Inter Fragrances, seria Gingko, Tonik bezalkoholowy

Inter Fragrances, seria Gingko, Tonik bezalkoholowy

Tonik bezalkoholowy. Zawiera wyciąg miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) i aloesu (Aloe vera). Działa odświeżająco, zapobiegając podrażnieniom. Utrzymuje prawidłowy odczyn kwasowy skóry - pH 5,5. Odblokowuje pory, umożliwiając skórze oddychanie i doskonale przygotowuje ją do dalszych zabiegów kosmetycznych. Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju cery, niezależnie od wieku.

Cena ok. 12 zł

super

przy mojej wrazliwej skorze naczynkowej cala seria ginkgo sprawdza sie rewelacyjnie, szkoda ze tak trudno go kupic tam gdzie mieszkam, po zastosowaniu skora jest "spokojna", mam uczucie swiezosci, ponadto jest tani

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

LITOŚCI!!!

Miałąm okazję wypróbować ten tonik... Chwała Bogu że dostałam go, a nigdy mnie nei kusiło że kupić to "cos"...
Śmierdzi okropnie!!
POdrażnia skóre - zdarzyło mi się to po raz pierwszy, a wielu toników już używałam - miałam czerwoną jak burak twarz!!
Skóra piecze, smierdzi i jest ściągnieta po nim!!

Cóż to ma być!?

średniacha

Jedyne, co robi, to łagodzi podrażnienia. Ale też przeciętnie. Porów wcale nie oczyszcza, nawet ich nie zwęża. Uczucia nawilżenia też raczej nie zostawia, za to twarz po nim jest jakby lepka. Pachnie dziwnie, na pewno nie przyjemnie. Zaletą jest wydajność, którą możnaby jeszcze poprawić przez zmniejszenie otworu w butelce, bo mnie wylewa się zawsze za dużo...

Krzywdy specjalnej nie robi, ale jest wiele lepszych toników.

ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

mocno przecietny

Naprawde nic szczegolnego. Nic nie dal mojej skorze oprocz uczucia (zludnego!) czystosci. Przestarzaly. Nie polecam.

dobry

Ładnie pachnie. Daje b. przyjemne uczucie świeżej, wypoczętej skóry.

USUWA PODRAŻNIENIA

Wspaniały tonik, szczególnie dobry (skład!) dla cery z rozszerzonymi naczynkami. Usuwa podrażnienia, zaczerwienienia. Skóra zaczyna oddychać, czuje się komfortowo, jest uspokojona.

Oceniam na 3.00

Kiedyś używałam tonika z tej serii, ale później gdzieś zniknął z półek. Z tego co pamiętam to całkiem miły zapach i działał dobrze na moją skórę.

dobry i tani

Dobry, tani tonik o naturalnym ziołowym zapachu (nieco spartańskim może, ale to chyba właśnie miłorząb). Nieźle oczyszcza, daje wrażenie zdezynfekowanej i odprężonej skóry.