perfum z nutą wanilii. Attraction for her przypominają mi nieco męskie perfumy One million od Paco Rabane, które posiada mój chłopak. Być może dlatego zakochałam się w nich jeszcze bardziej? <3 Zapach jest mega uwodzicielski, intrygujący i nie jest przesłodzony, ani mdły. Jest idealny. Jedyny minus to ich krótkotrwałość, ale za taką cenę to nie ma co narzekać :)

Ulubieniec :)

Avon w swojej ofercie ma wiele ciekawych zapachów. Attraction for Her jest ze mną od wielu lat. Elegancka i zarazem prosta buteleczka pięknie prezentuje się na toaletce. Nuty wanilii połączone z jeżyną i piżmem tworzą uwodzicielką moc. Zapach jest cudowny, słodki i bardzo kobiecy. Te perfumy naprawdę zwracają uwagę, już wiele razy zostałam o nie zapytana. Dużym ich plusem jest to, że są mega trwałe. Mam wielką prośbę do marki - nigdy ich nie wycofujcie z oferty!!!

• Flakon: 5

Jeden z moich zapachowych ulubieńców

Uwielbiam wszelkie waniliowe zapachy. Często jednak perfumy z nutą wanilii mają (w moim odczuciu) w sobie coś takiego... infantylnego i nieco niedojrzałego, co nie zawsze pasuje mi przy większych wyjściach i kreacjach wieczorowych.

Attraction to zapach, który kojarzy mi się z elegancją, luksusem, czymś wykwintnym. Noszę go często również za dnia, ale jeżeli szykuje się jakieś ważne spotkanie, elegancka impreza - zdecydowanie jest to mój numer jeden.

Na mojej skórze utrzymuje się stosunkowo długo jak za tę cenę. Zaskakująca jest też jego trwałość na ubraniach.

Wielokrotnie byłam pytania przez koleżanki o to, jaki to zapach, więc myślę, że naprawdę wielu osobom przypadnie do gustu. Używam już od kilku lat i choć czasem spróbuję jakichś innych zapachów (głównie otrzymanych w prezencie), to jednak nie znalazłam nic lepszego jeżeli chodzi o uniwersalny zapach na dzień i na wieczór :)

Zakochałam się

Ten perfum jest ze mną od lat. Zachwycił mnie tym cudownym zapachem. Nie jest mocny ani duszący. Jest idealny. Taki kwiatowy z nutką słodkiej wanili. Jest dość trwały i bardzo wydajny. Zapach na codzień i o każdej porze roku.

Moje ulubione :)

Zapach Attraction marki Avon używam już od kilku lat i jest to mój ulubiony zapach. Nuty ambry waniliowej z połączeniem piżma oraz jeżyny sprawiają, że zapach jest naprawdę uwodzicielski. Co najważniejsze zapach utrzymuje się przez długi czas pomimo że to woda perfumowana. Zapach ten sprawia, że w każdej sytuacji czuję się kobieco i atrakcyjnie. Do tego cena jest także przystępna.

Najlepszy z firmy Avon

Oj tak. Ta kompozycja udała się Avon. Totalny crowd pleaser. Mój mąż po prostu szaleje na punkcie tego zapachu! Uwielbiam je mieć na sobie, poprawiają mi nastrój a w dodatku czuję się w nich sexy ????
Czuję słodką, mięciutką gruszkę i wanilię. Jest pysznie!
Zapach całoroczny, i na dzień, i na wieczór. Idealny na obiad w restauracji, jak również na randkę do małej czarnej.
Mały minusik - nie utrzymuje się długo.

Ciepły i kobiecy

Lubię zapachy od Avon, uważam że są uniwersalne i ciekawe. Zdecydowałam zamówić parę próbek, aby sprawdzić czy coś spodoba mi się szczególnie.

Attraction for Her uważam za ładny zapach. Jest dość słodki i otulający, czuć tą wanilię z opisu. Jestem fanką jeżyn, tutaj niewiele ich czuję. Dla mnie to propozycja bardziej na wieczór niż na dzień. Trwałość- na plus, wyczuwalny przez wiele godzin. Nie wiem czy zdecyduję się na zakup, dla mnie finalnie zapach wydaje się nieco mdły. Brakuje jakiejś świeżej nutki, przełamującej całość. Pasuje mi bardziej do delikatnej kobiety.

Całkiem przyjemne

Perfumy kupiłam bardzo dawno temu - flakon zużyłam już jakiś czas temu, natomiast ostatnio w ręce wpadła mi perfumetka, która była dołączona do zestawu. Mimo upływu czasu zapach nadal jest taki sam. Na pierwszy ogień wyczuwalna jest jeżyna, później zaczyna dominować wanilia. Nie jest to może zapach "wysokich lotów". Jest dość " Prosty", ale na co dzień jak najbardziej.
Trwałość bardzo dobra - kilkanaście godzin. Cena bardzo korzystna około 70 zł za 50ml.
Flakon minimalistyczny.

• Flakon: 5

Jeden z lepszych zapachów od Avon

Ten zapach jest dla mnie bardzo luksusowy, jeżeli chodzi o Avon to wielkie brawa, bo zapach jest naprawdę przepiękny. Sprawia, że nosząc go na sobie czuję się pewniejsza siebie. Zapach jest na prawdę bardzo trwały, czuć go cały dzień, a na ubraniach nawet kilka dni później. Cena jak najbardziej na tak w stosunku do jakości i trwałości. Jestem oczarowana, to jest w 100% mój zapach!!

Mamie się podoba:)

Bardzo cieakwy zapach, jak sobie je zakupiłam od razu spodobały się mojej mamie. Mają lekko słodki zapach, ale nie zbyt słodki, pachną dość elegancko. Trwałość jest całkiem niezła, ale nie zaskakująca, ale myślę, że stosunkowo do ceny jest są to przyzwoite perfumy.

+10 do atrakcyjności ;)

Perfumy bardzo mi się spodobały w katalogu na pachnącej stronie i zamówiłam je dla mamy, która lubi takie zapachy, a finalnie podbierałam je ile wlezie ;)
Nie jestem zaskoczona tym, że jeśli w składzie jest jeżyna to biorę w ciemno - ta nuta wyjątkowo mi się podoba w Avonowych zapachach i tak samo było tym razem. Jest krótko i treściwie: jeżyna, piżmo i wanilia. Wszystkie składniki lubię i uważam, że razem tworzą ciepłą i prawdziwie kobiecą całość. Zapach jest bardzo elegancki, otulający, ciepły. Jak dla mnie idealny na sezon jesień-zima. Bardzo ogoniasty, cudownie trwały, mimo, że to Avon to trwałość może Was zaskoczyć.
Mam takie wrażenie, że to zapach z kategorii tych, które Avon tworzył mniej więcej w 2005 roku - mają wspólne "coś" z Today, Treselle, Extraordinary. Bardzo lubię te zapachy, więc Attraction z góry było skazane u mnie na sukces.
Jeśli chodzi o flakonik to jestem i na tak i na nie. Ciekawy, trójkątny kształt, wykonany z solidnego szkła. Nie do końca pasuje mi ten złoty nadruk z boku i zatyczka. Ale to są drobnostki przy tak dobrych parametrach zapachu ;)