Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada nową szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Oczekuje więcej niż od tuszu za 10 PLN
  • Jestem mocno rozczarowana tym tuszem. Nie jest wart swojej ceny.
    Plusy:
    - delikatne podkręcenie i dobre rozdzielenie rzęs

Minusy:
    - cena
    - brak efektu wow, podobne wydłużenie i pogrubienie dają u mnie tusze za 10 PLN.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony!
  • Najlepszy tusz jaki miałam, idealnie maluje moje krótkie niesforne rzęsy. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam, jak na razie mój ulubiony

PLUSY:
    -nie rozmazuje się
    -dobrze sie zmywa
    -idealnie rodziela i wydłuża rzęsy, to czego najbardziej potrzebuję
    -trwałe i eleganckie opakowanie
    -starcza na długo
    -nie kruszy się
    -wygodna szczoteczka

Cena w porządku, ale często można go też znaleźć na przecenach w rossmanie lub superpharm

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić koczocik za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Długo szukałam idealnego,firma Max Factor to moja ulubiona firma jeżeli chodzi o tusze do rzęs,co prawda nie jest to tusz który na 100% skradł moje serce ale jest naprawde dobry i szczerze polecam. Mam długie ale sztywne rzęsy a ten tusz idealnie je pogrubia i wydłuża.

Plusy:
    -pogrubienie
    -wydłuzenie
    -mocna czerń
    -nie obsypuje sie i nie rozmazuje
    -szczoteczka

cena +-

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwszą

Chcesz pochwalić patisserie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Pamiętam , że pierwszy raz kupiłam go w zestawie świątecznym z tuszem 2000 calorie 3 lata temu i od razu się w nim zakochałam.

-nie rozmazuje się
    -nie kruszy
    -fajna szczoteczka
    -super podkreśla rzęsy są pogrubione i wydłużone
    -starcza na długo

Polecam, jeszcze nie miałam lepszego tuszu niż ten, a próbowałam wielu

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić IloveShopping za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Tusz wyduszająco -pogrubiający
    -OPAKOWANIE bardzo eleganckie i poręczne, widać ze starannie wykonane. Często zdarza się tak ze po jakimś czasie na opakowaniu po innym tuszu ścierały się napisy i cala farba zostawała na dłoniach a w tym przypadku nie mam z tym problemu, widać ze farba jest dobra jakościowo i nie muszę myć rak po każdej aplikacji tuszu.
    -PRODUKT sam w sobie jest świetny a to dlatego ze kolor jest mega głęboki można powiedzieć że jak "sadza" w porównaniu do innych które są niby czarne a tak naprawdę wpadają w szarość lub sa nijakie a ten jest doskonale na pigmentowany.
    Szczoteczka posiada liczne włoski które idealnie rozdzielają rzęsy co do jednej, bardzo dobrze rozprowadza tusz bez sklejania i fantastycznie wydłuża rzęsy.
    Konsystencja tuszu jest idealna nie za rzadka ani za gęsta dzięki temu nie zostają żadne grudki czy nie odbija sie na powiekach co jest wielkim problemem. Po nałożeniu jednej warstwy juz wygląda wspaniale ale ja zawsze nakładam dwie i nie ma mowy o sztucznym efekcie bo dzięki szczoteczce aplikacja jest lepsza i włoski sa dobrze rozdzielone.
    Bardzo ładnie wydłuża i pogrubia a o to mi chodzi.
    Jest bardzo wydajny i szybko nie wysycha w opakowaniu wiec można zużyć go będzie do końca
    -CENA ja w sklepie zakupiłam go za 54 zl i uważam ze jest do przyjęcia bo bardzo często w Rossmann są promocje wiec można upolować go za niższą cenę ja niestety nie trafiłam gdy dokonywałam zakupu

Używam tego produktu od: ponad miesiac

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ASIA91189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1
  • Jak dla mnie, tusz jest rewelacyjny. Głęboka czerń, łatwy w rozprowadzaniu, nie tworzy grudek na rzęsach, szczoteczka świetnie je wydłuża i rozdziela, jest bardzo trwały. Przede wszystkim łatwo się zmywa! W tym przedziale cenowym najlepszy wśród konkurencji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić marianna333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • PLUSY: Wystarczy jedna aplikacja dla świetnego efektu.
    Pogrubia, wydłuża. Nie skleja. Rozdziela. Rzęsy wyglądają naturalnie. Utrzymuje się cały dzień i cały czas wygląda rewelacyjnie.
    Nie brudzi, nie kruszy się. Nawet przy zatarciu oka.
    Bardzo łatwo się zmywa, co jest ogrmnym plusem.
    Odporny na łzawienie od wiatru. Nie rozmazuje się.

Posiadam tusz zakupiony w UK.

MINUSY: brak.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić klarakinga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Jest to tusz, który dobrze, rozdziela rzęsy, pogrubia i wydłuża je. Jest dość wydajny. Nadaje rzęsom głęboki czarny kolor. Naprawdę go lubię. Z początku jest trochę jakby rzadki, ale potem konsystencja jest normalna, prawidłowa. Duży plus za trwałość! Gdy pomaluję się rano do późnej pory moje rzęsy wyglądają jak tuż po tuszowaniu. Tusz nie osypuje się, nie tworzy pajęczych łapek.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Tusz dobry ale nic więcej. Cena na promocji okej ale bez to stanowczo przesada- tusz zwyczajny szału nie ma. Miewałam lepsze okazy. Jedyny plus to jego intensywna czerń.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mojego serca nie podbił...
  • Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Niestety, ten tusz mojego serca nie podbił. Zauważalnie pogrubiał i wydłużał, delikatnie podkręcał, jednak efekt ten trudno nazwać spektakularnym. Szczoteczka ładnie rozczesywała i rozdzielała rzęsy, nie zostawiając przy tym grudek. Nałożony w rozsądnej ilości nie oblepiał rzęs. Czerń wyrazista. Trwałość standardowa.

Używam tego produktu od: 2014 roku

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij