Versace, Bright Crystal

Powiększ Versace, Bright Crystal

Zgłaszająca osoba: khy

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję. Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

Skład: Alcohol Denat. (SD Alcohol 39-C), Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Butylphenyl Methylpropional, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Citronellol, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Geraniol, Cl 17200 (Red 33), Cl 15985 (Yellow 6). (18.05.2015)

Cena: 170zł/ 30ml, 270zł/ 50ml

• Mój sentyment
  • To był moje pierwsze wysokopółkowe perfumy. Gdy go powąchałam w perfumerii, jeszcze za czasów szkolnych, pomyślałam, że już kiedyś go czułam. Bez dłuższego zastanowienia kupiłam flakon i od tej pory czułam się tak dorośle i elegancko
    Faktycznie, jest to zapach uniwersalny, pasujący i na dzień i na wieczór. Jest przyjemnie słodkawy, ale też świeży. Nie przytłacza mnie i otoczenia.
    Na minus mogę ocenić trwałość, szału nie ma, bo czuję go jakieś 3-4 godziny. Za to flakon piękny!
    Tak czy siak, przyjemnie mi, gdy go czuję, mam po prostu do niego duży sentyment

Ilość zużytych opakowań: jedno 90ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zoyasmum za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Przepiękny, delikatny
  • Fantastyczny, bardzo dekoracyjny flakon.
    Zapach delikatny, nienachalny, codzienny, ale i na większe wyjścia jak dla mnie.
    Trwałośc 4-5 godzin, ale zostaje na ubraniach.
    Najlepiej kupić w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić madziaa184 za czytelną i pomocną recenzję?
  • faktycznie krystaliczny
  • Niesamowicie rześki, lekki zapach, jak dla mnie trochę sterylny - w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;p
    Utrzymuje się ok. 5-6 godzin spokojnie, później trzeba go podrasować Jedyne co mnie w nim irytuje to zatyczka.. jest większa od całego flakonu ;p

Chcesz pochwalić bubble_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • przepiękny
  • Na ten zapach skusiłam się przypadkowo. Wcześniej miałam Lancome i ten wydawał się podobny, zamówiłam w ciemno w sumie patrząc po składzie. Okazał się lepiej trafiony niż sam Lancome.
    Jest delikatny ale wyrazisty, długo się trzyma, choć ja po jakimś czasie już go nie czuję na sobie.
    Subtelny zapach dla kobiety eleganckiej i nie tylko
    Uwielbiam go.
    No i piękne opakowanie będące ozdobą na półce.
    I choć nie przepadam za różowymi perfumami te są wyjątkiem od reguły
    Piwonie i magnolie - z listy moich zapachów, utrwalone piżmem i resztą nut zapachowym dają coś co przypadło mi do gustu.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • super zapach dla kobiety w każdym wieku
  • Uwielbiam ten zapach!
    Utrzymuje się cały dzień na mojej skórze. Nie meczy mojego nosa. Jest delikatny a zarazem wyczuwalny. Piękna kompozycja kwiatowa. Bardzo podobny do zapachu Gucci Envy me. Zapach dla kobiet w rożnym wieku. Super sprawdza się na dzień , do pracy lub spotkania towarzyskie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kasiaaanowacka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bukiecik delikatnych różowych kwiatków
  • Na początku, od razu po psiknięciu mocno wyczuwalny jest alkohol, jednak szybko się ulatnia. Zapach jest delikatny, przyjemny, kwiatowy. Niestety zapach kompletnie nietrwały, po około 4 godzinach wcale nie czuć go na skórze. Trzeba się mocno nim wypsikać, żeby zapach czuli inni. W porównaniu do regularnej ceny, nie warto według mnie kupować tego perfum.

Ilość zużytych opakowań: 30 ml w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bettydelvintage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi różowy bukiet
  • Zapach podsumowałabym słowem - ładny.
    Ładny, kwiatowy, ciepły i niestety bez żadnego charakteru. Czuć w nim co prawda powiew klasy, ale bardzo utartej, takiej, którą mija się na ulicy kilka razy dziennie. Wymaglowaną i ubitą w schemacie.
    Nie bardzo przepadam za zapachami typowo kwiatowymi, ale BC ma w sobie świeżość, która nie dusi i nie powoduje ogromnej migreny.
    W zapachu wyczuwałam przede wszystkim piwonię i płatki magnolii. Urocze, ale na dłuższą metę bardzo nudne.
    Swoją 10 ml odlewkę zużyłam szybko i beznamiętnie. Między mną, a tym zapachem nie bardzo iskrzyło. Było poprawnie i w porządku - nic więcej.
    Poza tym nie za bardzo dobrze czuje się w zapachach, które używa co trzecia osoba, a trzeba przyznać, że BC jest ultrapopularny i codziennie niezdrowo przedawkowywany (wystarczy wsiąść do metra, czy postać chwilę na przystanku).
    Bardzo szybko, perfidnie i z radością zdradziłam ten zapach z innym .

Ilość zużytych opakowań: 10 ml

Chcesz pochwalić dzika_pistacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki ee tam, typowy różowy
  • Tym perfumom jeszcze nie wydałam opinii. Miałam mini 4 ml. Nie przykuł mojej uwagi. Wymieniłam. Tyle. Trochę słodki, typowy różowy zapach. Trwałość może 4 godziny. Krótkie wspomnienie. Podobny do wielu innych.

Używam tego produktu od: w 2014
    Ilość zużytych opakowań: 4ml

Chcesz pochwalić Katefit za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma w sobie to coś, co szukałam
  • Od dwóch miesięcy używam tych perfum i jestem zachwycona. Muszę przyznać, że używam ich, bo wyczułam kiedyś w pracy od koleżanki i zapach tak mnie zachwycił, zę od razu zapytałam ją co to jest. Nie da się przejść obojętnie obok tych perfum. Są wyjątkowo świeże, oryginalne, a przy tym nie są zbyt słodkie, ani przytłaczające. Na początku dosyć mozno wyczuwalne jest piżmo i kwiat magnolii, później delikatnie jabłko i lotos – coś wspaniałego. Zapach bardzo trwały, wyczuwalny np. w autobusie, na ulicy. Polecam, warto spróbować.

Chcesz pochwalić lucjar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne!
  • Świeży, kwiatowy zapach, idealny na cieplejsze dni, ale pasujący również jako zapach zimowy! Utrzymuje się długo na ciele, nie dusi i nie drażni. Delikatny, subtelny, kobiecy... Mój ulubiony!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 male (30 ml), 1 duże (90 ml)

Chcesz pochwalić spalinek za czytelną i pomocną recenzję?