Versace, Bright Crystal

Powiększ Versace, Bright Crystal

Zgłaszająca osoba: khy

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Cena: 170zł/ 30ml, 270zł/ 50ml

• Zwyczajny
  • Aż trudno mi uwierzyć, że tak przecietny produkt załużył w rankingu na 4 gwiazdki. Być może działa to na zasadzie, że skoro zapach jest miły, przyjemny i niczym szczególnym się nie wyróżnia, to i wrogów nie ma zbyt wielu.
    Perfumy są delikatne, chciałaby sie powiedzieć "urocze", uwzględniając wszelkie konotacje tego słowa. Kojarzy mi się z kobietą, a może bardziej dziewczyną w letniej sukience w kwiaty z długimi włosami rozwianymi przez wiatr. Zapach jest ładny. Nie można się przyczepić, choć nie ma w nim nic co wyróżniałoby go na tle kwiatowo-owocowych świeżaków. No właśnie, dla mnie samo to jest już minusem. Nosi się go przyjemnie, jest "bezkolizyjny" - nie drażni, nie boli od niego głowa, nikomu nie przeszkadza. Za to nie wyobrażam sobie, żeby zwrócił czyjąś uwagę, zwłaszcza, że po dwóch godzinach zupełnie przestaje być wyczuwalny. Efekt po zaaplikowaniu go jest trochę porównymwaly do zastosowania mleczka do ciała o delikatnym zapachu - przez chwilę czujemy coś przyjemnie-nijakiego, a potem zapominamy, że to cos w ogóle miało pachnieć.
    Nie jestem fanką Versce, ale gdybym miała wybierać, to Crystal Noir wypada o niebo lepiej od niego. Oczywiście obie wody mają raczej dwie różne adresatki (kwestia upodobań zapachowych), jednak mając porównanie, choćby pod względem cechy niezależnej od gustu - trwałości, tym surowiej oceniam Brigh Crystal.

Używam tego produktu od: kilka testów
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Trissina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego powachania
  • W zapachu zakochalam się kilka lat temu i chętne do niego wraca zawsze kiedy mam możliwość.Zapach przyciąga uwagę otoczenia (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) zarówno w dzień,w biurze jak i na wieczornym spotkaniu.Delikatny, lekki, kobiecy ale nie prosty i tani.Długo się utrzymuje,nie jest drażniący.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwaly banal
  • Podobnie jak najnowsze dziecko Hugo B. Ma vie, zapach na wzruszenie ramion. Znam go z widzenia na Sephorowych polkach, jednak dopiero niedawno dostałam próbkę. Użyłam przed praca i moge powiedziec, ze to troche lepszy Avon. Zapach jest prościutki, troche kwiatków, troche owoców na pizmowej bazie. Składniki oczywiscie lepszej jakosci niz Avon, ale nie ma w nich nic, co by mnie urzekło i spowodowalo, ze wyciągnę z portfela te kilka stow i pobiegne do sklepu. W dodatku po 2 godzinach nie czuje juz nic.

Używam tego produktu od: Kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: Miniaturka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić USagent_is_back za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje ukochane
  • Moje ukochane perfumy. Pachną bajecznie i są niesamowicie trwałe. Po prostu rewelacja!

Plusy:
    *pachną bajecznie (kwiatowo i słodko, ale lekko)
    *mają piękną butelkę i korek
    *są bardzo trwałe

Minusy:
    *mają wysoką cenę

Używam tego produktu od: roku i trzech miesięcy

Chcesz pochwalić spinka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne, ulotne...
  • Ten zapach jest jednym z najpiękniejszych jakie miałam. Świeży, kwiatowy, typowo wiosenny. Niestety jak to EDT jest nietrwały.... Po pięknym początku dość szybko znika ze skóry, ja wyczuwam go około 4 godziny. Za tę cenę to o wiele za mało, dlatego nie wiem czy kupię te perfumy ponownie. A szkoda, bo są urzekające i bajeczne...

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Majka_blondgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • versace , mily zapach
  • Uwielbiam je!
    mają piękny i delikatny zapach. Kupiłam je na swój śłub i od tej pory się z nim nie rozstaje. Minusik jest taki ze nie utrzumuja sie zbyt dlugo , spodobaja sie na pewno kobietom ktore lubia raczej subtelne zapachy

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić agnesita23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne, lekkie, kobiece
  • Długo chodziłam wokół tego zapachu, bałam się, że będzie to mocny, intensywny może nawet krzykliwy zapach, tak jak kolekcje domu mody Versace. Jakże byłam zaskoczona, że zapach jest tak piękny i subtelny - spodobał mi się do tego stopnia, że kupiłam pełnowymiarową butelkę Bright Crystal.

Bright Crystal to bardzo udany zapach od Versace. Idealny na co dzień. Świeży, lekki, łatwo się go nosi. Żadnych przytłaczających czy duszących aromatów. Zapach kwiatowy z nutką świeżego owocu, co dodaje zapachowi lekkości i czyni go ciekawszym.
    W składzie mój ukochany aromat magnolii <3
    Oprócz kwiatowych tonów wyczuwamy świeży i dodający energii aromat owocu (jabłka).
    Całość jest ładnie zmiksowana, a poszczególne nuty dobrze ze sobą skomponowane, zapach pięknie się rozwija w ciągu dnia- przyciąga nosy. Jest trwały. Nie nudzi się, jak niektóre zapachy.

Jest to jedna z ładniejszych kompozycji zapachowych.

Bardzo wiosenno-letni, optymistyczny.
    Ja używam go na dzień, bo jest lekki, dodający energii i subtelny, a wyczuwalny.
    Na wieczór wolę troszeczkę mocniejsze nuty, myślę jednak, że na wieczór też się sprawdzą, wszystko zależy od naszego gustu.

Flakonik całkiem przyjemny, chociaż mnie nie do końca przypada do gusty ta ciężka, przypominająca kryształ zakrętka, jednakże jest bardzo w stylu domu mody Versace.

Bright Crystal dołącza do moich ulubionych perfum (obok Miss Dior).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić PinkVanille za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przejrzyste.
  • Właśnie tak - przejrzyste, jasne, dość delikatne, choć trwałe i wyczuwalne. To bardzo ładny zapach. Ale ja nie potrafię się w nim odnaleźć, chyba dla mnie trochę zbyt klarowny i jasny. Na drodze poszukiwań "swoich" perfum nie zatrzymuję się przy nim na dłużej.
    Ale doceniam kompozycję i myślę, że wszystko jest w niej spójne, i nazwa, i kolor, i wygląd buteleczki, zdecydowanie oddają zawartość. Mogą się podobać.

Używam tego produktu od: użytkowanie degustacyjne
    Ilość zużytych opakowań: nie opakowania, a mililitry

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Santine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodziak
  • Uwielbiam te perfumy. Są słodkie, subtelne i kobiece- w żaden sposób nie przesadzone. Bardzo trwałe i nie wiele ich trzeba aby pachnieć cały dzień.. Jeden flakon mi na bardzoo długo wystarcza, same w sobie są wydajne.
    Rozwija się bardzo ładnie na skórze, mnie otula swoją ciepłą słodyczą.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świeża słodycz
  • Perfumy dostałam w prezencie, akurat byłam na etapie poszukiwań jakiegoś słodkiego zapachu. Gdy dostałam ten pomyślałam że nie jest dla mnie, bo jest za świeży, jednak po kilku minutach poczułam to o co mi chodziło, słodki ale nadal świeży, piękny zapach.
    Kilka dni temu pryskając się tuż przed wyjściem niechcący psiknęłam na kurteczkę skórzaną, na niej zapach rozwinął się bosko, wczoraj nie mogłam przestać jej wąchać! Na zmianę używam z Miss Dior, ale te przebijają je na obecną chwilę.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 falkonika

Chcesz pochwalić kleo_4 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij