18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Vichy, Dercos Aminexil Pro, Kuracja przeciw wypadaniu włosów o potrójnym działaniu dla mężczyzn (stara wersja)

Vichy, Dercos Aminexil Pro, Kuracja przeciw wypadaniu włosów o potrójnym działaniu dla mężczyzn (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 12 szt
Cena 135,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Vichy Dercos Aminexil Pro Kuracja przeciw wypadaniu włosów o potrójnym działaniu dla mężczyzn - intensywna kuracja przeciwko problemowi wypadających włosów dla mężczyzn cierpiących z powodu lekkiej lub uporczywej utraty włosów. Włosy stają się gęste, grube i mocne.
AMINEXIL® - innowacyjna cząsteczka farmaceutyczna, która zwalcza wypadanie włosów. Jej działanie polega na zwalczaniu usztywniania kolagenu w okolicy mieszków włosowych, aby zachować elastyczność i sprężystość wokół korzenia włosa, dzięki czemu włosy są mocniej przytwierdzone do skóry głowy. W Vichy Dercos Aminexil Pro jest ona połączona z moelkułą SP 94, specjalnie opracowaną, aby poprawić jakość włosów: poprzez dostarczanie do cebulki elementów energetycznych potrzebnych do wzrostu, stymuluje powstanie silniejszego, grubszego włosa. Witaminy PP i B6 ożywiają i upiększają włosy.
Iich działanie jest wzmacniane przez Argininę, która stymuluje mikrokrążenie krwi i pomaga dostarczać substancje odżywcze, które sprzyjają wzrostowi cebulki.
Delikatnie masujący aplikator z zaokrągloną ergonomiczną końcówką, opracowany specjalnie dla lepszego rozprowadzania środka, ponieważ można go wmasować bezpośrednio w skórę głowy, co pobudza mikrokrążenie.
Vichy Dercos Aminexil Pro Kuracja przeciw wypadaniu włosów o potrójnym działaniu dla mężczyzn jest hipoalergiczna. Metalowy aplikator nie zawiera niklu. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie zawiera parabenu.
Skuteczność Vichy Dercos Aminexil Pro została sprawdzona pod kontrolą dermatologiczną w środowisku szpitalnym (badanie kliniczne w grupie 188 osób): 72% zmniejszenie wypadania włosów.

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  431
  pochwał

  10,00

 2. 2

  49
  produktów

  147
  recenzji

  271
  pochwał

  9,61

 3. 3

  17
  produktów

  28
  recenzji

  414
  pochwał

  8,78

Zobacz cały ranking