Versace, Bright Crystal

Powiększ Versace, Bright Crystal

Zgłaszająca osoba: khy

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Cena: 170zł/ 30ml, 270zł/ 50ml

• super zapach dla kobiety w każdym wieku
  • Uwielbiam ten zapach!
    Utrzymuje się cały dzień na mojej skórze. Nie meczy mojego nosa. Jest delikatny a zarazem wyczuwalny. Piękna kompozycja kwiatowa. Bardzo podobny do zapachu Gucci Envy me. Zapach dla kobiet w rożnym wieku. Super sprawdza się na dzień , do pracy lub spotkania towarzyskie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kasiaaanowacka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bukiecik delikatnych różowych kwiatków
  • Na początku, od razu po psiknięciu mocno wyczuwalny jest alkohol, jednak szybko się ulatnia. Zapach jest delikatny, przyjemny, kwiatowy. Niestety zapach kompletnie nietrwały, po około 4 godzinach wcale nie czuć go na skórze. Trzeba się mocno nim wypsikać, żeby zapach czuli inni. W porównaniu do regularnej ceny, nie warto według mnie kupować tego perfum.

Ilość zużytych opakowań: 30 ml w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bettydelvintage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi różowy bukiet
  • Zapach podsumowałabym słowem - ładny.
    Ładny, kwiatowy, ciepły i niestety bez żadnego charakteru. Czuć w nim co prawda powiew klasy, ale bardzo utartej, takiej, którą mija się na ulicy kilka razy dziennie. Wymaglowaną i ubitą w schemacie.
    Nie bardzo przepadam za zapachami typowo kwiatowymi, ale BC ma w sobie świeżość, która nie dusi i nie powoduje ogromnej migreny.
    W zapachu wyczuwałam przede wszystkim piwonię i płatki magnolii. Urocze, ale na dłuższą metę bardzo nudne.
    Swoją 10 ml odlewkę zużyłam szybko i beznamiętnie. Między mną, a tym zapachem nie bardzo iskrzyło. Było poprawnie i w porządku - nic więcej.
    Poza tym nie za bardzo dobrze czuje się w zapachach, które używa co trzecia osoba, a trzeba przyznać, że BC jest ultrapopularny i codziennie niezdrowo przedawkowywany (wystarczy wsiąść do metra, czy postać chwilę na przystanku).
    Bardzo szybko, perfidnie i z radością zdradziłam ten zapach z innym .

Ilość zużytych opakowań: 10 ml

Chcesz pochwalić dzika_pistacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki ee tam, typowy różowy
  • Tym perfumom jeszcze nie wydałam opinii. Miałam mini 4 ml. Nie przykuł mojej uwagi. Wymieniłam. Tyle. Trochę słodki, typowy różowy zapach. Trwałość może 4 godziny. Krótkie wspomnienie. Podobny do wielu innych.

Używam tego produktu od: w 2014
    Ilość zużytych opakowań: 4ml

Chcesz pochwalić Katefit za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma w sobie to coś, co szukałam
  • Od dwóch miesięcy używam tych perfum i jestem zachwycona. Muszę przyznać, że używam ich, bo wyczułam kiedyś w pracy od koleżanki i zapach tak mnie zachwycił, zę od razu zapytałam ją co to jest. Nie da się przejść obojętnie obok tych perfum. Są wyjątkowo świeże, oryginalne, a przy tym nie są zbyt słodkie, ani przytłaczające. Na początku dosyć mozno wyczuwalne jest piżmo i kwiat magnolii, później delikatnie jabłko i lotos – coś wspaniałego. Zapach bardzo trwały, wyczuwalny np. w autobusie, na ulicy. Polecam, warto spróbować.

Chcesz pochwalić lucjar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne!
  • Świeży, kwiatowy zapach, idealny na cieplejsze dni, ale pasujący również jako zapach zimowy! Utrzymuje się długo na ciele, nie dusi i nie drażni. Delikatny, subtelny, kobiecy... Mój ulubiony!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 male (30 ml), 1 duże (90 ml)

Chcesz pochwalić spalinek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Zapach piwonii jest jedynym zapachem, który kocham w perfumach (i nie tylko w perfumach), więc niezmiernie ucieszył mnie widok tych perfum pod choinką. Zakochałam się w nich od pierwszego psiknięcia. Zapach jest dla mnie idealny, świetnie współgra z zapachem mojej skóry, utrzymuje się dłużej, niż jakiekolwiek moje perfumy, a flakonik wygląda fantastycznie. Z pewnością kupię je ponownie.

Używam tego produktu od: Grudnia.
    Ilość zużytych opakowań: Połowa flakonika.

Chcesz pochwalić Yennefer99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • Piękny! Piękny! Piękny! myślę że spodoba się każdemu.. niesamowicie zalotny, delikatny ale i wyrazisty, kobiecy, świeży, odrobinkę słodki, rześki! bardzooooo trwały! Idealne nuty zapachowe dla mnie po prostu przepiękny zapach, a butelka urocza.. uwielbiam uwielbiam uwielbiam! od pierwszego 'powąchania' u przyjaciółki stał się moim ulubieńcem, więc musiałam go mieć w swojej kolekcji 'zapachowej' CUDOWNY!

Chcesz pochwalić mon_soleil za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy!
  • A o to pierwszy zapach z serii tych droższych, które sobie sama kupiłam. Nie był to prezent, po prostu podczas wakacji za granica zakupiłam za swoje własne, ciężko zarobione piniądze ten o to zapach.
    Ekscytowałam się nim bardzo, był taki dziewczęcy, ładnie pachnący po prostu. Pamiętam, że kolegom się bardzo podobał. Zużyłm nawet 2 buteleczki tak mnie zachwycał. Obecnie nie wyobrażam sobie używania tych perfum, jest taki nieoryginalny, niczym się nie wyróżnia, ot ladny zapach i tyle. Lubie czasem zapach niezbyt wyrafinowany, kojarzy mi się z młodością, pierszymi zapachami, zmysłami. Ale ten odpada, jest taki banalny, aż strach a jednak służył mi chyba 2 lata, potem już nie mogłam go znieść. I do tej pory mi to zostao. Daje dwie gwiazdki. Jedna za wspomnienia druga za piękny flakonik.

Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj na pewno będą moje!
  • Oceniam próbkę.

Zacznę od tego,że markę Versace odbieram pozytywnie.Te perfumy pięknie pachną,taka delikatnościa a zarazem są dość mocne i słodkie.Kojarzą mi się z kolorowymi kwiatami na łące o różnych zapachach i tak własnie pachną te perfumki taka różnorodna mieszanka>Piekne

Używam tego produktu od: 1miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?