KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Rival de Loop Anti - Age, PflegekapselnTygodniowa kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach (stara wersja)

4 na 584 opinie

Kupi ponownie: 70% osób
    Pintalabios
    4 lipca 2012 o 12:13
    Idealne do masazu twarzy
    Recenzje mowia same za siebie, ale i ja dorzucam swoja. Nie wyobrazam sobie zycia bez serow, uzywam ich sumiennie ponad 10 lat (zawsze byl to ANR EL, ale ostatnimi laty przeszlam na bezbledne SkinCeuticals CE Ferulic, Blemish + Age Defense lub Phloretin CF - co kosmetyk, to perelka), moze dlatego moja zdecydowanie ponad 30-letnia cera wyglada o dyche mlodziej :D Natomiast te kuracje Rossmanna traktuje nie jak serum, ale jako olejki w rodzaju Decléor, ktore niestety szalenie mnie zawsze uczulaja i podrazniaja. A olejek w moim odczuciu sluzy do masazu i podtrzymywania produkcji kolagenu i elastyny. Zuzylama sumiennie 4 opakowania tych kapsulek (dwa z rzedu, potem przerwa na moja normalna pielegnacje i znow dwa z rzedu). Taka kapsulka, nawet przy mojej zadbanej i suchej cerze, wystarcza zamiast serum i kremu. Aplikuje ja na noc, fundujac sobie jakis 5-minutowy masaz. Przyjemnie sie naklada, przyjemnie masuje, konsystencja w sam raz, zapach nienachalny, mily. Tylko te dziubki takie tandetne, ciezko sie odrywa, ale nie wymagajmy przy tej cenie cudow ;) Najwazniejsze jest to, ze buzia jest nastepnego dnia promienna, nawilzona, odzywiona, wypchnieta o jednolitym kolorycie. Bardzo polecam jako kosmetyk do masazu. Nic nie podraznia, nie uczula, nie zapycha, brak wad. Kapsulka starcza mi na twarz (a mam ja w rozmiarach typowych dla homo sapiens, zadnych przerostow ;) , na szyje i dekolt biore kolejna. Po masazu delikatnie przykladam do twarzy reczniki papierowe, zeby pozbyc sie nadmiaru tlustej mazi. Używam tego produktu od: maja Ilość zużytych opakowań: 5 idzie
    Używa produktu od:nie określono

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    lulaluna
    29 marca 2011 o 16:05
    milutkie
    Nie kupiłabym tych rybek, gdyby nie fakt, że kupiłam krem beauty energy, który w moim przypadku potrzebuje dodatkowego wsparcia. Padło na rossmanowskie rybki - kupiłam te i niebeskie. Przyznam, że skład tych od początku wydał mi się ciekawszy i efekt tych jest zdecydowanie lepszy od niebieskich - nawilżających tylko z nazwy. Ponieważ mam suchą skórę, ze skłonnością do zapychania i pryszczy, stąd nazywam ją mieszaną, ale w gruncie rzeczy to ona jest bardzo sucha, to olejek wsiąka we mnie momentalnie. Czasem aplikuję nawet 2 rybki pod krem. I w ten sposób krem z pomocą rybek nie wysusza:-) Czy działa przeciwzmarszczkowo? Odkąd używam nie zauważyłam żeby pojawiły się na twarzy zmarszczki. Przyznaję jednak, że nie jest to jakiś fantastyczny kosmetyk, sprawdza się w roli pomocnika. Podobny efekt daje oliwka Hippa. A jednak dodaję dwiazdkę. Przy dłuższym stosowaniu, cera zyskała zdrowszy koloryt. Rybki nie zapychają i nadają się pod oczy:-)
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    martuś78
    4 czerwca 2007 o 10:02
    4 / 5
    fajny kosmetyk za grosze
    Kupiłam przez przypadek, zachęcona recenzją poprzedniczki i nie żałuję. To prawdziwy balsam na moją suchą cerę, która od czasu do czasu potrzebuje natłuszczenia i witaminowego zastrzyku. Kosmetyk regeneruje skórę, przywraca jej gładkość oraz sprężystość, poza tym zniwelował trochę moje mimiczne zmarszczki pod oczmi ( już po tygodniowej kuracji! ). Idę więc kupić następną ,,porcję", zobaczymy, jak poradzi sobie z czołem:). Dodam, że 7 ampułek kosztuje około 5 zł, a każda starcza na twarz i dekold. Kosmetyk nie uczula, nie pachnie. Myślę, że dla pań około 30. z suchą cerą to super rozwiązanie. Używam tego produktu od:tygodnia Ilość zużytych opakowań:1
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Daga0810
    15 maja 2018 o 17:59
    4 / 5
    Idealne na szyję i dekolt
    Tak jak to ujelam w tyltule jak dla mnie idealne na skórę szyi i dekoltu. Cudowne kapsułki wpadly mi w ręce przez przypadek w Rossmannie kupiłam bo uwielbiam testować produkty a ten wydał mi się bardzo ciekawy w bardzo niskiej cenie. Zaczęłam kurację na twarz kapsułki super nawlizaja rewelacyjnie napiniaja skórę niestety po dwóch dniach zauważyłam na mojej twarzy czerwone plamki zorientowałam się ze to od tego produktu nistety coś mnie w nim uczulilo bardzo żałuję ponieważ zapowiadały się rewelacyjnie.
    Szczegóły:

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    opulencesincara
    6 maja 2018 o 14:11
    Małe bombowe rybki:)
    Bardzo fajna tygodniowa kuracja do twarzy. Ponadto skład kapsułek jest bardzo dobry. W dodatku do kupienia w Rossmannie za śmieszną cenę. Skóra po zastosowaniu jest bardziej nawilżona i wygląda na gładszą i bardziej promienną. Kapsułki te to prawdziwa bomba odżywcza zamknięta w małej rybce:). Gorąco polecam.
    Szczegóły:
    • Wydajność: