SKIN79, Intense Classic Balm (Krem BB do cery tłustej i mieszanej)

SKIN79, Intense Classic Balm (Krem BB do cery tłustej i mieszanej)

Pojemność 43,5 ml

Krem BB do cery tłustej i mieszanej. Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną na poziomie SPF35 PA++. Rozjaśnia cerę, zapobiega przebarwieniom, łagodzi podrażnienia.
Kontroluje wydzielanie sebum, równo i trwale pokrywa niedoskonałości.
Zawiera arbutynę, kwas hialuronowy, wyciągi z lawendy, zielonej herbaty oraz alpejskich ziół.

Krycie
lekkie
w tubce
tłusta, mieszana, normalna
kremy BB i CC
nawilżające, ochronne, ujednolicające

Ulubiony krem BB

Przestawiam wam mój ulubiony krem BB. Jest moim ulubionym, ale i tak są to 3 gwiazdki… Używam go na wakacjach, kiedy jestem opalona. Moja skóra nie potrzebuje wtedy pełnego krycia, aczkolwiek ten krem BB ma większe krycie niż inne tego typu kosmetyki na rynku. Może on lekko wpadać w pomarańczowe tony na niektórych karnacjach, ale kiedy jestem opalona nie przeszkadza mi to ponieważ tego nie widać. Produkt trzyma się na twarzy cały dzień kiedy jest utrwalony pudrem.
Krem ma SPF 35, wiec chroni skore przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym ???? W składzie jest również kwas hialuronowy który mie wysusza naszej skory ????

Najlepszy podklad

Moje odkrycie, uwielbiam ten krem bb najbardziej za to, ze nie zachowuje się jak bb a podklad i to prawie idealny :)
Fajnie dostosowuje się do koloru mojej cery, lekko się rozprowadza czy to palcami czy gąbeczka, krem bb kryje moje niedoskonałości, można go dokładać w miejscach problematycznych i nie pozostawi żadnych plam, spokojnie wytrzyma na twarzy te 8-9h kiedy się go przypudruje( używam pudru bambusowego i efekt świetny), skóra wyglada promiennie i zdrowo, dodatkowo krem zawiera spf 35.
Krem jest dosyć ciężki i na pewno widoczny na twarzy, bardziej zachowuje się jak podklad niż bb, na pewno nie dla osób szukających delikatnego efektu.

Fajny na lato

Kremik ma ładny beżowy kolor, jednak dla mnie jest nieco za ciemny, jestem bladziochem. Latem świetnie może się sprawdzić przy suchej skórze twarzy, dojrzałej cerze.. moja mama była zachwycona. Daje nawilżenie . Nie jest lekki, ale daje dobre krycie. U mnie się zbytnio nie sprawdził kolorystycznie oraz tym , że jest zbyt ciężki.

Bardzo fajny krem bb

Co prawda jestem posiadaczką cery suchej ale kilka osób polecało mi ten krem bb, więc się skusiłam i w cale nie zawiodłam. Krem u mnie się sprawdził i to świetnie. Nawet pasuje mi jego kolor, co jest zazwyczaj rzadkością przy tego typu produktach. Łatwo się go aplikuje i rozprowadza, nie używam na niego pudru i moja cera wygląda bardzo ładnie, naturalnie, nie jest ani matowa ani błyszcząca, po prostu idealnie. Duży plus za to, że ten krem ma filtr. Kupiłam go w promocji i uważam, że jest on wart swojej ceny.

Kocham go od lat.

Mam cerę trądzikową, piegi. Jestem blada...

Używam go od lat na co dzień. Świetnie współgra z moją cera.

Jestem mu wierna i chyba już pozostanę...

Moja mama-przeciwniczka podkładów za moją namową również zaczęła używać go regularnie. Siostra zakochała się tak samo, jak ja...

Obie nie wyobrażamy sobie dnia bez niego i zawsze robimy zapasy.

Tragedia

Całe szczęście. że kupiłam ten kosmetyk po okazyjnej cenie. Jednym słowem tragedia. Konsystencja gęsta, tępa. Nakłada się go ciężko, gdyż dużo kosmetyku zostaje na gąbce. Zaś nałożony palcami robi na twarzy efekt maski. Kolor ziemisty, trupi, ciężko go dopasować do odcienia skóry. Po nałożeniu skóra strasznie się świeci. Mimo, że ma matowić wcale tego nie robi. Po ok. 2-3 godzinach od nałożenia skóra strasznie się świeci się a twarz wygląda masakrycznie. W dodatku zapycha. Nie rozumiem po co filtr przeciwsłoneczny skoro nie da się go używać latem z uwagi na szybkie błyszczenie. Niewart każdego grosza.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo fajny krem z dobrym kryciem

Używam od niedawna, krem jest mega wydajny, kilka kropelek starcza na cała buzie i szyje. Dobrze kryje (lubię raczej mocny efekt), matowi buzie i dopasowuje się do kolorytu. Moim zdaniem nie pachnie zbyt ładnie i jest dość mocno gesty, ale mi to zbytnio nie przeszkadza.

Trudno powiedzieć

Zachęcona pozytywnymi komentarzami co do kremów BB od skin79 postanowiłam wypróbować właśnie ten. Mam cerę tłustą, z mocno rozszerzonymi porami. Krem BB nakładałam na dwa sposoby: palcami i gąbką, jednak gąbka o wiele lepiej się sprawdza, bo produkt jest dość gęsty i mam problem z dobrym rozsmarowaniem go palcami.

Kolor mi osobiście odpowiada; jestem typowym bladziochem + mam czerwone policzki od naczynek - ten krem bb to zakrywa.

Ogólnie pierwszy efekt jest fajny, ale po kilku godzinach (nawet po 2-3) świecę się jak po oleju, a duża ilość produktu jest zbiera. Do tego podkreśla zmarszczki i wyglądam dużo starzej (chociaż zmarszczek wielkich nie mam).

Nie wiem co o nim myśleć, bo z jednej strony ma fajny odcień i skóra wygląda fajnie, świeżo, ale jednak dużo jest też minusów. Myślę, że spróbuję go nakładać jeszcze na bazę. Zobaczymy.

Lepszy niż podkłady

Mam cerę mieszaną. Pod krem należy nałożyć jakiś krem lub bazę, ponieważ bez tego staje się widoczny na twarzy. Po wklepaniu cienkimi warstwami należy go delikatnie przypudrować, bo nieestetycznie się błyszczy.
Trzyma się prawie cały dzień, pięknie wyrównuje koloryt i maskuje niedoskonałości, stapia się z kolorem skóry - dlatego tak bardzo się polubiliśmy. Odstawiłam zupełnie podkłady. Tak, wszystkie podkłady dla tego jednego kremu bb! Ale to nie koniec mojej przygody z BB - po zużyciu wypróbuję kolejne.
Podsumowując: świetna alternatywa dla podkładów, szczególnie, że nie trzeba wybierać odcienia, bo pasuje wszystkim. Jest bardzo wydajny. Polecam!

Paskudny ziemisto-różowy kolor

Zużyłam jedno opakowanie tego kremu i raczej do niego nie wrócę.

Na plus na pewno mogę zaliczyć:
- mocne krycie
- ochronę UV
- całkiem niezłą trwałość
- wydajność

Ale, ale...
kolor to jakaś tragedia. Ziemisty, z różowymi podtonami. Ten odcień tak bardzo wybijał się na tle mojej szyi, że mogłam go nosić na twarzy tylko jesienią i zimą do golfów i zabudowanych swetrów, a i tak miałam wrażenie, ze wyglądam jakbym była chora.
Mimo dobrej trwałości (nie ścierał się jakoś bardzo w ciągu dnia), nie mogę powiedzieć, że podkład wyglądał dobrze po kilku godzinach od nałożenia. Niestety, wchodził w zmarszczki i robił się jakiś taki tłusty (?), podkreślając rozszerzone pory i inne niedoskonałości.
Zresztą sama konsystencja tego kremu jest dość ciężka i dla mnie była trochę problematyczna w nakładaniu.

Moja cera: mieszana, strefa T tłusta z rozszerzonymi porami i zaskórnikami, sporo mocnych przebarwień potrądzikowych, wrażliwa z AZS

co jest nie tak??

Mam problem z tym kremem, jak również z innymi od Skin79... Wydawałoby się, że będzie dla mnie idealny i faktycznie po nałożeniu jest fajny efekt, dobre krycie, twarz aksamitna i wygładzona jednak... kolor niestety jest dla mnie zbyt jasny (mimo, ze mam dosyć jasną karnację - szczególnie, że mamy zimę). Ponadto co jest dla mnie strasznym minusem - trwałość... I nawet nie to, że się ściera, ale cera po kilku godzinach wygląda okropnie.

Ulubieniec!

Polubiliśmy się od razu. Szukałam odpowiedniego kremu do swojej bardzo jasnej, wręcz bladej karnacji i okazał się strzałem w 10. Gdy na początku go nakładałam, obawiałam się, że będzie za ciemny, jednak idealnie stopił się ze skórą. Bladziochy powinny być zadowolone.U mnie sprawdził się fantastycznie. Nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla ich, ma mocne krycie, przypudrowany trzyma się naprawdę długo. Schodzi tylko z nosa, ale nie jest to wielki problem. Świetnie współpracuje z moim korektorem. Jest bezzapachowy co stanowi dla mnie kolejny plus. Jest gęsty, ale gąbeczką nakłada mi się go bezproblemowo. Nie sprawił mi żadnych niespodzianek. Cena jest dość wysoka, ale uważam, że jest on jej wart. Jest też bardzo wydajny. Polecam!