Latopic, Emulsja do kąpieli do skóry suchej, szorstkiej i atopowej

Latopic, Emulsja do kąpieli do skóry suchej, szorstkiej i atopowej

Pojemność 1 000 ml

Latopic emulsja do kąpieli:
- Oczyszcza i kompleksowo pielęgnuje skórę w trakcie i po kąpieli
- zawiera metabolity Lactobacillus sp. o działaniu przeciwdrobnoustrojowym,
- łagodzi świąd i podrażnienia,
- tworzy delikatną warstwę okluzyjną, która zabezpiecza przed przeznaskórkową utratą wody i przesuszeniem skóry,
- regeneruje płaszcz hydrolipidowy naskórka,
- odżywia, regeneruje oraz długotrwale natłuszcza skórę.
Sposób użycia: Do wypełnionej wodą wanienki należy wlać od 1 do 2 nakrętek emulsji. W przypadku kąpieli w wannie wlać od 1 do 3 nakrętek. Kąpiel powinna trwać około 10-15 minut. Następnie delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem (bez pocierania).

sucha, alergiczna / atopowa, wrażliwa
>250ml, 100 – 250ml
płyny do kąpieli
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
hipoalergiczna
w płynie

Łagodzi, nawilża i oczyszcza skórę

Jestwm posiadaczką skóry suchej, szorstkiej, atopowej. Emulsja sprawdza się u mnie znakomicie. Dobrze nawilża, koi i zmiękcza skórę. Dzięki niej skóra nie jest podrażniona i szorstka. Emulsja łagodnie oczyszcza skórę. Ma lekką formułę. Dobrze rozprowadza się na skórze i delikatnie pieni. Jest bardzo wydajna.

Nie wysusza skóry

Emulsja do kąpieli znajduje się w zakręcanej butelce 400ml (dostępne są również butelki o pojemności 200 i 1000ml). Jest przezroczysta, a jej konsystencja nie jest mocno gęsta. Po wlaniu jej do wanny woda robi się mleczna, pojawia się trochę piany, która znika po jakimś czasie.
Ma specyficzny, niezbyt przyjemny zapach, ale na szczęście podczas kąpieli w wannie ulatnia się on bardzo szybko.
Po wyjściu z kąpieli nie czułam uczucia ściągnięcia, ani matowienia skóry. Skóra była delikatnie nawilżona i nie swędziała.

Świetny dla maluszków.

Moja córeczka zmaga się z AZS, więc jako że znalazłam dobre opinie odnośnie tej emulsji zadecydowałam, że ja zakupimy. Emulsja na początku ma postać oleistą, jednak jak wleje się ją do wody to, zmienia jej kolor na biały. Jest bezzapachowa. Emulsja zostawia na skórze bardzo przyjemna warstwę ( zauważyłam po swoich dłoniach). Bardzo dobrze łagodzi zmiany skórne maluszka. Zmiany nie są zaognione po kąpieli, co bardzo często zdarza się przy AZS.

Mieszane uczucia

Produkt od latopic jest zamknięty w butelce o pojemności 200ml, która jak dla mnie do tego typu kosmetyku jest troszkę mała. Produkt jest bardzo lejący z tego też powodu mało wydajny, ponieważ produkt przechodzi przez palce i się marnuje. Podczas użytkowania zauważyłam, że emulsja może nie domywać ciała. Wielkim plusem jest fakt iż faktycznie swędzenie skóry było załagodzone.

Uwielbiam!

Tego typu emulsje używam w czasie silnej alergi, swędzącej skóry, podrażnień.

Emulsja od Latopic jest bardzo fajna. Jak na produkt typowo dermatologiczny, pieni się bardzo dobrze. Nie ma jakiegoś konkretnego zapachu a wręcz jest bez zapachu co jest na duży plus. Dobrze myje, pozostawia skórę w miarę nawilżona- na pewno nie wysusza. Podczas alergi ważne jest aby i tak użyć balsamy po kąpieli. Jednak bez większych podrażnien - wystarczy sama emulsja.

Jedyny minus to 200 ml. Bardzo ubolewam ze tego typu produkty są w tak małych pojemnoscisch co nie starcza na długo.. ale i tak warto!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Stanęła na wysokości zadania! ;-)

Bardzo fajna emulsja, w szczególności dla przedstawicielek grupy osób ze skórą suchą, szorstką i atopową. Ładnie nawilża, koi i zmiękcza naskórek, dzięki czemu skóra nie jest podrażniona i szorstka. Jest to szczególnie ważne, w okresie zimowym, jak teraz. Z produktu korzystała cała rodzina - każdemu tak samo przypadł do gustu ;-)

Super produkt

Emulsja jest bezzapachowa, opracowanie jest ładne i wygodne w użytkowaniu. Po kąpieli skóra jest miękka i nie ma uczucia ściągnięcia . Konsystencja jest olejkowa i łatwa w użyciu. .

Nawet niezły

Jestem posiadaczka skory suchej ze skłonnościami atopowymi. Przetestowałam już wiele kosmetyków dedykowanych takiemu rodzajowi skóry jednak żaden nie spełniał moich oczekiwań w 100%. Produkt omawiany w recenzji testowałam 3 tygodnie i przyniosło to oczekiwane rezultaty. Emulsja łatwo rozpuszcza się w wodzie, nie jest tłusta ani nie zostawia plam co było dla mnie istotne. Nie ma formuły oleistej dzięki czemu nie brudzi powierzchni wanny. Produkt jest bardzo wydajny jednak trzeba stosować go systematycznie aby efekty były widoczne. Wyniki testu produktu nie były idealne - nawilżył skórę ale nie był to piorunujący efekt.

Emulsja jest bardzo przyjemna w stosowaniu, nie podraznia skóry warto kupić działa kojąco i nawilżająco.cena jest dość wysoka ale warto kupić, jest super praktyczna w użyciu, skóra nie jest czerwona

Bardzo przyjemny produkt

Emulsję dostałam w ramach testu :)
Moja skóra jest bardzo sucha i wrażliwa. Dodatkowo borykam się z atopowym zapaleniem. Emulsja ta pozwoliła mi nawilżyć skórę i zredukować swąd i zaczerwienienia. To dobry produkt dla alergików i atopowców.
Jedynym minusem jest rzadka konsystencja i niewygodne opakowanie (należy odkręcić buteleczkę, później zakręcić ten koreczek. Często wypadał mi z rąk)

Kupię ten produkt ponownie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jedyne co robi to nie szkodzi

Emulsja do kąpieli, której zadaniem było nawilżenie, zmiększenie i nawilżenie skóry, niestety nie spełniła moich oczekiwań. Jedyne co robi, to nie szkodzi, nie powoduje świądu na mojej skórze z AZS, a także na zmianach łuszczycowych. Dwie nakrętki płynu dodane do wody dają nam złudne uczucie nawilżenia, niestety po wytarciu ręcznikiem czar pryska.
Zapewnienia producenta nie zostały spełnione, jednak produkt nie zrobił mi krzywdy, co przy atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy i tak jest dobrym wynikiem

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mleczko do kąpieli o dziwnym zapachu

OPAKOWANIE:
Wygodna plastikowa, mała buteleczka.

KONSYSTENCJA:
Mleczna raczej rzadka.

ZAPACH:
Bardzo specyficzny. Osobiście nie przypadł mi do gustu. Nie odczułam żadnych sztucznych substancji zapachowych, jednak naturalny zapach „lactobacillus” trochę zniechęcał do stosowania.

DZIAŁANIE:
Po zastosowaniu produktu, skóra rzeczywiście była nawilżona, uczucie swędzenia znikało, jednak nie zauważyłam natłuszczenia, regeneracji ani odżywienia.