Kolastyna, Satin Make-up

Powiększ Kolastyna, Satin Make-up

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Idealnie gładka i matowa skóra. Podkład matujący nadaje skórze aksamitną gładkość i delikatność w dotyku. Unikalna formuła z silikonem dzięki swojemu elastycznym właściwościom dopasowuje się do mimiki twarzy, pozostawia skórę napiętą i idealnie gładką. Satin make-up zapewnia doskonałą pielęgnację i ochronę przez cały dzień. Skóra nie świeci się, naturalnie oddycha a odpowiednie nawilżenie utrzymuje się przez długi czas. Dzięki delikatnej konsystencji podkład równomiernie się rozprowadza, pozostawia na twarzy aksamtne wykończenie. Dostępny w 4 kolorach - jasny beż, beż, naturalny, opalony.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Nylon-12, Cross-linked, Methylmethaacrylate, Isohexadecane, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sodium Chloride, Cera Alba, Panthenol, Magnesium Sulfate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Silica Dimethyl Silylate, Pafrum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxymethylpentylcydohe xane Carboxaldehyhe, Limonene, Linalool, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (16.02.2007.)

• Miłe zaskoczenie...
  • Prawdę powiedziawszy, poratowałam się nim pożyczając od siostry, kiedy zabrakło mi podkładu i... zwątpiłam, ponieważ daje podobne rezultaty jak stosowany przeze mnie fluid Lirene City Matt a kosztuje o połowę mniej... Brak słów!

PLUSY:
    + kryje o niebo lepiej niż inne stosowane przeze mnie produkty z tej kategorii,
    + utrzymuje się do 8 godzin - a o to właśnie mi chodzi,
    + dobrze matuje,
    + nie daje efektu maski(o ile dobrze dobierzemy odcień),
    + praktycznie nic nie kosztuje.

MINUSY:
    - bywa, że nie radzi sobie z nazbyt przesuszoną skórą,
    - przydałoby się bardziej higieniczne opakowanie, ale za tę cenę...

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brudas
  • Początkowo byłam zachwycona tym fluidem - chodziło mi głównie o dobre krycie oraz matowienie i muszę przyznać, że tu się sprawdzał. Jednak po pewnym czasie moja cera zaczęła się strasznie przetłuszczać, a fluid dosłownie spływał mi z twarzy, brudząc ubrania. Minusem jest też gęsta konsystencja. Jedyną zaletą jest niska cena, ale mnie to nie przekonuje.

Używam tego produktu od: używałam jakiś rok

Chcesz pochwalić kamila1889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • ma same plusy:
    ×ladnie pokrywa
    ×nie tworzy tzw maski
    ×nawilza
    ×ladnie pokrywa
    ×co do tego czy utrzymuje sie 12 h to nie wiem bo zaraz po przyjsciu do domu zmywam makijaz, ale daje rade tak do 15 mam go jeszcze spokojnie na twarzy
    polecam

ja czesto kupuje go na bazarach,rynkach...mam zaufanego sprzedawce i zawsze go ma w sprzedazy

Używam tego produktu od:1,5roku

Chcesz pochwalić Angelus87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!!
  • Jak dla mnie ten fluid jest idealny, dobrze matuje (mimo, że mam cerę mieszaną), nie tworzy plam, twarz jest po nim aksamitnie gładka i super się rozprowadza

Czy u Was ten fluid jest dostępny?? U mnie niestety już dłuższy czas nie A może któraś z Was byłaby tak miła i zakupiła dla mnie ten podkład (odcień opalony)??
    Z góry dzięki za odp
    Ps. Odpisujcie na PW.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 9

Chcesz pochwalić emilcynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Git ;D
  • Jest świetny ! ;]

-doskonale matuje
    -nawilża
    -jest niewidoczny na twarzy
    -doskonale kryje niedoskonałości

tylko trudno go dostac ;/ Obeszlam wszystkie sklepy w okolicy ... Nie wiecie gdzie go moge kupic ?

Chcesz pochwalić MalinOwa_MamBa_xD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny!!!
  • Uważam, że ten podkład jest idealny! Nie wiem, dlaczego część dziewczyn tak go krytykuje, np. jeśli chodzi o mat...Zmiany koloru na twarzy tez nie zauważyłam.

- super matuje, na pół dnia przynajmniej, a cerę mam tłustą
    stapia się z cerą
    - pięknie wygładza i ujednolica
    - ma gęstą konsystencję co na początku może przeszkadzać, ale łatwo się przyzwyczaić i dzięki temu można go nakładać mniej
    - dobrze się rozprowadza i kryje
    - kosztuje bardzo niewiele w stosunku do jakości, to wręcz za mało
    - nie tworzy efektu maski, nie ściera się łatwo, nie zostawia śladów na ubraniach
    - trochę trudno dostępny, trzeba szukać w osiedlowych drogeriach, ja mam np. pod domem

Używam tego produktu od:4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:1, jestem w trakcie 2-giego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić magduuunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jest świetny za tak niską cenę

+ dobrze się rozprowadza
    + dość długo się utrzymuje
    + stapia się z cerą
    + ładnie pachnie
    + kremowa konsystencja
    + nie zapycha
    + brak efektu apety

Polecam )

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić zaneti15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiódł mnie
  • podkład upolowałam (tak, bo trudno go znaleźć) tamtego lata, dokończyłam resztkę już w tym roku
    po tak zachwalanym produkcie spodziewałam sie cudów, ale cena tu świadczy o jakości
    +cena
    +dobre nawilżenie skóry
    +ładnie, miękko i aksamitnie się rozprowadza,
    nakładanie go jest przyjemne
    reszta już o wiele gorzej
    -widoczny na twarzy, wygląda sztucznie, jak określiła poprzednia recenzentka twarz robi się nierówna, porowata - szczególnie jeśli nałozymy go dosć dużo, kiedy chcemy ukryć troche krostek
    -kolory ciemne, na skórze tłustawej(a chyba do takiej jest dedykowany) jeszcze ciemnieją
    najjaśniejszy dla mnie tylko do używania latem, ale na lato podkład jest z kolei za ciężki, maskowaty
    -nie matuje, na pewno nie na dłużej niż 2 godziny, w upał cera robi się tłusta, sztuczna jak po większości tanich podkładów, warzy się
    -nie trwały, ściera się szybko przy byle dotknięciu, ale na szczęście równomiernie a nie zostawiając biały placek na twarzy
    wg mnie będzie lepszy do cery suchej, bo czuć że jest dość ciężki i że nawilża i odżywia skórę

Używam tego produktu od: zeszłego lata, dokończyłam teraz w 2-3 tygodnie

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie !
  • jestem bardzo rozczarowana tym produktem po tylu pozytywnych recenzjach przez które zakupilam ten podkład. Z doświadczenia wiem,że często bywa tak,że tanie nie oznacza gorsze więc myślałam ze i tym razem tak jest. Jednak ten puder to zupełne dno. Dałam mu kilka szans jednak za każdym razem było to samo.

-kolor naturalny ciemnieje na twarzy i wygląda jak brudny
    -wchodzi w załamania
    -widoczny na twarzy a tego nie toleruje
    -nie matuje ani nie wygładza(twarz wyglądza na chropowatą,nierówną)
    -nie kryje
    -po kilku minutach od aplikacji twarz jest tłusta

Dałam go mamie jednak u niej jest tak samo.Wylądował w koszu

NEVER EVER !

Używam tego produktu od:kilka razy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić uparta Marti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Kupiłam sobie go kiedyś i był trochę za ciemny więć odłozyłam w kąt i kupowałam inne, lecz rzaden nie był taki dobry jak ten.

+ ładnie pachnie
    + kryje przebrwienia
    + matuje
    + stapia się ze skórą
    + rewelacyjna cena

Nie odnotowałam razdnych minusów

Używam tego produktu od:zeszłego roku

Chcesz pochwalić katarzynka-buziaczek za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij