Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada nową szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• świetny tusz
  • Bardzo lubię markę Max Factor. Tusz zakupiłam na akcji w Rossmanie -40% i bardzo się cieszę, że go odkryłam!

Jak w większości tuszy, które używałam, muszę odczekać minimum 2 tygodnie po otwarciu, by tusz zgęstniał nieco i pokazał swoje prawdziwe możliwości wcześniej tusze są dla mnie za rzadkie i w ogóle na oczach nie mam żadnego efektu.

+ idealnie pogrubia, wydłuża, podkręca
    + nie skleja
    + nie osypuje się
    + jest naprawdę wydajny, nie wysycha zbyt szybko
    + cena spoko, szczególnie w promocjach, a teraz ich nie mało w sieciowych drogeriach
    + silikonowa szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy

Mały minus, że czasem odbija się na górnej powiece.

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Kupiłam ten tusz zachęcona pozytywnymi opiniami na forum.
    Fatycznie:
    +nie obsypuje się
    +nie kruszy
    +nie rozmazuje
    +łatwo się zmywa

Niestety ja nie jestem z niego zdowolona.
    Skleja rzęsy.
    Uważam, że nie jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i nigdy wiecej

Chcesz pochwalić shigellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!
  • Zacznę od tego, że mam cienkie, proste i do tego dosyć krótkie rzęsy. Na Mastepiecie trafiłam poprzez recenzje na wizażu i nie zawiodłam się, po naprawdę długich poszukiwaniach trafiłam na maskarę która w końcu wydłużyła i podkręciła moje rzęsy. Ładnie je rozczesuje, pogrubienie jest naturalnie nie tworzą się tzw. musze łapki, maskara jest trwała i naprawdę dla mnie nie ma lepszej. Jakiś czas temu wpadłam na pomysł spróbowania czegoś innego i bardzo szybko bo już po 2 tygodniach wróciłam do Masterpiece. Myślę, że cena jest ok jeżeli jest w parze z jakością produktu i w tym przypadku to się sprawdza.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte, jestem w trakcie 4

Chcesz pochwalić MissEve84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Długo szukałam tuszu odpowiedniego dla mnie . W jednym nie pasowało mi to , że nie wydłuża odpowiednio rzęs, w drugim to , że skleja rzęsy i tak w kółko. Skuszona poleceniem koleżanki tego tuszu wybrałam się do sklepu i go kupiłam . Z użyciem go poczekałam kilka dni . Gdy w końcu użyłam pierwszy raz na jedno oku nałożyłam tusz za 10 zł , na drugie Masterpiece Max . Efekt był prawie ten sam , tylko że Masterpiece Max nie skleił mi rzęs. Jednak jest to jeden z moich ulubionych tuszów i na pewno go jeszcze kiedyś kupię. 1 warstwa idealnie nadaje się na co dzień , a 2 na wyjścia , spotkania.

Chcesz pochwalić klaudiaa23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • Trudno mi znaleźć tusz dla mnie. mam cienki proste dość długie rzęsy. ten Tusz jest super. Nie skleja rzęs. Nie wypadają mi po nim rzęsy (często mi się to zdarzało próbując innych tuszy)Nie zauważyłam żeby się kruszył, chyba że się zapomne i po paru h przetrę ręką:P Jakiegoś wydłużenia nie zauważyłam ale ja mam swoje naturalnie długie także nie oczekuje tego od niego. Używam najczęściej zalotki, wtedy efekt jest MEGA. Przy świeżo otwartym tuszu zalotka jak dla mnie jest niezbędna, później jak tusz lekko sie przysycha (w sensie że malując rzesy nie jest praktycznie jak woda) juz nie musze jej używać. Kolor poprostu czarny, bez jakiejś rewelacji typu o kurde ale super napigmentowany. Pogrubiać też pogrubia także pewnie nei raz jeszcze go kupie. Używam tego produktu od: 7 miesięcyIlość zużytych opakowań: kończe drugie

Chcesz pochwalić haha01wg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Najlepszy tusz jaki miałam. Zawsze, kiedy coś mnie podkusił, żeby próbować nowości (które najczęściej są beznadziejne) wracam do niego z podkulonym ogonkiem...
    Moje rzęsy są długie, ale jasne i proste. Potrzebuję tuszu, który ich nie sklei i nie poplącze. I to jest jedyny tusz, który tak pięknie i perfekcyjnie rozdziela rzęsy. Do tego są jeszcze bardziej wydłużone i pogrubione, tak, że efekt końcowy jest piękny. Dzięki niemu mam śliczne firanki. Pewnie jeszcze nie raz kupię inny tusz do przetestowania, ale jak na razie to jest mój ideał

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 6-7

Chcesz pochwalić kitka_28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale..
  • Kupiłam go zachęcona opiniami na wizażu i innych stronach. Na początku byłam zachwycon. Tusz bardzo wydłużał i pogrubiał rzęsy i wyglądało to naprawdę bajecznie. Początkowo tusz się nie sypał i wytrwał cały dzień w nienaruszonym stanie.
    ALE..
    Po około miesiącu użytkowania bardzo wysechł, pojawiły się grudki na szczoteczce i raczej ciężko pomalować nim rzęsy bez okropnego sklejenia ich a próba uratowania makijażu drugą warstwą kończy się koszmarnie. Również tusz zaczął się bardzo kruszyć co do końca go dyskfalifikuje.

Kupiłam go na szczęście na jakiejś promocji za ok. 30zł. Cena regularna czyli ok 60zł jest dla mnie za wysoka za produkt takiej jakości. Za tą cenę można mieć kilka tańszych tuszów które nie będzie żal wyrzucić po miesiącu a efekt osiągany nimi jest bardzo zbliżony.

Na pewno do niego nie wrócę. Strata pieniędzy

Chcesz pochwalić OnlyJust za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie robi
  • Nie kupię go ponownie. O wiele lepszy jest tusz, który używa moja mama, czyli max factor 2000 calorie i jest tańszy. Uważam, że masterpiece max NIE jest wart swojej ceny.
    - skleja rzęsy
    -dość szybko wysycha
    -raz wydłuża rzęsy raz nie (nie wiem od czego to zależy)
    Na pewno nie kupię Go ponownie.

Chcesz pochwalić Saandraa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale szału nie ma
  • Mam dość krótkie, sztywne rzęsy. Tusz je delikatnie podkreśla i wydłuża. I w zasadzie tylko tyle. Lubię efekt prawie sztucznych rzęs i skuszona opiniani o tym tuszu kupiłam go, by takie rzęsy osiągnąć. Niestety na moich rzęsach efekt jest bardzo naturalny, aczkolwiek ładny, tusz nie skleja, nie robi grudek i nie osypuje się. Na początku bardzo mi się odbijał na powiece, teraz gdy przysechł jest dużo lepiej. 60zł to zdecydowanie za dużo za ten produkt, a jeśli chodzi o Max Factor zdecydowanie wole False Lash Effect.

Chcesz pochwalić aguSxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale mógłby bardziej pogrubiać
  • Ten tusz śmiało można porównać do kilku wysokopółkowców. Oczywiście opakowanie jest tandetniejsze, ale najważniejsze jest działanie i tu spisuje się naprawdę nieżle. Trzyma się od rana do wieczora, nie osypuje, dobrze się nim maluje i nie trzeba odczekać po otwarciu aż trochę zgęstnieje, jak to bywa z niektórymi tuszami. Można też śmiało podrapać się w okolicy rzęsy, tusz jest naprawdę bardzo trwały (raz pewien okulista otwierając mi powieki trzymał je właśnie za rzęsy, bałam się co z nich zostanie, gdy puści, ale o dziwo tusz to wytrzymał).
    I tu dochodzę do podstawowej funkcji, czyli efektu:
    - rozdzielać rozdziela
    - wydłużać wydłuża, mi osobiście na tym średnio zależy, gdyż mam z natury długie rzęsy
    - wysycha tworząc sztywne i twarde rzęsy, nie są one elastyczne, czego nie lubię. Nie wiem dlaczego ciężko spotkać tusz ze średniej półki, który pozostawiałby rzęsy elastyczne tak jak ich kosztowniejsi bracia?
    - ma pogrubiać, ale robi to miernie. Efekt z daleka jest taki, że coś się tam na tych rzęsach dzieje, ale generalnie jest tam "cienko".

Z powyższego powodu nie wiem, czy kupię ponownie, przede mną kilka innych MF do testów, może któryś dorówna Diorshow i Guerlain.

Używam tego produktu od: miesiąca i ciut

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Weronikapr za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij