Joanna, Styling Effect, Pasta modelująca ekstramocna

Joanna, Styling Effect, Pasta modelująca ekstramocna

Średnia ocena: 3.50/5

Pasta akcentuje wyrazistość fryzury, podkreśla pojedyncze pasemka, kosmyki, loki.
Nie obciąża i nie skleja włosów.

pasta
inne
utrwalające
w słoiku
bogate
Utrwalenie
bardzo mocne

średni produkt

jestem na tak jak i na nie. Opakowanie ładne, estetyczne i wygodne do uzycia produktu. Cena tania - kupiłam za niecałe 10 złotych. Zapach delikatny i przyjemny. Konsystencja dośc fajna i fajnie sie nakłada na włosy. Niestety mam wrażenie, że mi strasznie skleja i oklepuje włosy dlatego nie za bardzo umiem sobie poradzic z jej uzyciem dlatego musiałam ją odstawić. Jest wydajna ale niestety nie jest to produkt dla mnie gdzie mam dość cienkie włosy a na dodatek bardzo długie i może to przez ich ciężar tak działa produkt.

Dosyć kiepska

Co drugi dzień związuję włosy w wysoki kok lub kucyk, więc potrzebowałam czegoś do ujarzmienia olbrzymiej ilości baby hair, które na dodatek mają skłonność do kręcenia się. Takim sposobem trafiłam na pastę od Joanny.

Zamknięta jest w płaskim słoiczku, co ma swoje wady i zalety: wydobywanie jej nie jest zbyt higieniczne, ale za to można na bieżąco monitorować zużycie. Zapach jest w porządku, konsystencja gęsta, lekko gumowa. Ja nakładam ją na włosy za pomocą szczoteczki do zębów (oczywiście nie tej, której używam do mycia :))

Efekt niestety nie powala. Początkowo włosy wydają się być w miarę "przylizane", ale z czasem ten efekt się pogarsza i znowu włoski żyją swoim życiem. Dodatkowo pasta mocno tłuści włosy, więc te włoski, które się "wyłamują" z ulizanej fryzury, odstają potem w postaci tłustych sprężynek.

No nie jest to mój ulubiony produkt do stylizacji włosów, a niestety jest wydajny i nie chce się skończyć.

Świetna do trudnych wyzwań

Jeśli wasze włosy są niesforne i chcecie by zachowaly swoje ułożenie to produkt idealny dla Was. Jest to mały produkt ale wart uwagi. Możecie go dostać w wielu sklepach i drogeriach za grosze i z pewnością będzie zadowolone.

Kosmetyk naprawde wart polecenia o niebo lepsza seria od poprzedniej,
zalety:
+konsystencja kremu
+dlugotrwaly efekt utrzymujacy sie rewelacyjnie dlugo
+nie wysusza ani nie przetluszcza wlosow
+nawet jesli sporo sie ja nalozy to nie zostawia sladu na wlosach, nie obciaza ich i nadaje im polysk
+ma swietny zapach
+jest wydajny
+cena rozwniez jest na kazda kieszen

Fajowa

Mój chłopak używa jej do układania włosów i jest zadowolony. Zapach jest przyjemny, też go lubię. Pasta może nie jest ekstramocna, ale przy codziennej stylizacji niedużej, męskiej grzywki dobrze się sprawuje. Trzyma się dobre kilka godzin. Cena też jest fajna, pudełeczko takie zwyczajne plastikowe, zakręcane.

Oj moje włosy jej nie lubia

Ładne opakwanie. Ale to tyle dobrych rzeczy. Wogóle nie utrwala moich włosów. Bardzo obciąża włosy. Nie nadaje połysku. Bardzo przetłuszcza włosy. Zapach nie przypadł mi do gustu. Po kilku aplikacjach tej pasty zauważyłam chrostki na skórze głowy. Swędziała skóra głowy

Przyjemniak

Estetyczne, plastikowe opakowanie. Nie do końca higieniczne i przemyślane, bo trzeba grzebać palcami, żeby wydobyć produkt. Ale przez to jak jest zaprojektowane widać ile pasty zostało w pojemniku. Coś za coś.
Sama pasta ma odpowiednią konsystencję, pięknie pachnie. Do tego niewielka cena i dobra dostępność. Jeżeli chodzi o utrwalenie nie powiedziałabym, że jest ekstramocne, jest w normie. Albo nawet powiedziałabym, że dość przeciętne.

Na pewno nie ekstramocna

Pasta ładnie pachnie. Nie widać jej na włosach. Jednak mimo oznaczenia "ekstramocna" moje włosy dość szybko tracą nadany kształt. Jej efekt nie utrzymuje się zbyt długo. Nadaje się bardziej do lekkiego utrwalenia fryzury. Po kilku godzinach wymaga ponownego użycia - ale wtedy włosy są zbyt obciążone i szybko opadają.

Duży plus za cenę i wydajność.

Jedna z moich ulubionych marek

Kocham ją chodź nie układam nią swoje włosy lecz moim synom i partnerowi ale jestem z niej zadowolona łatwo układa się fryzury i trzyma się bardzo długo więc dla mnie mega. Polecam

Szału nie ma

Pasta do stylizacji od Joanna nie powaliła mnie na kolana. Mocno obciąża moje włosy o fryzura mi się nie trzyma, wręcz włosy bardzo szybko opadają. Duży plus za cenę, konsystencję, wygodne i praktyczne opakowanie oraz zapach. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi guma od Joanny.

pasat

Co prawda używam jej sporadycznie i tylko do utrwalenia fryzury typu kucyk, ale jak dla mnie spełnia oczekiwania i nie szukam inne. Dobra pasta w dodatku w atrakcyjnej cenie.

OPAKOWANIE:
Opakowanie pasty to płaskie pudełeczko, w środku biała dość gęsta pasta. Zapach jest neutralny więc spokojnie mogą używać jej również Panowie. Obecnie cena to ok 8 zł za 90g.

UŻYTKOWANIE:
Pasta podczas nakłada się bardzo dobrze trzeba natomiast uważać aby nie przesadzać z ilością ponieważ zbyt duża ilość jej na włosach bardzo je obciąży i nada efekt sklejenia. Już niewielka ilość utrwala fryzurę na bardzo długo nie pozostawiając efektu zlepienia. Sama pasta jest bardzo wydajna i faktycznie starcza na bardzo długi okres przy niewielkiej cenie. Nie wiem jak zachowuje się przy codziennym używaniu ponieważ stosuję ją raz może dwa razy w tygodniu, ale przy takim stosowaniu nie wpływa negatywnie na włosy.

Używam nacodzień

Bardzo dobra pasta do włosów. Wydajna i w bardzo przystepnej cenie około 7-8 zł. Używam jej od 3 lat i spełnia moje oczekiwania w 90 %. Jedyny problem pojawia się gdy paste niezbyt dokladnie rozprowadzimy na włosach , wowczas pasta lubi pozostawiać widoczne białe ślady. Ale bardzo dobrze nadaje sie do modelowania krótkiej fryzury.