Joanna, Rzepa, Ampułki wzmacniające

Powiększ Joanna, Rzepa, Ampułki wzmacniające

Zgłaszająca osoba: martaa2

Ampułki wzmacniające Rzepa przeznaczone są dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawierają bogaty zestaw aktywnych składników - ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne wyselekcjonowane ekstrakty naturalne, a także witaminę PP, mentol, dermosacharydy i prowitaminę B5, aby skutecznie zmniejszyć przetłuszczanie się skóry głowy oraz działać energizująco i wzmacniająco. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć wyjątkowe rezultaty przy regularnym stosowaniu. Unikatowa receptura preparatu oparta jest na starannie dobranych składnikach działających stymulująco, wzmacniająco i energizująco na cebulki włosowe. Zawiera wyjątkowo wysokie stężenie ekstraktu z czarnej rzepy, uznawanej przez medycynę ludową za jeden z najskuteczniejszych, naturalnych środków wzmacniających i zapobiegających wypadaniu włosów.

Cena: 10-15zł / 7x10ml

• takie sobie
  • Plusy:
    * niska cena
    * ekologiczny produkt

Minusy
    * nie zauważyłam jakieś znaczącej poprawy
    * specyficzny zapach, ale da się wytrzymać
    * ciężko otwiera się buteleczkę - musiałam nacinać nożem

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sajles17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Kupiłam te ampułki przeypadkowo spotkane w Rossmanie ponieważ nie było mojej odżywki Jantar. Kupiłam 2 opakowania. Stosowałam przez miesiąc. Efekty :
    -leciutkie baby hair
    -szybszy porost włosów ( po feriach w szkole się mnie wszyscy pytali co mi tak zybko włosy urosły)
    -zmniejszenie przetłuszczania się włosów
    -stanowczo mniej wypada
    Polecam i napewno wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Schwarckof za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla wypadających włosów.
  • Natrafiłam na ten produkt szukająć sposobu na wypadające włosy w interenecie.
    Włosy wypadały mi garściami od ponad roku i nic im nie pomagało. Używałam suplementów, wszelkiego rodzaju kosmetyków i nic.
    Postanowiłam nabyć ampułki z rzepy.
    Po kuracji 7 dniowej włosy CAŁKOWICIE przestały wypadać!!!
    Idąc za ciosem zakupiłam różnież szampon z rzepy i od tej pory włosy przestały mi wypadać.
    Nakładam na włosy przed myciem i staram się trzymać kilka godzin minimum.
    Troszkę śmierdzą ale da się wytrzymać.
    Jedyny minus to ciężkie do otwarcia szklane ampułki ale staram się otwierać w rękawiczkach żeby się nie skaleczyć.
    Teraz co jakiś czas robię sobie taką kurację i włosy mam super.
    Szczerze polecam.Używam tego produktu od: od rokuIlość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić BeatkaGG23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Uwielbiam za wszystko!!!

Moje do tej pory wypadające garściami włosy są wzmocnione i wcale nie wypadają!

Oczywiście na wszystko trzeba było trochę poczekać gdyż efekty pojawiły się dopiero po drugim opakowaniu

Zapach charakterystyczny, ale ja bardzo lubię

I najważniejsze, uczucie jakby głowa płoneła dla mnie bomba!

Opakowanie w formie ampułek też bardzo przypadło mi do gustu, mimo wielu opinii recenzentek mi ani razu nie udało się pokaleczyć pomimo wyczerpania 3 opakować

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe opakowania

Chcesz pochwalić Natalle_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Używam niesystematycznie i pewnie niedokładnie

Jednak zauważyłam mniej wypadających włosów, może nie są to efekty, w których na szczotce widziałabym tylko dwa włosy ale jednak.

Spora ilość baby hair Tak! taki malutki kujący jeżyk
    Nie rosną one tak szybko jak reszta włosów ale jest ok.

Zapach okropny.

Wydajność- za jednym razem pół ampułki.

Może efekty nie są zjawiskowe ale sporo daje dlatego bd kupowała regularnie!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Asia12345_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczny produkt
  • Jakis czas temu zaczelam bardziej dbac o swoje zniszczone, cienkie i wypadajace po wielu rozjasnianiach wlosy. W celu zahamowania wypadania stosowalam przerozne specyfiki i nic! W fazie poddania sie trafilam przez przypadek na owe ampulki i stal sie cud! Niemalze po 1 uzyciu wypadanie praktycznie calkowicie zaprzestalo. Wiem, ze w skladzie jest alkohol, ale jak inaczej aktywne skladniki maja trafic wglab skory i cebulek?
    Smierdzi. Ale wszystkie wiemy, ze piekno boli Fenomenalne dzialanie i tak przyslania wszelkie inne czynniki.

Używam tego produktu od: misiaca
    Ilość zużytych opakowań: 2 - czyli 14 ampulek (jedna starcza na 2 razy)

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo niewielkiej ceny świetne rezultaty
  • Przyznam szczerze, że podeszłam z rezerwą do tego produktu. Nigdy nie miałam przekonania do kosmetyków z rzepy. Sam zapach potrafi zniechęcić. Miło się jednak rozczarowałam.
    Ampułki okazały się rewelacyjne. Efekty widziałam już przy 5 ampułce. Włosów zaczęło lecieć mniej, przetłuszczanie się skóry głowy i włosów znacznie się ograniczyło. Nawet zapach po pół godziny był już prawie niewyczuwalny.
    Jedyny minus to szklane ampułki.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 2, duże

Chcesz pochwalić sollea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • W moim przypadku ampułki sprawdziły się w 100%. Włosy przestały się przetłuszczać i już tak bardzo nie wypadają. Pojawiły się też baby hair.
    Wcierka nie wywołała żadnych podrażnień.
    Cena jest bardzo przystępna.

Jedyny minus to problem z otwieraniem ampułek - nie łamią się równo i mają ostre elementy co utrudnia aplikację.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić angelc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godne uwagi.
  • Zalety ;
    - Szklane, małe ampułki. Ilość płynu w 1 ampułce jest wystarczająca.
    - Włosy przestają się tak szybko przetłuszczać u nasady, wystarczy mi mycie raz na 2-3 dni.
    - Z czasem włosy stają się silniejsze, bardziej lśniące, nie wypadają, pojawiają się nowe.
    - Ampułki wystarczają na siedmiodniową kurację. Z początku troszeczkę przesuszały, niekiedy stosuję je co drugi dzień + przerwa od kuracji, teraz nie mam z tym problemu.

Wady ;
    - Cena, mogłaby być niższa jak na zwykły, drogeryjny kosmetyk.
    - Dostępność.
    - Szklane ampułki niekiedy bywają problematyczne w przełamywaniu czy do zabrania w podróż. Prewencyjnie otwieram je używając ręcznika czy chusteczki żeby się nie pokaleczyć.
    - Włosy tuż po aplikacji wyglądają jakby były przetłuszczone, na szczęście efekt ten mija po wyschnięciu.
    - Ostry zapach rzepy i alkoholu, utrzymuje się jakiś czas po aplikacji. Z czasem idzie się do niego przyzwyczaić i już nie jest tak rażący jak na początku.

Niekiedy przy wcieraniu pojawia się uczucie chłodu i mrowienia. Nie uznaje tego za wadę produktu. Mam wtedy wrażenie a raczej potwierdzenie, że ampułki działają i robią swoje.
    Jest to produkt godny uwagi. Co jakiś czas do nich wracam, kiedy inne środki zawodzą. Mimo to szukam dalej.

Używam tego produktu od: dawna.
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mnie nie zachwyca
  • Szukałam czegoś nie drogiego co ograniczy wypadanie włosów i zdecydowałam się na te ampułki. Przeżyłam zapach, przeżyłam że włosy po nałożeniu nie wyglądją zbyt świeżo i przeżyłam niezbyt wygodną aplikację. Ale jednego nie przeżyję! Tego że teraz mam przesuszone włosy. I dalej mi wypadają... Zostały mi jeszcze 2 ampułki, ale wylądują w koszu

Używam tego produktu od: 3 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie 1

Chcesz pochwalić ankaka2112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwycona od lat
  • Święcie wierzę w świetne działanie czarnej rzepy na włosy, dlatego chętnie sięgam po wszelkie specyfiki do włosków, które ją zawierają. Kiedyś sama wyciskałam sok z rzepy, teraz niestety, brakuje mi na to czasu. Ale od czego są ampułki z czarną rzepą Joanny? Kupuję je od lat, teraz na wiosnę zużywam już kolejne opakowanie i mam nadzieję, że Joanna nie zaniecha ich produkcji. Kosmetyk zapakowany jest w szklane ampułki, raczej nie nastręczające problemu przy otwieraniu. Płyn pachnie intensywnie rzepą ( ja akurat lubię ten zapach), przy wcieraniu czasem pojawia się mrowienie. Producent zaleca zmycie preparatu po 30 min lub pozostawienie na noc i umycie rano głowy. Ja zawsze wybieram tę drugą wersję) Efekty są widoczne bardzo szybko- włosy rzeczywiscie przestają się przetłuszczać u nasady ( a po długiej zimie i czapkach miałam z tym mały problem), zrobiły się wyraźnie mocniejsze, jakby sztywniejsze, mają ładny, zdrowy połysk i zwyczajnie o wiele lepiej wyglądają. Gdy skończę obecne opakowanie, odczekam kilka dni i ponowię kurację- tak jak zaleca producent

Używam tego produktu od: od kilku lat- mniej więcej od 2007r
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie opakowań, teraz kończę kolejne.

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pomocne
  • Ampułki bardzo mi pomogły, już po 1 aplikacji włosów przestało wypadać znacznie mniej, ale skaleczyłam się otwierając ampułkę, więc od następnej aplikacji zakładałam rękawiczki :P i nie było problemu. Zawartość ampułki przelewałam w strzykawkę, aplikowałam na skórę głowy i... działy się CUDA. Wcześniej wypadało ok 10-15 włosów za jednym czesaniem(!!!), teraz wypada 1-2. Znacznie szybciej rosną, są mocniejsze. Cena adekwatna do jakości. Gorąco polecam, u mnie działał fenomenalnie.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 7 ampułek

Chcesz pochwalić magda_lena123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna do włosów,gorzej z aplikacją
  • Rozpływałam się już w zachwytach nad kuracją wzmacniającą: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17640&recenzja=723744, wspomniałam tam również, że amułki są tak samo skuteczne.
    Podsumowanie:
    - Włosy przestają wypadać.
    - Po tygodniu stosowania są uniesione u nasady, to chyba oznacza, że wolniej się przetłuszczają.
    - Babyhair są, a jakże, u mnie po 3 tygodniach kuracji (2 tyg amułki, po 2 tyg kolejne dwa kuracji wzmacniającej).
    - Buteleczki są świetnie zaprojektowane, szybko i ładnie się ułamują (bardzo lubię tę starodawną formę buteleczek, bo przypomina mi dzieciństwo), gorzej z aplikacją, ponieważ drapnęło mnie w czaszkę ze dwa razy.
    - Zapach, ja lubię bardzo, jest taki naturalny i wcale nie śmierdzący, delikatnieje po wysuszeniu włosów.

Jedyny minus, za co niestety jestem zmuszona odebrać pół gwiazdki, to fakt że mnie szczypało w oczy po aplikacji, nie wiem, czy to kwetia zapachu (który lubię), czy co...bo na pewno nic mi do oczu nie wleciało,a mimo to łzawiły. Ale też, po tygodniu minęło.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe (7 dużych ampułek)

Chcesz pochwalić MissHeresy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Od kilki miesięcy strasznie wypadały mi włosy i NIC, dosłownie NIC nie pomagało. Nie wiem ile sztuk dziennie traciłam, ale rolując w kłębki włosy wyciągnięte ze szczotki podczas czesania przed myciem, mycia, nakładania odżywki, czesania po myciu... miałam 4 kłębki, każdy wielkosci orzecha włoskiego i wyglądało to przerażająco. Używałam rozmaitych odżywek, zachwalanych lotionów seboradinu, brałam suplementy...bez rezultatów, najmniejszych.

Przypomniałam sobie wtedy, że kuracja z Joanny kiedyś bardzo dobrze na mnie działała, ale nie mogłam jej nigdzie dostać i zakupiłam te ampułki.
    To był strzał w dziesiątkę! Żałuję tylko, że wcześniej na to nie wpadłam :/
    Już po 3-4 ampułkach widać było różnicę, a po dwóch opakowaniach, których zużycie zajęło mi ponad dwa tygodnie (używałam prawie codziennie) wypadają mi tylko pojedyńcze włoski jak zsumuję to co po całym dniu mam na szczotce z tym co wyciągam z odpływu wanny i co mi się przyklei do rąk przy nakładaniu odżywki to nie jest to nawet ćwierć tego co było wcześniej przy jednym czesaniu.

Ampułki zadziałały cudownie i szybko!

Planuję po 1-2tygodniowej przerwie powtórzyć kurację dla wzmocnienia i utrzymania efektu, ale już jest świetnie

SZCZERZE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Ilość zużytych opakowań: dwa (po 7 ampułek w opakowaniu)

Chcesz pochwalić chudelatte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy przestały wypadać ale skutki uboczne...
  • Ampułki stosowałam przez dwa tygodnie.
    Już po pierwszym użyciu zauważyłam mniej wypadających włosów, poczułam wielką ulgę że już za pierwszym podejściem udało mi się pozbyć tego problemu jednak przed zastosowaniem ostatniej ampułki po umyciu włosów zrobiły mi się ... kołtuny! Ampułki przesuszyły mi włosy. Był to dla mnie meega szok ponieważ nigdy włosy mi się nie plątały!!
    Nie używałam żadnych nowych szamponów i masek w czasie kuracji tylko same sprawdzone więc było jasne że to właśnie te ampułki są przyczyną moich problemów :/

Plusy
    - włosy przestały wypadać

Minusy
    - powodują plątanie się włosów
    - forma ampułek - szklana, raz się pokaleczyłam niegroźnie na szczęście
    - zapach - niezbyt przyjemny ale można się przyzwyczaić

Używam tego produktu od: trzech tygodniIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre na wczesną jesień!
  • Po lecie zawsze wypadają mi włosy, ale dzięki ampułkom Joanny można je uratować!

Stosuję dwa razy w tygodniu na czas trwania ulubionych seriali - średnio wychodzi ok. 50 min grzania cebulek zdrowymi witaminami pod ręcznikiem

Ważne! Ze względu na to, że zapuszczam włosy, stosuję kilka ampułek na raz. Co prawda dłużej muszę potem spłukiwać włosy, ale dla efektów warto chwilę pocierpieć

Kurację na pewno będę powtarzać.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić natinati235 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Same ampułki to nie jest moim zdaniem najwygodniejsza forma amplikacji tego kosmetyku. Buteleczki są szklane, dość ciężko je się łamie a przy rozprowadzaniu należy uważać, żeby nie pokaleczyć sobie skalpu. Powinny być też dużo mniejsze - kosmetyku w jednej wystarczy na 2-3 użycia.
    Co do samego produktu: efekty po miesiącu stosowania nie są może zatrważające, jednak zauważyłam nieznaczne zmniejszenie wypadania. Zapach jest nieznośny, kiedy zostawiłam otwartą ampułkę w łazience, śmierdziało nią przez 3 dni. Mimo zawartości alkoholu, nie podrażniło mi skóry głowy, włosów również nie wysuszało. Mam teraz ochotę wypróbować dużo innych wcierek, ale myślę, że kiedyś jeszcze kupię ten produkt i będę stosować go dłużej (2-3 opakowania).

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • poczekajcie do końca 2 opakowania, bo wtedy dzieją się cuda
  • Wiem, że śmierdzi i wiem, że nakłądanie nie jest żadną przyjemnością, ale warto pocierpieć. Dowód? Moja przygoda z włosami, a raczej z ich wypadaniem, spowodowana ciężką postacią nadczynności tarczycy. Włosy wychodziły garściami, traciłam nawet rzęsy, a lekarz powiedział tylko, że to nie powinien być mój największy problem. Jednak mam naturę fajterki, więc za radą mojej fryzjerki uderzyłam w rzepę.

Efekty kuracji 2 razy w tygodniu po ampułce na skórę głowy, bardzo dokładnie rozprowadzonej i wtartej przez mojego męża (tak się przeraził moim "łysieniem", że współpracował jak talala) po zużyciu 2 całych opakowań:
    - włosy zdecydowanie wzmocnione, praktycznie przestały wypadać, a nie zmieniłam niczego w pielęgnacji podstawowej;
    - skóra głowy zdrowa i bez łupieżu;
    - zahamowany łojotok, szczególnie to nieznośne przetłuszczanie przy skórze głowy;
    - i co najważniejsze: NOWE WŁOSY, które dało się zauważyć w miejscach newralgicznych, czyli na tzw. zakolach oraz na karku, o czym z przyjemnością doniósł mi małżonek.

WAŻNE:
    Kiedy zakończyłam kurację, włosy nadal były wzmocnione i nie wypadały, a ich kondycja przez długi czas pozostała bez zmian. Kurację powtórzyłam jeszcze raz z wiosną, chociaż byłam już tarczycowo zdrowa. Jednak doszłam do wniosku, że warto podtrzymać doskonały efekt, jaki dały mi te rzepowe "wcierki". I jeszcze jedno: CIERPLIWOŚĆ jest tu kluczem do sukcesu, a drugim - STARANNOŚĆ w rozprowadzaniu. Jeśli podobnie jak ja macie długie, dość gęste włosy, to radzę poprosić kogoś o pomoc, bo tymi ampułkami należy napoić cebulki, a nie pomiziać włosy po wierzchu.

Dziewczyny, naprawdę polecam na wzmocnienie włosów, bo jeśli mnie pomogło w tak poważnym stanie chorobowym organizmu, to tym większa szansa, że pomoże i Wam. A po co przepłacać za jakieś chemiczne świństwa, jeśli można poprosić o pomoc matkę naturę?

Używam tego produktu od: dwie kuracje, ponad dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Recenzja otrzymała 8 pochwał. Chcesz pochwalić sasanka2222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to !
  • Po 2 antybiotykach włosy kruszyły mi się i wypadały niesamowicie . Ten produkt zmniejszył ilość wypadających włosów , oraz pojawiły się nowe baby hair po 2 tyg stosowania . Zapach do przyjemnych nie należy , ale jeśli ma działać to zupełnie mi to nie przeszkadza .

Chcesz pochwalić klaudiam1972 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam ten produkt
  • Mam b. słabe włosy te ampułki polecam wiadomo że jeśli stan włoswo pogorszył się ze zwględu na np. problemy zdrowotne to kosmetyk nie sparwi cudów jednak te ampułki nie są drogie a poprawiają kondycję włosów. Cena nie jest wysoka a wlosy jednak się trochę wzmacniaja. Pobudza krązenie skóry głowy na początku stosowania czuć specyficzne mrowienie - to swiadczy o działaniu produktu.

Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić lotosu_kwiat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy po ciąży przestały wypadac
  • Kupiłam je z tego powodu, ze po ciaży zaczęły mi wypadać włosy w bardzo dużych ilościach.
    Zużyłam jedno opakowanie ampułek i juz zobaczyłam efekty.
    Włosy przestały mi wypadać w takich ilościach jak wczesniej. Nadal wypadają ale to ju z bardzo mała ilość.

Minus za brzydki zapach ale to normalne.

I to swędzenie po zaaplikowaniu pierwszej ampułki myslałam, ze nie wytrzymam ale przetrwałam całą noc.

Wart przetrzymac jak najdłuzej bo wtedy widac efekty. Pare godzin nie wystarczy.

Piszecie, że trudno otworzyć ampułkę. Przecież to proste, naciskasz w białą kropeczke i juz otwarte.

Polecam Wam ten produkt Szkoda wydawac kasy na drogie leki. Ten pomaga!

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić habibiana za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezłe
  • zyzyłam 2 opakowania ampułek, sa niezłe, na pewno zatrzymuja wypadanie włosów w nadmiernej ilości, działją stymulująco na skórę głowy, zaczynają rosnąć nowe włoski, osobiście uzywałam ampułek na noc 3 razy w tyg, minusem jest zapach i sama forma szklanych ampułek z których średnio aplikuje sie produkt, ale spełnia swoje zadanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmetyk
  • Jestem z niego naprawę bardzo zadowolona.

Zacznę od plusów

- wydajny (duże ampułki)
    - powstrzymał wypadanie włosów
    - zaobserwowałam sporo baby hair
    - przyczynił się do usunięcia łupieżu
    - naturalny skład
    - cena

Wady

- zapach
    - szklane ampułki dość ciężko się je otwiera

Poza tym daje duży plus temu kosmetykowi i na pewno zakupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 7x 10 ml

Chcesz pochwalić ninex za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Plusy:
    - rzeczywiście hamuje zauważalnie wypadanie włosów
    - po umyciu włosy są długo świeże

Minusy:
    - kto wymyślił w ogóle formę ampułek? Nie dość, że strasznie trudno je otworzyć, to potem można się pokaleczyć przy próbie aplikacji!
    - zapach niemiły, ale do wytrzymania

Co do działania na łupież nie mam zdania, gdyż nie mam łupieżu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bialaskaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Wcześniej miałam ampułki wzmacniające Farmony, które działały świetnie, teraz spróbowałam tych i działają tak samo dobrze!

Wmasowuję ampułkę wieczorem przed snem, głowę myję rano. Nic mnie nie piecze, nie szczypie - w ogóle się nie czuje, że się cokolwiek w skórę głowy wmasowało. Przeszkadza tylko straszny smród, który niestety pochłaniany jest przez poduszkę, więc trzeba podkładać ręcznik albo poczekać, aż wyschnie, i dopiero się kłaść.

Stosowałam tę kurację głównie na wypadanie włosów - i na to pomogła. Po tych ampułkach po każdym myciu tracę jakieś 3-4 włosy zaledwie, a wcześniej wychodziły mi garściami. Stąd moja wysoka ocena.

Nie zauważyłam za to działania na przetłuszczanie się - moje włosy przetłuszczają się na drugi dzień i ampułki tego nie zmieniły. Z łupieżem - odpukać - problemów nie mam, więc nie wiem, jak sobie z nim radzą.

Odżywki stosuję normalnie po umyciu włosów, więc nie wiem też, czy ampułki wpływają jakoś na rozczesywanie czy nabłyszczanie.

Pewnie kupię kiedyś znowu, chociaż wolę kurację Farmony, działa tak samo, a nie śmierdzi.

Ilość zużytych opakowań: jedno, 7 ampułek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?