W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Barwa, Barwa Zio這wa, Szampon brzozowy do w這s闚 normalnych i suchych

Powi瘯sz Barwa, Barwa Zio這wa, Szampon brzozowy do w這s闚 normalnych i suchych

Zg豉szaj帷a osoba: Joey

Szampon do w這s闚 normalnych i suchych. Zawiera naturalny ekstrakt z li軼ia brzozy. Regularnie stosowany poprawia kondycj suchych w這s闚, nadaje im mi瘯ko嗆 i elastyczno嗆.

Cena: ok. 4 z / 250 ml

• u mnie nie sprawdzi si
  • Szampon bardzo dobrze oczyszcza w這sy i spe軟ia swoj podstawow funkcj. Niestety ja potrzebuj szamponu, kt鏎y b璠zie r闚nie nawil瘸. Po stosowaniu tego szamponu mia豉m w這sy jeszcze bardziej suche i zniszczone ni przed. Rozwi您aniem mo瞠 by oczywi軼ie stosowanie od篡wki jednocze郾ie z szamponem i tak by這, bo u篡wam zawsze od篡wki w spray, ale niestety nie wystarczy豉. Ten szampon bardzo mocno wysusza w這sy i tutaj pomog豉 dopiero maska na w這sy. Wcze郾iej u篡wa豉m szampon闚, kt鏎e stosowa豉m jednocze郾ie z od篡wk w sprayu, wi璚 by這 ok. Zio這we, ro郵inne szampony niestety nie s逝膨 moim w這som, wi璚 raczej wi璚ej go nie kupi mimo atrakcyjnej ceny i potencjalnych, warto軼iowych cech tego produktu.

U篡wam tego produktu od: 5 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ca貫 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali sunandsnow za czyteln i pomocn recenzj?
Polecany film:

• Tak, tak, tak!
  • Dla mnie rewelacja! Kupi豉m go w Tesco, niespodziewaj帷 si 瘸dnych cud闚. Ale ju po pierwszym umyciu moje w這sy by造 dobrze oczyszczone, mi瘯kie w dotyku i b造szcz帷e. W po陰czeniu z od篡wk z Rzepy-Joanna daje rewelacyjne efekty! Zdecydowanie polecam!

+dobrze oczyszczone w這sy

-zapach

U篡wam tego produktu od: 2 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 du瞠

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali pinkapinka za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietnie oczyszcza w這sy !
  • Tego produktu u篡wam sporadycznie - raz na tydzie lub raz na 2 tygodnie. Stosuj go przede wszystkim z uwagi na jego w豉軼iwo軼i oczyszczaj帷e. To jeden z lepszych szampon闚 tego rodzaju. Idealnie oczyszcza w這sy z pozosta這軼i po lakierze do w這s闚, jedwabiu itp. Pozostawia uczucie 鈍ie穎軼i na d逝gi czas. Jest wydajny. Zach璚a do zakupu 鈍ietn cen. Produkt wydawa by si mog這, 瞠 z dolnej p鏊ki, ale wcale nie gorszy od tych markowych produkt闚 oczyszczaj帷ych. Polecam.

U篡wam tego produktu od: kilku lat

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali katarzyna_bb za czyteln i pomocn recenzj?
  • dobry oczyszczacz
  • Szampony z Barwy kupuj regularnie, poniewa dobrze nadaj si do oczyszczania w這s闚 z olei, masek i innych ulepszczaczy silikonowych. W這sy po ich u篡ciu s puszyste ale nie u篡wam ich zbyt cz瘰to bo jako pojawia mi si po nich 逝pie. Mimo to nie zrezygnuj z ich kupna. Szczeg鏊nie przypad mi do gustu w豉郾ie szampon brzozowy. Minusem dla mnie jest zbyt du篡 otw鏎, przez co nie raz szampon mi gdzie skapn掖, 幢e si go aplikuje.

U篡wam tego produktu od: 2 lata

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Basiolinka za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobrze oczyszcza
  • Bardzo lubi szampony Barwy, poniewa bardzo dobrze oczyszczaj sk鏎 g這wy, kt鏎a mniej si przet逝szcza. Podoba mi si ich zio這wy zapach i niska cena. Szampon dobrze zmywa z w這s闚 t逝ste maseczki i oleje. Niestety szampon ma te minusy, takie jak: wodnista konsystencja (szampon przelewa si przez r璚e) oraz to, 瞠 delikatnie wysuszaj w這sy oraz je pl帷z, ale z tym dobrze radzi sobie od篡wka.

U篡wam tego produktu od: 1 miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 opakowanie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Natalka181 za czyteln i pomocn recenzj?
  • 安ietny czy軼ik
  • Szampony z SLES lub SLS stosuj tylko raz na dwa tygodnie aby oczy軼i w這sy i sk鏎 g這wy. Ostatnio u篡wam Barwy brzozowej, kt鏎 kupi豉m za 3 z.
    \nSzampon ten to klasyczny zdzierak, 鈍ietnie myje w這sy, po jego u篡ciu mam uczucie 鈍ie篡ch i czy軼iutkich w這sk闚.
    \nTo czego od niego oczekuj zosta這 spe軟ione, na inne efekty na moich w這sach nie licz, gdy do poprawy kondycji w這s闚 s逝膨 maski i od篡wki.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali wyluzowana za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przed逝瘸 鈍ie穎嗆
  • Mam w這sy niskoporowate. Myj je co 2 dni 豉godnym szamponem (babydream, facelle) a Barw co 1-2 tygodnie dla bardzo dok豉dnego oczyszczenia.

Plusy:
    - 鈍ietnie oczyszcza w這sy z silikon闚, resztek olej闚 i i innych
    - bardzo dobrze si pieni, ale i tak stosuj metod kuebczkow
    (w kubku lub starej butelce po zu篡tym szamponie rozcie鎍zam szampon z wod dzi瘯i czemu jest wydajniejszy i mniej agresywny dla delikatnych w這s闚)
    - ma 豉dny zapach i kolor
    - wszyscy narzekaj na zbyt du篡 otw鏎 w butelce, ale ja go lubi wystarczy tylko lekko przechyli butelk a na pewno nie wyleje si zbyt du穎
    - szampon przed逝瘸 鈍ie穎嗆 w這s闚
    - w這sy s po nim dok豉dnie oczyszczone, a wi璚 lekkie, b造szcz帷e i uniesione u nasady
    - niska cena (bior帷 pod uwag, 瞠 u篡wam go 3-4 razy w miesi帷u butelka wystarcza mi na co najmniej p馧 roku)
    - nie mam problem闚 z wra磧iwym skalpem i ten szampon te go nie podra積ia

Minusy:
    - jak dla mnie s豉ba dost瘼no嗆- nie spotykam go w Rossmannie w moim miasteczku, jedynie w Realu, w kt鏎ym bywam rzadko i kupuj na zapas

U篡wam tego produktu od: kilka miesi璚y, na zmian z innymi

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Ada871 za czyteln i pomocn recenzj?
  • dla mnie najlepszy szampon
  • dla mnie szampon nr 1 mam w這sy p豉skie i 豉two przet逝szczaj帷e si. ten szampon jest idealny do codziennej piel璕nacji. sk豉d nie jest bardzo rozbudowany, nie ma silikon闚, wi璚 nie obci捫a cienkich w這s闚. czasem u篡wam innych szampon闚, ale zawsze wracam do Barwy.

od szamponu nie wymagam super piel璕nacji i odbudowy - od tego s od篡wki i maski. wszystkie szampony z barwy zio這wej dobrze oczyszczaj w這sy, pieni si 豉dnie, pi瘯nie zio這wo pachnie. moje w這sy po nim s dobrze wyczyszczone i przyjemnie sypkie i mi瘯kie w dotyku. no i ta cudownie niska cena!

niestety miewam problemy z dost瘼em do tego szamponu. zamawiam go przez internetow aptek, od razu z du篡m zapasem na kilka miesi璚y.

kupi豉m go zupe軟ie przypadkiem i to by strza w 10 w mojej piel璕nacji w這s闚 polecam gor帷o

U篡wam tego produktu od: oko這 rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ponad 20

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali melidavin za czyteln i pomocn recenzj?
  • Czasem...
  • Czasem trzeba oczy軼i w這sy bardziej radykalnie z nadbudowania od篡wkami i produktami do stylizacji.Wtedy warto si璕n望 po szampon z tym okropnym SLSem Barwa si nadaje, ale nie polecam do d逝窺zego stosowania zw豉szcza jak ma si d逝gie, kr璚one i wysoko porowate w這sy tak jak ja.W moim przypadku ju po dwukrotnym stosowaniu otrzymuj kup siana w kt鏎ej potrafi utkn望 grzebie (ma這 fajne).Dlatego si璕am po ten szampon 瘸dko i jednorazowo.Szkoda, bo jest tani i nie powoduje 逝pie簑.Niestety przy sk鏎ze powoduje przet逝szczanie a na d逝go軼i suche siano.Wol co 豉godniejszego.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫 pe軟owymiarowe

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali Kojtek2 za czyteln i pomocn recenzj?
  • swietny..polecam
  • witam chce sie podzielic dobra opinia o tym szamponie..mam w這sy farbowane....i mialam lutum szamponow..jeden wywolywal lupiez drugi przetluszczalz gornej polki kupowalam zmienialam ...maz juz mial dosc tego zuzywania po mnie szamponow..wiec poszedl do sklepu i kupil oto ten szampon..a ja mowie ze taki tani to pwnie dziadostwo..a tu w szoku jestem nie spodziewalam sie tak pieknych i zdrowych wlosow po tym szamponie ..kocham mojego meza ponad wszzystko ale za ten szampon chyba najbardziej..w這sy sie blyszcza sa piekne nawilzone ale pod warunkiem jednym ze po kazdym umyciu nakladam odzywke z garnier avokado..polecam polaczenie super efekt.

U篡wam tego produktu od: miesiac
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: nie cale pierwsze

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali katia150283 za czyteln i pomocn recenzj?