Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada nową szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• Szału nie ma
  • Ot, zwykła maskara, nie przedłuża ekstremalnie, podkręcenie w normie.

Plusy:
    +nie kruszy się
    +nie odbija na powiece
    +Ładna czerń
    +Dostępność

Minusy:
    -Lekko skleja rzęsy
    -Po pewnym czasie rzęsy troszkę "opadają" (?)

Lubię eksperymentować z tuszami, więc pewnie do niego nie powrócę, ale nie mam większych zarzutów wobec niego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xironical za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwały, nie skleja rzęs, nie pozostawia grudek
  • Przede wszystkim zwracam uwage na to czy tusz skleja rzesy i zostawia grudki. I ten pod tym wzgledem spisal sie na medal, dlatego 4 gwiazdki. Niestety ma kilka małych wad, przede wszystkim cene w sklepach stacjonarnych. Niemniej jednak w internecie można kupić go już za 25zl i za taka cenę szczerze polecam!

++ nie skleja rzęs
    ++ nie tworzy grudek
    + bardzo wydłuża (chociaż u mnie to akurat problem, bo później rzęsy szorują po okularach )
    + nie osypuje się i jest trwały
    + nie powoduje alergii

- dość słabo pogrubia
    - lekko brązowy odcień czerni

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mycha_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły.
  • Kupiłam po promocji w SP za jakieś 30 zł i to cena bardzo adekwatna do jakości. Bardzo długo nie miałam tuszu Max Factor stąd wybór padł na Masterpiece Max, wcześniej używałam 2000 calorie. Tusz jest niezły. Daje fajny efekt na rzęsach, choć efekt sztucznych rzęs to nie jest. Dobry na codzień, łatwo się naklada, nie wysycha, opakowanie jest bardzo estetyczne. Trzyma się cały dzień, jedynie po południu na dolnej powiece trochę się osypuje, ale patyczek higieniczny rozwiązuje sprawę. Zdecydowanie alternatywa dla tuszów powyżej 100 zł, nie zawiodłam się, choć mój kolejny tusz MF to będzie raczej ponownie 2000 Calorie, którego klasyczna szczoteczka bardziej mi odpowiada i który jest dużo tańszy niż Masterpiece Max.

Używam tego produktu od: paru tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • drogi, szukam dalej
  • - cena, cena koszmarna
    - krótkim rzęsom nie nada długości lepiej niż inne, tańsze produkty
    - czasem nie rozdziela wystaczająco rzęs

+ cudny efekt długich, podkręconych, idelanie czarnych rzęs
    + brak grudek
    + szczoteczka
    + sposób nakładania, wystaczy bardzo powolutku prowadzić szczoteczkę i już po pierwszym razie są ładniejsze, po drugim wyglądają dostojnie, czyli efekt przychodzi szybko, choć na początku, przyzwyczajona do tandentych mascar, nie mogłam się przyzwyczaić, że nie należy 10 razy poprawiać i rozczesywać rzęsek

Ilość zużytych opakowań: 1 op 7 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cięciweczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Producent obiecuje nam kosmiczne pogrubienie (nawet do 400%) i inne "czary-mary", wiadomo, tego typu deklaracje należy włożyć między bajki, ale... ten produkt jest naprawdę bardzo dobry.

Dotychczas, jest to mój jedyny tusz tzw. "pewniak", czyli kupując go wiem, że będę zadowolona z efektu.

Dwa słowa nt. moich rzęs - są ciemne i gęste, ale posiadają jasne końcówki.
    Od tuszu oczekuję lekkiego wydłużenia i podkręcenia, nadania głębokiego koloru, oraz aby był on trwały, nie rozmazywał, ani osypywał się.
    Absolutnie nie toleruję również sklejania rzęs w kluchy, pajęcze nóżki, czy obciążania.

I Masterpiece MAX DAJE RADĘ

Tusz bardzo ładnie definiuje rzęsy, rozdziela, wydłuża i przy odrobinie wprawy - podkręca. Wytrzymuje w stanie nienaruszonym cały dzień, niestraszna mu mgłą, ani lekki deszczyk/śnieg.

Jeśli lubicie efekt dziennego makijażu, który w sposób subtelny podkreśla urodę - polecam.
    Natomiast dla miłośniczek "false lash looku", cóż, możecie być nieco zawiedzione, kilka warstw produktu już nie wygląda fajnie.

Dodam jeszcze, że tusz sprzedawany jest w dużej pojemności za niewygórowaną cenę i spokojnie można go używać przez ok 6-7 miesięcy, nie wysycha do tego czasu.

Ilość zużytych opakowań: obecnie w trakcie 4 op.

Chcesz pochwalić Anet007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • nie wiem czy trafił mi sie taki egzemplarz czy coś naprawde jest nie tak z tym tuszem... u mnie wytrzymał raptem półtora miesiąca i wyrzuciłam go w złości do kosza! początkowo - mokry, obklejał mi rzesy dziwny, potem jakiś miesiąc całkiem przyzwoicie intensywna czerń gęste rzesy a nagle totalna klapa kluskowaty i nie dało sie go w ogole nałożyć na rzesy bez sklejania i tworzenia owadzich nóżek feee ! póki co moim odkryciem jest clamp defy - praktycznie te same pieniądze a efekt dużo lepszy

Używam tego produktu od: ~1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 napewno nie całe

Chcesz pochwalić laurietta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz
  • + rozdziela
    + wydłuża
    + pogrubia
    + głęboki, czarny kolor
    + nie kruszy, nie osypuje się
    + rewelacyjnie się zmywa, gdybym się uparła mogłabym tego dokonać samą wodą
    + bardzo łatwo się nim operuje, jedna warstwa tuszu wystarcza mi w zupełności

+/- mała, poręczna, silikonowa szczoteczka, jednak przynajmniej dla mnie jest ona za twarda - czuję jak "szoruje" po moich rzęsach, sprawia mi to lekki dyskomfort
    +/- cena, jednak nie mogę napisać, że jest to duży minus, ponieważ uważam, że lepsze tusze są warte takiej ceny, wydałabym nawet więcej jeśli produkt byłby tego wart, a poza tym często można znaleźć kosmetyki Max Factor w promocji, ja swój Masterpiece kupiłam za 30 zł

O wydajności jeszcze nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ posiadam tusz od niedawna, ale kiedy będzie mi się kończył to na pewno edytuję recenzję

I nie wiem czy to wina tuszu, szczoteczki czy mojej niezdarności, ale za każdym razem kiedy maluję rzęsy, całe moje oczy są wymazane na czarno xd
    Do tej pory używałam tuszu Essence I Love Extreme, który ma wielgachną szczoteczkę, wcześniej miałam też przygody z Maybelline, których szczoteczki również mają dość pokaźne rozmiary, teraz mając Max Factor myślałam, że będzie inaczej, bo szczoteczka jest malutka, ale tak się dzieje za każdym razem :C
    Chyba faktycznie po prostu nie umiem malować rzęs bez wymazania wszystkiego wokół

Zamieszczam zdjęcia, na których mam jedną warstwę tuszu

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić lizkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przeciętny
  • Tusz przeciętny, jednak spodziwałam się więcej po tuszu Max Factor. Absolutnie, można kupić tusz. który da taki sam efekt, a będzie z niższej półki cenowej.

Ale do rzeczy...

Pomalowanie rzęs tym tuszem to naprawdę ciężka praca. Trzeba wielu pociągnieć, z wielu stron, by rzęsy pogrubuć i wydłużyć. Potem jest kolejny proces, mianowicie trzeba jakoś porozdzielać posklejane rzęsy. To jest chyba największy minus tego tuszu, bardzo skleja rzęsy. Na nic się nie zdaje to, że uda się je wreszcie wytuszować by były długie i grube, skoro są zaraz poskeljane, więc i tak wygląda jakby było ich mniej.

Zdecydowanie więcej nie skuszę się na ten tusz, ponieważ nie mam ani czasu, ani chęci ich potem rozdzilać. Generalnie, wydaje mi się, że od czasu 2000 kalorii, Max factor nioe wypuścił później żadnego dobrego tuszu, gdyz jest to kolejny raz, kiedy nie jeastem zadowolona z ich tuszu, gdyż producent po prostu nie wywiązuje się ze swych obietnic. Gdyby była na takie propdukty rękojmia, to z pewnością porosiłabym o zwrot pieniędzy

Plus za to, że nie podrażnia, nie kruszy sie i łatwo się zmywa.

Ilość zużytych opakowań: jeden cały

Chcesz pochwalić lady_minnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Oczekuje więcej niż od tuszu za 10 PLN
  • Jestem mocno rozczarowana tym tuszem. Nie jest wart swojej ceny.
    Plusy:
    - delikatne podkręcenie i dobre rozdzielenie rzęs

Minusy:
    - cena
    - brak efektu wow, podobne wydłużenie i pogrubienie dają u mnie tusze za 10 PLN.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony!
  • Najlepszy tusz jaki miałam, idealnie maluje moje krótkie niesforne rzęsy. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam, jak na razie mój ulubiony

PLUSY:
    -nie rozmazuje się
    -dobrze sie zmywa
    -idealnie rodziela i wydłuża rzęsy, to czego najbardziej potrzebuję
    -trwałe i eleganckie opakowanie
    -starcza na długo
    -nie kruszy się
    -wygodna szczoteczka

Cena w porządku, ale często można go też znaleźć na przecenach w rossmanie lub superpharm

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić koczocik za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij