Inglot, Under Makeup Base (Profesjonalna baza pod makijaż)

Inglot, Under Makeup Base (Profesjonalna baza pod makijaż)

Żelowa baza matująca, wchłaniająca nadmiar sebum, zapobiegająca błyszczeniu się skóry. Przedłuża trwałość makijażu. Baza pod makijaż wyrównuje drobne niedoskonałości cery, dając efekt nieskazitelnie gładkiej skóry. Stosowana pod podkład, puder lub korektor znacznie ułatwia ich aplikację i przedłuża trwałość makijażu. Dzięki właściwościom matującym zapewnia perfekcyjny, pełen świeżości wygląd przez wiele godzin.
Baza może być stosowana także indywidualnie pozostawiając skórę zmatowioną, idealnie wygładzoną.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu
w tubie

Taka sobie

To była moja pierwsza baza pod makijaż. Niby dobrze się rozprowadza, wchłania się też nie najgorzej, ale niestety nie matuje tak jak powinna. Buzia świeci się bardzo szybko. Za szybko zdecydowanie. Nie mam bardzo tłustej cery, raczej mieszaną i np. baza wygładzająca Dax-u bardzo dobrze sobie radzi z takim jak moje średnim świeceniem, więc pewnie osoba z mocno tłustą cerą z bazy Inglota będzie tym bardziej nie zadowolona.
Plusy? Nie za bardzo je widzę. Opakowanie też średnie, bo tubka nie jest najlepszym wyjściem dla tego typu kosmetyku. Cena też dosyć wysoka, a więc zakupu tej bazy nie polecam.

Efekt wow

Nie jest to baza dla każdgo, co zresztą widać po opiniach wizażanek. Bo jest to baza silikonowa. Trzeba też uważać by nie stosować jej za często.
Jak dla mnie sprawdza się świetnie. Pięknie wygładza pory i zmarszczki, ujednolica kolor i zmniejsza suchość co pozwala na lepsze połączenie z podkładem. Supeł się nakłada i dobudowuje podkład na tej bazie.
Przedłuża trwałość makijażu i powoduje nawet, że ten dotychczas meh prezentuje się pieknie. Nie roluje się, nie zbiera, nie ciastkuje.
Jedyny minus to fakt, że może spowodować wypryski i u mnie niestety tak się stało.

ladybeatrycze.blogspot.com

Wygładza skórę

Zakupilam tę bazę mając nadzieję, że przedłuży trwałość podkładu, jednak tu nie zauważyłam żadnego efektu. Baza niestety w ciągu dnia zaczyna się rolować pod podkładem i wygląda to naprawdę źle. Plusem jest to, że na pewno wygładza skóra, więc pory, zmarszczki itp. niechaciane rzeczy latwiej później zakryć podkładem, a podkład później się tam nie odkłada, super sprawa. Jednak jest to jedyny plus też bazy, najgorszy jest jednak efekt rolowania, przez co na pewno jej więcej nie zakupię.

Przyjemna baza

Baza w mojej ocenie bardzo przyjemna, delikatna dla skóry, aksamitne uczucie na twarzy. Współpracuje z podkładem. Nie zatyka, nie marszczy sie, nie psuje podkładu po całym dniu. Konsystencja dobra
Opakowanie tez ok. Malutka dziurka pozwala dozowac baze w malej ilości. Przy innych bazach z pompka np wylewalo sie za dużo a szkoda marnowac produkt. Jestem zadowolona mimo ceny, produkt mi sie sprawdza

Dodam ze mam cerę mooocno porowata, mieszana z tendencja do niedoskonałości. Brak zatykania porów to jest to czego szukałam

Nie nie nie i jeszcze raz nie

Kosmetyki z Inglota mam, szanuję i chętnie kupuję, ale ta baza to jakieś nieporozumienie. Zaznaczę tutaj, że zajmuję się makijażem profesjonalnie - sama mam cerę suchą i wrażliwą - więc teoretycznie baza powinna spisywać się świetnie. Opatrzność nade mną czuwała, że nie dałam się ponieść i nie kupiłam dużego opakowania tylko małe. Pod palcami konsystencja mega przyjemna,na dłoni cud - łatwo się tutaj dać omamić - wygładza wspaniale - ale nie nadaje się pod makijaż. Zamiast go utrwalać wszystko spływa z twarzy, niektóre podkłady warzy - naprawdę walczyłam z tym produktem próbując znaleźć na niego sposób by móc go zużyć - zarówno na sobie jak i innych typach skóry. Nigdy nie miałam problemu z wyświeconym podkładem - a dzięki tej bazie taki podkład jest od razu po nałożeniu, wygląda nieświeżo, nieładnie, ciastkuje.. Nie i nie! Po prostu się nie nadaje do twarzy. Jedyny plus, że mnie nie zapchał. Jedyne zastosowanie jakie na niego znalazłam to jako "mazidło" do stóp w miejscach, gdzie buty mogą obetrzeć, albo już zaczęły gryźć - nadaje się też do nacierania nowych butów od środka by lepiej dopasowały się do stopy - i w ten sposób zużyłam ten produkt, na imprezach lub weselach przydatna rzecz - ale to miał być produkt do twarzy... Odradzam, lepiej kupcie dobry krem nawilżający do twarzy niż to.

Bardzo dobra

Świetna baza pod makijaż, szczególnie ten od którego wymaga się trwałości przez długie godziny. Sprawdziłam na sobie podczas ślubu i spisała się na 5 z plusem. Wygładza, matuje, przedłuża trwałość makeupu. Bardzo dobra cena w stosunku do jakości

Wygładza cerę pod makijaż

Bardzo lubię tą bazę przede wszystkim dlatego, że tworzy aksamitną warstewkę, która ładnie wygładza cerę pod makijaż. Po jej nałożeniu skóra twarzy jest znacznie gładsza i równiejsza, więc łatiej można nałozyć podkład. Niweluje widoczność niewielkich blizn i zagłębień w skórze. Dzięki niej twarz wygląda znacznie bardziej gładko, a podkład nie zbiera się w załamaniach zmarszczek. Baza jest bardzo wydajna, trzeba nałożyć tylko tyle, żeby równomiernie posmarować całą twarz. Zbyt duża ilość bazy może doprowadzić do rolowania się bazy oraz podkładu.

Świetna!

W sumie to pierwszy raz spotkałam się z typową bazą pod makijaż. Do tej pory ani nie widziałam potrzeby takiego produktu ani się jakoś na niego nie natknęłam. Za bazę robią u mnie kremy, serum, boostery itp. A tutaj szok!
Baza ma gęstą żelową konsystencję, jest przezroczysta. Rozsmarowuje się bez rewelacji, dość ciężko i przez chwilę jest dziwne uczucie, jakby miało się coś obcego na twarzy ;) i dziwne ciepło-jak maseczka rozgrzewająca. Efekt matowienia natychmiastowy. Cera jest wyrównana - a zwłaszcza widać to u mnie przy dość głębokich porach.
Podkład rozprowadza się na bazie mistrzowsko!! Gładko, równomiernie, jednolicie, no bajka...!
Mam cerę mieszaną, strefa T szybko przetłuszczająca się a policzki wręcz przesuszone. Typowo matujące preparaty za bardzo wysuszają mi delikatne miejsca na twarzy a i ze strefą T też bywa różnie. Tutaj - rewelacja!!! W tym momencie mam makijaż 8 godzinę na sobie i jedynie LEKKIE błyszczenie pojawia się na środku czoła a policzki są cały czas nawilżone. Do tej pory ŻADEN kosmetyk nie dał mi takiego efektu. Makijaż jest świetnie podtrzymany, nic nie spływa, nie przemieszcza się, mam wrażenie, że dopiero co go nałożyłam.

Jedyne, co mi przeszkadza w tej bazie, to że nie ma "przy okazji" jakichś odżywczych właściwości na cerę. Mogła by np.dodatkowo napinać, ujędrniać, odżywiać... ;) no ale coś za coś. Dla mnie bomba!!

Cena adekwatna do efektów!

Dobrze wygładza i nie zapycha

Poszukując bazy pod makijaż natrafiłam na ten kosmetyk. Baza jest przezroczysta, zamknięta w tubce. Świetnie wygładza skórę i przygotowuje na przyjęcie podkładu. Dodatkowo, ma dość fajną cenę i jest bardzo wydajna.

Szkoda, że kosmetyków nie można oddawać jeżeli się nie sprawdzą!

Na pewno bym to zrobiła. Nie jest to baza warta swojej ceny, a "profesjonalna" w nazwie to jakieś nieporozumienie...

Mam cerę mieszaną z niedoskonałościami- mnie ta baza wysypała, pojawiły się zaczerwienienia. Na pewno do niej nie wrócę i drugi raz nie spróbuję. Mogę tylko powiedzieć- przeczytaj skład zanim to kupisz i sprawdź czy Ci odpowiada. Ja tego nie zrobiłam i żałuję.

Idealne wsparcie dla suchej skóry

Stosuję tę bazę od pół roku. I jestem z niej super zadowolona. Moja skóra bardzo szybko się wysusza, wiór od nałożenia podkładu pojawiał się godzinę po malowaniu. Nie pomagały żadne kremy czy bazy jak np Hydra Comfort z AA. Dopiero ta baza pomogła mi w walce z nietrwałym makijażem i zmęczoną skórą.
Baza jest bardzo wydajna, nie zużyłam jeszcze połowy tubki, nie potrzeba nakładać dużej ilości produktu. Wszystko bardzo ładnie się rozprowadzi i ochroni skórę. Na początku ma się dziwne uczucie, że ona oblepia twarz, ale stosuję ą bez przeszkód na okolice ust ( które wysuszają się, uczulają najszybciej i najmocniej!) i daje rade. Makijaż spokojnie wygląda okej po 8h biegania po uczelni i pracy :)

nie spisała się

Niestety baza zupełnie nie dla mnie. Baza absolutnie nie dla skóry mieszanej/tłustej. Podobno ma właściwości matujące ale niestety ich nie doświadczyłam.

+wygładza skórę po nałożeniu

-zatyka pory
-nie matuje
-nie sprawia że makijaż dłużej się trzyma (mam wrażenie, że skóra staje się bardziej "śliska" i makijaż wręcz "spływa")
-wysoka cena

Bez wstydu polecam.

Najlepsza z próbowanych przeze mnie baz. Nie powoduje wysypu i podrażnień jak większość podobnych produktów, a to sobie cenię najbardziej. Dodatkowo:

+ idealnie wygładza
+ mega trwałość makijażu
+ łagodzi zaczerwienienia
+ duża wydajność i przystępna cena

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo