Nivea, Energy Fresh, Antyperspirant w sprayu

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Antyperspirant Energy Fresh z orzeźwiającą formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia energetyzującą świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.
-Skuteczna ochrona przez cały dzień,
-Orzeźwiająca świeżość trawy cytrynowej,
-Delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z awokado,
-Bez Alkoholu,
-Przebadany dermatologicznie.

ochronne, zapachowe
antyperspiranty
bez alkoholu, zapachowa
w sprayu
podrażniona, normalna

kiedyś często po niego sięgałam

Ja miałam ten w nowej wersji o ciemniejszym opakowaniu i tamto podoba mi się bardziej.
Kiedyś kupowałam go regularnie i byłam zadowolona. Po pierwsze chronił przed potem co najważniejsze.
Zapach mnie omamił ale był za mocny. Po kilku butelkach miałam go dość.
Teraz nie widuje go w drogeriach albo po prostu znowu zmieniona szatę graficzna opakowania.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Średniej jakości produkt

Kupiłam go na jakieś bardzo dużej promce ale nie skradł mojego serca. Produkt co prawda ma bardzo fajny orzeźwiający i świeży zapach który nie jest zbyt drażniący , ciężki i duszący ale niestety zapach ten nie jest zbyt trwały i szybko zanika . Duży plus za to że ten antyperspirant nie pozostawia białych śladów nawet na czarnej odzieży . Natomiast jak dla mnie nie ma on żadnej funkcji ochronnej ponieważ bardzo szybko nawet po tylko lekkim wysiłku można odczuć zapach potu więc trwałość zapachu i działania ochronnego na ogromny minus , także bardzo przeszkadzało mi to że po kontakcie z skórą produkt pozostawiał lepką warstwę co było drażniące. Produkt ma fajne i poręczne opakowanie z wygodnym aplikatorem natomiast produkt sam w sobie nie jest wydajny ponieważ trzeba go bardzo często ponownie używać przez słabe działanie. Niestety nie kupię tego produktu ponownie.

jest fajny

Ma wszystko czego oczekuję od antyperspirantu
-zapewnia wysoką ochronę
-przyjemny, świeży zapach, który czuć przez bardzo długo
-nie pozostawia białych śladów na ubraniach
-po aplikacji nie pozostawia uczucia "mokrych pach"
Dla mnie jeden z lepszych.

Bardzo ładny zapach

Kupiłam ten produkt, ponieważ była fajna promocja w Rossmannie. Ten antyperspirant ma bardzo ładny zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Jest za to mało wydajny. Sama ochrona przed poceniem jest średnia, przy upalnych dniach produkt jest niestety za słaby. Nie pozostawia białych plam na ubraniach. Szybko się wchłania.

Opakowanie, które ma blokadę, dzięki czemu w kosmetyczce można na spokojnie sobie przechowywać i nic się nie wypsika.

nie

Lubię zapach trawy cytrynowej, dlatego z chęcią sięgnęłam po ten antyperspirant. Od razu mówię, że stosowany solo, nie poradzi sobie z ochroną. Formułki 24/48 h ochrony można włożyć między bajki. Spray nadaje się na wolny dzień, gdzie nigdzie się nie wychodzi. Niejednokrotnie zdarzyło mi się w jego towarzystwie pójść po zwyczajne zakupy na rynek i po powrocie niestety przekonałam się, że nadal w XXI wieku można przypomnieć sobie zapach potu zmieszanego z marnej jakości tanim dezodorantem. Ohyda.
Spray stosowałam jako uzupełnienie antyperspirantu w kulce i tutaj poradził sobie nieco lepiej.

Nie sprawdził się

Nie sprawdził się u mnie. Niestety zapach mnie bardzo dusił i był dla mnie uciążliwy - nie był też zbyt trwały na skórze. Co więcej - choć pozostał przez długi czas na gołej skórze to ubierając czarną bluzkę pozostawił białe ślady. Nie polecam.

Działanie bez zarzutu, ale zapach kompletnie nie dla mnie

Niestety zapach kompletnie nie przypadł mi do gustu, bardzo się z nim męczyłam i na pewno nigdy więcej do niego nie wrócę. Działanie jednak bez zarzutu - wygodne opakowanie, niezacinający się spray, momentalnej scenie, dobrze chroni przed potem.

Ok na niewielki wysiłek

Antyperspirant jest u mnie produktem podstawowym, bez niego nie funkcjonuję.
Przeważnie kupuję dosyć mocne antyperspiranty bo uprawiam lekki sport i nie lubię zapachu potu.

Dezodorant ma świeży ładny i przyjemny zapach i jak dla mnie nie powoduje podrażnień.
Nie swędzi mnie po nim skóra.
Jeśli akurat nie trenuje to sprawdza się super.
Jeśli jest rower lub bieganie to trochę za słaby. Po treningu nie czuje już go.
Miałam mocniejsze antyperspiranty.
Produkt nie zostawia białych śladów.

Polecam na dni o małym natężeniu fizyczny..

EnergyFresh

Wygodne i ładne opakowanie. Orzeźwiający zapach, zawierający wyciąg z trawy cytrynowej. Chroni przed nadmiernym poceniem i zapewnia świeżość. Jestem zadowolona z efektu. Tym bardziej, że nie zostawia śladów na skórze czy ubraniu. Nie zawiera alkoholu. Nie podrażnia skóry. Cena całkiem ok, kupiłam za ok. 10 zł.

Bardzo ok produkt

Antyperspirant w wygodnym opakowaniu, które łatwo utrzymać w dłoni. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, który nie jest nachalny i nie zakłóca zapachu perfum. Antyperspirant od NIVEA skutecznie chroni przed potem i zapewnia uczucie komfortu i świeżości. Antyperspirant nie podrażnia skóry oraz nie zostawia białych śladów.

Świetna ochrona

Bardzo lubię antyperspiranty od Nivea, często do nich sięgam i nie zawodzę się. Cena wynosi około 10 zł.
Antyperspirant Fresh Energy posiadam w pojemności 150 ml, zazwyczaj takie opakowanie wystarcza mi na około miesiąc użytkowania przy codziennym stosowaniu.
Jestem osoba aktywną fizycznie i ochrona przed brzydkim zapachem jest ważna dla mnie podczas aktywności fizycznej. Antyperspirant ten spełnia tą funkcje przy czym nie podrażnia mojej skóry ani tez nie występują u mnie żadne odczyny alergiczne. Świeży zapach i ochrona determinują mnie do ponownego zakupu.

Dobry, pięknie pachnie

Tego dezodorantu używam od kilku lat głównie w lato, kiedy się więcej pocę. Najbardziej podoba mi się zapach i trwałość, utrzymuje się długo na skórze pach. Niestety, to antyperspirant i nie jest to naturalny (co jest dla mnie bardzo ważne w kosmetykach) dlatego nie używam go przez cały rok. Wart swojej ceny. Mój ulubiony dezodorant z Nivea.

Zadziwiająco skuteczny

Od wielu lat już nie używałam antyperspirantów Nivea (przeniosłam się na klasyczny Dove) i nawet nie zauważyłam, że poprawili formułę ;-) Znudzona już nieco Dove przerzuciłam się "na próbę" na granatowy Nivea i usatysfakcjonowana działaniem zaraz dokupiłam Energy Fresh na nasze tropikalne lato.
Zapach jest fajny i odświeżający, wyraźnie cytrusowy i ostry, a nie soczysty.
Skuteczność mnie pozytywnie zaskoczyła - u mnie działa lepiej, niż Bloker Ziai. Utrzymuje świeżość bez problemu przez całą dobę i niweluje nadmierne pocenie.
Obok Protect &Care jak dotąd u mnie najskuteczniejsza wersja Nivea. Pure Invisible nie dorównuje im ani zapachem, ani skutecznością.
Butelka ładna, aluminiowa, malowana na matową jasną zieleń, z przekręcaną plastikową główką. Trochę inna, niż na zdjęciu w zgłoszeniu.