Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Bestsellerowe, kultowe SERUM PRZYSPIESZAJĄCE WZROST RZĘS o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi. Spektakularnie wydłuża, zagęszcza i pogrubia rzęsy już po 3. tygodniach regularnego stosowania. Dzięki innowacyjnemu kompleksowi składników aktywnych stymuluje rzęsy do intensywnego wzrostu, podkreślając oprawę oczu i wyrazistość spojrzenia.

OPATENTOWANA FORMUŁA ZAWIERA:
KOMPLEKS SUBSTANCJI AKTYWNYCH: uważany obecnie za najbardziej efektywny związek wzmacniający rzęsy, dzięki działaniu podczas wszystkich faz życia włosków.
KWAS HIALURONOWY: korzystnie wpływa na poziom nawilżenia rzęs i wygładza ich powierzchnię
PROWITAMINA B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę, sprawiając, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.

PIERWSZE EFEKTY WIDOCZNE JUŻ PO 3 TYGODNIACH POTWIERDZONE W BADANIACH * przez 100% badanych:
- wydłużenie rzęs
- zagęszczenie rzęs
- pogrubienie rzęs
*Badanie aplikacyjne przeprowadzone w niezależnym Laboratorium Badawczym po 3. tygodniach regularnego stosowania serum.

Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia rzęs należy przeprowadzić pełną, 4-miesięczną kurację. W celu utrzymania efektu po zakończonej kuracji, serum powinno stosować się 3-4 razy w tygodniu.

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel

Niezawodne Serum!

Używam serum Long4Lashes od około trzech miesięcy i jestem naprawdę pod wrażeniem!
Na początku byłam nieco sceptyczna, ponieważ wcześniej próbowałam różnych produktów tego typu, które nie przyniosły zadowalających efektów. Jednak Long4Lashes pozytywnie mnie zaskoczyło.
Po około czterech tygodniach regularnego stosowania zauważyłam pierwsze efekty – moje rzęsy zaczęły wyglądać na dłuższe i gęstsze. Po dwóch miesiącach różnica była naprawdę widoczna. Rzęsy stały się wyraźnie ciemniejsze, dłuższe i bardziej wyraziste. Znajomi zaczęli pytać, czy używam sztucznych rzęs, co było miłym komplementem.
Jedyną wadą, jaką zauważyłam, jest dość wysoka cena serum. Jednak biorąc pod uwagę efekty, uważam, że warto zainwestować w ten produkt.
Jestem bardzo zadowolona z rezultatów, jakie uzyskałam dzięki Long4Lashes. Serum naprawdę przyspiesza wzrost rzęs i sprawia, że wyglądają one pięknie i zdrowo. Polecam ten produkt każdemu, kto marzy o długich i gęstych rzęsach!

Dla mnie to absolutny hit

Uwielbiam ten produkt, odkąd zaczęłam go stosować moje rzęsy wystrzeliły. Co prawda trzeba systematyczności, ale już przy pierwszym opakowaniu widać ogromne efekty. Tak się do nich przyzwyczaiłam że kolejne opakowania to jest już rutyna. Obecnie niestety przestałam stosować przez ciążę. Nie wiem czy to jest produkt bezpieczny dla kobiet w ciąży, więc jednak wolę nie ryzykować. Niestety rzęsy straciły swój urok po pewnym czasie odstawienia i tylko czekam, gdy znowu zacznę używać.

Recenzja Long4Lashes

Ta opinia nie jest kupiona, a prawdziwa. Kupiłam ten produkt ze względu na bardzo dobre opinie, ja się zastanawiam czy one są kupione? Serum strasznie mnie podrażniło. Widać fioletową (jakby nawet siną) długą linię nad moimi rzęsami, dosłownie tam gdzie aplikowałam serum. Oko mi łzami, a kilka osób zwróciło mi uwagę na to, że również moje oko jest strasznie czerwone! Może mam alergię, lecz wiem napewno, że ten produkt to masakra. Mówią mi, że moje oko wygląda jakbym została pobita. Piecze, boli i muszę co chwilę mrugać, aby pozbyć się nieprzyjemnego uczucia. Nie polecam! -1/5

Naprawde dobry produkt

Podczas przerwy w robieniu rzęs postanowiłam wzmocnić moje naturalne rzęsy. Serum stosowałam około miesiąca, musze powiedzieć że po dwóch tygodniach widziałam wyraźne efekty, rzęsy szybko rosły oraz były wyraźnie wzmocnione.
Serum łatwo się aplikuje za pomocą pędzelka.

Niestety efektem ubocznym po dłużej aplikacji było pojawienie się pieczenia w obu oczach. Myślę że to efekt uboczny który nie u każdego się pojawia. Po odstawieniu produktu pieczenie ustało.

Cena w zależności od drogerii jest zróżnicowana. Moim zdaniem produkt zgodny z opisem producenta oraz warty uwagi.

Najlepsze serum

serum stosuje już od dwóch lat i nigdy mnie nie zawiodło. Różnice widać już po paru użyciach. Rzęsy są wyraźnie dłuższe, ciemniejsze i jest ich więcej

Serum Long4Lashes

Swoją przygodę z tym serum zaczęłam ponad rok temu. Używałam go regularnie wg zaleceń na ulotce i efekty faktycznie były zauważalne. Rzęsy się wzmocniły i wydłużyły. Kiedy przestałam systematycznie używać odżywki niestety rzęsy zaczęły pojedynczo wypadać. Widząc co się dzieje wróciłam do jej stosowania i od tamtej pory to serum jest nieodłącznym elementem mojej pielęgnacji i jestem zadowolona z efektów. Dziewczyny! Tu się liczy regularność, wtedy uważam że większość z was będzie zadowolona :)

Dobre serum na porost rzęs

Ostatnio używałam serum Long4Lashes i jestem bardzo zadowolona z efektów. Po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam wyraźną poprawę w długości i gęstości moich rzęs. Serum jest łatwe w aplikacji dzięki precyzyjnemu pędzelkowi, a jego formuła nie podrażniała mojej skóry ani oczu. Dodatkowo, zauważyłam, że rzęsy stały się mocniejsze i mniej wypadają. Long4Lashes spełniło moje oczekiwania i zdecydowanie polecam ten produkt wszystkim, którzy marzą o dłuższych i gęstszych rzęsach.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Polecam!

Serum do rzęs od Long4Lashes jest produktem, który sprawdził mięśnie rewelacyjnie. Produkt jak na moje oko jest trochę drogi, ale zdecydowanie wart swojej ceny. Jego formuła przy regularnym i sumiennym stosowaniu zdecydowanie przyspiesza wzrost rzęs.

Działa jak opisuje producent

Serum rzeczywiście działa na porost rzęs. To już kolejny raz z kolei jak używam to serum i za każdym razem widzę efekty. Co prawda produkt wymaga systematyczności w stosowaniu, a wiem to z doświadczenia. Po ok. 2 tygodniach u mnie było widać pierwsze efekty. Moje rzęsy z natury są gęste i krótkie, a po użyciu serum okazały się grube, długie i miałam wrażenie że jeszcze gęstsze niż dotychczas. Myślę że warto pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa używając produktu możliwie tak dokładnie aby nie dostał się do gałek ocznych. Stąd ja nakładając serum nakladałam je precyzyjnie i w małej ilości, ale regularnie. Nie miałam przy tym żadnych efektów ubocznych. Byłam i nadal jestem wierna posiadaczką serum. Nic tak nie zapewnia naturalnie wyglądającego wachlarza.

Działa

Long4Lashes to jedno z najbardziej popularnych serum na rynku, który przyspiesza wzrost rzęs oraz poprawia ich kondycję. Po wypróbowaniu produktu mogę z ręką na sercu stwierdzić, że spełnia on wszystkie obietnice i jest wart swojej ceny.

Po kilku tygodniach regularnego stosowania, zauważyłam wyraźną poprawę w długości oraz gęstości moich rzęs. Stały się one widocznie mocniejsze i zdrowsze, co przekłada się na spektakularny efekt podczas makijażu. Dodatkowo, serum ma lekką formułę, która nie podrażnia oczu ani skóry wokół nich.

Jednym z największych atutów tego produktu jest jego wydajność - jedno opakowanie starcza na długie miesiące regularnego stosowania. Dodatkowo, aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna, dzięki wygodnemu aplikatorowi.

Podsumowując, Long4Lashes to produkt, który z pewnością polecam każdej osobie pragnącej dłuższych i gęstszych rzęs. Efekty są widocznne już po krótkim czasie stosowania, a cena produktu jest adekwatna do jakości. Jesteś zadowolona z rezultatów i z pewnością będziesz chciała sięgnąć po niego ponownie.

Świetne serum na porost rzęs!! Czyli jak mieć piękne rzęsy

Jestem w trakcie 3 opakowania.
Moje odczucia na początku były Średnie, nie widziałam żadnych efektów. Po 3 miesiącach codziennego użytku moje rzęsy stały się grubsze i mocniejsze.
Obecnie jestem na tym produkcie już rok. Jestem pozytywnie zaskoczona jego efektem. Moje rzęsy są gęste, długie i mocne.
Produkt jest bardzo wydajny, choć byłam pewna że takie małe opakowanie starczy mi na 2/3 tygodnie to starczyło mi na 4 miesiące.
Polecam!

Serum do rzes

Jeden z najlepszych produktów do rzęs. Pół roku temu zdarzyła mi się niefajna sytuacja a mianowicie Wyrwałam sobie rzęsy zalotka byłam w rozpaczy nie wiedziałam co zrobić, ż pomoca przyszlo mi to serum.
Wcześniej testowałam tańsze wersje Serum do rzęs lecz żaden nie dał mi takiego efektu jak ten. Rzesy po 2 miesiacach odrosly mi z podwojona sila.