Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Powiększ Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: yoasia83

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cena: ok. 45zł / 7,2ml

• Spodziewałam się czegoś lepszego
  • Lubię mascary od Max Factora. Niestety, ale po Masterpiece spodziewałam się czegoś lepszego, niz od 2000 calorie.
    Plusy:
    +minimalnie wydłuża
    +ładnie rozdziela
    Minusy:
    -nie pogrubia
    -tusz się obsypuje
    -bardzo szybko się kończy
    -cena

Używam tego produktu od: od marca
    Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Chcesz pochwalić paulinabk26 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Moj numer jeden
  • Moj absolutny hit i numer jeden wsrod tuszy. Idealnie pogrubia i wydluza, rzesy nie sa posklejane, sa idealne wygodne opakowanie, silikonowa szczoteczka, ktora bardzo przyjemnie sie uzywa. Kolor - idealnie czarny.

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić BOOTIQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Kupiłam tusz skłoniona opiniami na wizażu, myślałam, że mam tak fatalne, krótkie, proste, bezbarwne rzęsy, że po prostu to ich wina, że żaden tusz "cudów" u mnie nie tworzy... Aż do dnia kiedy właśnie przetestowałam masterpiece MAX...
    Jestem MAXymalnie pozytywnie zaskoczona!

A teraz konkrety,
    Plusy:
    -pięknie wydłuźa
    -pogrubia, nadaje objętości
    -podkręca
    -nie skleja! (nareszcie tusz, którego nie musze 5 minut rozczesywać! )
    -zależnie od ilości warstw można uzyskać od naturalnego looku aczkolwiek wyrazistego po false lash look
    -zapachma całkiem znośny
    -ładne i schludne opakowanie
    -pecyzyjna szczoteczka- bez problemu maluje moje mikroskopijne dolne rzęsy

minusy:
    - jak dla mnie brak, niektórzy mówią o cenie, ale za ten tusz warto zapłacić tę cenę!

Zdecydowanie jest to mój KWC i odkrycie roku!
    Na pewno do niego znowu wrócę,

Chcesz pochwalić dancing4u za czytelną i pomocną recenzję?
  • majstersztyk
  • To taki produkt z serii - gdybym miała używać jednego tuszu do końca życia to tego/
    Można nim bardzo wiele zrobić, można skupić się na wyciągnięciu długości, na pogrubieniu rzęs, na połączeniu tych efektów.
    przy trzech warstwach można uzyskać bardzo mocny, teatralny efekt.
    Przy jednej warstwie daje za to bardzo stonowany, naturalny efekt.

ładna czerń,
    nie osypuje się
    łatwo się zmywa

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 10

Chcesz pochwalić kate_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię!
  • Jak dla mnie klasyk, świetnie rozdziela rzęsy, jedna z lepszych szczoteczek, jakie używałam! Nie obsypuje się, świetnie pogrubia rzęsy. Odejmuje jedną gwiazdkę, bo nie jest doskonały. Bezpośrednio po aplikacji efekt jest powalający (jeszcze jak podkręcę zalotką - WOW!), niestety po około 30 minutach rzęsy opadają ;c ale nadal są super pogrubione i wyglądają przyzwoicie Trzyma się rzęs cały dzień, za co ogromny plus! Jestem bardzo z niego zadowolona, aktualnie właśnie się skończył, kupiłam również z Max Factora 2000 calorie, zobaczymy czy się polubimy tak bardzo jak z Masterpiece
    Podsumowując - zadowolona, wielki plus dla tej maskary!

Używam tego produktu od: Ponad pół roku

Chcesz pochwalić klach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk
  • Ten tusz jest moim skromnym zdaniem tak znany i ma tak dobre opinie, że nie ma nic dziwnego w tym że i ja musiałam go wypróbować. Dorwałam go dokładnie rok temu, na przecenie w Rossmannie za połowę ceny i była to bardzo dobra decyzja.

Cena: ok. 57zł/7,2ml
    Dostępność: większość drogerii

OPAKOWANIE: proste, czarno-złote, kojarzy się z czymś profesjonalnym i konwencjonalnym, można je postawić pionowo, z początku myślałam, że szczoteczka jest prosta, ale potem odkryłam, że jest w kształcie stożka.

KONSYSTENCJA, WYDAJNOŚĆ: na początku konsystencja jest odrobinę za rzadka, po około dwóch tygodniach była w sam raz, ja używałam go prawie rok (tak wiem, że tusz się powinno wymieniać co 6 miesięcy) i dopiero pod koniec opakowania średnio się go używało. Nie używałam go za często, dlatego starczył mi na tak długo, myślę, że przy codziennym użytkowaniu będzie to ok.4-5 msc.

Stosowała go też moja mama i jej nie przypadł go gustu. Mam wrażenie, że dla osób o krótkich i cienkich rzęsach może być za ciężki i tylko narobić szkody. Ale to tylko taka moja dygresja, zatem przejdźmy do efektów na moich rzęsach.

Plusy:
    + pogrubienie
    + wydłużenie, aczkolwiek są tusze, które wydłużają podobnie albo nawet lepiej a są sporo tańsze
    + trwałość; przez kilka miesięcy wytrzymywał cały dzień, byłam w nim nawet na weselu i nic się nie osypało, wiadomo, potem to już było gorzej, ale dalej trzymał poziom
    + "mocna" czerń
    + kilka kropli łez mu nie straszne, nie mniej jednak pamiętajmy, że nie jest to tusz wodoodporny

Nie mogę się wypowiedzieć co do podkręcenia, bo moje rzęsy same z siebie są kręcone, ale raczej rzęs prostych jak drut nie ruszy

Neutralne:
    +/- nie zauważyłam, żeby przyczynił się do przesuszenia rzęs czy ich wypadania

Minusy:
    - cena

Reasumując. Jest to bardzo dobra maskara, pół gwiazdki odejmuję za cenę, myślę, że warto wypróbować, zwłaszcza, że niebawem w Rossmannie kolejna wielka promocja

Załączam zdjęcia, ale one i tak nie oddają tego jak dobrze wygląda w rzeczywistości.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dziewczyna_z_Lukiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak, ale...
  • Kupiłam go skuszona recenzją na blogu.

Opakowanie. Opakowanie. Typowe dla tuszy (?) do rzęs, nie ma problemów z otwarcie. Szczoteczka jest fajna, nie za duża, taka klasyczna. Prosty design - to lubimy. Bardzo podobna do 2000 calorie od Max Factor.

Zapach. Raczej brak.

Dostępność, cena, wydajność. Z dostępnością problemu raczej nie powinno być. To znana wszystkim firma. Zobaczymy ich produkty w każdej drogerii, a także na różnych stronach internetowych czy portalach aukcyjnych typu allegro. Ja kupiłam swój właśnie na allegro, za około 30zł. Jednak w sklepie jest on bardzo drogi - ok. 60zł. Czyli kupiłam go za połowę ceny, co według mnie jest bardzo opłacalne. A widzę, że muszę wymienić go, gdy efekt na rzęsach jest coraz słabszy.

Działanie. Rzęsy mam dość gęste i w miarę długie. Tusz ten dobrze rozdziela rzęsy, pogrubia je. Jest to efekt bardzo naturalny. Nie uzyskamy nim efektu wow, nie uzyskamy efektu spektakularnego. Jest to raczej taki codzienny tusz. W porównaniu właśnie do Max Factor 2000 calorie, ten jest delikatny po prostu.

Często w recenzjach jest porównywany z 2000 calorie i wcale się nie dziwię. Jednak nie wydam na niego 60zł w drogerii, wolę zamawiać na allegro, gdzie jego cena jest znacznie niższa. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie. Albo kupowanie innego. Myślę, że kiedyś do niego wrócę. Na razie testuję inne.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić sandrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bomba
  • szczerze polecam!

jeden z moich ulubiencow w kategorii rzes!
    fajnie pogrubia
    rozdziela
    trzyma sie caly dzien !

dodam ze moje rzesy sa dosyc kaprysne a on zawsze doprowadza je do porzadanego stanu,czego nie moge powiedziec o zadnym innym tuszu!

czego chciec wiecej

Używam tego produktu od: 5ciu lat

Chcesz pochwalić SylwiaMilanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry produkt!
  • Jest to najlepszy tusz, jakiego używałam. Na moich dość długich rzęsach sprawdza się świetnie - ładnie rozczesuje je, wydłuża i pogrubia (i wygląda to bardzo naturalnie). Masterpiece Max w zasadzie robi całą robotę - nie potrzebuję żadnych innych kosmetyków, żeby makijaż oczu wyglądał fajnie. Myślę, że pół efektu jest zasługą szczoteczki, bo używam jej też do nakładania innych maskar i sprawdza się lepiej, niż inne. A cena... no cóż, nie mam w zwyczaju wydawać dużo pieniędzy na kosmetyki, ale w tym przypadku produkt jest całkowicie wart tych swoich czterech dych.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Chcesz pochwalić czemu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1!
  • Zdecydowanie numer jeden, na jednym miejscu z So Couture Loreal'a. Same plusy, zero kruszenia, zero odbijania się na powiece, piękne pogrubienie i wydłużenie, niczego więcej nie szukam

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić coccolatee za czytelną i pomocną recenzję?