Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada nową szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• Bez szału
  • Kupiłam ten tusz zachęcona pozytywnymi opiniami na forum.
    Fatycznie:
    +nie obsypuje się
    +nie kruszy
    +nie rozmazuje
    +łatwo się zmywa

Niestety ja nie jestem z niego zdowolona.
    Skleja rzęsy.
    Uważam, że nie jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i nigdy wiecej

Chcesz pochwalić shigellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!
  • Zacznę od tego, że mam cienkie, proste i do tego dosyć krótkie rzęsy. Na Mastepiecie trafiłam poprzez recenzje na wizażu i nie zawiodłam się, po naprawdę długich poszukiwaniach trafiłam na maskarę która w końcu wydłużyła i podkręciła moje rzęsy. Ładnie je rozczesuje, pogrubienie jest naturalnie nie tworzą się tzw. musze łapki, maskara jest trwała i naprawdę dla mnie nie ma lepszej. Jakiś czas temu wpadłam na pomysł spróbowania czegoś innego i bardzo szybko bo już po 2 tygodniach wróciłam do Masterpiece. Myślę, że cena jest ok jeżeli jest w parze z jakością produktu i w tym przypadku to się sprawdza.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte, jestem w trakcie 4

Chcesz pochwalić MissEve84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Długo szukałam tuszu odpowiedniego dla mnie . W jednym nie pasowało mi to , że nie wydłuża odpowiednio rzęs, w drugim to , że skleja rzęsy i tak w kółko. Skuszona poleceniem koleżanki tego tuszu wybrałam się do sklepu i go kupiłam . Z użyciem go poczekałam kilka dni . Gdy w końcu użyłam pierwszy raz na jedno oku nałożyłam tusz za 10 zł , na drugie Masterpiece Max . Efekt był prawie ten sam , tylko że Masterpiece Max nie skleił mi rzęs. Jednak jest to jeden z moich ulubionych tuszów i na pewno go jeszcze kiedyś kupię. 1 warstwa idealnie nadaje się na co dzień , a 2 na wyjścia , spotkania.

Chcesz pochwalić klaudiaa23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • Trudno mi znaleźć tusz dla mnie. mam cienki proste dość długie rzęsy. ten Tusz jest super. Nie skleja rzęs. Nie wypadają mi po nim rzęsy (często mi się to zdarzało próbując innych tuszy)Nie zauważyłam żeby się kruszył, chyba że się zapomne i po paru h przetrę ręką:P Jakiegoś wydłużenia nie zauważyłam ale ja mam swoje naturalnie długie także nie oczekuje tego od niego. Używam najczęściej zalotki, wtedy efekt jest MEGA. Przy świeżo otwartym tuszu zalotka jak dla mnie jest niezbędna, później jak tusz lekko sie przysycha (w sensie że malując rzesy nie jest praktycznie jak woda) juz nie musze jej używać. Kolor poprostu czarny, bez jakiejś rewelacji typu o kurde ale super napigmentowany. Pogrubiać też pogrubia także pewnie nei raz jeszcze go kupie. Używam tego produktu od: 7 miesięcyIlość zużytych opakowań: kończe drugie

Chcesz pochwalić haha01wg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Najlepszy tusz jaki miałam. Zawsze, kiedy coś mnie podkusił, żeby próbować nowości (które najczęściej są beznadziejne) wracam do niego z podkulonym ogonkiem...
    Moje rzęsy są długie, ale jasne i proste. Potrzebuję tuszu, który ich nie sklei i nie poplącze. I to jest jedyny tusz, który tak pięknie i perfekcyjnie rozdziela rzęsy. Do tego są jeszcze bardziej wydłużone i pogrubione, tak, że efekt końcowy jest piękny. Dzięki niemu mam śliczne firanki. Pewnie jeszcze nie raz kupię inny tusz do przetestowania, ale jak na razie to jest mój ideał

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 6-7

Chcesz pochwalić kitka_28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale..
  • Kupiłam go zachęcona opiniami na wizażu i innych stronach. Na początku byłam zachwycon. Tusz bardzo wydłużał i pogrubiał rzęsy i wyglądało to naprawdę bajecznie. Początkowo tusz się nie sypał i wytrwał cały dzień w nienaruszonym stanie.
    ALE..
    Po około miesiącu użytkowania bardzo wysechł, pojawiły się grudki na szczoteczce i raczej ciężko pomalować nim rzęsy bez okropnego sklejenia ich a próba uratowania makijażu drugą warstwą kończy się koszmarnie. Również tusz zaczął się bardzo kruszyć co do końca go dyskfalifikuje.

Kupiłam go na szczęście na jakiejś promocji za ok. 30zł. Cena regularna czyli ok 60zł jest dla mnie za wysoka za produkt takiej jakości. Za tą cenę można mieć kilka tańszych tuszów które nie będzie żal wyrzucić po miesiącu a efekt osiągany nimi jest bardzo zbliżony.

Na pewno do niego nie wrócę. Strata pieniędzy

Chcesz pochwalić OnlyJust za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam ten tusz zachęcona dobrymi opiniami. Tusz spełnia moje oczekiwania, chociaż mógłby mniej sklejać rzęsy. Minusem jest na pewno zbyt wysoka cena. Aczkolwiek jest to najlepszy tusz jaki używałam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 7,2 ml

Chcesz pochwalić Saandraa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale szału nie ma
  • Mam dość krótkie, sztywne rzęsy. Tusz je delikatnie podkreśla i wydłuża. I w zasadzie tylko tyle. Lubię efekt prawie sztucznych rzęs i skuszona opiniani o tym tuszu kupiłam go, by takie rzęsy osiągnąć. Niestety na moich rzęsach efekt jest bardzo naturalny, aczkolwiek ładny, tusz nie skleja, nie robi grudek i nie osypuje się. Na początku bardzo mi się odbijał na powiece, teraz gdy przysechł jest dużo lepiej. 60zł to zdecydowanie za dużo za ten produkt, a jeśli chodzi o Max Factor zdecydowanie wole False Lash Effect.

Chcesz pochwalić aguSxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale mógłby bardziej pogrubiać
  • Ten tusz śmiało można porównać do kilku wysokopółkowców. Oczywiście opakowanie jest tandetniejsze, ale najważniejsze jest działanie i tu spisuje się naprawdę nieżle. Trzyma się od rana do wieczora, nie osypuje, dobrze się nim maluje i nie trzeba odczekać po otwarciu aż trochę zgęstnieje, jak to bywa z niektórymi tuszami. Można też śmiało podrapać się w okolicy rzęsy, tusz jest naprawdę bardzo trwały (raz pewien okulista otwierając mi powieki trzymał je właśnie za rzęsy, bałam się co z nich zostanie, gdy puści, ale o dziwo tusz to wytrzymał).
    I tu dochodzę do podstawowej funkcji, czyli efektu:
    - rozdzielać rozdziela
    - wydłużać wydłuża, mi osobiście na tym średnio zależy, gdyż mam z natury długie rzęsy
    - wysycha tworząc sztywne i twarde rzęsy, nie są one elastyczne, czego nie lubię. Nie wiem dlaczego ciężko spotkać tusz ze średniej półki, który pozostawiałby rzęsy elastyczne tak jak ich kosztowniejsi bracia?
    - ma pogrubiać, ale robi to miernie. Efekt z daleka jest taki, że coś się tam na tych rzęsach dzieje, ale generalnie jest tam "cienko".

Z powyższego powodu nie wiem, czy kupię ponownie, przede mną kilka innych MF do testów, może któryś dorówna Diorshow i Guerlain.

Używam tego produktu od: miesiąca i ciut

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Weronikapr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę niezły
  • Generalnie lubuję się w tuszach z wyższej półki.
    Niestety z przyczyn higienicznych zmieniam je średnio co 2-3 miesiące, a przy cenie tuszu 145 zł to trochę drogo wychodzi.
    Ten tusz daje świetny efekt rozdzielonych i pogrubionych rzęs. Nie osypuje się i po 18 wygląda dokładnie tak samo jak rano.
    Ale. ..
    Jest jedno ale. ..
    U mnie powoduje efekt zaczerwienionych spojówek. Oczy mnie nie pieką. Ale są jak królicze.
    Wiec nie kupię ponownie.
    Ale na pewno mogę polecić osobom mniej wrażliwym.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić minka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • o wow!!!
  • Testowałam mnóstwo tuszy i żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten. Rzęsy po nim wyglądają po prostu fantastycznie.

Plusy:
    - wydłuża
    - pogrubia
    - podkręca
    - jest trwały
    - daje wyrazisty efekt, tak jak lubię
    - mam go dwa miesiące i jeszcze spokojnie daje radę.

Minusów nie widzę.

Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: na razie jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Emilia 25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Dostałam go kiedyś od cioci. Na początku w ogóle nie zwróciłam uwagi, myślę sobie tusz jak tusz i rzuciłam go w kąt. Po pewym czasie zorientowałam się, że to Max Factor mówię o kurcze spróbujemy i naprawdę bardzo mi się spodobał. Nie wydłużył mi rzęs do nieba, ale nie ma co się spodziewać cudów.. i tak sprawdził się bardzo dobrze. Ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja, nie obsypuje się, rzęsy wyglądają bardzo ładnie, lubię naturalne efekty, a on właśnie taki mi dał. Na pewno jeszze do niego wrócę!

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić turnupthelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • robi efekt WOW!
  • Bardzo mocno wydłuża, nie pogrubia jakoś wybitnie, dlatego używam go w duecie z Max Factor False Lash Effect i wtedy efekt jest naprawdę teatralny.
    + efekt wydłużenia
    + wydajność, starcza mi na jakies 3-4 miesiące
    + trwałość, utrzymuje się na rzęsach do końca dnia

- cena, chociaż upolowałam go za 27zł w Kielcach

Mimo ceny sądzę, że ten tusz jest wart każdych pieniędzy! Nareszcie jakiś, który robi WOW!

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 3

Chcesz pochwalić Aga89000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przeciętny
  • +ładne opakowanie
    +przystępna cena
    +głeboki kolor

-nie pogrubia jakoś specjalnie
    -z wydłużeniem też sobie nie radzi
    -skleja niemiłosiernie, próby nakladanoa kolejnych wartsw kończą się efektem pięciu grubaśnych rzęs na krzż

podsumowując-może dla kogoś jest dobry, dla mnie jednak okazał się niewypałem z powody sklejania rzęs i braku efektu pogrubienia i wydłużenia, który uzyskuję moimi ukochanymi tuszami z MNY

Chcesz pochwalić glagla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Udana randka w ciemno
  • Jak to Max Factor, to musi być dobre.
    Kupiłam w ciemno i polubiłam. Miał nadać oku błysku i +10 do flirtu i się udało.

Piękna czerń idealnie pokrywająca rzęsy po same końce. Aplikacja jest bardzo wygodna, na szczoteczkę nabiera się tyle tuszu, ile trzeba. Tusz równomiernie "rozkłada" się na rzęsach, nie ma problemu, że gdzieś jest go więcej, gdzieś mniej.

Nie trzeba mieć doświadczenia w uzywaniu tuszu do rzęs, ponieważ ten produkt niemalże sam prowadzi za rękę.

Spokojnie można nałożyć dwie warstwy tuszu, rzęsy nie są ciężkie, oblepione mazią - wyglądają lekko i naturalnie.

Trwałość na rzęsach jest naprawdę dobra. Do póki produkt nie zaczyna się starzeć, wygląda idealnie. Nie osypuje się, łatwo zmywa. Kiedy jednak dochodzi do kresu swoich dni powoli się osypuje i niestety może spowodować "spandowacenie" naszych oczu. Trwałość tzn. 4 miesiące szczęścia, potem trzeba iść do sklepu po nowy.

Podsumowując: to naprawdę dobry produkt, który zawsze się sprawdzi, to taka mała czarna, która musi być w garderobie i zawsze wygląda dobrze. Trzeba tylko umieć zatrzepotać rzęsą w odpowiednim momencie

Używam tego produktu od: 4,5 miesiąca

Chcesz pochwalić metztil za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • świetny tusz
  • Tusz jest rewelacyjny - to zdaniem wstępu.
    Jako, że nie mam pięknych, długich, grubych rzęs, to najczęściej żaden tusz nic z nimi szczególnego nie robił. Aż do momentu zastosowania tego kosmetyku MF.
    Moje rzęsy rzeczywiście są podkręcone, widać je (!), tusz trzyma się cały dzień - włączając w to trening.
    Nie obsypuje się, ma piękny czarny, głeboki kolor.
    Dałabym 5 gwiazdek, jednak cena regularna jest dość wysoka, nie zawsze może być na niego stać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Chcesz pochwalić guska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda pieniędzy...
  • nie wiem, skąd te dobre recenzje na jego temat. Tusz jest do bani. Od początku użytkowania ma dość suchą konsystencję. Nie wspomnę o tym, że jest drogi. Mimo kilku warstw nie podkreślla spojrzenia. Nie wydłuża, nie pogrubia. Dla mnie tragedia! Nawet czerń nie jest dość intensywna.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • rewelacyjny
  • krótko mówiąc: maluję się o 7, o 23 moje rzęsy nadal wyglądają tak samo

+nie obsypuje się
    +nie kruszy
    +nie rozmazuje
    +łatwo się zmywa

-cena, ale przy takich plusach jest do przełknięcia Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: kończę 3, zaraz kupuję kolejne

Chcesz pochwalić Ayo22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znalazłam!
  • W końcu po długich i męczących poszukiwaniach znalazłam swoją \'idealną\' maskarę!
    Moje plusy:
    * NIE OSYPUJE SIĘ - jest to mega ważne i tego wymagam od mojego ideału, ten spełnia moje oczekiwania w zupełności
    * ŚWIETNIE WYDŁUŻA - każdą rzęskę! + pogrubienie i moje rzęsy wyglądają jak z reklamy
    * DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ RZĘSACH ! pod tym względem naprawdę mnie zaskoczył!
    * NIE SKLEJA RZĘS
    * NIE ROBI GRUDEK
    * INTENSYWNA CZERŃ
    * ZACHWYCAJĄCE OPAKOWANIE - eleganckie i urocze
    * ŚWIETNA SZCZOTECZKA - rozdzielająca każdą rzęsę
    * DWIE WARSTWY - dają najlepszy efekt

Minusy:
    * CENA - proponuję zakup przez internet od zaufanych sprzedawców i drogerii, można wtedy go kupić za ok 24zł + przesyłka
    * WYSYCHA - niestety to jest jedyny większy minus, przez który musiałam odjąć pół gwiazdki, po czasie niestety wysycha i efekt nie jest już taki powalający, ale i tak go UWIELBIAM!
    Polecam każdej dziewczynie, chociażby wypróbowania bo warto!
    Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić iwaaaaaa93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • wydajny,
    dobrze rozczesuje rzęsy,
    doskonale wydłuża,
    jest idealny dla wrażliwych oczu,
    nie kruszy się,
    długo utrzymuje się na rzęsach,
    widoczny efekt po paru pociągnięciach szczoteczką

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Chcesz pochwalić fuchs3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Głównym powodem, dla którego piszę obniżającą średnią ocen recenzję, jest osypywanie się tuszu od pierwszych dni używania. Spojrzałam na kilka recenzji i dziewczyny dają jako plusy "nie osypuje się" - o co kaman? Kupiłam ten tusz w Rossmannie, kosztował coś powyżej 50zł - był w podobnej cenie co mój poprzedni bordowy tusz Max Factor, Clump Defy, więc wzięłam go do wypróbowania zachęcona ponad 200 hitami i oceną ponad 4 gwiazdki. Przykro mi, ale muszę postawic niecałe 3 gwiazdki. Clump Defy nie osypywał się przez całe pół rok używania, Masterpiece MAX potrafi po kilku godzinach zostawic okruchy pod oczami, coś okropnego... Nie mówiąc o tym, jak wygląda się wieczorem.
    Tak poza tym - efekt malowania teatralny, dzięki tym osypującym się cząsteczkom można naprawdę wymodelowac rzęsy w 3D. Ja jednak maluję się na dzień, więc rzadko kiedy nakładam kolejną warstwę. No ale cóż, precyzją się on raczej nie cechuje... To druga bolączka tego produktu.

+ Wyrazisty efekt, przy odrobinie wprawy
    + Na pewno sprawdzi się do wieczorowego makijażu

- Brzydko się osypuje w ciągu dnia
    - Malowanie jest nieprecyzyjne
    - Zostawia grudy gdy staram się nałożyc go na wszystkie rzęsy, nie tylko te po środku, potrzeba grzebyka żeby je wyczesac

Odnoszę wrażenie, że tusz ten jest odpowiedni dla osób lubujących się w mocnym makijażu, lub malujących się często na imprezę. Mnie w makijażu dziennym nie do końca przekonał.

EDYCJA:
    Minął 4-ty miesiąc i tusz wysechł. Chyba nigdy nie miałam w kosmetyczce tak słabego tuszu.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Paulina257 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jak dla mnie idealny, nie lubie nakładania kilku warstw-przy tym tuszu dla ładnego efektu wystarczy jedna warstwa a efekt naturalnego pogrubienia i rozdzielenia jest murowany. Nie osypuje się,wytrzyma cały dzień czy impreze bez efektu pandy-rewelacja.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Wirka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś TAK
  • Kiedyś darzyłam ten tusz ogromnym uczuciem Teraz pozostał raczej sentyment, ponieważ z tego co zauważyłam formuła tuszu z biegiem czasu została zmieniona przez producenta - nie wiedzę innnego sensownego wytłumaczenia. Niestety to zjawisko obserwuję coraz częściej również w przypadku wielu innych marek. Naprawdę nie wiem co oni chcą przez to osiągnąć...no ale to taka moja dygresja.
    Konkrety (odnoszę się do "dawnej" formuły tuszu - sprzed jakichś dwóch - trzech lat):
    - Fantastycznie unosi i podkręca rzęsy, "otwierając" oko i wydłużając je wręcz nieziemsko - dla mnie to ogromny plus, na tym zawsze zależy mi najbardziej,
    - brak osypywania, trwałość efektu,
    - co do pogrubienia to nie jest może ono spektakularne, ale można uzyskać fantastyczny "efekt firan", nakładając, po delikatnym przyschnięciu pierwszej, dodatkowo drugą warstwę - przy pojedynczej warstwie efekt raczej naturalny - nie mówię, ze zły, taki na co dzień - ja lubię,
    - wymaga troszkę większej ilości czasu, by osiągnąć zamierzony efekt...ale warto,
    - najlepszy po jakichś dwóch tygodniach od pierwszego otwarcia.

Gdyby nie zmiana w składnie, byłby moim ideałem, oczywiście z pięcioma gwiazdkami)
    Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić natavi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Tusz jest rewelacyjny, świetnie podkreśla i pogrubia rzęsy
    Plusy:
    - pogrubia, podkręca bardzo wydłuża
    - trwały, nie osypuje się
    - ładnie rozczesuje, nie skleja rzęs

Minusy:
    - wysoka cena

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Maja102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na TAK
  • Mam duży problem z tuszami do rzęs - połączenie tłustej cery i wrażliwych oczu sprawia, że tusze bardzo szybko się u mnie rozmazują. Dlatego na codzień rezygnuję z tuszu i podkreślam rzęsy jedynie zalotką.
    Ten tusz kupiłam spontanicznie, "na poprawę humoru" w drogerii Ross za 56zł. Zaraz po wyjściu ze sklepu zaczęłam mieć wyrzuty sumienia, że wydałam tyle pieniędzy na kosmetyk, którego pewnie i tak nie będę używać. Jednak po pierwszym użyciu wszystkie obiekcje zniknęły. Tusz jest rewelacyjny, wygodna szczoteczka (nie lubię tych wielkich), pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy i co najważniejsze - jest bardzo trwały. Trzyma się u mnie lepiej niż np. Maybelline Rocket wodoodporny. Nie wykluczam, że dodam mu jeszcze jedną gwiazdkę, jeżeli dalej będzie się tak świetnie sprawować.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić zabuzabu za czytelną i pomocną recenzję?