Joanna, Rzepa, Ampułki wzmacniające

Powiększ Joanna, Rzepa, Ampułki wzmacniające
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 13,29 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: martaa2

Ampułki wzmacniające Rzepa przeznaczone są dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawierają bogaty zestaw aktywnych składników - ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne wyselekcjonowane ekstrakty naturalne, a także witaminę PP, mentol, dermosacharydy i prowitaminę B5, aby skutecznie zmniejszyć przetłuszczanie się skóry głowy oraz działać energizująco i wzmacniająco. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć wyjątkowe rezultaty przy regularnym stosowaniu. Unikatowa receptura preparatu oparta jest na starannie dobranych składnikach działających stymulująco, wzmacniająco i energizująco na cebulki włosowe. Zawiera wyjątkowo wysokie stężenie ekstraktu z czarnej rzepy, uznawanej przez medycynę ludową za jeden z najskuteczniejszych, naturalnych środków wzmacniających i zapobiegających wypadaniu włosów.

Cena: 10-15zł / 7x10ml

• Nie najgorzej
  • Ampułek stosowałam dwukrotnie.
    Za pierwszym razem produkt zahamował wypadanie włosów i przyspieszył ich wzrost zauważalnie. Nie zauważyłam baby hair, ale efekt i tak był dobry.
    W tym miesiącu znowu postanowiłam je stosować. Dzięki nim włosy lekko urosły i ograniczyły wypadanie, ale znowu nie było baby hair.
    Samo nakładanie było raczej przyjemne, a włosy nie były obciążone.

Używam tego produktu od: 2 kuracje dwutygodniowe (przerwa paro miesięczna)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paula_luna za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja rąk

• mniej wypadają
  • Zdecydowanie kupię kolejne opakowanie Na zakup tego zdecydowałam się właśnie po przeczytaniu pozytywnych opinii na kwc. Moje włosy ostatnio wypadały garściami, więc taki produkt jest dla nich idealny. I faktycznie, pierwszy, który sprawdził się tak dobrze. Mam nadzieję, że efekt jest stały, ale na pewno będę wracać do tego produktu. Jestem bardzo zadowolona. Tylko kiepsko z dostępnością.

Ilość zużytych opakowań: jedno (na pewno nie ostatnie)

Chcesz pochwalić klementysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Bardzo lubię wcierkę Joannę Rzepa - tę w dużej butelce z dziubkiem. Po ampułki sięgnęłam z ciekawości.

Ampułki stosowałam na noc a rano myłam włosy.

Odnoszę wrażenie, że działanie obu wcierek jest identyczne czyli:
    -wcierka hamuje wypadanie włosów
    -wzmacia włosy
    -nie podrażnia skóry głowy (alkohol w składzie)

Nie zaobserwowałam baby hair ale podejrzewam, że gdybym dłużej stosowała ampułki to nowe włoski by się pojawiły tak jak przy Joannie rzepa w butelce.

Pomimo tego, że wcierka jest skuteczna nie sięgnę po nią ponownie dlatego, że wcierka w butelce działa tak samo a jest raz że bardziej ekonomiczna a dwa wygodniejsza w stosowaniu.

Ampułki są szklane dlatego trzeba uważać przy ich aplikacji i łamaniu aby się nie pokaleczyć.

Podsumowując jest to efektywny kosmetyk, który wzmacia i hamuje wyadanie włosów. Bardziej opłaca się zakup wersji w butelce.

Używam tego produktu od: 2 kuracje
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Miałam problem z wypadającymi włosami, ten produkt w dużej mierze uratował moją głowę. )

+ włosy przestały wypadać
    + pojawiło się dużo baby hair
    + o wiele mniej się przetłuszczają
    + są ładne i błyszczące
    + cena

Minusów na razie nie zauważyłam.
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić ashlee9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować!
  • Polecam osobom z cienkimi, wypadającymi i przetłuszczającymi włosami. Ampułki:

-wzmacniają
    -wydłużają czas do kolejnego mycia
    -nabłyszczają
    -stymulują porost

Efekty są widoczne już po pierwszym użyciu (błyszczenie), potem nie są już tak spektakularne, bo włosy się przyzwyczajają, ale to nie znaczy, ze produkt nie działa. U mnie, po 3 miesiacach stosowania, włosy niesamowicie się wzmocniły i przestały tak szybko przetłuszczać.

Minusem są szklane ampułki, ponieważ bardzo łatwo się zranić przy otwieraniu. A jak produkt dostanie się do rany, to piecze jak cholera ;-)

Ja śpię ze wsmarowaną rzepą całą noc i w ręczniku, żeby ciepło stymulowało jej działanie. Rano myje włosy i nakładam odżywkę (już z innej serii). Jest z tym troche zabawy, ale można się przemęczyć jakiś czas. To jest chyba jedna z najlepszych wcierek w takiej cenie i dostępności.

Ilość zużytych opakowań: osiem pudełek

Chcesz pochwalić jenny_3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jak co roku czas jesieni jest dla moich włosów trudny. Wzmożone wypadanie przyprawiało mnie niemal o zawał- tyle tego było! W związku z ograniczonym budżetem nie kupiłam ampułek Seboradin tylko zdecydowałam się na ampułki serii Rzepa Joanna.

Opakowanie to 4 ampułki po 10 ml w cenie ok. 20 zł. Stosowałam je przez 2 tygodnie.

Plusy:
    + ustabilizowanie wypadania włosów
    + brak przetłuszczania się włosów!
    + brak podrażnienia skalpu
    + włosy są miłe w dotyku, wyglądają zdrowo

+/- zapach

Minusy:
    - szklana ampułka- można się skaleczyć przy otwieraniu

Używam tego produktu od: 2 tygodnie (1 kuracja)

Chcesz pochwalić RitaRota za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku.
  • Gdybym miała mniej wrażliwy nos i skórę głowy, z pewnością wróciłabym do tych ampułek.

Włosy rosły wspaniale, aż dziw bierze - to działa!

Plusy:
    - działa!! przyrost miesięczy 2,5cm
    - cena

minusy:
    - zapach...
    - dłuższe stosowanie wysusza skalp/

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: >5

Chcesz pochwalić Altairka za czytelną i pomocną recenzję?
  • są plusy i minusy
  • + cena
    +zahamowanie wypadania włosów

- przy drugim opakowaniu pojawił się łupież i swędzenie głowy

+/- zapach ( seboradin bardziej śmierdzi)
    +/- trochę za dużo płynu w ampułce jak na raz

Produkt jest tani więc można go wypróbować bo naprawdę działa, jednak warto obserwować skórę głowy i bardziej o nią dbać w trakcie kuracji żeby nie dopuścić do przesuszenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mallib za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • plusy:
    włosy grube
    lśniące i mocne
    mniej wypadają

minusy:
    czasami jest problem z otwarciem ampułki
    po zaprzestaniu stosowania (u mnie) włosy zaczęły sie nie miłosiernie tłuścić jakbym kilo smalcu wtarła we włosy
    spierają kolor mam włosy czarne farbowane i miałam po 2 tyg takie odrosty że masakra

Używam tego produktu od: dawno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • takie sobie
  • Plusy:
    * niska cena
    * ekologiczny produkt

Minusy
    * nie zauważyłam jakieś znaczącej poprawy
    * specyficzny zapach, ale da się wytrzymać
    * ciężko otwiera się buteleczkę - musiałam nacinać nożem

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sajles17 za czytelną i pomocną recenzję?