Avon, Foot Works, Beautiful, Pomegranate & Chocolate, Moisturising Cream (Nawilżający krem do stóp `Granat i czekolada`)

Avon nawilżający krem do stóp z granatem i czekoladą Foot works:
- wygładza szorstką skórę
- zapewnia stopom nawilżenie
- nadaje skórze miękkość
jako część 3-stopniowego rytuału pielęgnacji stóp, po kąpieli i scrubie.

Przepięknie pachnie!

Kto jeszcze nie wąchał tego kremu, koniecznie musi go wypróbować! Jest to jeden z tych kremów, które chciałoby się zjeść ;)

Plusy:
*nawilża (lekko, ale nie spektakularnie)
*stopy po użyciu są miękkie i gładkie w dotyku
*jest dobrym uzupełnieniem innych zabiegów typu ścieranie naskórka peelingiem czy tarką
*ma przepiękny zapach!
*przyjemną, lekką i kremową konsystencję, dość szybko wchłania się w skórę
*cena w promocji bardzo niska (w cenie regularnej też niezła)

Jedynym małym minusem jest delikatne nawilżanie – mogłoby być lepsze. Mi, jako osobie z mało wymagającymi piętami wystarcza, ale dla osób z ciężkimi stopami może być to za mało.

Pewnie wrócę do niego.

Ja i moje stópki Uwielbiamy

Rewelacyjny produkt bardzo dobrze nawilża, a na dodatek przepięknie pachnie. Wygładza, nadaję miękkości moim stópką.
Dla niektórych z Was może być zbyt słodki i intensywny zapach.
Ale ja go uwielbiam. Sprawdzi się na zimowe wieczory i nie tylko;)
Polecam naprawdę warto

ulubiony!

Kosmetyk, w którym nie znajduję żadnych wad. Ma bardzo przyjemną, kremową, aksamitną konsystencję. Wchłania się dobrze, choć lubię nakładać go grubszą warstwą -wtedy trzeba dłużej poczekać.

Przede wszystkim cudownie wygładza stopy i sprawia, ze skóra jest miękka w dotyku, także rano (często stosuję go na noc i zakładam skarpetki). Jak na zwykły krem, nie maskę, i to nie kierowany do problemowej skóry, działa świetnie. Nie mam bardzo suchej skóry na stopach, ale myślę, że i z tą poradziłby sobie świetnie.

Duży plus za zapach. Jest to zdecydowanie mój ideał zapachowy w tego rodzaju kremach. Apetyczny, słodki, ale nie przesadzony, nie duszący, nie powodujący znudzenia po czasie. Mam ochotę używać go codziennie, jest jak mała przyjemność pod koniec dnia, taki element domowego spa.

Wygodna tubka, krem ma lekką konsystencję, więc łatwo się wyciska. Nie wiem, czy jest wydajny, bo używam go za dużo ;) zużywam kolejne opakowanie, kupuję kilka na zapas - przyznam się, że chyba uzależniłam się od tego zapachu (i efektu działania).

Warto go mieć, jest skuteczny i bardzo, bardzo przyjemny w stosowaniu!

Dobry

Krem dobrze nawilża skórę stóp , jednak nie poradzi sobie z bardzo przesuszoną skórą stóp. Ja na szczęście takiej nie posiadam , więc po zastosowaniu tego produktu moje stopy były gładkie i pachnące delikatnie czekoladą. Niestety po jakimś czasie ten zapach zaczął być dla mnie męczący.

Cudowny zapach!

Krem dostałam w prezencie i od razu zakochałam się w jego zapachu. Pachnie naprawdę pięknie, zapach nie drażni, a utrzymuje się naprawdę długo. Konsystencja produktu również jest bardzo fajna, dobrze i łatwo się rozprowadza. Bardzo dobrze nawilża, daje ulgę suchym stopom, ale polecam stosować głównie przy relaksowaniu się lub przed spaniem, dlatego, że wchłania się troszkę długo.

Plusy:
- piękny zapach
- dobrze nawilża

Brak minusów :)

Bardzo przyjemny

Lubię zarówno scrub z tej serii jak i ten krem.
Jest on kosmetykiem dość lekkim i na pewno nie nadaje się na zimę (chyba, że mamy stopy w naprawdę fajnym stanie) ani na pozimową akcję regeneracyjną bo będzie zwyczajnie za słaby.

Uwielbiam go natomiast latem, bo szybko się wchłania, nie jest tłusty. Mogę więc posmarować stopy rano i po chwili ubrać sandałki czy japonki i nie będę się w nich ślizgać ryzykując złamaniem nogi. Wchłania się błyskawicznie, nie zostawia tłustej warstwy, jest bardzo lekki. Właściwości pielęgnacyjne bardzo dobre (ale jak mówię nie do bardzo popękanych i suchych stóp) i latem stosowany 2x dziennie pozwala mi utrzymać stopy w super kondycji. Są miękkie, nawilżone wystarczająco, odżywione. Zapobiega ich wysuszaniu i pękaniu,

I kolejna wielka zaleta: zapach! <3 Połączenie czekolady z granatem jest naprawdę niesamowite. Zapach nie jest bardzo nachalny ale trwały. Stosowanie go to prawdziwa uczta dla zmysłów.
Dość wydajny, opakowanie zwyczajne ale bardzo dobre. Miękka tuba pozwala wycisnąć krem do ostatniej kropli.

Niezły

Krem ma piękny zapach - jest to typowa czekolada i granat. Krem średnio nawilża ale szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy za co duży plus. Cena niska, opakowanie średnio wygodne. Daje 4 gwiazdki tylko ze względu na piękny zapach, bo w tej cenie znalazłby lepsze produkty.

prawdziwy granat i czekolada

Krem z avonu kupiłam skuszona ceną (był na promocji) i zaciekawiona zapachem, ponieważ uwielbiam czekoladowe nuty. Jak się okazało krem rzeczywiście pachnie tak jak producent obiecuje. Zapach jest wyczuwalny, dość delikatny, nie narzucający się, po prostu przyjemny. Jeśli chodzi o działanie stosowany na noc poprawia kondycję spękanych pięt. Nawilża je i wygładza.

Super !!!

Bardzo fajny , ładnie nawilża suchą skórę na piętach , szybko się wchłania i bardzo ładnie pachnie . Jak na razie mój ulubiony krem do stópek :D .
Zalety ;
- Fajnie nawilża ,
-ładnie pachnie ,
-szybko się wchłania
- świetna cena
Wady :
- ja nie widzę żadnych :)

Uniwersalny

Nigdy nie mam czasu żeby kremować stopy ale urzekła mnie kompozycja zapachowa kremu.Co czekoladowe to moje.Krem ma milutką konsystencję,rozprowadza się bardzo fajnie,nie roluję się i nie pozostawia tłustego filmu.Tak na prawdę używałam go jako krem do rąk bo to robię w uzależnieniu.Nawilżał moją skórę i to mi się podobało.Myślałam ze bedzie wysuszał moją skórę bo produkty z Avon często tak mają a tu niespodzianka.Jest na prawdę dobry zarówno do stóp jak i do rąk.

Rewelacyjny zapach i konsystencja

Konsystencja kremowa + zapach powodują, że aplikacja kremu na stopy to sama przyjemność. Szybko się wchłania, nie klei się. Zapach typowo na zimę- otulający i słodki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Dobry krem.

Bardzo fajny kremik. Nie jest to produkt dla wymagającej skóry, ale posiadaczkom bezproblemowych stópek powinien przypaść do gustu.
Używam go codziennie po wieczornym prysznicu. Całkiem szybko się wchłania, ładnie pachnie (niesłodko) i przyzwoicie nawilża. Jest wydajny, ma lekką konsystencję. Jestem zadowolona z zakupu, krem kosztował ok. 5 zł (promocja).
Nie wiem czy kupię ponownie, bo lubię testować nowe kosmetyki do stóp. Polecam.

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki 75 ml