Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada nową szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• Drogi badziew
  • Podobnie jak tusz MF 2000 calorii, masterpice max za którego na promocji dałam ok. 40 zł okazał się fatalnym wyborem i wielkim rozczarowaniem. Po tylu wspanałych recenzjach spodziewałam się bardzo wiele po tym produkcie, zwłaszcza, że jest jednym z droższych w drogerii rossmann. Bardzo żałuję każdej wydajnej złotówki.
    Minusy:
    - nie pogrubia rzęs
    - okropnie brudzi całą powiekę, górną jak i dolną
    - skleja rzęsy, tworząc pajęcze nóżki
    - nie unosi ani nie podkręca a wręcz obciąża włoski
    - łzawią mi po nim oczy
    - rozmazuje się
    - bardzo długo schnie na rzęsach
    - trudno go zmyć
    - ma ostrą szczoteczkę, którą można skaleczyć oko
    - jest drogi

Plusy:
    - ładne opakowanie

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić 0Yennefer0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie najlepszy
  • Tusz jest świetny, przynajmniej w swojej klasie cenowej. Z droższych tuszów testowałam YSL, Lancome i Clinique, i od nich też jest dużo lepszy Ja potrzebuję maskary, która i pogrubi, i zagęści, i wydłuży, bo moje rzęsy w stanie surowym nic przyzwoitego sobą nie reprezentują
    Ten tusz ładnie rozdziela rzęsy, pogrubia je, wydłuża, nie skleja, konsystencja jest w sam raz (nie trzeba czekać aż nieco zgęstnieje jak w przypadku wielu tuszy), dobrze sie trzyma. Jesli chodzi o wydajność - standard. Nie zauważyłam, żeby jakoś wyjątkowo osypywał się, choć po całym dniu mam czarne kropki pod oczami. Opakowanie jest zgrabne i eleganckie. Minus? Cena. Kosztuje 54 zł, co na tusz Max Factora jest dośc sporą kwotą (choć nie dziwię się , że jest to ich najdroższy tusz). Z tego względu staram się kupować go w promocji. Dla moich marnych rzęs - idealny

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 8-10

Chcesz pochwalić Kawaii_GRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak,nawet lubię
  • Szukam ciągle mojego ideału I tak trafiłam na ten tusz zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami zakupiłam go. Niestety to nie jest ideał ale to naprawdę porządny tusz. Opinie są adekwatne do jakości produktu.

Zalety:
    *tak wydłuża (nie jakoś wow ale całkiem przyzwoicie)
    *nieco pogrubia nie bardzo ale tak naturalnie
    *wygodna prosta szczoteczka bez żadnych udziwnień, klasyczna, wygodna
    *fajne "królewskie" opakowanie wygodne i poręczne
    *cena drogeryjna może wysoka ale np. na allegro można go dość tanio dostać albo opłaca się kupić na przecenie
    *nie osypywał się (może pod koniec dnia, nie wiem ale wtedy miał prawo)
    *wydajny
    *łatwo się zmywa

Wady:
    *nie pogrubia bardzo (dla innych wada dla innych zaleta)
    *być może na początku nie co sklejał rzęsy ale później się wyrobił

Godny polecenia

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gos1612 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Doskonale się sprawdza,nie widzę żadnych wad. Cena- jak za tak dobry tusz-do zniesienia. Szczególnie w promocji w Rossmannie Wolę jednak 2000 calorie.

Używam tego produktu od: ok. 3 msc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dracuuula za czytelną i pomocną recenzję?
  • THE BEST OF
  • Używałam kiedyś, potem na długo przerzuciłam się na 2000 Calorie, ale ostatnio dostałam w prezencie Masterpiece i zastanawiam się, czemu z niego zrezygnowałam?

+ fajna szczoteczka, łatwo nią malować rzęsy u nasady, nie odbijając tuszu na górnej powiece
    + nie kruszy się i nie rozmazuje nawet po wielu godzinach i krótkiej drzemce w ciągu dnia
    + idealnie czarny
    + pogrubia przy 2 warstwach, przy 3 jest już efekt sztucznych rzęs
    + wydłuża
    + ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich

- cenaUżywam tego produktu od: dawnaIlość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić goya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Miałam go bardzo dawno temu, ostatnio do niego wróciłam i nadal jestem pod wrażeniem. Jeden z nielicznych, który zupełnie nie odbija mi się pod oczami i już samo to sprawia, że czuję do niego sympatię. Bardzo długo utrzymuje się w nienaruszonym stanie. Szczoteczka świetnie sunie po rzęsach, bardzo dobrze je rozdziela.
    To do czego mogę się przyczepić to dwie sprawy:
    1)tusz ma być pogrubiający - kto liczy na spektakularny efekt może być zawiedziony, bo jest to bardziej klasyczny tusz do rzęs - i trochę wydłuża i trochę pogrubia.
    2)szybko wysechł - po 2 miesiącach czułam już, że coś z nim nie tak. Kupowałam w sklepie internetowym więc małe szanse, że ktoś go wcześniej otwierał, ale z dugiej strony może była to jakaś stara partia - jak na tusz, który stacjonarnie kosztuje 60zł trochę słabo.

Mimo wszystko uważam, że jest solidny i warty polecenia!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny tusz
  • Bardzo lubię markę Max Factor. Tusz zakupiłam na akcji w Rossmanie -40% i bardzo się cieszę, że go odkryłam!

Jak w większości tuszy, które używałam, muszę odczekać minimum 2 tygodnie po otwarciu, by tusz zgęstniał nieco i pokazał swoje prawdziwe możliwości wcześniej tusze są dla mnie za rzadkie i w ogóle na oczach nie mam żadnego efektu.

+ idealnie pogrubia, wydłuża, podkręca
    + nie skleja
    + nie osypuje się
    + jest naprawdę wydajny, nie wysycha zbyt szybko
    + cena spoko, szczególnie w promocjach, a teraz ich nie mało w sieciowych drogeriach
    + silikonowa szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy

Mały minus, że czasem odbija się na górnej powiece.

Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Kupiłam ten tusz zachęcona pozytywnymi opiniami na forum.
    Fatycznie:
    +nie obsypuje się
    +nie kruszy
    +nie rozmazuje
    +łatwo się zmywa

Niestety ja nie jestem z niego zdowolona.
    Skleja rzęsy.
    Uważam, że nie jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i nigdy wiecej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić shigellla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC!
  • Zacznę od tego, że mam cienkie, proste i do tego dosyć krótkie rzęsy. Na Mastepiecie trafiłam poprzez recenzje na wizażu i nie zawiodłam się, po naprawdę długich poszukiwaniach trafiłam na maskarę która w końcu wydłużyła i podkręciła moje rzęsy. Ładnie je rozczesuje, pogrubienie jest naturalnie nie tworzą się tzw. musze łapki, maskara jest trwała i naprawdę dla mnie nie ma lepszej. Jakiś czas temu wpadłam na pomysł spróbowania czegoś innego i bardzo szybko bo już po 2 tygodniach wróciłam do Masterpiece. Myślę, że cena jest ok jeżeli jest w parze z jakością produktu i w tym przypadku to się sprawdza.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte, jestem w trakcie 4

Chcesz pochwalić MissEve84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Długo szukałam tuszu odpowiedniego dla mnie . W jednym nie pasowało mi to , że nie wydłuża odpowiednio rzęs, w drugim to , że skleja rzęsy i tak w kółko. Skuszona poleceniem koleżanki tego tuszu wybrałam się do sklepu i go kupiłam . Z użyciem go poczekałam kilka dni . Gdy w końcu użyłam pierwszy raz na jedno oku nałożyłam tusz za 10 zł , na drugie Masterpiece Max . Efekt był prawie ten sam , tylko że Masterpiece Max nie skleił mi rzęs. Jednak jest to jeden z moich ulubionych tuszów i na pewno go jeszcze kiedyś kupię. 1 warstwa idealnie nadaje się na co dzień , a 2 na wyjścia , spotkania.

Chcesz pochwalić klaudiaa23 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij