Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Idealne rozdzielenie rzęs!
  • Długo czaiłam się na ten tusz do rzęs, jednak przerażała mnie jego regularna cena.

+ idealnie rozdziela rzęsy
    + intensywna czerń
    + wydłuża
    + pogrubia
    + podkręca
    + świetna szczoteczka, którą łatwo jest pomalować dolne rzęsy!
    + łatwo się zmywa, co nie znaczy, że przy popłynie przy pierwszym zetknięciu z wodą ;-)

- cena
    - pod koniec dnia zaczyna się osypywać
    - szczoteczka ma nieco kłujące ząbki

Podsumowując uważam, że jest to świetny tusz. Jeśli budżet pozwala wam sprawić sobie przyjemność w postaci tuszu do rzęs - polecam go wypróbować!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić all_g za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• strzał w dziesiątkę!
  • jest to chyba moja ulubiona maskara. jej poprzedniczki bardzo mnie zawodziły, czego nie mogę powiedzieć o tej, która przerasta moje wszelkie oczekiwania.

+świetnie wydłuża rzęsy, podkręca je
    +nadaje im trochę gęstości
    +piękny, czarny kolor
    +nie kruszy się
    +efekt utrzymuje się bardzo długo

jedynym minusem może być to, że delikatnie zlepia rzęsy, ale przy tylu plusach, jest to wręcz nie zauważalne

Chcesz pochwalić callmealexa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale trochę trudny
  • + bardzo czarny
    + bardzo wyraźnie wydłuża
    + trochę pogrubia
    + bardzo trwały, nie osypuje się i nie rozmazuje nawet w upale
    + nie odbija się na powiece
    + zmywa się bez problemu

- trochę skleja mi rzęsy i trudno je ładnie rozczesać

Używam wyłącznie tuszów od Max Factor i z tego jestem najmniej zadowolona, ale to jest bardzo dobry tusz i używając go nie cierpiałam. Po prostu znam lepsze tej firmy dla moich rzęs.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Setina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jakość ale bez super efektu
  • Nie można tej maskarze odmówić bardzo dobrej jakości. Jest bardzo trwała i utrzymuje się na rzęsach w nienaruszonym stanie cały dzień. Dodatkowo świetnie się zmywa i nie robi żadnych niespodzianek w stylu pandy pod oczami. Jeśli jednak chodzi o efekt na rzęsach to niestety nie zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. Tusz bardzo ładnie wydłuża rzęsy ale prawie wcale ich nie pogrubia. Przez to nawet przy dwóch, trzech warstwach efekt jest bardzo "codzienny". Ja jestem fanką naturalnego wyglądu rzęs ale jednak za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego (w przypadku innych tuszy stosuję zazwyczaj jedną warstwę i już a tu przy dwóch efekt jest delikatny). W codziennym użytkowaniu maskara spisuje się świetnie, bo nabiera się dobra ilość tuszu, szybko się nakłada, nie skleja, nie rozmazuje. Ciekawa jestem na jak długo wystarczy biorąc pod uwagę fakt suchej konsystencji w nowiutkim jeszcze tuszu - jak się skończy to dam znać.
    Ogólnie mogę stwierdzić, że jest to bardzo dobrej jakości tusz, ale raczej dla osób które chcą uzyskać jedynie bardzo naturalny efekt i lekkie wydłużenie rzęs. U fanek pogrubionych rzęs raczej się nie sprawdzi i nie zrobi się też nim efektu wow. Ja z przyjemnością wykończę swój egzemplarz ale już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić GlossyyyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się czegoś lepszego
  • Lubię mascary od Max Factora. Niestety, ale po Masterpiece spodziewałam się czegoś lepszego, niz od 2000 calorie.
    Plusy:
    +minimalnie wydłuża
    +ładnie rozdziela
    Minusy:
    -nie pogrubia
    -tusz się obsypuje
    -bardzo szybko się kończy
    -cena

Używam tego produktu od: od marca
    Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Chcesz pochwalić paulinabk26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj numer jeden
  • Moj absolutny hit i numer jeden wsrod tuszy. Idealnie pogrubia i wydluza, rzesy nie sa posklejane, sa idealne wygodne opakowanie, silikonowa szczoteczka, ktora bardzo przyjemnie sie uzywa. Kolor - idealnie czarny.

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić BOOTIQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Kupiłam tusz skłoniona opiniami na wizażu, myślałam, że mam tak fatalne, krótkie, proste, bezbarwne rzęsy, że po prostu to ich wina, że żaden tusz "cudów" u mnie nie tworzy... Aż do dnia kiedy właśnie przetestowałam masterpiece MAX...
    Jestem MAXymalnie pozytywnie zaskoczona!

A teraz konkrety,
    Plusy:
    -pięknie wydłuźa
    -pogrubia, nadaje objętości
    -podkręca
    -nie skleja! (nareszcie tusz, którego nie musze 5 minut rozczesywać! )
    -zależnie od ilości warstw można uzyskać od naturalnego looku aczkolwiek wyrazistego po false lash look
    -zapachma całkiem znośny
    -ładne i schludne opakowanie
    -pecyzyjna szczoteczka- bez problemu maluje moje mikroskopijne dolne rzęsy

minusy:
    - jak dla mnie brak, niektórzy mówią o cenie, ale za ten tusz warto zapłacić tę cenę!

Zdecydowanie jest to mój KWC i odkrycie roku!
    Na pewno do niego znowu wrócę,

Chcesz pochwalić dancing4u za czytelną i pomocną recenzję?
  • majstersztyk
  • To taki produkt z serii - gdybym miała używać jednego tuszu do końca życia to tego/
    Można nim bardzo wiele zrobić, można skupić się na wyciągnięciu długości, na pogrubieniu rzęs, na połączeniu tych efektów.
    przy trzech warstwach można uzyskać bardzo mocny, teatralny efekt.
    Przy jednej warstwie daje za to bardzo stonowany, naturalny efekt.

ładna czerń,
    nie osypuje się
    łatwo się zmywa

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 10

Chcesz pochwalić kate_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię!
  • Jak dla mnie klasyk, świetnie rozdziela rzęsy, jedna z lepszych szczoteczek, jakie używałam! Nie obsypuje się, świetnie pogrubia rzęsy. Odejmuje jedną gwiazdkę, bo nie jest doskonały. Bezpośrednio po aplikacji efekt jest powalający (jeszcze jak podkręcę zalotką - WOW!), niestety po około 30 minutach rzęsy opadają ;c ale nadal są super pogrubione i wyglądają przyzwoicie Trzyma się rzęs cały dzień, za co ogromny plus! Jestem bardzo z niego zadowolona, aktualnie właśnie się skończył, kupiłam również z Max Factora 2000 calorie, zobaczymy czy się polubimy tak bardzo jak z Masterpiece
    Podsumowując - zadowolona, wielki plus dla tej maskary!

Używam tego produktu od: Ponad pół roku

Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk
  • Ten tusz jest moim skromnym zdaniem tak znany i ma tak dobre opinie, że nie ma nic dziwnego w tym że i ja musiałam go wypróbować. Dorwałam go dokładnie rok temu, na przecenie w Rossmannie za połowę ceny i była to bardzo dobra decyzja.

Cena: ok. 57zł/7,2ml
    Dostępność: większość drogerii

OPAKOWANIE: proste, czarno-złote, kojarzy się z czymś profesjonalnym i konwencjonalnym, można je postawić pionowo, z początku myślałam, że szczoteczka jest prosta, ale potem odkryłam, że jest w kształcie stożka.

KONSYSTENCJA, WYDAJNOŚĆ: na początku konsystencja jest odrobinę za rzadka, po około dwóch tygodniach była w sam raz, ja używałam go prawie rok (tak wiem, że tusz się powinno wymieniać co 6 miesięcy) i dopiero pod koniec opakowania średnio się go używało. Nie używałam go za często, dlatego starczył mi na tak długo, myślę, że przy codziennym użytkowaniu będzie to ok.4-5 msc.

Stosowała go też moja mama i jej nie przypadł go gustu. Mam wrażenie, że dla osób o krótkich i cienkich rzęsach może być za ciężki i tylko narobić szkody. Ale to tylko taka moja dygresja, zatem przejdźmy do efektów na moich rzęsach.

Plusy:
    + pogrubienie
    + wydłużenie, aczkolwiek są tusze, które wydłużają podobnie albo nawet lepiej a są sporo tańsze
    + trwałość; przez kilka miesięcy wytrzymywał cały dzień, byłam w nim nawet na weselu i nic się nie osypało, wiadomo, potem to już było gorzej, ale dalej trzymał poziom
    + "mocna" czerń
    + kilka kropli łez mu nie straszne, nie mniej jednak pamiętajmy, że nie jest to tusz wodoodporny

Nie mogę się wypowiedzieć co do podkręcenia, bo moje rzęsy same z siebie są kręcone, ale raczej rzęs prostych jak drut nie ruszy

Neutralne:
    +/- nie zauważyłam, żeby przyczynił się do przesuszenia rzęs czy ich wypadania

Minusy:
    - cena

Reasumując. Jest to bardzo dobra maskara, pół gwiazdki odejmuję za cenę, myślę, że warto wypróbować, zwłaszcza, że niebawem w Rossmannie kolejna wielka promocja

Załączam zdjęcia, ale one i tak nie oddają tego jak dobrze wygląda w rzeczywistości.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Dziewczyna_z_Lukiem za czytelną i pomocną recenzję?