W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Barwa, Barwa Zio這wa, Szampon brzozowy do w這s闚 normalnych i suchych

Powi瘯sz Barwa, Barwa Zio這wa, Szampon brzozowy do w這s闚 normalnych i suchych

Zg豉szaj帷a osoba: Joey

Szampon do w這s闚 normalnych i suchych. Zawiera naturalny ekstrakt z li軼ia brzozy. Regularnie stosowany poprawia kondycj suchych w這s闚, nadaje im mi瘯ko嗆 i elastyczno嗆.

Cena: ok. 4 z / 250 ml

• Przed逝瘸 鈍ie穎嗆
  • Mam w這sy niskoporowate. Myj je co 2 dni 豉godnym szamponem (babydream, facelle) a Barw co 1-2 tygodnie dla bardzo dok豉dnego oczyszczenia.

Plusy:
    - 鈍ietnie oczyszcza w這sy z silikon闚, resztek olej闚 i i innych
    - bardzo dobrze si pieni, ale i tak stosuj metod kuebczkow
    (w kubku lub starej butelce po zu篡tym szamponie rozcie鎍zam szampon z wod dzi瘯i czemu jest wydajniejszy i mniej agresywny dla delikatnych w這s闚)
    - ma 豉dny zapach i kolor
    - wszyscy narzekaj na zbyt du篡 otw鏎 w butelce, ale ja go lubi wystarczy tylko lekko przechyli butelk a na pewno nie wyleje si zbyt du穎
    - szampon przed逝瘸 鈍ie穎嗆 w這s闚
    - w這sy s po nim dok豉dnie oczyszczone, a wi璚 lekkie, b造szcz帷e i uniesione u nasady
    - niska cena (bior帷 pod uwag, 瞠 u篡wam go 3-4 razy w miesi帷u butelka wystarcza mi na co najmniej p馧 roku)
    - nie mam problem闚 z wra磧iwym skalpem i ten szampon te go nie podra積ia

Minusy:
    - jak dla mnie s豉ba dost瘼no嗆- nie spotykam go w Rossmannie w moim miasteczku, jedynie w Realu, w kt鏎ym bywam rzadko i kupuj na zapas

U篡wam tego produktu od: kilka miesi璚y, na zmian z innymi
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilka

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Ada871 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dla mnie najlepszy szampon
  • dla mnie szampon nr 1 mam w這sy p豉skie i 豉two przet逝szczaj帷e si. ten szampon jest idealny do codziennej piel璕nacji. sk豉d nie jest bardzo rozbudowany, nie ma silikon闚, wi璚 nie obci捫a cienkich w這s闚. czasem u篡wam innych szampon闚, ale zawsze wracam do Barwy.

od szamponu nie wymagam super piel璕nacji i odbudowy - od tego s od篡wki i maski. wszystkie szampony z barwy zio這wej dobrze oczyszczaj w這sy, pieni si 豉dnie, pi瘯nie zio這wo pachnie. moje w這sy po nim s dobrze wyczyszczone i przyjemnie sypkie i mi瘯kie w dotyku. no i ta cudownie niska cena!

niestety miewam problemy z dost瘼em do tego szamponu. zamawiam go przez internetow aptek, od razu z du篡m zapasem na kilka miesi璚y.

kupi豉m go zupe軟ie przypadkiem i to by strza w 10 w mojej piel璕nacji w這s闚 polecam gor帷o

U篡wam tego produktu od: oko這 rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ponad 20

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali melidavin za czyteln i pomocn recenzj?
  • Czasem...
  • Czasem trzeba oczy軼i w這sy bardziej radykalnie z nadbudowania od篡wkami i produktami do stylizacji.Wtedy warto si璕n望 po szampon z tym okropnym SLSem Barwa si nadaje, ale nie polecam do d逝窺zego stosowania zw豉szcza jak ma si d逝gie, kr璚one i wysoko porowate w這sy tak jak ja.W moim przypadku ju po dwukrotnym stosowaniu otrzymuj kup siana w kt鏎ej potrafi utkn望 grzebie (ma這 fajne).Dlatego si璕am po ten szampon 瘸dko i jednorazowo.Szkoda, bo jest tani i nie powoduje 逝pie簑.Niestety przy sk鏎ze powoduje przet逝szczanie a na d逝go軼i suche siano.Wol co 豉godniejszego.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫 pe軟owymiarowe

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Kojtek2 za czyteln i pomocn recenzj?
  • swietny..polecam
  • witam chce sie podzielic dobra opinia o tym szamponie..mam w這sy farbowane....i mialam lutum szamponow..jeden wywolywal lupiez drugi przetluszczalz gornej polki kupowalam zmienialam ...maz juz mial dosc tego zuzywania po mnie szamponow..wiec poszedl do sklepu i kupil oto ten szampon..a ja mowie ze taki tani to pwnie dziadostwo..a tu w szoku jestem nie spodziewalam sie tak pieknych i zdrowych wlosow po tym szamponie ..kocham mojego meza ponad wszzystko ale za ten szampon chyba najbardziej..w這sy sie blyszcza sa piekne nawilzone ale pod warunkiem jednym ze po kazdym umyciu nakladam odzywke z garnier avokado..polecam polaczenie super efekt.

U篡wam tego produktu od: miesiac
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: nie cale pierwsze

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali katia150283 za czyteln i pomocn recenzj?
  • ulubiony szampon oczyszczajacy
  • Zdecydowanie najlepszy szampon oczyszczaj帷y. U篡wam go raz na oko這 dwa tygodnie, spe軟ia swoje zadanie w 100%. Po umyciu konieczne jest u篡cie odzywki, poniewa szampon mo瞠 lekko przesusza i pl徠a w這sy. Lekko niewygodna butelka, 豉two wyla za du穎, lecz nie jest najgorsza. ζdny zapach, 鈍ietnie si pieni, do嗆 wydajny. Za taka cen, super, polecam wypr鏏owa

U篡wam tego produktu od: dwa miesiace
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie drugiego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali sella_ za czyteln i pomocn recenzj?
  • U篡tkownik
    Chwalona: 29 raz(y)
  • doskona造
  • kolejny szampon zio這wy Barwy kt鏎y spe軟i wszystkie moje wymogi.
    鈍ietny oczyszczacz, stosuj go co 2-3 tyg i idealnie zmywa wszystko to co si nadbudowa這 w tym czasie. dobrze si pieni, 豉two sp逝kuje.
    milutki zapach, konsystencja troch g瘰tawa i przez ten du篡 otw鏎 ci瞛ko nabra odpowiedni ilo嗆 i nie przesadzi ale co si bed szczeg馧闚 czepia

produkt moim zdaniem za mocny do stosowania na codzie, a bez dobrej maski czy od篡wki po ani rusz, jak ka盥y mocny szampon bez dodatku silikonowych paskudztw pl帷ze w這sy niemi這siernie.

ja jestem bardzo na tak, szampon wraz z tataro-chmielowym bratem zostan ze mn na baaaardzo d逝go

U篡wam tego produktu od: 2 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 butelki na zmian z tataro

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Verri za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobre myjad這
  • Moje w這sy nie znaj farb, s naturalnie proste, niskoporowate. Potrzebuj mycia codziennie, maksymalnie co dwa dni. Niestety musz u篡wa szampon闚 z silniejszymi detergentami, inaczej prze郵aduje mnie "przyklap". Wszystkie myjad豉 z linii Barwy Zio這wej sprawdzaj si u mnie bardzo dobrze. W這sy czyste, delikatnie odbite od nasady. Wp造wu na przet逝szczanie nie zauwa篡豉m,ale te nie oczekiwa豉m. Problem闚 z rozczesywaniem nie mam, ale zazwyczaj u篡wam od篡wki do sp逝kiwania, no i moje w這sy nie p豉cz si z natury. Dla mnie szampon ma my i nie podra積ia. Ten si sprawdza. Nie jest zbyt wydajny, ale cena jest wr璚z bajeczna! Polecam spr鏏owa.

U篡wam tego produktu od: dw鏂h lat na zmian z innymi
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali kamyczek18 za czyteln i pomocn recenzj?
  • U篡tkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo pozytywnie zaskoczona
  • Po przeczytanych recenzjach na wiza簑 wci捫 nie by豉m przekonana.. My郵a豉m sobie, 瞠 pozytywne recenzje pisz dziewczyny, kt鏎e mog u篡 do swoich w這s闚 "Ludwika" a i tak b璠 puszyste, mi瘯kie i b造szcz帷e. Ale za t cen postanowi豉m spr鏏owa (2,70 Tesco). Moje w這sy s wysokoporowate, przesuszone na ko鎍ach, pusz帷e si, lekko falowane, po rozja郾ianiu a obecnie na這瞠niu ciemnej farby. Nie s o dziwo w stanie ci篹kim (ca趾iem ok po tylu zabiegach). W ka盥ym razie do rzeczy: szamponik bardzo przyjemny, uroczy zapach, uwielbiam t butelk mimo du瞠go otworu (mi tam nic nie chlupie). Pieni si bardzo dobrze, przyjemnie oczyszcza, zmywa olej. Nie wiem jak si sprawuje bez od篡wki bo po umyciu na這篡豉m maseczk Elseve nie by這 wi璚 瘸dnych problem闚 z rozczesaniem. A po wyschni璚iu (nie susz ich pozostawiam do wyschni璚ia).. mmm! Puszek, mi璚iusie (ale nie pusz帷e si), b造szcz帷e i pachn帷e. 安ietny produkt, m鎩 nowy ulubieniec. Ten szampon na pewno pomo瞠 mi w odzyskaniu zdrowych w這s闚.

U篡wam tego produktu od: wczoraj
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: dopiero zacz窸am u篡wa

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Chusy za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo fajny szamponik ,dobrze si pieni ,przyjemny sk豉d.
    W這sy s mi璚iutkie , puszyste i l郾i帷e.
    ζtwo dost瘼ny i tani ,瘸dnej krzywdy nie robi ,idealny do codziennej piel璕nacji.

U篡wam tego produktu od: roku
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Darux3 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dobry szampon
  • Szampon spe軟ia swoje zadanie i jest przyjemny w u篡ciu.

Zalety
    -dzia豉nie
    -sk豉d
    -oczyszcza
    -nie obci捫a w這s闚
    -zapach
    -w這sy po nim pi瘯nie l郾i i utrzymuj d逝瞠j 鈍ie穎嗆
    -idealny przed zastosowaniem maski lub od篡wki
    -豉godny dla sk鏎y g這wy
    -dobrze si pieni i sp逝kuje
    -dost瘼no嗆
    -cena

Minusem jest jedynie zbyt du篡 otw鏎 i zamykanie.

U篡wam tego produktu od: 6 tyg
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie drugiego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali colinca za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij