Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada nową szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• Ratunek przy mini rzęskach
  • Pierwsza mascara po której widać mi rzęsy. Nie widziałam nigdy dziewczyny/kobiety która miałaby bardziej mizerne rzęsy ode mnie. Zwykły tusz do rzęs nie dawał efektów. Ten produkt jako pierwszy (ze wszystkich drogeryjnych ) pomogł mi pokazać, że jednak mam rzęsy!

PLUSY
    +nie skleja (i to najważniejsze!)
    +głęboka czerń
    +naturalny efekt wydłużenia
    +rozczesując sprawia, że wydaje się jakby bylo więcej rzęs
    +dobra dostępność
    +długo się trzyma

MINUSY
    -za droga jak na studenta

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęta druga

Chcesz pochwalić martanivea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kupilam ten tusz za 27 zl bo jest na niego teraz promocja w Rossmanie. I niestety żałuję że wydałam nawet te 27.

Nie rozumiem skąd tusz ma tak dobre opinie? Nic rewelacyjnego w nim nie ma, efekt na rzęsach daje bardzo średni a do tego po kilku godzinach zaczyna sie osypywac czego prawie zaden tusz u mnie nie robi!

W ogóle maluje mi się nim bardzo podobnie jak tuszem z Bell Phenomenal Lashes Super Long Mascara ktory kosztuje w normalnej cenie 12 zl a praktycznie nie ma wad i niebotycznie wydłuża.

Co mogę powiedzieć o Masterpiece??
    osypuje sie i kruszy co go u mnie skresla
    daje bardzod zienny efekt, anie za bardzo nie pogrubia ani nie wydłuża
    w ogóle nie nadaje rzęsom objętości
    jest to jeden z anjbardziej sklejających tuszy jakie znam

Nie poolecam, naprawdę. W normalnej cenie ponad 50 zł nie opłaca się kupować w ogóle, produkt drogeryjny nie powinien takiej ceny mieć. Za 60-70 zł można ustrzelić porządny markowy tusz w Sephorze. Po za tym efekt jaki daje Materpiece można uzyskać tuszem za 10 zł z takiej póółki jak Bell czy Miss Sporty, poważnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AngelikaOkey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Droższe nie znaczy lepsze
  • Uwielbiam tusz Max Factor 2000 Calories, więc podczas ostatniej rossmanowej promocji postanowiłam wyprobować jakiś inny tusz z asortymentu Max Factor, wybrałam Masterpiece Max.
    Tusz daję naprawdę fajny efekt na rzęsach, przede wszystkim je pogrubia. Wydłuża też rzęsy, minimalnie podkręca. Ma mocny, czarny kolor. Jest długotrwały, nie kruszy się w ciągu dnia i się nie rozmazuje. Ale...
    Tusz ma też kilka wad. Wolno wysycha i muszę o tym pamiętać za każdym razem, inaczej plamy wokół oczu gwarantowane. Szczoteczka nie jest do końca wygodna, jej włoski są dość ostre, więc zdarza się, że kłuję się w powieki. Nie podoba mi się, że tym tuszem nie można budować efektu jaki chcemy uzyskać. Tusz nakłada się jedną, porządną warstwą. Większa ilość warstw może spowodować grudki oraz sklejenie. Ja wolę tusze, które dają się nakładać w większej ilości warstw, pozwalając na uzyskanie fajnego, ale nieprzerysowanego efektu.
    Ogólnie tusz nie jest zły, na pewno spodoba się wielu osobom, ja jednak dalej pozostanę przy poprzednim ulubieńcu 2000 Calories.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić nalatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny! Numer 2 od MF ;-)
  • Bardzo dobry tusz! Polecam osobom którym zależy bardziej na wydłużeniu, aniżeli na objętości.
    Jeśli ktoś lubi rozdzielone, wręcz wyczesane rzęsy, to również będzie dla niego idealny.
    Jako jeden z niewielu, ma fajną dla mnie konsystencję od razu po otwarciu, nie zaś po magicznych 2-3 tygodniach ;-)

Ja jednak wolę odrobinę bardziej pogrubiające tusze, więc wybieram False Lash Effect, natomaist tez tusz z czystym sumieniem mogę polecić ;-)

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić Lacturia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi badziew
  • Podobnie jak tusz MF 2000 calorii, masterpice max za którego na promocji dałam ok. 40 zł okazał się fatalnym wyborem i wielkim rozczarowaniem. Po tylu wspanałych recenzjach spodziewałam się bardzo wiele po tym produkcie, zwłaszcza, że jest jednym z droższych w drogerii rossmann. Bardzo żałuję każdej wydajnej złotówki.
    Minusy:
    - nie pogrubia rzęs
    - okropnie brudzi całą powiekę, górną jak i dolną
    - skleja rzęsy, tworząc pajęcze nóżki
    - nie unosi ani nie podkręca a wręcz obciąża włoski
    - łzawią mi po nim oczy
    - rozmazuje się
    - bardzo długo schnie na rzęsach
    - trudno go zmyć
    - ma ostrą szczoteczkę, którą można skaleczyć oko
    - jest drogi

Plusy:
    - ładne opakowanie

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić 0Yennefer0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie najlepszy
  • Tusz jest świetny, przynajmniej w swojej klasie cenowej. Z droższych tuszów testowałam YSL, Lancome i Clinique, i od nich też jest dużo lepszy Ja potrzebuję maskary, która i pogrubi, i zagęści, i wydłuży, bo moje rzęsy w stanie surowym nic przyzwoitego sobą nie reprezentują
    Ten tusz ładnie rozdziela rzęsy, pogrubia je, wydłuża, nie skleja, konsystencja jest w sam raz (nie trzeba czekać aż nieco zgęstnieje jak w przypadku wielu tuszy), dobrze sie trzyma. Jesli chodzi o wydajność - standard. Nie zauważyłam, żeby jakoś wyjątkowo osypywał się, choć po całym dniu mam czarne kropki pod oczami. Opakowanie jest zgrabne i eleganckie. Minus? Cena. Kosztuje 54 zł, co na tusz Max Factora jest dośc sporą kwotą (choć nie dziwię się , że jest to ich najdroższy tusz). Z tego względu staram się kupować go w promocji. Dla moich marnych rzęs - idealny

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 8-10

Chcesz pochwalić Kawaii_GRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak,nawet lubię
  • Szukam ciągle mojego ideału I tak trafiłam na ten tusz zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami zakupiłam go. Niestety to nie jest ideał ale to naprawdę porządny tusz. Opinie są adekwatne do jakości produktu.

Zalety:
    *tak wydłuża (nie jakoś wow ale całkiem przyzwoicie)
    *nieco pogrubia nie bardzo ale tak naturalnie
    *wygodna prosta szczoteczka bez żadnych udziwnień, klasyczna, wygodna
    *fajne "królewskie" opakowanie wygodne i poręczne
    *cena drogeryjna może wysoka ale np. na allegro można go dość tanio dostać albo opłaca się kupić na przecenie
    *nie osypywał się (może pod koniec dnia, nie wiem ale wtedy miał prawo)
    *wydajny
    *łatwo się zmywa

Wady:
    *nie pogrubia bardzo (dla innych wada dla innych zaleta)
    *być może na początku nie co sklejał rzęsy ale później się wyrobił

Godny polecenia

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gos1612 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Doskonale się sprawdza,nie widzę żadnych wad. Cena- jak za tak dobry tusz-do zniesienia. Szczególnie w promocji w Rossmannie Wolę jednak 2000 calorie.

Używam tego produktu od: ok. 3 msc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dracuuula za czytelną i pomocną recenzję?
  • THE BEST OF
  • Używałam kiedyś, potem na długo przerzuciłam się na 2000 Calorie, ale ostatnio dostałam w prezencie Masterpiece i zastanawiam się, czemu z niego zrezygnowałam?

+ fajna szczoteczka, łatwo nią malować rzęsy u nasady, nie odbijając tuszu na górnej powiece
    + nie kruszy się i nie rozmazuje nawet po wielu godzinach i krótkiej drzemce w ciągu dnia
    + idealnie czarny
    + pogrubia przy 2 warstwach, przy 3 jest już efekt sztucznych rzęs
    + wydłuża
    + ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich

- cenaUżywam tego produktu od: dawnaIlość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić goya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Miałam go bardzo dawno temu, ostatnio do niego wróciłam i nadal jestem pod wrażeniem. Jeden z nielicznych, który zupełnie nie odbija mi się pod oczami i już samo to sprawia, że czuję do niego sympatię. Bardzo długo utrzymuje się w nienaruszonym stanie. Szczoteczka świetnie sunie po rzęsach, bardzo dobrze je rozdziela.
    To do czego mogę się przyczepić to dwie sprawy:
    1)tusz ma być pogrubiający - kto liczy na spektakularny efekt może być zawiedziony, bo jest to bardziej klasyczny tusz do rzęs - i trochę wydłuża i trochę pogrubia.
    2)szybko wysechł - po 2 miesiącach czułam już, że coś z nim nie tak. Kupowałam w sklepie internetowym więc małe szanse, że ktoś go wcześniej otwierał, ale z dugiej strony może była to jakaś stara partia - jak na tusz, który stacjonarnie kosztuje 60zł trochę słabo.

Mimo wszystko uważam, że jest solidny i warty polecenia!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij