Versace, Bright Crystal

Powiększ Versace, Bright Crystal

Zgłaszająca osoba: khy

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Cena: 170zł/ 30ml, 270zł/ 50ml

• Bukiecik delikatnych różowych kwiatków
  • Na początku, od razu po psiknięciu mocno wyczuwalny jest alkohol, jednak szybko się ulatnia. Zapach jest delikatny, przyjemny, kwiatowy. Niestety zapach kompletnie nietrwały, po około 4 godzinach wcale nie czuć go na skórze. Trzeba się mocno nim wypsikać, żeby zapach czuli inni. W porównaniu do regularnej ceny, nie warto według mnie kupować tego perfum.

Ilość zużytych opakowań: 30 ml w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bettydelvintage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi różowy bukiet
  • Zapach podsumowałabym słowem - ładny.
    Ładny, kwiatowy, ciepły i niestety bez żadnego charakteru. Czuć w nim co prawda powiew klasy, ale bardzo utartej, takiej, którą mija się na ulicy kilka razy dziennie. Wymaglowaną i ubitą w schemacie.
    Nie bardzo przepadam za zapachami typowo kwiatowymi, ale BC ma w sobie świeżość, która nie dusi i nie powoduje ogromnej migreny.
    W zapachu wyczuwałam przede wszystkim piwonię i płatki magnolii. Urocze, ale na dłuższą metę bardzo nudne.
    Swoją 10 ml odlewkę zużyłam szybko i beznamiętnie. Między mną, a tym zapachem nie bardzo iskrzyło. Było poprawnie i w porządku - nic więcej.
    Poza tym nie za bardzo dobrze czuje się w zapachach, które używa co trzecia osoba, a trzeba przyznać, że BC jest ultrapopularny i codziennie niezdrowo przedawkowywany (wystarczy wsiąść do metra, czy postać chwilę na przystanku).
    Bardzo szybko, perfidnie i z radością zdradziłam ten zapach z innym .

Ilość zużytych opakowań: 10 ml

Chcesz pochwalić dzika_pistacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki ee tam, typowy różowy
  • Tym perfumom jeszcze nie wydałam opinii. Miałam mini 4 ml. Nie przykuł mojej uwagi. Wymieniłam. Tyle. Trochę słodki, typowy różowy zapach. Trwałość może 4 godziny. Krótkie wspomnienie. Podobny do wielu innych.

Używam tego produktu od: w 2014
    Ilość zużytych opakowań: 4ml

Chcesz pochwalić Katefit za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma w sobie to coś, co szukałam
  • Od dwóch miesięcy używam tych perfum i jestem zachwycona. Muszę przyznać, że używam ich, bo wyczułam kiedyś w pracy od koleżanki i zapach tak mnie zachwycił, zę od razu zapytałam ją co to jest. Nie da się przejść obojętnie obok tych perfum. Są wyjątkowo świeże, oryginalne, a przy tym nie są zbyt słodkie, ani przytłaczające. Na początku dosyć mozno wyczuwalne jest piżmo i kwiat magnolii, później delikatnie jabłko i lotos – coś wspaniałego. Zapach bardzo trwały, wyczuwalny np. w autobusie, na ulicy. Polecam, warto spróbować.

Chcesz pochwalić lucjar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne!
  • Świeży, kwiatowy zapach, idealny na cieplejsze dni, ale pasujący również jako zapach zimowy! Utrzymuje się długo na ciele, nie dusi i nie drażni. Delikatny, subtelny, kobiecy... Mój ulubiony!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 male (30 ml), 1 duże (90 ml)

Chcesz pochwalić spalinek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Zapach piwonii jest jedynym zapachem, który kocham w perfumach (i nie tylko w perfumach), więc niezmiernie ucieszył mnie widok tych perfum pod choinką. Zakochałam się w nich od pierwszego psiknięcia. Zapach jest dla mnie idealny, świetnie współgra z zapachem mojej skóry, utrzymuje się dłużej, niż jakiekolwiek moje perfumy, a flakonik wygląda fantastycznie. Z pewnością kupię je ponownie.

Używam tego produktu od: Grudnia.
    Ilość zużytych opakowań: Połowa flakonika.

Chcesz pochwalić Yennefer99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • Piękny! Piękny! Piękny! myślę że spodoba się każdemu.. niesamowicie zalotny, delikatny ale i wyrazisty, kobiecy, świeży, odrobinkę słodki, rześki! bardzooooo trwały! Idealne nuty zapachowe dla mnie po prostu przepiękny zapach, a butelka urocza.. uwielbiam uwielbiam uwielbiam! od pierwszego 'powąchania' u przyjaciółki stał się moim ulubieńcem, więc musiałam go mieć w swojej kolekcji 'zapachowej' CUDOWNY!

Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy!
  • A o to pierwszy zapach z serii tych droższych, które sobie sama kupiłam. Nie był to prezent, po prostu podczas wakacji za granica zakupiłam za swoje własne, ciężko zarobione piniądze ten o to zapach.
    Ekscytowałam się nim bardzo, był taki dziewczęcy, ładnie pachnący po prostu. Pamiętam, że kolegom się bardzo podobał. Zużyłm nawet 2 buteleczki tak mnie zachwycał. Obecnie nie wyobrażam sobie używania tych perfum, jest taki nieoryginalny, niczym się nie wyróżnia, ot ladny zapach i tyle. Lubie czasem zapach niezbyt wyrafinowany, kojarzy mi się z młodością, pierszymi zapachami, zmysłami. Ale ten odpada, jest taki banalny, aż strach a jednak służył mi chyba 2 lata, potem już nie mogłam go znieść. I do tej pory mi to zostao. Daje dwie gwiazdki. Jedna za wspomnienia druga za piękny flakonik.

Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj na pewno będą moje!
  • Oceniam próbkę.

Zacznę od tego,że markę Versace odbieram pozytywnie.Te perfumy pięknie pachną,taka delikatnościa a zarazem są dość mocne i słodkie.Kojarzą mi się z kolorowymi kwiatami na łące o różnych zapachach i tak własnie pachną te perfumki taka różnorodna mieszanka>Piekne

Używam tego produktu od: 1miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajny
  • Aż trudno mi uwierzyć, że tak przecietny produkt załużył w rankingu na 4 gwiazdki. Być może działa to na zasadzie, że skoro zapach jest miły, przyjemny i niczym szczególnym się nie wyróżnia, to i wrogów nie ma zbyt wielu.
    Perfumy są delikatne, chciałaby sie powiedzieć "urocze", uwzględniając wszelkie konotacje tego słowa. Kojarzy mi się z kobietą, a może bardziej dziewczyną w letniej sukience w kwiaty z długimi włosami rozwianymi przez wiatr. Zapach jest ładny. Nie można się przyczepić, choć nie ma w nim nic co wyróżniałoby go na tle kwiatowo-owocowych świeżaków. No właśnie, dla mnie samo to jest już minusem. Nosi się go przyjemnie, jest "bezkolizyjny" - nie drażni, nie boli od niego głowa, nikomu nie przeszkadza. Za to nie wyobrażam sobie, żeby zwrócił czyjąś uwagę, zwłaszcza, że po dwóch godzinach zupełnie przestaje być wyczuwalny. Efekt po zaaplikowaniu go jest trochę porównymwaly do zastosowania mleczka do ciała o delikatnym zapachu - przez chwilę czujemy coś przyjemnie-nijakiego, a potem zapominamy, że to cos w ogóle miało pachnieć.
    Nie jestem fanką Versce, ale gdybym miała wybierać, to Crystal Noir wypada o niebo lepiej od niego. Oczywiście obie wody mają raczej dwie różne adresatki (kwestia upodobań zapachowych), jednak mając porównanie, choćby pod względem cechy niezależnej od gustu - trwałości, tym surowiej oceniam Brigh Crystal.

Używam tego produktu od: kilka testów
    Ilość zużytych opakowań: testy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Trissina za czytelną i pomocną recenzję?