Joanna, Rzepa, Ampułki wzmacniające

Powiększ Joanna, Rzepa, Ampułki wzmacniające

Zgłaszająca osoba: martaa2

Ampułki wzmacniające Rzepa przeznaczone są dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawierają bogaty zestaw aktywnych składników - ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne wyselekcjonowane ekstrakty naturalne, a także witaminę PP, mentol, dermosacharydy i prowitaminę B5, aby skutecznie zmniejszyć przetłuszczanie się skóry głowy oraz działać energizująco i wzmacniająco. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć wyjątkowe rezultaty przy regularnym stosowaniu. Unikatowa receptura preparatu oparta jest na starannie dobranych składnikach działających stymulująco, wzmacniająco i energizująco na cebulki włosowe. Zawiera wyjątkowo wysokie stężenie ekstraktu z czarnej rzepy, uznawanej przez medycynę ludową za jeden z najskuteczniejszych, naturalnych środków wzmacniających i zapobiegających wypadaniu włosów.

Cena: 10-15zł / 7x10ml

• W porządku.
  • Gdybym miała mniej wrażliwy nos i skórę głowy, z pewnością wróciłabym do tych ampułek.

Włosy rosły wspaniale, aż dziw bierze - to działa!

Plusy:
    - działa!! przyrost miesięczy 2,5cm
    - cena

minusy:
    - zapach...
    - dłuższe stosowanie wysusza skalp/

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: >5

Chcesz pochwalić Altairka za czytelną i pomocną recenzję?
  • są plusy i minusy
  • + cena
    +zahamowanie wypadania włosów

- przy drugim opakowaniu pojawił się łupież i swędzenie głowy

+/- zapach ( seboradin bardziej śmierdzi)
    +/- trochę za dużo płynu w ampułce jak na raz

Produkt jest tani więc można go wypróbować bo naprawdę działa, jednak warto obserwować skórę głowy i bardziej o nią dbać w trakcie kuracji żeby nie dopuścić do przesuszenia.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mallib za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • plusy:
    włosy grube
    lśniące i mocne
    mniej wypadają

minusy:
    czasami jest problem z otwarciem ampułki
    po zaprzestaniu stosowania (u mnie) włosy zaczęły sie nie miłosiernie tłuścić jakbym kilo smalcu wtarła we włosy
    spierają kolor mam włosy czarne farbowane i miałam po 2 tyg takie odrosty że masakra

Używam tego produktu od: dawno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • takie sobie
  • Plusy:
    * niska cena
    * ekologiczny produkt

Minusy
    * nie zauważyłam jakieś znaczącej poprawy
    * specyficzny zapach, ale da się wytrzymać
    * ciężko otwiera się buteleczkę - musiałam nacinać nożem

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sajles17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Kupiłam te ampułki przeypadkowo spotkane w Rossmanie ponieważ nie było mojej odżywki Jantar. Kupiłam 2 opakowania. Stosowałam przez miesiąc. Efekty :
    -leciutkie baby hair
    -szybszy porost włosów ( po feriach w szkole się mnie wszyscy pytali co mi tak zybko włosy urosły)
    -zmniejszenie przetłuszczania się włosów
    -stanowczo mniej wypada
    Polecam i napewno wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Schwarckof za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla wypadających włosów.
  • Natrafiłam na ten produkt szukająć sposobu na wypadające włosy w interenecie.
    Włosy wypadały mi garściami od ponad roku i nic im nie pomagało. Używałam suplementów, wszelkiego rodzaju kosmetyków i nic.
    Postanowiłam nabyć ampułki z rzepy.
    Po kuracji 7 dniowej włosy CAŁKOWICIE przestały wypadać!!!
    Idąc za ciosem zakupiłam różnież szampon z rzepy i od tej pory włosy przestały mi wypadać.
    Nakładam na włosy przed myciem i staram się trzymać kilka godzin minimum.
    Troszkę śmierdzą ale da się wytrzymać.
    Jedyny minus to ciężkie do otwarcia szklane ampułki ale staram się otwierać w rękawiczkach żeby się nie skaleczyć.
    Teraz co jakiś czas robię sobie taką kurację i włosy mam super.
    Szczerze polecam.Używam tego produktu od: od rokuIlość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić BeatkaGG23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Uwielbiam za wszystko!!!

Moje do tej pory wypadające garściami włosy są wzmocnione i wcale nie wypadają!

Oczywiście na wszystko trzeba było trochę poczekać gdyż efekty pojawiły się dopiero po drugim opakowaniu

Zapach charakterystyczny, ale ja bardzo lubię

I najważniejsze, uczucie jakby głowa płoneła dla mnie bomba!

Opakowanie w formie ampułek też bardzo przypadło mi do gustu, mimo wielu opinii recenzentek mi ani razu nie udało się pokaleczyć pomimo wyczerpania 3 opakować

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe opakowania

Chcesz pochwalić Natalle_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Używam niesystematycznie i pewnie niedokładnie

Jednak zauważyłam mniej wypadających włosów, może nie są to efekty, w których na szczotce widziałabym tylko dwa włosy ale jednak.

Spora ilość baby hair Tak! taki malutki kujący jeżyk
    Nie rosną one tak szybko jak reszta włosów ale jest ok.

Zapach okropny.

Wydajność- za jednym razem pół ampułki.

Może efekty nie są zjawiskowe ale sporo daje dlatego bd kupowała regularnie!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Asia12345_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczny produkt
  • Jakis czas temu zaczelam bardziej dbac o swoje zniszczone, cienkie i wypadajace po wielu rozjasnianiach wlosy. W celu zahamowania wypadania stosowalam przerozne specyfiki i nic! W fazie poddania sie trafilam przez przypadek na owe ampulki i stal sie cud! Niemalze po 1 uzyciu wypadanie praktycznie calkowicie zaprzestalo. Wiem, ze w skladzie jest alkohol, ale jak inaczej aktywne skladniki maja trafic wglab skory i cebulek?
    Smierdzi. Ale wszystkie wiemy, ze piekno boli Fenomenalne dzialanie i tak przyslania wszelkie inne czynniki.

Używam tego produktu od: misiaca
    Ilość zużytych opakowań: 2 - czyli 14 ampulek (jedna starcza na 2 razy)

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo niewielkiej ceny świetne rezultaty
  • Przyznam szczerze, że podeszłam z rezerwą do tego produktu. Nigdy nie miałam przekonania do kosmetyków z rzepy. Sam zapach potrafi zniechęcić. Miło się jednak rozczarowałam.
    Ampułki okazały się rewelacyjne. Efekty widziałam już przy 5 ampułce. Włosów zaczęło lecieć mniej, przetłuszczanie się skóry głowy i włosów znacznie się ograniczyło. Nawet zapach po pół godziny był już prawie niewyczuwalny.
    Jedyny minus to szklane ampułki.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 2, duże

Chcesz pochwalić sollea za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij