Versace, Bright Crystal

Powiększ Versace, Bright Crystal

Zgłaszająca osoba: khy

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Cena: 170zł/ 30ml, 270zł/ 50ml

• to móóóój zapach
  • bright crystal używam od 3 lat i myślę, że pozostaniem ze sobą na dłużej.
    jest słodki, ale nie przytłacza.
    opakowanie fajne.
    cena trochę wysoka, ale można trafić na promocję.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3,5

Chcesz pochwalić lisafer9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • faworyt na dzień
  • Te perfumy które dla wielu "to nic specjalnego" dla mnie są wyjątkowe, co może potwierdzić choćby ogromne zainteresowanie nimi i równie duża liczba recenzji.

Zapach jest piekny choć może nie tak unikalny, że wywołuje pytania "Czym tak pieknie pachniesz" .

Z pewnością w ciemno można go kupić jako prezent dla kogoś bliskiego. Ten zapach nie może się nie spodobać dlatego jest wyjątkowy. Ja bez wachania kupiłabym ten zapach dla kogoś bliskiego. Piękne. I z pewnościa nosiłabym go z dumą gdybym go od kogoś dostała.

Trwałośc także jest wspaniała.

Z pewnością nie jest to zapach pospolity. Nie spotkamy w nim typowego jaśminu, gardenii czy róży. I to także potwierdza wyjątkowośc tego zapachu.

Jestem wybredna i wolę bardziej skomplikowane zapachy dla siebie ale ten szczerze kocham za to, że każda kobieta na świecie może się w nim czuć tak uroczo (nawet najwieksza snobka perfumowa).

Myślę, że mógłby stać się ulubionym zapachem na dzień.

Używam tego produktu od: kilka testówIlość zużytych opakowań: kilka testów

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki Słodki,
  • Oceniam trzeci zapach z kolekcji mini Versace. Też nie będę się zachwycać, bo nic go nie wyróżnia, czuję w nim tylko słodycz i taki tani zapaszek z marketu niestety. Może się podobać, ale u mnie nie zadziałał na zmysły i żądze, że chce więcej. Jak chciałabym tak pachnieć kupiłabym coś la rive albo bi es, nie używam ich , ale porównawczo z Versace briht crystal podobają mi się na podobnym poziomie podróbki z trochę innymi nazwami. Po prostu, za ten zapach nie zapłaciłabym tyle pieniędzy, no ale to ja

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 5 ml w trakcie

Chcesz pochwalić Zabunia84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powrotu nie będzie
  • Zapach delikatny, piękny, dziewczęcy. Jest jak musujące wino owocowe- czuć w nim lekkośc a jednocześnie coś delikatnie świdruje w nosie. Z pewnością podoba się wielu. Jednak u mnie powrotu nie będzie, bo choć tani, bo niknie po chwili. Wolę jednak pozostawiać po sobie delikatny ogon, niż żeby nie było nic czuć ode mnie.

Ilość zużytych opakowań: 5 ml

Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Byłby jednym z moich ulubionych zapachów, ponieważ jest przepiękny, delikatny, nienachalny...

... ale...

... jest NIETRWAŁY !

Za taką cenę, naprawdę powinien dłużej się utrzymywać...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulina190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieładny
  • Ten zapach to według mnie nijaki, mdły, rozwodniony kwiaciuch z nutą nieświeżej cytryny. Tak delikatny, że prawie niewyczuwalny, a i tak drażniący mój nos. Cena wygórowana. Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój zapach wszechczasów
  • Zapach świetny, słodki, dziewczęcy. Nadaje się na każdą okazję. Bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach, po praniu nadal pachną. Najlepszy zapach, nigdy mi się nie znudzi. Poza tym ma bardzo ładny flakon.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: cztery-pięć

Chcesz pochwalić izz0087 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • To jest "mój zapach" Jedyny chyba do którego wracam. Mam z nim same dobre skojarzenia. Jest świeży i zarazem elegancki. Bardziej na wiosnę/lato niż zimę. Wyjątkowo trwały na ubraniach, ale na skórze również czuć go pod koniec dnia. Opakowanie pięknie prezentuje się na półce w łazience lecz nie jest wygodne do torebki. To chyba tylko moje jedyne zastrzeżenie

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1*1ooml, 3*50ml

Chcesz pochwalić Kini87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Elegancki i świeży
  • Dostałam go na gwiazdkę w 2012 roku, w opakowaniu 15ml. Z uwagi na niewielką jego ilość stosowałam od czas u do czasu, zwłaszcza, że zapach bardzo przypadł mi do gustu. Świeży, elegancki, idealny na wieczorne wyjście. Zdecydowane, trwałe, długo utrzymujące się nuty to cechy, których szukam.

+świeży, elegancki zapach
    +bardzo trwały
    +idealny na wyjście wieczorem
    +nie denerwuje po dłuższym czasie

-cena

zdecydowanie jeśli będę miała taką potrzebę to go kupię, bo jest przecudowny!

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić death_kitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sexowna słodko-kwaśna kompozycja
  • Ten zapach kojarzy mi się z dwiema kobietami - z koleżanką, pewną siebię, superingeligentną dziewczyną preferującą smart casual, oraz moją ciocią - kobietą majętną, perfekcyjną i elegancką nawet w domowych pieleszach. To obrazuje uniwersalnosć tego zapachu.
    Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że jest rozwodniony. Absolutnie! Uważam, że jest on wręcz esencjonalny, to tak jakby wycisnąć aromatyczny sok prosto z pomarańczu. Zapach jest własnie owocowy, wibrujący,orzeźwiający a tym samym słodki, paradoksalnie. Trwały i ognoniasty, a jednocześnie subtelny, dzienny i trochę sportowy. Bardzo mi się podoba, dodaje kopa w ponury dzień, a jednocześnie dodaje jest elegancki i nie z gatunku "tanich" cytrusowych zapachów. Niby popularny, ale do tej pory czułam go tylko na tych dwóch ww, nota bene znanych mi kobietach.
    Myślę, że można się w nim dość poważnie zakochać

Ilość zużytych opakowań: pół 75ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CaroLannA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny.
  • Faktycznie zapach nadaje sie zarowno na wieczor, jak i na codzien. Na zime i na lato. Delikatny, uniwersalny. Czuje sie w nim komfortowo i moge zaufac, ze sprawdzi sie w kazdej sytuacji. Dosyc dlugo sie utrzymuje jak na edt. Brakuje mi w nim jedynie tej glebi, takiej charakterystycznej nutki, ktora sprawilaby, ze rozpoznalabym go wsrod wielu innych i powiedziala "tak, to ten". Opakowanie ladne, raczej skromne, nieprzesadzone jak z bazaru.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml

Chcesz pochwalić Wybredna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nijaki- zapach jak ich wiele
  • zapach jak ich wiele nie wyróżnia się niczym -ładny,schludny,czysty ,świeży idealny na wiosenne-letnie dni ....nic więcej ja jednak oczekuje czegoś więcej
    trwałośc to jeden z plusów tego zapachu ale na pewno nie skuszę się na pełnowymiarowy flakon

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić telimena878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione od wielu lat.
  • Delikatny, super-trwały zapach dla osób lubiących dość słodkie i lekkie zapachy. Versace BC to doskonałe perfumy do użytku codziennego jak i na wieczorowe wyjścia. Zakochałam się w nich kilka lat temu i miłością tą zaraziłam także koleżanki. Perfumy te utrzymują się bardzo długo, często czuć je na ubraniach nawet po praniu. Jeśli ktokolwiek uważa, że zapach ten ulatuje szybko - pewnym jest, że jego perfumy nie są oryginalne a zwyczajnie podrobione. Niestety niejednokrotnie spotkałam się z podróbkami, których flakoniki wizualnie nie różniły się prawie wcale. Lepiej zainwestować w oryginalny, niczym nie rozcieńczony zapach kilkaset złotych niż wyrzucać w błoto o kilkadziesiąt złotych mniej.

Podsumowując zapach ten jest:
    + długotrwały
    + delikatny i nie drażniący
    + pięknie opakowany we flakonik z kryształem

- cena, aczkolwiek warto zainwestować w tak dobry zapach
    Używam tego produktu od: 2008
    Ilość zużytych opakowań: 3-cie w trakcie

Chcesz pochwalić agnesabiellova za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Mdłość, nijakość
  • Jeden z zapachów, po powąchaniu których zastanawiam się jakie dziewczyny/kobiety to kupują? Bright Crystal jest nijaki, mdły, tani, tandetny...Gdy tylko go poczułam skojarzył mi się z tępymi blondynkimi, kobietami bez osobowości, nieświadomymi swojej wartości.
    Jeśli mam być szczera, niektóre zapachy z drogerii za 20 zł mają więcej klasy i oryginalności.
    Tak czy inaczej, każde perfumy mają swój docelowy rynek. Bright Crystal, według mnie, spodobałby się jedynie bardzo młodym dziewczynom, fankom słodkich zapachów, nieświadomych swojej seksualności.
    Pół gwiazdki za ładny flakon.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jst_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozwodniony i nijaki
  • Ten zapach tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma zapachów bezpiecznych i takich, które każdemu się spodobają. Mnie Versace nie przekonał, choć słyszałam wiele pochlebnych opinii, że Bright Crystal jest lekki, cudownie kobiecy, odświeżający itd. Dla mnie to taki kwiatowy płyn do płukania tkanin, albo rozwodniona wersja EDP. W efekcie zapach jest zwykły, niczym nie wyróżniający się, podobny do wielu innych niskopółkowców i aż się dziwię, że taka firma ja Versace wydała na rynek taki "twór". Trwałość mizerna- do godziny max i tylko flakonik cieszy oko.
    Używam tego produktu od: kilka testów z pełnowymiarowego opakowania
    Ilość zużytych opakowań: kilka ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfumy dostałam w prezencie i o dziwo od razu je pokochałam.

Plusy
    + zapach (nie jest za słodki jest idealny)
    + ładny flakonik
    + długo się utrzymuje

Chcesz pochwalić pocahontas231188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • !!!!!
  • Doskonała pod każdym względem i niezmiennie mój nr 1. Sprawdziłam już wiele innyh perfum, ale jak narazie ta jest nie do przebicia. Polecam dziewczyną, które lubią słodkie, dziewczęce i nienachalne zapachy.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić naat1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przesycenie slodkiej slodkosci
    jest slodki rozowy
    dla mlodych pokolen
    jednoczesnie zadziorny
    lubie po porstu lubie
    kojazy mi sei z dziecinstwem i slodkimi bezpiecznymi chwilamiUżywam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet ok
  • Zapach jak najbardziej na tak, ale po pewnym czasie zwyczajnie mi zbrzydł. Mimo wszystko całe 30 ml zużyłam.
    Perfuma trzyma sie naprawdę długo, co jest dużą zaletą.
    Mimo wszystko myślę, że więcej sie na nią nie zdecyduję.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić ChineseDemocracy za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudny
  • Ten piękny zapach otrzymałam pod choinkę 2010 roku byłam zachwycona zapachem ponieważ był słodki ale delikatnie, ciepły i otulający. Po kilku godzinach pojawia się taki gorzkawy posmak i to podoba mi się najbardziej. Wcześniej nie przywiazywałam wagi do perfum -używałm tego co dostałam w prezencie. W tym roku dostałam piękny ale bardzo świeży zapach nie pasujący kompletnie na zimę. Przypomniałam sobie o versace "wycisnęłam" resztki z flakonika i przypomniał mi się ten cudny zapach, który długo pozostaje na skórze i jeszcze dłużej na szalikach. Ja używałam go w zimie i w lecie. Moim zdaniem pasuje na każdą porę roku i na każdą okazję. Często byłam pytana o to, czym tak ładnie pachnie. Kupię z pewnością i to bardzo szybko, bo zostałam z samymi letniakami, a zimą lubię otulić się ciepłem. Gorąco polecam

Używam tego produktu od: grudzień 2010
    Ilość zużytych opakowań: 1 90 ml

Chcesz pochwalić zimnaryba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie pachnie.
  • Cudownie pachnie!!! Jest tak kobiecy, ze to aż nieprawdopodobne. Jak tylko ktoś go poczuje to szaleje na jego punkcie i zapach jego jest niezapomniany !
    Uwielbiam ten perfum długo się utrzymuje na skórze, nieraz pomimo umycia skóry nadal go czuć!!
    Na ubraniach to nawet po wypraniu czuć go bardzo wyraźnie wiec jest CUDOWNY!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2, małe

Chcesz pochwalić MartynaMaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kobieca świeżość
  • Dostałam je w prezencie od mojego Chłopaka. Są śliczne;-) Takie dziewczęce, świeże i na każdą pore Bardzo trwałe! Sweterek cały czas nimi pachnie! Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić Miviki666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piwonia zamknięta w krysztale
  • Bardzo przyjemny zapach. Świeży i lekki, idealny na wiosnę- lato, choć osobiście czasem używam i zimą. Ja czuję w nim głównie piwonię, którą zresztą uwielbiam. Jest to taki dziewczęcy zapach, troszkę elegancki, troszkę romantyczny. Wyrazistyi świeży, nie przesłodzony. Myślę , że idealny na każdą okazję, na spotkanie , do pracy, na randkę, chociaż raczej na dzień. Zapach bezpieczny ( nie za słodki, nie za ostry, nie za ciężki)taki nie narzucający się, ale zapadający w pamięć. Ja poczułam go pierwszy raz na koleżance i zaraz potem kupiłam własną buteleczkę. Jest to jeden z moich ulubieńców.Buteleczka śliczna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 buteleczki 30 ml.

Chcesz pochwalić kasiulasksk za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatność z podkręceniem
  • Cudny, delikatny zapach, elegancki, świeży, a jednocześnie ma w sobie nieokreślone, ale wyraziste "coś". Dość trwały, ale nie ciężki, nie przytłaczający. Jeden z moich ulubionych zapachów.

Ilość zużytych opakowań: 2 (1 duże, 1 małe)

Chcesz pochwalić linaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach
  • Kolejny uwielbiany przeze mnie zapach. I bardzo chętnie sprezentuję go sobie ponownie. W oryginalnej wersji. Miałam oryginał i miałam zamienniki. Zamienników nie polecam. O ile w przypadku innych zapachów znalazłam idealne tańsze odpowiedniki, tak z Versace nie jest to takie proste.
    Versace Bright Crystal stawiam na najwyższej półce w mojej hierarchii zapachów.

Używam tego produktu od: chwilowo nie używam

Chcesz pochwalić lindita za czytelną i pomocną recenzję?