Versace, Bright Crystal

Powiększ Versace, Bright Crystal

Zgłaszająca osoba: khy

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Cena: 170zł/ 30ml, 270zł/ 50ml

• versace , mily zapach
  • Uwielbiam je!
    mają piękny i delikatny zapach. Kupiłam je na swój śłub i od tej pory się z nim nie rozstaje. Minusik jest taki ze nie utrzumuja sie zbyt dlugo , spodobaja sie na pewno kobietom ktore lubia raczej subtelne zapachy

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić agnesita23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękne, lekkie, kobiece
  • Długo chodziłam wokół tego zapachu, bałam się, że będzie to mocny, intensywny może nawet krzykliwy zapach, tak jak kolekcje domu mody Versace. Jakże byłam zaskoczona, że zapach jest tak piękny i subtelny - spodobał mi się do tego stopnia, że kupiłam pełnowymiarową butelkę Bright Crystal.

Bright Crystal to bardzo udany zapach od Versace. Idealny na co dzień. Świeży, lekki, łatwo się go nosi. Żadnych przytłaczających czy duszących aromatów. Zapach kwiatowy z nutką świeżego owocu, co dodaje zapachowi lekkości i czyni go ciekawszym.
    W składzie mój ukochany aromat magnolii <3
    Oprócz kwiatowych tonów wyczuwamy świeży i dodający energii aromat owocu (jabłka).
    Całość jest ładnie zmiksowana, a poszczególne nuty dobrze ze sobą skomponowane, zapach pięknie się rozwija w ciągu dnia- przyciąga nosy. Jest trwały. Nie nudzi się, jak niektóre zapachy.

Jest to jedna z ładniejszych kompozycji zapachowych.

Bardzo wiosenno-letni, optymistyczny.
    Ja używam go na dzień, bo jest lekki, dodający energii i subtelny, a wyczuwalny.
    Na wieczór wolę troszeczkę mocniejsze nuty, myślę jednak, że na wieczór też się sprawdzą, wszystko zależy od naszego gustu.

Flakonik całkiem przyjemny, chociaż mnie nie do końca przypada do gusty ta ciężka, przypominająca kryształ zakrętka, jednakże jest bardzo w stylu domu mody Versace.

Bright Crystal dołącza do moich ulubionych perfum (obok Miss Dior).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić PinkVanille za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przejrzyste.
  • Właśnie tak - przejrzyste, jasne, dość delikatne, choć trwałe i wyczuwalne. To bardzo ładny zapach. Ale ja nie potrafię się w nim odnaleźć, chyba dla mnie trochę zbyt klarowny i jasny. Na drodze poszukiwań "swoich" perfum nie zatrzymuję się przy nim na dłużej.
    Ale doceniam kompozycję i myślę, że wszystko jest w niej spójne, i nazwa, i kolor, i wygląd buteleczki, zdecydowanie oddają zawartość. Mogą się podobać.

Używam tego produktu od: użytkowanie degustacyjne
    Ilość zużytych opakowań: nie opakowania, a mililitry

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Santine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodziak
  • Uwielbiam te perfumy. Są słodkie, subtelne i kobiece- w żaden sposób nie przesadzone. Bardzo trwałe i nie wiele ich trzeba aby pachnieć cały dzień.. Jeden flakon mi na bardzoo długo wystarcza, same w sobie są wydajne.
    Rozwija się bardzo ładnie na skórze, mnie otula swoją ciepłą słodyczą.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świeża słodycz
  • Perfumy dostałam w prezencie, akurat byłam na etapie poszukiwań jakiegoś słodkiego zapachu. Gdy dostałam ten pomyślałam że nie jest dla mnie, bo jest za świeży, jednak po kilku minutach poczułam to o co mi chodziło, słodki ale nadal świeży, piękny zapach.
    Kilka dni temu pryskając się tuż przed wyjściem niechcący psiknęłam na kurteczkę skórzaną, na niej zapach rozwinął się bosko, wczoraj nie mogłam przestać jej wąchać! Na zmianę używam z Miss Dior, ale te przebijają je na obecną chwilę.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 falkonika

Chcesz pochwalić kleo_4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Jest to jeden z moich ulubionych zapachów. Wg mnie Bright Crystal jest delikatny, dziewczęcy, słodki, ale nie przesłodzony. Kiedy mam ten zapach na sobie często słyszę komplementy na jego temat.
    Poza tym opakowanie ładnie się prezentuje na półce.
    Jedynym minusem jest to, że utrzymuje się dość krótko.
    Pomimo tego, jestem fanką tego zapachu i mogę go szczerze polecić.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić madziaww za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny zapach
  • Posiadam tester tej wody, przy okazji zakupów w jednej z internetowych drogerii skusiłam się na tę wodę. Tester był w promocji. Pachną przepięknie, słodko, ciepło. Są idealne zarówno na wieczór jak i na dzień. Zapach słodki ale nie przytłaczający. Dla mnie delikatny zapach, długo utrzymujący się na skórze. Na mojej skórze dominuje zapach magnolii i piwonii. Nosząc ten zapach często jestem pytana czym tak ładnie pachniesz. Kobiecy i seksowny zapach. Polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewawikcia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 28 raz(y)
  • litości, błagam litości!
  • tyle pieniędzy wywalone w błoto! te perfumy to po prostu smrodek i nic więcej :/ a flakonik taki piękny...
    kupiłam z polecenia, w drogerii na papierowym paseczku był śliczny, na moim nadgarstku też, ale po 20 min (!) ratunku ja chcę pod prysznic!!!
    Zapach jest słodki, byłby piękny i idealny na ciepłe, wiosenne dni, ale, no właśnie, ale- rozwija się po kilkunastu minutach w duszący smrodek od którego boli mnie głowa :/ zmienia się w zapach dla małych dziewczynek, nie dla poważnych kobiet, infantylny, przesłodzony, zbyt intensywny, duszący, drażniący, strasznie mdły, bardzo tandetni, przereklamowany i straaaaasznie drogi :/

jedynym plusem jeśłi ktoś ten zapach polubi, jest trwałość, nawet po praniu moje ubrania nadal nim pachniały, niestety dla mnie :/

mam nadzieję, że wepchnę (na siłę jak będzie trzeba) mojej młodszej kuzynce ona jest (nie żebym powielała jakieś uprzedzenia czy coś, ona po prostu taka jest z zachowania, ubioru i sposobu bycia) typową różową blondynką, jej powinno się spodobać, mam nadzieję, bo szkoda wywalać tyle kasy do kosza.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • to móóóój zapach
  • bright crystal używam od 3 lat i myślę, że pozostaniem ze sobą na dłużej.
    jest słodki, ale nie przytłacza.
    opakowanie fajne.
    cena trochę wysoka, ale można trafić na promocję.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3,5

Chcesz pochwalić lisafer9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • faworyt na dzień
  • Te perfumy które dla wielu "to nic specjalnego" w mojej opinii są wyjątkowe, co może potwierdzić choćby ogromne zainteresowanie nimi i równie duża liczba recenzji.

Zapach jest piekny choć może nie tak unikalny, że wywołuje pytania "Czym tak pieknie pachniesz" . Z pewnością w ciemno można go kupić jako prezent dla kogoś bliskiego.

Ten zapach nie może się nie spodobać dlatego jest wyjątkowy. Ja bez wąchania kupiłabym ten zapach dla kogoś bliskiego. Piękne. I z pewnościa nosiłabym go z dumą gdybym go od kogoś dostała.

Trwałośc także jest wspaniała.

Z pewnością nie jest to zapach pospolity. Nie spotkamy w nim typowego jaśminu, gardenii czy róży.

I to także potwierdza wyjątkowośc tego zapachu. Jestem wybredna i wolę bardziej skomplikowane zapachy dla siebie ale ten szczerze kocham za to, że każda kobieta na świecie może się w nim czuć tak uroczo (nawet najwieksza snobka perfumowa).

Myślę, że mógłby stać się ulubionym zapachem na dzień.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki Słodki,
  • Oceniam trzeci zapach z kolekcji mini Versace. Też nie będę się zachwycać, bo nic go nie wyróżnia, czuję w nim tylko słodycz i taki tani zapaszek z marketu niestety. Może się podobać, ale u mnie nie zadziałał na zmysły i żądze, że chce więcej. Jak chciałabym tak pachnieć kupiłabym coś la rive albo bi es, nie używam ich , ale porównawczo z Versace briht crystal podobają mi się na podobnym poziomie podróbki z trochę innymi nazwami. Po prostu, za ten zapach nie zapłaciłabym tyle pieniędzy, no ale to ja

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 5 ml w trakcie

Chcesz pochwalić Zabunia84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powrotu nie będzie
  • Zapach delikatny, piękny, dziewczęcy. Jest jak musujące wino owocowe- czuć w nim lekkośc a jednocześnie coś delikatnie świdruje w nosie. Z pewnością podoba się wielu. Jednak u mnie powrotu nie będzie, bo choć tani, bo niknie po chwili. Wolę jednak pozostawiać po sobie delikatny ogon, niż żeby nie było nic czuć ode mnie.

Ilość zużytych opakowań: 5 ml

Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Byłby jednym z moich ulubionych zapachów, ponieważ jest przepiękny, delikatny, nienachalny...

... ale...

... jest NIETRWAŁY !

Za taką cenę, naprawdę powinien dłużej się utrzymywać...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulina190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieładny
  • Ten zapach to według mnie nijaki, mdły, rozwodniony kwiaciuch z nutą nieświeżej cytryny. Tak delikatny, że prawie niewyczuwalny, a i tak drażniący mój nos. Cena wygórowana. Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój zapach wszechczasów
  • Zapach świetny, słodki, dziewczęcy. Nadaje się na każdą okazję. Bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach, po praniu nadal pachną. Najlepszy zapach, nigdy mi się nie znudzi. Poza tym ma bardzo ładny flakon.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: cztery-pięć

Chcesz pochwalić izz0087 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • To jest "mój zapach" Jedyny chyba do którego wracam. Mam z nim same dobre skojarzenia. Jest świeży i zarazem elegancki. Bardziej na wiosnę/lato niż zimę. Wyjątkowo trwały na ubraniach, ale na skórze również czuć go pod koniec dnia. Opakowanie pięknie prezentuje się na półce w łazience lecz nie jest wygodne do torebki. To chyba tylko moje jedyne zastrzeżenie

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1*1ooml, 3*50ml

Chcesz pochwalić Kini87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Elegancki i świeży
  • Dostałam go na gwiazdkę w 2012 roku, w opakowaniu 15ml. Z uwagi na niewielką jego ilość stosowałam od czas u do czasu, zwłaszcza, że zapach bardzo przypadł mi do gustu. Świeży, elegancki, idealny na wieczorne wyjście. Zdecydowane, trwałe, długo utrzymujące się nuty to cechy, których szukam.

+świeży, elegancki zapach
    +bardzo trwały
    +idealny na wyjście wieczorem
    +nie denerwuje po dłuższym czasie

-cena

zdecydowanie jeśli będę miała taką potrzebę to go kupię, bo jest przecudowny!

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić death_kitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sexowna słodko-kwaśna kompozycja
  • Ten zapach kojarzy mi się z dwiema kobietami - z koleżanką, pewną siebię, superingeligentną dziewczyną preferującą smart casual, oraz moją ciocią - kobietą majętną, perfekcyjną i elegancką nawet w domowych pieleszach. To obrazuje uniwersalnosć tego zapachu.
    Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że jest rozwodniony. Absolutnie! Uważam, że jest on wręcz esencjonalny, to tak jakby wycisnąć aromatyczny sok prosto z pomarańczu. Zapach jest własnie owocowy, wibrujący,orzeźwiający a tym samym słodki, paradoksalnie. Trwały i ognoniasty, a jednocześnie subtelny, dzienny i trochę sportowy. Bardzo mi się podoba, dodaje kopa w ponury dzień, a jednocześnie dodaje jest elegancki i nie z gatunku "tanich" cytrusowych zapachów. Niby popularny, ale do tej pory czułam go tylko na tych dwóch ww, nota bene znanych mi kobietach.
    Myślę, że można się w nim dość poważnie zakochać

Ilość zużytych opakowań: pół 75ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CaroLannA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny.
  • Faktycznie zapach nadaje sie zarowno na wieczor, jak i na codzien. Na zime i na lato. Delikatny, uniwersalny. Czuje sie w nim komfortowo i moge zaufac, ze sprawdzi sie w kazdej sytuacji. Dosyc dlugo sie utrzymuje jak na edt. Brakuje mi w nim jedynie tej glebi, takiej charakterystycznej nutki, ktora sprawilaby, ze rozpoznalabym go wsrod wielu innych i powiedziala "tak, to ten". Opakowanie ladne, raczej skromne, nieprzesadzone jak z bazaru.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml

Chcesz pochwalić Wybredna_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nijaki- zapach jak ich wiele
  • zapach jak ich wiele nie wyróżnia się niczym -ładny,schludny,czysty ,świeży idealny na wiosenne-letnie dni ....nic więcej ja jednak oczekuje czegoś więcej
    trwałośc to jeden z plusów tego zapachu ale na pewno nie skuszę się na pełnowymiarowy flakon

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić telimena878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione od wielu lat.
  • Delikatny, super-trwały zapach dla osób lubiących dość słodkie i lekkie zapachy. Versace BC to doskonałe perfumy do użytku codziennego jak i na wieczorowe wyjścia. Zakochałam się w nich kilka lat temu i miłością tą zaraziłam także koleżanki. Perfumy te utrzymują się bardzo długo, często czuć je na ubraniach nawet po praniu. Jeśli ktokolwiek uważa, że zapach ten ulatuje szybko - pewnym jest, że jego perfumy nie są oryginalne a zwyczajnie podrobione. Niestety niejednokrotnie spotkałam się z podróbkami, których flakoniki wizualnie nie różniły się prawie wcale. Lepiej zainwestować w oryginalny, niczym nie rozcieńczony zapach kilkaset złotych niż wyrzucać w błoto o kilkadziesiąt złotych mniej.

Podsumowując zapach ten jest:
    + długotrwały
    + delikatny i nie drażniący
    + pięknie opakowany we flakonik z kryształem

- cena, aczkolwiek warto zainwestować w tak dobry zapach
    Używam tego produktu od: 2008
    Ilość zużytych opakowań: 3-cie w trakcie

Chcesz pochwalić agnesabiellova za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Mdłość, nijakość
  • Jeden z zapachów, po powąchaniu których zastanawiam się jakie dziewczyny/kobiety to kupują? Bright Crystal jest nijaki, mdły, tani, tandetny...Gdy tylko go poczułam skojarzył mi się z tępymi blondynkimi, kobietami bez osobowości, nieświadomymi swojej wartości.
    Jeśli mam być szczera, niektóre zapachy z drogerii za 20 zł mają więcej klasy i oryginalności.
    Tak czy inaczej, każde perfumy mają swój docelowy rynek. Bright Crystal, według mnie, spodobałby się jedynie bardzo młodym dziewczynom, fankom słodkich zapachów, nieświadomych swojej seksualności.
    Pół gwiazdki za ładny flakon.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jst_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozwodniony i nijaki
  • Ten zapach tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma zapachów bezpiecznych i takich, które każdemu się spodobają. Mnie Versace nie przekonał, choć słyszałam wiele pochlebnych opinii, że Bright Crystal jest lekki, cudownie kobiecy, odświeżający itd. Dla mnie to taki kwiatowy płyn do płukania tkanin, albo rozwodniona wersja EDP. W efekcie zapach jest zwykły, niczym nie wyróżniający się, podobny do wielu innych niskopółkowców i aż się dziwię, że taka firma ja Versace wydała na rynek taki "twór". Trwałość mizerna- do godziny max i tylko flakonik cieszy oko.
    Używam tego produktu od: kilka testów z pełnowymiarowego opakowania
    Ilość zużytych opakowań: kilka ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfumy dostałam w prezencie i o dziwo od razu je pokochałam.

Plusy
    + zapach (nie jest za słodki jest idealny)
    + ładny flakonik
    + długo się utrzymuje

Chcesz pochwalić pocahontas231188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • !!!!!
  • Doskonała pod każdym względem i niezmiennie mój nr 1. Sprawdziłam już wiele innyh perfum, ale jak narazie ta jest nie do przebicia. Polecam dziewczyną, które lubią słodkie, dziewczęce i nienachalne zapachy.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić naat1992 za czytelną i pomocną recenzję?