Versace, Bright Crystal

Powiększ Versace, Bright Crystal
Produkt dostępny w 55 sklepach. Cena już od 122,89 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: khy

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję. Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

Skład: Alcohol Denat. (SD Alcohol 39-C), Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Butylphenyl Methylpropional, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Citronellol, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Geraniol, Cl 17200 (Red 33), Cl 15985 (Yellow 6). (18.05.2015)

Cena: 170zł/ 30ml, 270zł/ 50ml

• Ulotny...
  • Zapach sam w sobie przyjemny,delikatny.Nie widzę go zimą,raczej jest na lato.Dla mojego nosa słabo wyczuwalny,blisko skórny.
    Trochę przypomina mi Envy Me Gucci ale słabiej wypada.
    Podsumowując-nie mój typ.Dla wielbicielek mocnych perfum raczej nie polecam
    Krótkotrwały o słabej projekcji,ładniejsza jest wersja Crystal Noir.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Roxyiyxor za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja czego nie wolno

• Kocham
  • Ostatnio mam szał na punkcie perfum, ale temu zapachowi jestem wierna od lat i nie sądzę, że cokolwiek może to zmienić. Nie sądzę, że jakikolwiek zapach jest w stanie zdetronizować ten Chociaż zamówiłam sobie właśnie wersję absolu, ciekawa jestem
    Ale do rzeczy, co kocham w tym:
    - piękny, świeży zapach
    - to, że pasuje do każdej okazji
    - jednocześnie świeży i zmysłowy
    - całkiem przystępna cena

Używam tego produktu od: pięciu lat
    Ilość zużytych opakowań: 10 (około 2 rocznie)

Chcesz pochwalić miskina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kryształowa słodycz, czy słodki kryształ?
  • Piękny zapach, który przywodzi mi na myśl krzak dzikich malin, wytrawnego szampana i morze diamentów. Opakowanie jest zbyt pretensjonalne, od razu kojarzy się z kiczowatą, nowobogacką Rosją, ale myślę, że Versace stawia na przepych, barokowe bogactwo i renesansowe zdobienia. Nowoczesność kompozycji jest tylko pozorna, w gruncie rzeczy zapach pozostaje bardzo naturalny, rześki, żywy, motywujący do działania. Opakowanie naprawdę myli, mimo tego, iż jest to perfum słodki i momentami nawet mdły, śmiało mogą sięgnąć po niego wielbicielki lekkich, delikatnych, dziewczęcych zapachów. Polecam.

Plusy
    - delikatny
    - efektywność
    - przyjemny zapach
    - świetna jakość
    - do każdej okazji
    - ładny zapach

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kwiatowy ulubieniec
  • Zdecydowanie wspaniały zapach!
    ZALETY:
    - piękny kwiatowo- owocowy zapach,
    - pomimo ich lekkości i świeżości są trwałe i bardzo ładnie "rozwijają się" i utrzymują na mojej skórze,
    - piękny flakonik
    - są bardzo przyjemnie - jak dla mnie na każdą porę roku i na każdą okazję
    WADY:
    - wysoka cena w perfumeriach stacjonarnych - dlatego polecam te internetowe.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Chcesz pochwalić aga0512 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świeżak na elegancko
  • Perfumy "wpadły mi w nos" podczas poszukiwań czegoś na prezent dla mamy. Dlatego w pierwszej kolejności zwracałam uwagę na markę i flakon - nie kupię przecież starszej pani perfum Katie Perry, chociażby były najpiękniejsze.
    I mi ten flakon bardzo się podoba, szczególnie zatyczka, dzięki niej perfumy mogą być ozdobą toaletki.

Natomiast po takim opakowaniu spodziewałam się raczej cięższej i bardziej nobliwej zawartości, a tu spotkała mnie niespodzianka, bo zapach jest lekki, dla mnie to typowy świeżak. Jest najlepszy na wiosnę i lato, bo orzeźwia. Nie potrafię wyodrębnić w nim żadnej konkretnej nuty. Według mnie jest raczej odpowieni dla młodszych osób. Średniotrwały.

Nosi mi się go całkiem dobrze, ale nie kupię go ponownie, wolę perfumy z domieszką słodyczy, poza tym zapach jest mało oryginalny i szybko mi się znudził.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój sentyment
  • To był moje pierwsze wysokopółkowe perfumy. Gdy go powąchałam w perfumerii, jeszcze za czasów szkolnych, pomyślałam, że już kiedyś go czułam. Bez dłuższego zastanowienia kupiłam flakon i od tej pory czułam się tak dorośle i elegancko
    Faktycznie, jest to zapach uniwersalny, pasujący i na dzień i na wieczór. Jest przyjemnie słodkawy, ale też świeży. Nie przytłacza mnie i otoczenia.
    Na minus mogę ocenić trwałość, szału nie ma, bo czuję go jakieś 3-4 godziny. Za to flakon piękny!
    Tak czy siak, przyjemnie mi, gdy go czuję, mam po prostu do niego duży sentyment

Ilość zużytych opakowań: jedno 90ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zoyasmum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przepiękny, delikatny
  • Fantastyczny, bardzo dekoracyjny flakon.
    Zapach delikatny, nienachalny, codzienny, ale i na większe wyjścia jak dla mnie.
    Trwałośc 4-5 godzin, ale zostaje na ubraniach.
    Najlepiej kupić w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić madziaa184 za czytelną i pomocną recenzję?
  • faktycznie krystaliczny
  • Niesamowicie rześki, lekki zapach, jak dla mnie trochę sterylny - w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;p
    Utrzymuje się ok. 5-6 godzin spokojnie, później trzeba go podrasować Jedyne co mnie w nim irytuje to zatyczka.. jest większa od całego flakonu ;p

Chcesz pochwalić bubble_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • przepiękny
  • Na ten zapach skusiłam się przypadkowo. Wcześniej miałam Lancome i ten wydawał się podobny, zamówiłam w ciemno w sumie patrząc po składzie. Okazał się lepiej trafiony niż sam Lancome.
    Jest delikatny ale wyrazisty, długo się trzyma, choć ja po jakimś czasie już go nie czuję na sobie.
    Subtelny zapach dla kobiety eleganckiej i nie tylko
    Uwielbiam go.
    No i piękne opakowanie będące ozdobą na półce.
    I choć nie przepadam za różowymi perfumami te są wyjątkiem od reguły
    Piwonie i magnolie - z listy moich zapachów, utrwalone piżmem i resztą nut zapachowym dają coś co przypadło mi do gustu.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • super zapach dla kobiety w każdym wieku
  • Uwielbiam ten zapach!
    Utrzymuje się cały dzień na mojej skórze. Nie meczy mojego nosa. Jest delikatny a zarazem wyczuwalny. Piękna kompozycja kwiatowa. Bardzo podobny do zapachu Gucci Envy me. Zapach dla kobiet w rożnym wieku. Super sprawdza się na dzień , do pracy lub spotkania towarzyskie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kasiaaanowacka za czytelną i pomocną recenzję?