Joanna, Rzepa, Ampułki wzmacniające

Powiększ Joanna, Rzepa, Ampułki wzmacniające

Zgłaszająca osoba: martaa2

Ampułki wzmacniające Rzepa przeznaczone są dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawierają bogaty zestaw aktywnych składników - ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne wyselekcjonowane ekstrakty naturalne, a także witaminę PP, mentol, dermosacharydy i prowitaminę B5, aby skutecznie zmniejszyć przetłuszczanie się skóry głowy oraz działać energizująco i wzmacniająco. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć wyjątkowe rezultaty przy regularnym stosowaniu. Unikatowa receptura preparatu oparta jest na starannie dobranych składnikach działających stymulująco, wzmacniająco i energizująco na cebulki włosowe. Zawiera wyjątkowo wysokie stężenie ekstraktu z czarnej rzepy, uznawanej przez medycynę ludową za jeden z najskuteczniejszych, naturalnych środków wzmacniających i zapobiegających wypadaniu włosów.

Cena: 10-15zł / 7x10ml

• Rewelacja
  • Miałam problem z wypadającymi włosami, ten produkt w dużej mierze uratował moją głowę. )

+ włosy przestały wypadać
    + pojawiło się dużo baby hair
    + o wiele mniej się przetłuszczają
    + są ładne i błyszczące
    + cena

Minusów na razie nie zauważyłam.
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić ashlee9 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• warto spróbować!
  • Polecam osobom z cienkimi, wypadającymi i przetłuszczającymi włosami. Ampułki:

-wzmacniają
    -wydłużają czas do kolejnego mycia
    -nabłyszczają
    -stymulują porost

Efekty są widoczne już po pierwszym użyciu (błyszczenie), potem nie są już tak spektakularne, bo włosy się przyzwyczajają, ale to nie znaczy, ze produkt nie działa. U mnie, po 3 miesiacach stosowania, włosy niesamowicie się wzmocniły i przestały tak szybko przetłuszczać.

Minusem są szklane ampułki, ponieważ bardzo łatwo się zranić przy otwieraniu. A jak produkt dostanie się do rany, to piecze jak cholera ;-)

Ja śpię ze wsmarowaną rzepą całą noc i w ręczniku, żeby ciepło stymulowało jej działanie. Rano myje włosy i nakładam odżywkę (już z innej serii). Jest z tym troche zabawy, ale można się przemęczyć jakiś czas. To jest chyba jedna z najlepszych wcierek w takiej cenie i dostępności.

Ilość zużytych opakowań: osiem pudełek

Chcesz pochwalić jenny_3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jak co roku czas jesieni jest dla moich włosów trudny. Wzmożone wypadanie przyprawiało mnie niemal o zawał- tyle tego było! W związku z ograniczonym budżetem nie kupiłam ampułek Seboradin tylko zdecydowałam się na ampułki serii Rzepa Joanna.

Opakowanie to 4 ampułki po 10 ml w cenie ok. 20 zł. Stosowałam je przez 2 tygodnie.

Plusy:
    + ustabilizowanie wypadania włosów
    + brak przetłuszczania się włosów!
    + brak podrażnienia skalpu
    + włosy są miłe w dotyku, wyglądają zdrowo

+/- zapach

Minusy:
    - szklana ampułka- można się skaleczyć przy otwieraniu

Używam tego produktu od: 2 tygodnie (1 kuracja)

Chcesz pochwalić RitaRota za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku.
  • Gdybym miała mniej wrażliwy nos i skórę głowy, z pewnością wróciłabym do tych ampułek.

Włosy rosły wspaniale, aż dziw bierze - to działa!

Plusy:
    - działa!! przyrost miesięczy 2,5cm
    - cena

minusy:
    - zapach...
    - dłuższe stosowanie wysusza skalp/

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: >5

Chcesz pochwalić Altairka za czytelną i pomocną recenzję?
  • są plusy i minusy
  • + cena
    +zahamowanie wypadania włosów

- przy drugim opakowaniu pojawił się łupież i swędzenie głowy

+/- zapach ( seboradin bardziej śmierdzi)
    +/- trochę za dużo płynu w ampułce jak na raz

Produkt jest tani więc można go wypróbować bo naprawdę działa, jednak warto obserwować skórę głowy i bardziej o nią dbać w trakcie kuracji żeby nie dopuścić do przesuszenia.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mallib za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • plusy:
    włosy grube
    lśniące i mocne
    mniej wypadają

minusy:
    czasami jest problem z otwarciem ampułki
    po zaprzestaniu stosowania (u mnie) włosy zaczęły sie nie miłosiernie tłuścić jakbym kilo smalcu wtarła we włosy
    spierają kolor mam włosy czarne farbowane i miałam po 2 tyg takie odrosty że masakra

Używam tego produktu od: dawno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • takie sobie
  • Plusy:
    * niska cena
    * ekologiczny produkt

Minusy
    * nie zauważyłam jakieś znaczącej poprawy
    * specyficzny zapach, ale da się wytrzymać
    * ciężko otwiera się buteleczkę - musiałam nacinać nożem

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sajles17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Kupiłam te ampułki przeypadkowo spotkane w Rossmanie ponieważ nie było mojej odżywki Jantar. Kupiłam 2 opakowania. Stosowałam przez miesiąc. Efekty :
    -leciutkie baby hair
    -szybszy porost włosów ( po feriach w szkole się mnie wszyscy pytali co mi tak zybko włosy urosły)
    -zmniejszenie przetłuszczania się włosów
    -stanowczo mniej wypada
    Polecam i napewno wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Schwarckof za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla wypadających włosów.
  • Natrafiłam na ten produkt szukająć sposobu na wypadające włosy w interenecie.
    Włosy wypadały mi garściami od ponad roku i nic im nie pomagało. Używałam suplementów, wszelkiego rodzaju kosmetyków i nic.
    Postanowiłam nabyć ampułki z rzepy.
    Po kuracji 7 dniowej włosy CAŁKOWICIE przestały wypadać!!!
    Idąc za ciosem zakupiłam różnież szampon z rzepy i od tej pory włosy przestały mi wypadać.
    Nakładam na włosy przed myciem i staram się trzymać kilka godzin minimum.
    Troszkę śmierdzą ale da się wytrzymać.
    Jedyny minus to ciężkie do otwarcia szklane ampułki ale staram się otwierać w rękawiczkach żeby się nie skaleczyć.
    Teraz co jakiś czas robię sobie taką kurację i włosy mam super.
    Szczerze polecam.Używam tego produktu od: od rokuIlość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić BeatkaGG23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Uwielbiam za wszystko!!!

Moje do tej pory wypadające garściami włosy są wzmocnione i wcale nie wypadają!

Oczywiście na wszystko trzeba było trochę poczekać gdyż efekty pojawiły się dopiero po drugim opakowaniu

Zapach charakterystyczny, ale ja bardzo lubię

I najważniejsze, uczucie jakby głowa płoneła dla mnie bomba!

Opakowanie w formie ampułek też bardzo przypadło mi do gustu, mimo wielu opinii recenzentek mi ani razu nie udało się pokaleczyć pomimo wyczerpania 3 opakować

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe opakowania

Chcesz pochwalić Natalle_92 za czytelną i pomocną recenzję?