Marion, Hair Line, Płyn do kręconych włosów

Marion, Hair Line, Płyn do kręconych włosów

Pielęgnujący płyn do włosów kręconych odświeża i nawilża trudno układające się loki i fale. Chroni przed wilgocią zapobiegając puszeniu się włosów. Specjalnie opracowana formuła z prowitaminą B5 zapewnia dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a zawarta w płynie keratyna wzmacnia włosy i przywraca im połysk i zdrowy wygląd.

Mam i lubię

Produkt sprawdza się na wlosach po zabiegu trwałej ondulacji. Jestem pozytywnie zaskoczona, ponieważ z czasem wlosy tracą na sprezystosci i znika piękny skręt. Ten produkt sprawdzał się swietnie. Uzywam go po którymś juz miesiącu, jak tylko zauwaze pierwsze oznaki "zmęczenia". Fajnie podkreśla skręt i ładnie dyscyplinuje. Faktycznie wzmacnia skręt. Widzę to na poszczególnych zniszczonych pasmach. Nie robi cudów, ale warto go mieć w lazience.

przeciętny

Produkt zakupiłam na potrzeby kręcenia włosów na mój półmetek. Teraz po kilku miesiącach leżenia bezczynnie, używania go czasami podczas kręcenia włosów lokówką odkryłam jego przeznaczenie. Jeśli nie prostuje lub nie kręcę lokówką, pryskam nim włosy i lekko je ugniatam. Takim sposobem mam lekkie naturalne fale.

Nie zniszczył moich włosów. Dzięki niemu nie puszyły się i nie powstała szopa na włosach. Nie obciąża włosów. Jest bardzo wydajny. U mnie działa tylko jeden dzień. Nie zauważyłam żeby nabłyszczył mi włosy. Nie sklejał włosów. Idealnie podkreśla moje naturalne fale. Nie dostałam po tym produkcie żadnego uczulenia, ani łupieżu.

Ten zapach powala. Nie umiem go określić, niby taki słodki, pudrowy. Czasami po farbowaniu włosów, aby ukryć zapach farby stosowałam go i moje włosy już inaczej pachniały.

dobry ale niewydajny

Płyn podkreśla skręt włosów, zmniejsza ich puszenie, nie obciąża, przyjemnie pachnie. Jest niestety mało wydajny, ponieważ żeby uzyskać zadowalający efekt trzeba go sporo nałożyć.

Pomaga w stylizacji

Na pewno produkt ten spełnia obietnice producenta, bo pomaga uzyskać fajny skręt na włosach. Użyty na mokre włosy, które nastepnie wysuszymy suszarką z dyfuzorem i ugnieciemy palcami wspomaga tworzenie skrętu na włosach. Fale są dość elastyczne i lekko utrwalone. Długo trzymają kształt i nie rozprostowują się.
Sam płyn nie wysusza włosów, nie obciąża ich i nie skraca ich świeżości. Bardzo dobry i godny polecenia!

kolejny produkt z mariona ,który tylko pachnie

Na moich włosach kompletnie sie nie sprawdza. Służy mi tylko do lekkiego spryskania włosów. Moje kręcone włosy lepiej sie kręcą po zamoczeniu ich w wodzie niz po tym produkcie.Nie wiem jak z włosami prostymi. Jedyna zaleta jest to ze nie obciąza włosów i ma ładny zapach i tylko tyle jeśli chodzi o działanie.

Produkt który działa, sprawia że moje loki jakoś wyglądają. Bardzo go lubię i używam codziennie . Plusem jest cena i wydajność :)

Do codziennej pielęgnacji

Świetny kosmetyk do codziennej pielęgnacji. Stosowałam go rano po czesaniu, kiedy loki wyglądały trochę gorzej. Pomagał im powrócić do dobrego wyglądu.
Ślicznie pachnie. Jest wydajny, niedrogi.
Zdecydowanie wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Dobry!!

Spray do loków firmy Marion jest idealnym dodatkiem w mojej pielęgnacji loków!! Trafiłam na niego przez przypadek. Kupiłam z ciekawości i nie żałuję :)

Sam może dużo nie zdziała, ale w połączeniu z innymi kosmetykami nadaje moim loczkom połysk, sprężystość i ładny zapach :) Idealnie nadaje się to nawilżenia i odświeżenia włosów.

Plusy:
- cena i dostępność,
- ładny zapach,
- nadaje lokom sprężystość i połysk,
- delikatnie nawilża,

Minusów nie zauważyłam. Spray nie jest stylizatorem, więc potrzebne są jeszcze inne kosmetyki utrwalające. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu! :)

Używam tego produktu od: Półtora roku.
Ilość zużytych opakowań: Około sześciu.

średniak

Kupiłam ten płyn ponieważ w sklepie urzekł mnie zapach tego produktu -lekko pudrowy , delikatny a ze potrzebowalam jakiegos specyfiku do loków to kupilam :) i jak dla mnie to sredniak.. łatwa przyjemna aplikacja w spray\'u , u mnie efekt jest lekko widoczny tylko na włosach mokrych , na suchych pusze je i rozprostowywuje loki i obciąża.

Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

słaby

Produkt nie zrobił z moimi włosami nic pozytywnego. Co najwyżej jeszcze je wysuszył :(jako posiadaczka kręconych włosów nie polecam. Jednym plusem jest chyba cena i dostępność.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Wysusza

A miało być tak pięknie... Niestety sprej ma jedną największą wadę - wysusza włosy, a co za tym idzie nie dodaje kręconym włosom polotu. Moje po używaniu około 3 miesięcznym stały się po prostu sianowate. Szkoda, bo aplikacja przyjemna, cena przystępna i mega wydajność.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Jest ok

Zużyłam pół opakowania. Płyn działa, podkreśla skręt fal, ale zdecydowanie nie robi loczków na mojej głowie jak kremy do loków. Nadaje się do poprawek przed wyjściem z domu, wystarczy spryskać włosy, żeby poprawić fryzurę. Nie obciąża włosów. Ogólnie moje włosy wyglądały bardzo fajnie, tak delikatnie i romantycznie. :) Jednak muszę odjąć mu półtorej gwiazdki za to, że wysusza włosy! (Ma w składzie alkohol). Z tego powodu wolę już samej zrobić płyn z soli morskiej i wody niż psikać na włosy spirytus. ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego opakowania