Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)
Produkt dostępny w 31 sklepach. Cena już od 26,59 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• Max nie zawodzi..
  • Jeśli ktoś postawiłby mi pytanie, jaka marka jest moją ulubioną, jeśli chodzi o tusze do rzęs chyba bez zawahania wskazałabym na Max Factor. Maskary ze stajni MF sprawdzają się u mnie zawsze, nie pamiętam sytuacji, aby któryś z nich okazał się bublem.

* Tusz Masterpiece długo mylony był przeze mnie z 2000 kalorii chyba ze względu na podobieństwo opakowania. Kupiłam go w końcu skuszona obietnicą pogrubienia. Mam rzęsy długie, ale niestety dosyć cienkie i jasne. Chętnie kupuję zatem smoliste, czarne, nadające objętość maskary.
    * Szczoteczka bez żadnego szału, w żaden sposób nieinnowacyjna. Silikonowa, wygodna, ani za duża, ani zbyt mała. Nie nabiera zbyt wiele tuszu. Jeśli chodzi o sam tusz, to zacznę może od zapachu, który jest intensywny i nieprzyjemny. Konsystencja początkowo sprawiała mi kłopot, bo była bardzo mokra i bardzo kleista, przez co lepiła mi rzęsy w kępki. Generalnie ten tusz to nie jest według mnie mistrzostwo, jeśli chodzi o rozdzielanie rzęs. Wracając jednak do konsystencji to teraz, po ponad 3 miesiącach zmieniła się ona, myślę że na lepsze. Nie jest już tak lepka i ciężka.
    * Jakie plusy ma ten tusz? Przede wszystkim dobrze pogrubia (pogrubia, nie grupuje w kępki ) rzęsy. Rzadko trafiam na tusz, który naprawdę radzi sobie w tej materii. Masterpiece nadaje też włoskom kolor smolistej czerni. Jest raczej z kategorii tych cięższych maskar, nie polecam nakładania go wieloma warstwami, gdyż powieki mogą nam się zatrzymać na kolanach. Opracowałam sobie przez te miesiące, które spędziłam w towarzystwie tej maskary patent, który polega na tym, że pierwszą warstwę maluję innym tuszem (ukochany Eveline 4D), który precyzyjnie rozdziela, a jako podbicie efektu dokładam Masterpiece. Rzęsy są wtedy mocno podkreślone, ale nie ciężkie, pogrubione, długie i mega czarne.
    * Nie widzę problemów z kruszeniem się tuszu, nie zaobserwowałam żeby w miarę jego używania jego trwałość spadała. Myślę, że tutaj jest całkiem okej. Nie ma problemów z demakijażem oka. Tusz nie uczula.
    * Maskara zamknięta w czarno-złotym opakowaniu, które z daleka wygląda elegancko. Niestety z bliska już mniej, złote akcenty intensywnie się ścierają. Jest to może drobiazg, choć w kontekście ceny tego tuszu chciałoby się może czegoś więcej?
    * A więc o cenie. W sklepach stacjonarnych wynosi ona nawet 50 złotych. Dla niektórych nawet, dla innych tylko. Mimo wszystko nie wiem, czy od tuszu za pół stówki nie oczekuję mimo wszystko jeszcze czegoś więcej. Na szczęście można go wyłapać po cenie promocyjnej, bądź upolować go w sieci, gdzie jest tańszy.

Dobry, świetnie pogrubiający tusz. Może na początku sprawiać Wam problemy, ale ogólnie jest do ogarnięcia. Jest to kolejny tusz od MF, który absolutnie nie zawodzi.

Używam tego produktu od: 3 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Patrol kosmetyczny palety makijażowe

• świetny
  • Tusz był dołączony jako dodatek do perfum i sięgnęłam po niego dopiero po pewnym czasie, kiedy stary się skończył, a nowy okazał porażką... I uratował mnie!

+świetnie rozczesuje rzęsy
    +podkręca do góry
    +nie pozostawia grudek
    +intensywny kolor
    +brak sztucznego efektu
    +nie potrzeba go wiele nakładać
    +trwały

niestety...
    -cena (można kupić o 1/3 taniej dobre tusze...)

Więcej minusów nie znalazłam polecam, ale ze względu na cenę nie wiem czy ponownie się skuszę

Używam tego produktu od: tydzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Frundek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jeden z moich ulubionych tuszy. Mam po nim tak piękne rzęsy! Długie, czarne, a przy tym dobrze rozczesane. Nie zostawia grudek, nie odbija się, nie kruszy. Dość wydajny, wystarcza na długo. W sklepach internetowych można znaleźć go w fajnej, przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: rok, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 niedawno kupiłam

Chcesz pochwalić dani33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny tusz do codziennego makijażu
  • Jak do tej pory wszystkie kosmetyki tej firmy się u mnie sprawdzają.
    Tusz ma bardzo dobry kształt szczoteczki, nie ukłujemy się nią w oko, tusz zostaje na rzęsach a nie całych powiekach. Rzęsy może nie są mega pogrubione, ale wyglądają dobrze cały dzień. To nie jest tusz, którym pomalujemy rzęsy i wyglądają fenomenalnie a w połowie dnia wszystko jest odbite pod oczami. Na moich długich podkręconych jasnych rzęsach wygląda dobrze cały dzień. Makijaż wygląda świeżo, nawet w okresie zimowym z wiatrem śniegiem i deszczem tusz zostaje na swoim miejscu. Wieczorem przy demakijażu nie ma problemu z usunięciem kosmetyku. Porządny tusz do rzęs z sensowna silikonwa szczoteczką, która ładnie rozdziela rzęsy. Kosmetyk jest wydajny, nie gęstnieje za szybko i spokojnie starczy na 3-5 miesięcy używania.

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Po tej firmie i za taką cenę spodziewałabym sie czegoś lepszego. Mam gęste rzęsy ale dość krótkie. Musze nałożyć wiele warstw żeby był jakiś efekt.

Plusy:
    Nie kruszy się
    Nie odbija sie
    Ładna czerń

Minusy:
    Nie wydłuża
    Słabo pogrubia
    Szczoteczka
    Cena

Chcesz pochwalić kingamieczyslawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny efekt
  • Wciąż poszukuję tuszu idealnego i zaczynam podejrzewać, że takowy... nie istnieje

Masterpiece lubię za bardzo naturalny efekt. Dodaje objętości, nieco wydłuża, żadne tam "pajęcze łapki" ale piękne, subtelne firanki Może również wyczarować bardziej spektakularne rzęsy, wystarczy następna warstwa.
    I co ma ogromne znaczenie - tusz nie podrażnia oczu.

Demakijaż - bezproblemowy.

Po pierwszym otwarciu opakowania konsystencja jest nieco za rzadka, jednak tusz wkrótce nieco gęstnieje i już nie stanowi to problemu.

Trwałość - bez zarzutu. Przy zakupie tuszu warto zwrócić uwagę czy półki w drogerii nie są podświetlone halogenami czy innymi nagrzewającymi wszystko dookoła lampami. Taki "ugotowany" kosmetyk na pewno nie posłuży długo.

Masterpiece ma jedną z lepszych szczoteczek jakie używałam - a uwierzcie mi - testowałam sporo, w całym zakresie cenowym.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: hmmm... 10? 20?

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić caffeine za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku i nic więcej.
  • Daje dość ładny efekt na rzęsach. Nie spektakularny, ale dzięki temu nie skleja. Jednak to wydaje się być mało jak na tusz za taką cenę, nawet trochę nie dorównuje Twist up the volume Bourjois albo sławnemu i tańszemu Lash sensational Maybelline. W dodatku szybko zaschła, może po 2 miesiącach, a to mi się nie dzieje nawet przy tańszych tuszach. Wiem, że nie była wcześniej otwierana, bo była nowa dostawa.
    Nie żałuję, ale odradzam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jeden z lepszych jakie używałam, chociaż jego cena nie każdego może zachwycić
    Plusy:
    -trwały, nie rozmazuje sie, nie odbija na górnej powiece, nie wyciera
    - fajnie rozczesuje, podkreca i pogrubia rzesy
    - wygodna szczoteczka
    - zalotne spojrzenie
    - jest wydajny
    - łatwo go zmyć
    Minusy:
    -cena
    - gdy sie nakłada kilka wartsw tuszu skleja rzęsy

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić karolina1416 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak, tak!!!
  • To najlepszy tusz, jakiego kiedykolwiek używałam. Dwie warstwy + zalotka i jestem posiadaczką firanek. Ma głęboki, czarny kolor, nie osypuje się, widocznie pogrubia, wydłuża, podkreśla, nie robi scen przy zmywaniu. Ma same plusy! Nigdy mnie nie zawiódł, polecam wszystkim - jedna warstwa na co dzień, dwie na wieczór. Naprawdę warto

Używam tego produktu od: półtora roku? dwa?
    Ilość zużytych opakowań: ze trzy poszły

Chcesz pochwalić Madz!uHa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Idealne rozdzielenie rzęs!
  • Długo czaiłam się na ten tusz do rzęs, jednak przerażała mnie jego regularna cena.

+ idealnie rozdziela rzęsy
    + intensywna czerń
    + wydłuża
    + pogrubia
    + podkręca
    + świetna szczoteczka, którą łatwo jest pomalować dolne rzęsy!
    + łatwo się zmywa, co nie znaczy, że przy popłynie przy pierwszym zetknięciu z wodą ;-)

- cena
    - pod koniec dnia zaczyna się osypywać
    - szczoteczka ma nieco kłujące ząbki

Podsumowując uważam, że jest to świetny tusz. Jeśli budżet pozwala wam sprawić sobie przyjemność w postaci tuszu do rzęs - polecam go wypróbować!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić all_g za czytelną i pomocną recenzję?