Powiększ Rossmann, Facelle Intim, Waschlotion Sensitive (Żel do higieny intymnej Sensitive)

Zgłaszająca osoba: Estella

Wyjątkowo delikatny żel do higieny intymnej niezwierający mydła. Opracowany specjalnie do codziennego mycia i pielęgnacji zewnętrznych obszarów strefy intymnej. Żel ten nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała.
Żel zawiera ekstrakt z awokado i rumianku.
Bezzapachowy, nie zawiera barwników. Przyjazność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Aqua, Coco Glucoside Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Xanthan Gum, Chamomilla Recutita Extract, Persea Gratissima Extract, Pentylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Serine, Urea, Sorbitol, Disodium Cocopolyglucoside Citrate, Sodium Chloride, Allantolin, Glyceryl Oleate, Butylene Glycol, Propylene Glycol,
Citric Acid, Ethoxydiglycol, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dexydroacetic Acid

Cena: 6,50zł / 300ml

• Idealny
  • Ma delikatny przyjemny zapach, nie podrażnia, nie uczula, super skład - no i cena - wiele droższych produktów nie przebije tego w pełni polecam. Dodatkowym atutem jest wielorakie zastosowanie tzn do higieny intymnej, do mycia twarzy i ciała oraz do mycia włosów (tego ostatniego nie testowałam). Nie zamienię na nic innego.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić marlena_wrobelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko dobry
  • Jakoś nie jestem nim zachwycona.
    Jest delikatny i dobrze myje miejsca intymne, ale nie czuję po nim odświeżenia.

Oczywiście wielkim plusem jest to, że nie powoduje podrażnień i nie ma SLS w skladzie, ale nie jest to mój ulubiony żel do higieny intymnej. Wolę żele Sorayi albo Bialego Jelenia.
    Przeszkadza mi też brak pompki dozującej.

Mój mąż uważa podobnie

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

Chcesz pochwalić pysiam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny żel do do ciała i twarzy, ale nie do moich włosów
  • Myślałam, że ze względu na dość ciekawy skład, nada się na moje włosy. Niestety tak się nie stało. Moje włosy chyba tego żelu nie akceptują , natomiast domownik płci męskiej jest cholernie z niego zadowolony i od kąd z ciekawości spóbował myć nim głowę, stwierdził, że nic lepszego jak na razie nie znajdzie.

Jak dla mnie to on nie ma w ogóle zapachu (uwielbiam intensywne zapachy!), ale mimo to, lubię wykorzystywać go do mycia ciała i twarzy.
    Nie zauważyłam ani podrażnień jak i wysuszenia skóry, na co zazwyczaj jest podatna.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Liliowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Plusy:
    -dobrze myje,
    -nie zawiera SLS,
    -nie podrażnia,
    -sprawdza się także do mycia wrażliwej skóry (okazał się dla mnie najlepszym jak dotąd żelem do twarzy),
    -wydajny.
    Ogólnie fajny żel warty wypróbowania (oceniam nową wersję), ale zastanawiam się, czy nie powoduje swędzenia :/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Black_out za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny jako szampon do włosów
  • Jakiś czas temu postanowiłam zacząć myć włosy czymś bardziej delikatnym od zwykłych szamponów.
    Ten żel sprawdził sie idealnie i nie wyobrażam sobie teraz pielęgnacji włosów bez niego. Juz sam skład jest zachęcający ponieważ nie ma w nim sls.Włosy po tym żelu są ładne i błyszczące. Nie jestem pewna czy to jego zasługa, ale od kąd go używam moje włosy wyglądaja o wiele lepiej.
    Dodatkowy plus za to że mimo delikatnego składu żel dobrze sie pieni. Zauwazyłam nawet że myje włosy o wiele lepiej niż szampony z sls.
    Przyczepic by sie mozna jedynie do zapachu ale myślę że to nie ma jakiegoś dużego znaczenia

Chcesz pochwalić algmars za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit!
  • TO PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ, więc powinnyśmy gwiazdki właśnie za to wystawiać, a dopiero później opisać czy sprawdził się, czy nie do włosów, czy do makijażu!
    Żel do higieny intymnej sprawdza się idealnie (jak dla mnie). Całodzienne uczucie świeżości, nawilżenie skóry, brak podrażnień. A co najważniejsze-odkąd go stosuję nie mam żadnych infekcji, które wcześniej zdarzały mi się często. Jedynym minusem jest zapach, który mnie strasznie drażni, ale to już kwestia gustu.
    Cera, całe ciało- delikatny, nie przesusza, wydajny.
    Włosy-nie przesuszył, ale włosy są po nim strasznie tępe i trudno mi je rozczesać. Przynajmniej nie zapominam,żeby użyć odżywki Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: początek drugiego

Chcesz pochwalić szczembol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • +niska cena
    +pojemność 300 ml dla mnie w sam raz
    +dobry łagodny skład
    + wielofunkcyjność

*do higieny intymnej - nie podrażnia
    *do mycia całego ciała - nie wysusza
    *do włosów - dobrze myje, nie plącze nie, obciąża, włosy są dłużej świeże
    *do mycia twarzy - nie wysusza, nie podraznia i nie ściaga skóry

+funkcjonalność - pozwala ograniczyć ilość zabieranych w podróż kosmetyków

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 300 ml

Chcesz pochwalić Namajanti za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnił mnie
  • Kosmetyk kupiłam z taką myśla żeby używać go do mycia twarzy. Beabydream już mi się znudził i chciałam wypróbować coś nowego.

Żel bardzo podrażnił mi skórę twarzy. Cera po jego uzyciu była ściągnięta, przesuszona i bardzo zaczerwieniona!
    Ponieważ nie sprawdził sie w myciu twarzy zaczełam go stosować zgodnie z przeznaczeniem- do higieny intymnej. Tutaj też zawiódł. Podrażnienie, szczypanie, brak uczucia świeżości... Wszystko to zdyskwalifikowało ten produkt.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • - moje włosy źle ścięte przez praktykantkę(nigdy więcej!) przestały się kręcić, trwało to1,5 roku, po użyciu tego produktu moje włosy już nie są oklapnięte, sa uniesione, KRĘCĄ SIĘ, ładnie pachną!, mimo że sam kosmetyk mało co pachnie,
    - nie plącze mi włosów
    -włosy skrzypią, są umyte w prawdziwym tego słowa znaczeniu
    -jako żel do higieny intymne sprawuje sie na 5+
    -jest wydajny, niewielka ilość i całe ciało umyte
    -niesamowicie nawilża, moje nogi, które zawsze były suche, schodziła z nich skóra wręcz, są teraz gładkie i przyjemne w dotyku!Nie musze uzywać balsamów
    -mój hit!

edit: zel jako do higieny intymnej oceniam bardzo nisko.. podrażnil mnie, szczypie, swędzi... ale do włosów się nadaje

uzywam go zaledwie dwa dni, ale efekty są niesamowite! Precz z slsUżywam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1/8 opakowania

Chcesz pochwalić karolkao89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 w 1
  • + cena
    + kosmetyk idealnie spełnia się na wakacjach jako: żel do higieny intymnej, żel do mycia ciała i szampon do włosów
    + delikatny, nie uczula
    + jako żel do ciała odpowiednio nawilża i koi podrażniania
    + jako szampon dobrze się pieni (na minus można uznać plątanie się włosów - wytłumaczenie nie znajdziemy w nim slsów i tym podobnych)

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij