Wella Professionals, Dry Stage, Thermal Image (Spray chroniący przed wysoką temperaturą)

Wella Thermal Image Spray chroniący przed wysoką temperaturą. Pomaga chronić włosy w trakcie stylizacji z użyciem prostownicy lub lokówki. Formuła Multi Protect z prowitaminą B5 i filtrem UV zapewnia dodatkową ochronę włosów.
Stopień utrwalenia 2.
Dobrze wstrząśnij i spryskaj sekcja po sekcji z długości ramienia na suche włosy w trakcie stylizacji ciepłymi urządzeniami.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Isododecane, Disiloxane, Glycerin, VP/VA Copolymer, Panthenol, Polyquaternium-16, Parfum, Dimethicone, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethiconol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hydroxycitronellal, Cl 60725

termoochrona
termoochronne
zapachowa, bez parabenów
w sprayu
lekkie
Utrwalenie
średnie

Okropny

Gdybył mogła dać 0 to bym dała, bo ten produkt nie zasługuje nawet na 1. Alcohol Denat na pierwszym miejscu w składzie! Gdzie ja miałam oczy jak to kupowałam... Umyłam włosy, nałożyłam serm, czułam, że są miękkie i gładkie ( mam rozjaśniane, bardzo grube i długie włosy w bardzo dobrej kondycji), spryskałam tym czymś włosy i przeszłam do suszenia. Ale to co się zaczęło dziać z włosami mnie PRZERAZIŁO zrobiły się suche, sztywne, szorstkie aż przestałam suszyć bo tak spanikowałam!. Szybko sprawdziłam skład i już wiedziałam o co chodzi...Spsikałam sobie włosy alkoholem! Włosy wyglądają okropnie!!! Muszę na nowo myć, żeby zmyć alkohol. Nie polecam, ja bardzo żałuję zakupu tego produktu, ale to moja nauczka za brak czytania składów...

Nie widzę żadnej różnicy

Prostownicy używam raz na sto lat, gdyż nie lubię nosic rozpuszczonych włosów, niemniej po kąpieli mam na głowie tzw "szopę", tak więc zakupiłam ów sprzęt to prostowania włosów i rozglądnęłam się za czymś, co by ochroniło i ujarzmiło moje włosy. Sprawy Welli mnie załamał. Myślałam, że po nim moje włosy będą gładsze a po spryskaniu i prostowaniu są sztywne jak kij.Oprócz tego, że się wyprostowały (zasługa prostownicy), to w sumie czy użyłam spray\'u czy nie, efektów nie widac. Działa bardziej jak lakier aniżeli coś, co ma mi chronic włosy.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

za drogi

Jego cena jest miażdżąca w stosunku do ilości. Spray jest zbyt drogi - 70 zł to zdecydowana przesada. Gdyby działał cuda na mojej głowie, to faktycznie mogłabym się zastanawiać, dlaczego tyle kosztuje. Natomiast nie widzę wspaniałych efektów. Efekt sprayu jest raczej przeciętny: włosy nie są tak mocno przesuszone, sztywne.

Spray jest zwykłą powłoką ochronną; Działa jak inne chroniące pianki czy odżywki, których używałam wcześniej przed suszeniem i prostowaniem; Prostownicy używam dosyć regularnie, więc spodziewałam się, że za taką cenę spray przyniesie niesamowity efekt. Niczego takiego jednak nie zaobserwowałam. Myślę, że są to pieniądze wyrzucone w błoto. Nie kupię go ponownie;

Sama nie wiem

Witam, spray Wella kupiłam zachęcona opiniami w internecie za niecałe 27 zł. Przetestowałam już chyba większość tego typu produktów, droższych i tańszych i do tej pory nie byłam zadowolona do końca z żadnego.
Po spryskaniu włosów, spodziewałam się, że prostownica będzie sunęła gładko po włosach ale to może wina sprzętu.. włosyw trakcie stylizacji były trochę szorstkie ale efekt końcowy mimo wszystko nie był najgorszy. Włosy stały się bardziej puszyste i może odrobinę lśniące. Jednak po paru godzinach włosy stają się sztywne, szorstkie i splątane.
Spray ma ładny zapach.

OK

Używam coś koło roku. Jest w miarę wydajny.
Plusy

+chroni włosy przed spaleniem i rozdwajaniem - bacznie obserwuję swoje końcówki i widzę, że kiedy go stosuję i prostuję włosy mam końcówek rozdwojonych o wiele mniej, niż kiedy włosów nie prostowalam

Minusy:
-jak się źle wmiesza skleja włosy, szybko się rozdziela, zatem trzeba ciągle nim machać
-nie nadaje połysku

Może być.

Cena salonowa mnie przeraziła-tutaj napisana, ja swój kupiłam na int, za 40 zł, gdybym wydała 70 to bym się zawiodła na nim.

Spray mnie nie zachwycił, ale nie jest najgorszy:

-150 ml za niemałe pieniądze 70 zł, wydajność w miarę, starczył na ok 2 mies prawie codziennego używania
-rozpylacz w porządku (stosowałam na wilgotne włosy przed suszeniem)
-nie obciąża
-pewnie chroni, bo nie pogorszył mi się stan włosów w czasie jego stosowania ani chwilę po nim
-zapach przyjemny
-ale prostownica nie sunie niesamowicie gładko, a tak zwykle
-nie zauważyłam zwiększonego nabłyszczenia włosów ani sypkości za sprawą tego spray\'u
-raczej nie chroni przed puszeniem

Ogółem mówiąc chroni, ładnie pachnie,ldobrze rozpyla, ale nie daje moim włosom zdrowszego wygladu i nie przybliża ich do tafli-nie wygładza jakoś wybitnie, a to wszystko za dużą cenę, bo ma mniejsza pojemność niż większośc jego kolegów, za to 3,5 gwiazdki, bo powinien jednak robić trochę więcej, a znam tańsze, które faktycznie robią.

Nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Rewelacyjny spray!

Moje włosy są kręcone i niestety przez to po każdym myciu traktowane prostownicą. Ten spray doskonale mi pomaga przy każdym zabiegu prasowania ich.

+ Chroni włosy przed spaleniem w stopniu dobrym. Oczywiście, że nie całkiem, bo przy długim stosowaniu prostownicy nie obejdzie się bez przesuszenia czy okazjonalnego łamania się włosów. Lecz na pewno bez niego szybciej i częściej by do tego dochodziło, a więc CHRONI.

+ Ułatwia i przyspiesza prostowanie. Sprawia, że kosmyki są śliskie i lepiej przesuwają się między płytkami prostownicy.

+ Włosy po prostowaniu są śliskie, sypkie, błyszczą się i co ważne - są utrwalone oraz przy małej wilgoci otoczenia trwają proste do następnego mycia.

+ Bardzo przyjemny zapach, który czuję od rana co najmniej pół dnia na włosach.

+ Aplikator psika dobrze i wystarczającą porcję produktu.

+ Wydajność na poziomie bardzo dobrym. Mnie starcza na koło 3 miesiące, a używam go bardzo często, choć czasem prostuję bez niego, że tak określę "na sucho".

Jedynym minusem jest dla mnie to, że czasem jak spryskam nim włosy przed prostowaniem - skleja je i trochę ciężko je rozczesać... No i dostępność, ale ja kupuję go przez Allegro.

OGÓŁEM jest to bardzo dobry spray, warty swej ceny i według mnie spełniający swe przeznaczenie. ;)

Ilość zużytych opakowań: w tracie czwartego

Jeden z lepszych

Jestem bardzo zadowolona z tego sprayu. Doskonalne radzi sobie z prostowaniem włosów. Są po nim sypkie, błyszczące i ładnie ustrukturyzowane. Przyjemny zapach. Dodatkowo nie powoduje przetłuszczania się włosów. Do tej pory żaden spray do prostowania nie dawał u mnie takich efektów, a włosy na drugi dzień były juz nieświeże.

Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenie to mała pojemnosć:) 150 ml to nie dużo przy codziennym prostowaniu włosów. Ale jestem pewna, że będę do niego wracać, bo jak do tej pory nie znalazłam niczego lepszego.

Najlepszy!

To mój pierwszy profesjonalny spray z salonu i jestem nim zachwycona! Nie oczekiwałam cudów na moje spalone od codziennego prostowania włosy, jednak on sprawił, że wyglądają one o niebo lepiej.

Plusy:
+przyjemny zapach
+idealnie wygładza włosy
+nabłyszcza
+sprawia, że prostowanie włosów staje się szybsze i przyjemniejsze :-)

Minusem niestety jest cena (choć w internecie można dostać o połowe taniej niż w salonie) to, że niestety zapach nie utrzymuje się długo na włosach i nie sprawia, ze wlosy sa mniej podatne na wilgoć.

ok

Kupiłam kosmetyk głownie dla ochrony włosów przed temperaturą prostownicy rezultaty:
* włosy po nim są bardzo błyszczące i "śliskie"
* natomiast tej ochrony nie zauważyłam, końcówki mam wysuszone
*przyjemny zapach ale niestety nie utrzymuje się na włosach

dla tego blasku włosów warto go kupić :)

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte opakowanie

bardzo dobry

jest to moj pierwszy profesjonalny spray do termoochrony, jestem nim zachwycona. jest on dwufazowy i trzeba go bardzo dobrze wstrzasnac.
+ladny zapach
+atomizer rozpryskuje delikatna mgielke
+nie obciaza wlosow
+nie skleja
+wlosy po nim sa dalej sypkie,miekkie i blyszczace
+idealnie nadaje sie przy uzyciu z prostownica, prostownica sie po nim bardzo latwo sunie, staje sie to przyjemnoscia :D
+nie wiem jak to mozliwe,ale moje wlosy pod wplywem wilgoci wgl sie nie wykrecaja! <Brzydal> ciagle sa proste (moze nie idealnie ale proste:] )
bez uzycia spray\'u na wilgotnym powietrzu &quot; zyly wlasnym zyciem &quot;
+delikatnie utrwala przez co efekt prostowania utrzymuje sie znacznie dluzej

-dostepnosc-zakupilam na allegro,niestety produkt jest tylko u jednego sprzedawcy a aukcja nie jest regularnie wystawiana
-cena-normalnie ok.70zl , na allegro 30zl z groszami

Używam tego produktu od: przeszlo tygodnia

Świetna rzecz, ale droga

Ten spray to następca Flat Iron Spray Welli, z którego nie byłam zbytnio zadowolona - sklejał, &quot;psikał&quot; mocząc włosy zamiast rozpylać chmurę.

Thermal Image nie powiela błędów poprzednika, także za to chwała i cześć. Pięknie rozpyla mgiełkę, dwa naciśnięcia spreju wystarczą, także kosmetyk jest naprawdę wydajny. Pachnie ładnie, no i naprawdę dobrze współpracuje z prostownicą i z zestawem szczotka+suszarka. Świetnie utrwala, (przestałam używać lakieru!) w dodatku nabłyszcza włosy. Nawet farbowane 2 tyg temu lśnią jak lusterko - to jest naprawdę COŚ :)

Ocena na piątkę, gdyby nie koszt - w salonie jest to ponad 70 zł, w internecie można jednak kupić taniej.
Bardzo polecam, nie ma porównania do drogeryjnych kosmetyków tego typu jak np. Pantene czy got2be.