Eveline Cosmetics, Precious Oils, Lip Scrub (Delikatny peeling do ust w sztyfcie)

Pojemność 4,8 ml

Peeling łączy w sobie zaawansowaną technologicznie formułę GOTALENE RS oraz drogocenne, naturalne olejki roślinne: arganowy, migdałowy, kokosowy i awokado. Aktywne składniki odżywcze olejków zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Koktajl witamin E i C hamuje proces starzenia, sprzyja syntezie ceramidów, wzmacniając barierę lipidową naskórka. Przeciwdziała rozpadowi kolagenu oraz stymuluje jego syntezę. Usta odzyskują wyraźny kontur, blask oraz zdrowy i piękny wygląd. Formuła bogata w delikatne drobinki bardzo łagodnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza usta, zapobiegając ich pękaniu i podrażnieniom.

w sztyfcie
peeling do ust
nawilżające
zapachowa

Swietny kosmetyk

Świetny kosmetyk. Po zastosowaniu tego pilingu usta są w doskonałej kondycji. W sztyfcie zatopione są kryształki cukru, które pod wpływem ciepła, podczas piligowania ust rozpuszczają się. Ja osobiście wykonuję taki zabieg przed snem i nie zmywam już tego balsamu z ust, bo jest bardzo nawilżający.

Delikatny peeling do ust w sztyfcie, Precious Oils, Eveline

Peeling do ust kupiłam na jednej z aukcji internetowych
Opakowanie zawiera 4,8 ml kosmetyku, zapłaciłam około 13 zł
Wygodna forma sztyftu pozwala na łatwą aplikację.
Peeling lekko złuszcza, przyjemnie nawilża, wygładza i odżywia usta.
Stosuje go 3-5 razy w tygodniu.
Usta są gładkie, miękkie, napięte i nawilżone.
Peeling całkiem przyjemny niestety mało i szybko się zużywa.

największy bubel życia

Przyznam szczerze, że chyba nie miałam w życiu do czynienia z gorszym kosmetykiem. Jest to bubel nad bublami, który nie nadaje się kompletnie do niczego. Opakowanie produktu jest tandetne i wszystko się do niego klei, a zapach bardzo sztuczny i nieprzyjemny. Po nałożeniu peelingu na usta mamy na nich białą warstwę, której w żaden sposób nie można się pozbyć. Nie ma jednak ani śladu po jakimkolwiek działaniu peelingującym. Wręcz jest jeszcze bardziej sucho i nieprzyjemnie. Także więcej szkody niż pożytku, a żeby było śmieszniej to mój egzemplarz złamał się przy próbie aplikacji i większość kosmetyku wpadła do umywalki (co mi jakoś szczególnej przykrości nie sprawiło). Trzeba zaznaczyć też, że produkt ma wysoką cenę, zupełnie nie adekwatną do jakości. Nie polecam ;)

Świetny!

Od tego peelingu w zasadzie zaczęła się moja przygoda na poważnie z peelingmi do ust... Kupiłam go na jakiejś wyprzedaży za ok. 5 zł. Jak za taką cenę, produkt jest naprawdę świetny. Mam porównanie z innymi peelingami do ust zarówno z wyższej, jak i niższej półki cenowej i ten zdecydowanie należy do moich ulubieńców.

Opakowanie jest różowe, plastikowe, lekko tandetne - jak najtańsza pomadka ;) Sam produkt to różowa pomadka z dużą ilością mocno ścierających drobinek - to nie jest żadne delikatne mizianie, ale prawdziwy peeling, który daje super efekt gładkich ust. Stosuję go co kilka dni przed nałożeniem pomadki, dzięki temu wygląd ona pięknie na ustach. Dzięki olejkom usta są nawilżone i pięknie się prezentują :)

Niestety nie wiem, czy kupię ponownie, bo nie widziałam go już dawno w żadnym sklepie :( Polecam go wszystkim, którzy chcą mieć piękne, gładkie i nawilżone usta oraz osobom, które często malują usta pomadkami :)

Jest ok, ale będę szukać dalej

Jest to mój pierwszy peeling do ust, więc w przyszłości nie wykluczam sprawdzenia jeszcze innych tego typu produktów. Borykam się z suchymi skórkami na ustach. O ile na codzień nie jest to dla mnie problem i wystarcza ochronno-nawilżająca pomadka, to przy większych wyjściach nie raz głowiłam się jak pomalować usta, aby zamaskować ich defekty. Zaczęłam więc stosować peeling i przyznam, że efekty mnie jak najbardziej zadowoliły. Suche skórki zniknęły a aplikacja kolorowych pomadek nie stanowi już kłopotu. Niemniej jednak po zastosowaniu ma się poczucie ściagnięcia i suchości ust, które redukuję stosując nawilżający balsam na noc. Chciałabym jednak znaleźć coś, co wraz z peelingiem da efekt nawilżenia.

Lubię :)

Produkt otrzymujemy w postaci tradycyjnej pomadki w kolorze jasno różowym. Zapach przyjemny, delikatny, lekko owocowy. Drobinki peelingujące zawarte w kosmetyku są od razu wyczuwalne na ustach. Działa szybko i konkretnie, dobrze ścierając i złuszczając. Usta po jego aplikacji są miękkie i gładkie. Olejki zawarte w składzie doskonale zmiękczają, wygładzają i nawilżają usta. Dla moich ust jest dobry!

Zbędny gadżet

Kupiłam głównie ze względu na wygodne opakowanie. Myślałam, że posmaruję nim usta jak pomadką i się wypilingują. A tymczasem najpierw trzeba nałożyć, i to dość grubo, a potem i tak masować palcem, więc się zawiodłam. Zapach neutralny. Konsystencja dość tłusta i gęsta. Drobinki dość duże i toporne, ale dają radę. Nie widzę sensu zakupu pilingu konkretnie w tej formie, bo i po co. Można osiągnąć ten sam efekt przy pilingu twarzy. Mało wydajny.

rezygnuję

kupiłam zachęcona opisem na pudełeczku. Pomyślałam, że to może będzie moje wybawienie. Niestety, peeling jest mocny - jęśli mamy bardzo problematyczne usta - może wyrządzić krzywdę. Może zerwać skórki i zrobić rankę. Moje suche i popękane usta bardzo nie polubiły tego produktu. Lepszym i delikatniejszym sposobem jest masaż szczoteczką do zębów, a pózniej gruba wartswa balsamu.
Pelling dla ust normalnych ust pewnei się sprawdzi i możliwe, ze wygładzi. Po pellingu usta są optycznie powiększone, ale nie trwa to długo.
Cena nie bije po kieszeni, można spróbować

Jest ok

Jesienią i zimą najbardziej cierpię z powodu suchego naskórka na ustach. Ten peeling pomógł mi się z tym uporać. Przy okazji całkiem fajnie uwydatnił kontur ust, dzięki czemu wyglądają na większe. Produkt niestety dosyć szybko się zużywa,ale to jedyny minus.

Peeling jak peeling

Przede wszystkim bardzo wygodny jest sposób aplikacji, dlatego też się na niego skusiłam. Zachęciła mnie także opinia o tym, jak dobrze radzi sobie z suchymi ustami. Tu nieco się zawiodłam, bo nawet on nie daje sobie rady z wygładzeniem moich ust. Po aplikacji tego produktu miejscami dostrzec można niewielkie ranki na ustach, lecz nie działa w zupełności tak, jak powinien. Dla mniej wymagających może być idealny. :)

nie polecam

Kupiłam ten produkt, ponieważ w hebe innego peelingu do ust akurat nie było. Zacznijmy od ceny 16 zł za kartonik chyba , ponieważ produktu za tę cenę powinno być 2x tyle. Użyłam go i się rozczarowałam. Podkreślił suche skórki. Pachniał ładnie jakby malinową mambą, ale trochę sztucznie. Mało wydajny, a jego ilość jest mniejsza niż zwykłej pomadki. Wracam do tańszego i o niebo lepszego peelingu z sylveco.

został na stałe

Kosmetyk to nie tylko peeling peeling ale także rewelacyjna pomadka nawilżająca. .Tu aplikacja jest bardzo prosta bo peeling znajduje się w wygodnej twardej pomadce którą smarujemy dokładnie usta tak jakbyśmy chciały się pomalować.Ja smaruję usta kilka razy żeby dobrze zetrzeć suche skórki bo to niestety moja ogromna zmora,w pomadce znajdują się maleńkie drobinki które doskonale sobie z nimi radzą.Kosmetyk sprawdza się naprawdę genialnie bo nie tylko świetnie ściera ale dodatkowo nawilża i wygładza usta no i oczywiście zapobiega ich pękaniu.Jeśli borykacie się z suchymi i pękającymi ustami to polecam ten produkt bo jest naprawdę rewelacyjny