Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco-wygładzający) (stara wersja)

Powiększ Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco-wygładzający) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: naila

Fluid matująco-wygładzający, ma właściwości wygładzające i matujące. Specjalna formuła Nylon 12 sprawia, że skóra jest jedwabista i doskonale matowa. System mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Do wyboru są 4 kolory: naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Nylon-12, Sodium Chloride, Beeswax (Cera Alba), Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascorbic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, Alpha Isomethyl Ionone, Limonelle, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylpenyl Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol, Cl 77891 (Titanium Dioxide), Cl 77489 (Iron Oxide), Cl 77491 (Iron Oxide), Cl 77492 (Iron Oxide), Cl 77499 (Iron Oxide)

• Szału nie ma.
  • Ładnie matuje, przez co czasem podkreśla suche skórki.

+ Matuje
    + Dość trwały
    + Fajna konsystencja, dobrze się rozsmarowuje
    + Piękny zapach

- Może podkreślać suche skórki
    - Nie zakrywa większych niedoskonałości

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić igunia007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • 1.Opakowanie - Wytrzymałe, pompka na plus.

2.Konsystencja- Osobiście bardzo mi się podobała.Nie była ani za lekka,ani za ciężka.Fluid dobrze rozprowadzał się na twarzy.

3.Zapach - Dla niektórych może być drażniący,ale mi się podobał. Pachniał jak krem.

4.Krycie - Tutaj jest już gorzej. Nie podobał mi się sposób,w jaki krył. Oczekiwałam,że dobrze zamaskuje niedoskonałości,ale niestety tak nie było.

5.Trwałość - Kolejny minus.Po 3-4 godzinach ścierał się, rolował się.Ogólnie nic dobrego się z nim nie działo.

6.Kolorystyka - Dla mnie porażka. Uboga gama kolorystyczna.Nie znalazłam odpowiedniego koloru (jestem bladziochem). I niestety podkład ciemnieje, co nie wygląda korzystnie.

7.Wydajność - Starczył mi na długo,ale pod koniec użytkowania dużo podkładu zostawało na dnie opakowania.

8.Inne cechy - Nie uczula,jest delikatny dla cery,nie wysusza. Podkreśla zmarszczki.Cena jest w porządku.

9.Dla kogo? Dla posiadaczek cery suchej lub wrażliwej. Dla osób z problematyczną cerą nie zda raczej egzaminu.Chociaż każdy ma inną cerę i inaczej reaguje na kosmetyki.

Mam cerę suchą,wrażliwą. Podkład nic mojej cerze złego nie zrobił.Ogólnie nie podoba mi się i nie kupię go ponownie

Chcesz pochwalić panna_justyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem mu wierna
  • + cena (regularnie około 22 zł, ale zazwyczaj da się złapać za jakieś 18 zł)
    + kolory (da się dobrać idealnby kolor dla cery)
    + tubka i sposób aplikacji

- nie kryje idealnie

Ilość zużytych opakowań: pewnie około 30

Chcesz pochwalić electra02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • był ciężki i wcale nie matował
  • Podkład dostałam kilka lat temu w prezencie od koleżanki. Nie wiem, czy produkt nadal jest w ofercie, czy może zmienił formułę. Ten, który tutaj recenzuję na mojej cerze się nie sprawdził. Wówczas miałam bardziej tłustą niż mam teraz.

Pierwsze co rzuca się w oczy podczas aplikacji to gęstość podkładu - mimo pompki i bardzo fajnego opakowania, to dość gęsty kit. Średnio dobrze się go rozcierało. Zapychał pory co dawało mało elegancki efekt. Był dość kryjący, jednocześnie kiepsko matował, a skóra pod nim nie oddychała i bardzo szybko się świeciłam.

Cóż z tego, że pięknie pachniał, krył niedoskonałości, był wydajny i miał super opakowanie, skoro okrutnie zapychał i "dusił" skórę. Ten produkt nauczył mnie, że w podkład warto zainwestować więcej niż 20zł, mimo że dostałam go w prezencie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu, jednak starczał na długo

Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłby idealny ale...
  • efekt matujący utrzymuje się może jedynie przez godzinę, góra dwie. Faktycznie na początku dobrze matuje, kryje i wygładza ale niestety po niedługim czasie skóra znów się świeci, tworzą się na niej plamy, po za tym bardzo zapycha. Plus za dostępność i cenę.

Ilość zużytych opakowań: Cztery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lady Angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny za tą cenę
  • Będąc w spa dostałam próbkę tego podkładu i po jego użyciu zdecydowałam się na więcej .
    \nPlusy:
    \n - dobrze dopasowany kolor (mam wariant naturalny)
    \n- dość dobrze matuje (6 godzin)
    \n- higieniczny dozownik
    \n- przyjazna cena
    \n- łatwo dostepny ( kilka lat temu kupowałam w aptece a teraz jest wszedzie)
    \nMinusy:
    \n- nie kryje tak dobrze
    \nGeneralnie to trzymałam sie tego podkładu kilka lat, od czasu do czasu testując inne nowości, w tej chwili używam innego, ale za 130pln więc pewnie przeprosze sie z City Mattem jak luksusy sie skonczą.
    \nWedług mnie za tą cenę jest godny polecenia.
    \n
    \n

Chcesz pochwalić pinola za czytelną i pomocną recenzję?
  • krycie ok, jednak nietrwały
  • w ramach projektu denko wykańczam swoje fludiy i podkłady. jednym z nich jest Lirene city matt *ja mam kolor 207 beżowy*

PLUSY:
    + łatwa, szybka aplikacja: rozprowadza sie bez problemu, czy to palcami, czy pędzlem
    + zapach
    + krycie ok (jak dla cery niewymagającej- zmęczonej)
    + nadaje ładny , 'zdrowy' koloryt
    + jest efekt matt
    + cena ok
    + dostępność
    + higieniczna pompka

MINUSY:
    - kiepska trwałość
    -mam wrażenie, że część produktu zostaje w opakowaniu

za lekki na zimę, za cięzki na lato fluid uważam za idealny na porę przejściową - no chyba, że mamy taką zimę-jaktej wiosny, czy odwrotnie.

Używam tego produktu od: 3 lata - jak nie dłużej
    Ilość zużytych opakowań: minium 6

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić idlc za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • - nie matuje
    - w ciagu dnia szybko znika z twarzy
    - nie kryje
    - nie wygładza

Niestety bardzo kiepski produkt, nie robi nic dobrego skórze, buzia błyszczy się już po 3 minutach od nałożenia, pozostawia pudrową warstewkę, podkreśla widoczność niedoskonałości

Chcesz pochwalić justorych za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • Stosowałam ten fluid od dłużego czasu. Uwazał go za bardzo dobry kosmetyk dopóki nie kupiłam fluidu z innej firmy. W porównaniu do tamtego okazał się dużo gorszy.

Plusy:
    -łatwa aplikacja
    -szeroka gama kolorystyczna
    -dobrze kryje niedoskonałości
    -niska cena

Minusy:
    -nie jest lekki, zapycha pory
    -skóra po kilku godzianch zaczyna się świecić
    -jest bardzo nietrwały

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SunTzu za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kosmetyk
  • Bardzo przyjemny podkład. Jasny kolor na prawdę jest jasny. Higieniczne opakowanie, łatwo dostępny, tani. Przypudrowany ładnie wygląda na twarzy cały dzień. C jakiś czas lubię do niego wrócić.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: klika

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij