Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• Jestem na tak, ale...
  • Kupiłam go skuszona recenzją na blogu.

Opakowanie. Opakowanie. Typowe dla tuszy (?) do rzęs, nie ma problemów z otwarcie. Szczoteczka jest fajna, nie za duża, taka klasyczna. Prosty design - to lubimy. Bardzo podobna do 2000 calorie od Max Factor.

Zapach. Raczej brak.

Dostępność, cena, wydajność. Z dostępnością problemu raczej nie powinno być. To znana wszystkim firma. Zobaczymy ich produkty w każdej drogerii, a także na różnych stronach internetowych czy portalach aukcyjnych typu allegro. Ja kupiłam swój właśnie na allegro, za około 30zł. Jednak w sklepie jest on bardzo drogi - ok. 60zł. Czyli kupiłam go za połowę ceny, co według mnie jest bardzo opłacalne. A widzę, że muszę wymienić go, gdy efekt na rzęsach jest coraz słabszy.

Działanie. Rzęsy mam dość gęste i w miarę długie. Tusz ten dobrze rozdziela rzęsy, pogrubia je. Jest to efekt bardzo naturalny. Nie uzyskamy nim efektu wow, nie uzyskamy efektu spektakularnego. Jest to raczej taki codzienny tusz. W porównaniu właśnie do Max Factor 2000 calorie, ten jest delikatny po prostu.

Często w recenzjach jest porównywany z 2000 calorie i wcale się nie dziwię. Jednak nie wydam na niego 60zł w drogerii, wolę zamawiać na allegro, gdzie jego cena jest znacznie niższa. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie. Albo kupowanie innego. Myślę, że kiedyś do niego wrócę. Na razie testuję inne.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić sandrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bomba
  • szczerze polecam!

jeden z moich ulubiencow w kategorii rzes!
    fajnie pogrubia
    rozdziela
    trzyma sie caly dzien !

dodam ze moje rzesy sa dosyc kaprysne a on zawsze doprowadza je do porzadanego stanu,czego nie moge powiedziec o zadnym innym tuszu!

czego chciec wiecej

Używam tego produktu od: 5ciu lat

Chcesz pochwalić SylwiaMilanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry produkt!
  • Jest to najlepszy tusz, jakiego używałam. Na moich dość długich rzęsach sprawdza się świetnie - ładnie rozczesuje je, wydłuża i pogrubia (i wygląda to bardzo naturalnie). Masterpiece Max w zasadzie robi całą robotę - nie potrzebuję żadnych innych kosmetyków, żeby makijaż oczu wyglądał fajnie. Myślę, że pół efektu jest zasługą szczoteczki, bo używam jej też do nakładania innych maskar i sprawdza się lepiej, niż inne. A cena... no cóż, nie mam w zwyczaju wydawać dużo pieniędzy na kosmetyki, ale w tym przypadku produkt jest całkowicie wart tych swoich czterech dych.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić czemu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1!
  • Zdecydowanie numer jeden, na jednym miejscu z So Couture Loreal'a. Same plusy, zero kruszenia, zero odbijania się na powiece, piękne pogrubienie i wydłużenie, niczego więcej nie szukam

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić coccolatee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Kurcze :-((
  • Ale sie dalam wrobic .... Zdradzilam mojego ulbionego fioletowego Loreala i teraz mam za swoje. Kupilam w Ross w promocji za 28 zm w tym nowym opakowaniu. Jestem zalamana. Lubie mocno wyruszowane, ale nie sklejone rzesy a tu co mamy ? Sicha konsystencja, wydluza ale skleja, slabo pogrubia. Druga watstwa robi tzw nozki owadow. Osypuje sie, ale nie rozmazuje. Przetrwa 2 h intensywnych cwiczen. Fajna szvzotka- wszedzie dociera. Niestety mimo tylu dobrych opini ja nie jestem zadowolona. Rzesy sa posklejane, wogole nie pogrubione. Jakos musze go zmeczyc i mie chce go nawet za darmo. Wracam do Loreala

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Enzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wolę Wibo
  • Od dawna miałam na niego ochotę, w końcu zamówiłam na allegro. Po tak pochlebnych opiniach liczyłam, że tusz okaże się ideałem. Ale tak się niestety nie stało.

Plusy:
    + intensywny czarny kolor, który nie blaknie
    + nie kruszy się, nie znika z rzęs w ciągu dnia
    + eleganckie opakowanie
    + bardzo wydajny, używam go już kilka miesięcy
    + wygodna szczoteczka, jeśli ktoś lubi silikonowe
    + nie podrażnia oczu

Minusy:
    - za rzadka konsystencja, kiedy tusz trochę podeschnie lepiej się sprawuje
    - skleja rzęsy, muszę je dodatkowo rozczesywać
    - dobrze wydłuża i pogrubia, gorzej rozdziela, można osiągnąć nim naprawdę teatralny efekt, ale tusze Wibo też to potrafią
    - cena regularna dla mnie nie do przyjęcia, na all zapłaciłam nieco poniżej 30 zł

Od zawsze chciałam go wypróbować. U mnie się nie sprawdził i ponownie nie kupię.

Używam tego produktu od: 5- 6 miesięcy

Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój hit, moje KWC
  • Jeżeli zastanawiacie się nad tym tuszem i jeszcze go nie próbowałyście, zróbcie to

-Bezapelacyjnie mój dotychczasowy nr 1 ( a próbowałam już naprawdę wiele przez Rimmela, Maybelline oraz tańsze Wibo, Lovely, Eveline)
    -Pogrubia i pięknie wydłuża
    -Rozczesuje
    -NIE OSYPUJE SIĘ
    -Nie podrażnia oczu
    -Nie rozmazuje się
    -Wspaniałe rozczesująca szczoteczka ( Gdy akurat się skończy i używam tańszego zamiennika, zawsze używam tej szczoteczki - jest najlepsza)
    -Bardzo wydajny - starcza na 3 miesiące

Jedyny minus jaki zauważyłam to cena. Gdy akurat nie mam funduszy, zawsze poluje na przeceny w superpharmie gdzie ostatnie kupiłam go za 32 zł ! W niektórych drogeriach prywatnych kosztuje 40 złoty. Cena powala, aczkolwiek 32 złote jest adekwatne do jakości.

Używam tego produktu od: 2013 roku
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam dokładnie, dużo tego było

Chcesz pochwalić frivolous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy bez porówniania!
  • W 100% jako prawie że jedyny spełnił moje wymagania. Zgodnie z obietnicami producenta spełnia swoje funkcje znakomicie.

+wydłużone, pogrubione rzęsy
    +dodaje objętości
    +precyzyjne rozczesanie i rozdzielenie rzęs dzięki szczoteczce
    +pod względem trwałości znakomity
    +nie obsypuje się, nie kruszy i nie rozmazuje
    +efekt sztucznych rzęs i zalotnego głębokiego spojrzenia
    +nie podrażnia moich oczu

- jedynym minusem jest wysoka cena, ale uważam, iż jest wart swojej ceny jako jeden z nie licznych tuszy na rynku.

Podsumowując jest to mój ulubiony i najlepszy tusz jaki kiedykolwiek stosowałam, dlatego uważam że warto w niego zainwestować gdyż efekt jest cudowny.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alexik16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Miałam kilka tuszy Max Factor i nie wiem co podkusiło mnie do kupienia kolejnego, wszystkie to totalna porażka. Rzęsy pomalowane tym tuszem wyglądają świetnie, owszem, szkoda tylko, że przez pierwsze pięć minut od pomalowania, potem jego urok znika wraz z tuszem z naszych rzęs. Obsypuje się tragicznie, zanim dotrę gdziekolwiek tusz zamiast na rzęsach znajduje się na linii wodnej, dolnej powiece i policzkach. Próbowałam już chyba wszystkiego, pudrowałam rzęsy, nie pudrowałam, nakładałam minimalną ilość tuszu, stosowałam na bazę. Ostatnia wersja sprawdza się najlepiej, ale niestety, nie idealnie. Od tuszu za ponad 40zł oczekuję, że będzie lepszy niż "w miarę dobry pod warunkiem że nałożymy go na bazę za 100zł". Jedną gwiazdkę daję za kolor i szczoteczkę, bo co do tego brak zastrzeżeń

Chcesz pochwalić f _ c k yea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie żałuję zakupu, ale rewelacji nie ma
  • Tusz jest dobry pod wieloma względami. Jest kruczoczarny, ładnie się rozprowadza na rzęsach, wydłuża je, tworzy tzw. firanki. Trochę się czasem sypie, im dłużej go używam, tym bardziej się to nasila. Podobne efekty osiągam jednak tańszymi tuszami, więc nie wiem czy jest sens dokładać za samą markę.

Chcesz pochwalić mira_belle za czytelną i pomocną recenzję?