Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada nową szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• bardzo dobry
  • PLUSY: Wystarczy jedna aplikacja dla świetnego efektu.
    Pogrubia, wydłuża. Nie skleja. Rozdziela. Rzęsy wyglądają naturalnie. Utrzymuje się cały dzień i cały czas wygląda rewelacyjnie.
    Nie brudzi, nie kruszy się. Nawet przy zatarciu oka.
    Bardzo łatwo się zmywa, co jest ogrmnym plusem.
    Odporny na łzawienie od wiatru. Nie rozmazuje się.

Posiadam tusz zakupiony w UK.

MINUSY: brak.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić klarakinga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Jest to tusz, który dobrze, rozdziela rzęsy, pogrubia i wydłuża je. Jest dość wydajny. Nadaje rzęsom głęboki czarny kolor. Naprawdę go lubię. Z początku jest trochę jakby rzadki, ale potem konsystencja jest normalna, prawidłowa. Duży plus za trwałość! Gdy pomaluję się rano do późnej pory moje rzęsy wyglądają jak tuż po tuszowaniu. Tusz nie osypuje się, nie tworzy pajęczych łapek.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • Tusz dobry ale nic więcej. Cena na promocji okej ale bez to stanowczo przesada- tusz zwyczajny szału nie ma. Miewałam lepsze okazy. Jedyny plus to jego intensywna czerń.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mojego serca nie podbił...
  • Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Niestety, ten tusz mojego serca nie podbił. Zauważalnie pogrubiał i wydłużał, delikatnie podkręcał, jednak efekt ten trudno nazwać spektakularnym. Szczoteczka ładnie rozczesywała i rozdzielała rzęsy, nie zostawiając przy tym grudek. Nałożony w rozsądnej ilości nie oblepiał rzęs. Czerń wyrazista. Trwałość standardowa.

Używam tego produktu od: 2014 roku

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowany KWC!!!
  • Bezsprzecznie najlepszy niewodoodporny tusz do rzęs z jakim miałam do czynienia, potwierdza tylko fakt, że Max Factor w katergorii tuszy do rzęs zdecydowanie króluje na drogeryjnych półkach.

Plusy:
    - zgrabne, eleganckie opakowanie o średniej pojemności
    - idealna konsystencja
    - piękna, głęboka czerń
    - łatwa i przyjemna aplikacja
    - EFEKT! Idealnie wydłużone, rozdzielone i pogrubione rzęsy
    - nie osypuje się, nie rozmazuje, nie szczypie w oczy

Minusy:
    - brak

Chcesz pochwalić Thyra Tikaram za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam !
  • Ten tusz jest moim wybawieniem.. Mam krótkie rzęsy przez co małą szczoteczka jest iealna, żeby wszystkie pokryć tuszem.. poza tym jakościowo jest świetny, jestem bardzo zadowolona, używam go już od hm.. chyba 2 lat? od czasu do czasu kupuję inne tusze do wypróbowania, ale.. zaawsze wracam do tego! Z żadnego nie byłam tk zadowolona. wczesniej może z tego 2000cal, ale on ma dużą szczoteczkę, co w moim przypadku mi nie pomaga

Używam tego produktu od: ok. 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 napewno.. jak nie wiecej, nie pamietam..

Chcesz pochwalić mlodziutka_glupiutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek przy mini rzęskach
  • Pierwsza mascara po której widać mi rzęsy. Nie widziałam nigdy dziewczyny/kobiety która miałaby bardziej mizerne rzęsy ode mnie. Zwykły tusz do rzęs nie dawał efektów. Ten produkt jako pierwszy (ze wszystkich drogeryjnych ) pomogł mi pokazać, że jednak mam rzęsy!

PLUSY
    +nie skleja (i to najważniejsze!)
    +głęboka czerń
    +naturalny efekt wydłużenia
    +rozczesując sprawia, że wydaje się jakby bylo więcej rzęs
    +dobra dostępność
    +długo się trzyma

MINUSY
    -za droga jak na studenta

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęta druga

Chcesz pochwalić martanivea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupilam ten tusz za 27 zl bo jest na niego teraz promocja w Rossmanie. I niestety żałuję że wydałam nawet te 27.

Nie rozumiem skąd tusz ma tak dobre opinie? Nic rewelacyjnego w nim nie ma, efekt na rzęsach daje bardzo średni a do tego po kilku godzinach zaczyna sie osypywac czego prawie zaden tusz u mnie nie robi!

W ogóle maluje mi się nim bardzo podobnie jak tuszem z Bell Phenomenal Lashes Super Long Mascara ktory kosztuje w normalnej cenie 12 zl a praktycznie nie ma wad i niebotycznie wydłuża.

Co mogę powiedzieć o Masterpiece??
    osypuje sie i kruszy co go u mnie skresla
    daje bardzod zienny efekt, anie za bardzo nie pogrubia ani nie wydłuża
    w ogóle nie nadaje rzęsom objętości
    jest to jeden z anjbardziej sklejających tuszy jakie znam

Nie poolecam, naprawdę. W normalnej cenie ponad 50 zł nie opłaca się kupować w ogóle, produkt drogeryjny nie powinien takiej ceny mieć. Za 60-70 zł można ustrzelić porządny markowy tusz w Sephorze. Po za tym efekt jaki daje Materpiece można uzyskać tuszem za 10 zł z takiej póółki jak Bell czy Miss Sporty, poważnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AngelikaOkey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Droższe nie znaczy lepsze
  • Uwielbiam tusz Max Factor 2000 Calories, więc podczas ostatniej rossmanowej promocji postanowiłam wyprobować jakiś inny tusz z asortymentu Max Factor, wybrałam Masterpiece Max.
    Tusz daję naprawdę fajny efekt na rzęsach, przede wszystkim je pogrubia. Wydłuża też rzęsy, minimalnie podkręca. Ma mocny, czarny kolor. Jest długotrwały, nie kruszy się w ciągu dnia i się nie rozmazuje. Ale...
    Tusz ma też kilka wad. Wolno wysycha i muszę o tym pamiętać za każdym razem, inaczej plamy wokół oczu gwarantowane. Szczoteczka nie jest do końca wygodna, jej włoski są dość ostre, więc zdarza się, że kłuję się w powieki. Nie podoba mi się, że tym tuszem nie można budować efektu jaki chcemy uzyskać. Tusz nakłada się jedną, porządną warstwą. Większa ilość warstw może spowodować grudki oraz sklejenie. Ja wolę tusze, które dają się nakładać w większej ilości warstw, pozwalając na uzyskanie fajnego, ale nieprzerysowanego efektu.
    Ogólnie tusz nie jest zły, na pewno spodoba się wielu osobom, ja jednak dalej pozostanę przy poprzednim ulubieńcu 2000 Calories.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić nalatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny! Numer 2 od MF ;-)
  • Bardzo dobry tusz! Polecam osobom którym zależy bardziej na wydłużeniu, aniżeli na objętości.
    Jeśli ktoś lubi rozdzielone, wręcz wyczesane rzęsy, to również będzie dla niego idealny.
    Jako jeden z niewielu, ma fajną dla mnie konsystencję od razu po otwarciu, nie zaś po magicznych 2-3 tygodniach ;-)

Ja jednak wolę odrobinę bardziej pogrubiające tusze, więc wybieram False Lash Effect, natomaist tez tusz z czystym sumieniem mogę polecić ;-)

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić Lacturia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij