Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny) (stara wersja)

Powiększ Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera olejek z jojoby oraz witaminę E, natomiast nie zawiera oleju mineralnego.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum.

Cena: 2zł / 50ml; 7zł / 250ml
/e/

• Nie
  • oliwkę zakupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu i czekała na swoją kolei, ponieważ zawsze kąpie się rano z oczywistych względów jej nie używałam, aż do czasu kiedy skończył mi się balsam i zaczęłam czytać o parabenach, slsach itp. Smarowałam się nią codziennie przez około półtora tygodnia. Używanie jej to była sama przyjemność dzięki pięknemu zapachowi, ale do czasu... po około 2 dniach zaczęła mnie potwornie swędzieć cała skóra, pomyślałam, że to od czekolady, której w tamtym czasie sporo spożywałam, ale mama mojego narzeczonego podpowiedziała mi, że to może od niej i miała rację, po jej odstawieniu świąd zniknął. Ciekawa jestem, czy ktoś jeszcze borykał się z takim skutkiem?

Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Cudowna!
    Ma śliczny zapach i kosztuje grosze. Używam jej do dosłownie wszystkiego, a mam ją już długo, a denka ani widać więc jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić janoskians za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąca polecam
  • Uwielbiam ten produkt zresztą jak całą markę babydream. Stosuję go u dzieci dodaje do kąpieli i na młodszej córce wprost na skórę sprawia się moim zdaniem lepiej niż jakieś tam Olaitum czy Emolium.
    Plusy::
    -nawilża skórę moich dzieci
    - nawilżą moją skórę nakładam go po prysznicu na mokre ciało i sprawdza się lepiej niż balsam
    - nawilża włosy chodz stosuję dopiero trzy dni i nic tak naprawdę powiedzieć nie mogę
    - idealnie nadaje się do demakijażu nawet wodoodpornego ( troszkę wody na wacik i oliwki )
    - ładnie pachnie
    - jest tani
    -jest bardzo wydajny
    - ma naturalny skład
    - jest dostępny
    Minus
    - butelka z której wylewa się na prawdę za dużo
    - zapycha mi pory na twarzy ale cóż nie jest on do olejowania twarzy

Czy kupię go następnym razem oczywiście zwłaszcza dla dzieci ponieważ sobię chce kupić wersję fur mama

Używam tego produktu od: 2 MIESIĘCY
    Ilość zużytych opakowań: 1 I 1/10

Chcesz pochwalić AnnaBauer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny dla dzieci
  • Bardzo ładnie się wchłania w skórkę bobasa, nie uczulił, ale czasami nie był wystarczająco nawilżający i moje dzieciątko potrzebowało dodatkowego nawilżenia. Dodatkowo pięknie, ale nie natarczywie pachnie, chociaż nie utrzymywał się zbyt długo na skórze, a szkoda bo uwielbiałam wąchać mojego bobasa

Ilość zużytych opakowań: 3 po 250 ml

Chcesz pochwalić sopel405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Jestem zakochana od pierwszego zakupu

Nie jestem w stanie zliczyć zużytych opakowań, ale jest to jeden z moich hitów do któych wracam

Świetnie się rozprowadza, ładnie się wchłania i nawilża, dobrze pachnie i jest wielofunkcyjna - do ciała, włosów, twarzy, do różnych receptur np do peelingów naturalnych. jest też wydajna, dzięki czemu opakowanie starcza na długo. Mogłaby posiadać nieco inny dziubek, albo pompkę, ponieważ ciężko ją dozować i łatwo zalepić opakowanie

Zawsze pakuję do walizki i zawsze się sprawdza

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić _Lollita_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go
  • Kupiłam ten produkt zachecona recenzjami na wizazu i nie zawiodlam sie Stosuje go na wiele sposobow: do olejowania wlosow, ktore staja sie miekkie i wygladzone, na skore calego ciala poo kapieli (ladnie nawilza i wygladza), na sucha skore stop i rak, nawet zdarzylo mi sie go stosowac jako krem pod oczy lub balsam do ust keidy przydarzyla mi sie opryszczka (szybciej zniknela) lub gdy byly nadmiernie wysuszone Mam cere tlusta, ale kilka razy nalozylam go jako krem do twarzy i nie zapchal mojej skory, wrecz przeciwnie byla wypoczeta, miekka, gladka w dotyku produkt jest baaardzo wydajny - moje opakowanie mam od maja i ciagle jeszcze jest Jedyny minus to opakowanie, ale mozna mu to wybaczyc, bo jest swietny!

Używam tego produktu od: maj 2014

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Oliwka jak oliwka - używam do masażu bańkami - zmieszaną z oliwką z Ziają, bo ta jest lżejsza i jakoś nadaje lepszy poślizg. Świetna do masażu -niewiele jej trzeba a sprawuje się świetnie. Używałam również na kursie masażu - bardzo wydajna.

+ dostępność
    + cena
    + poślizg
    + zapach (a raczej jego brak )
    + wydajność

- no troszkę za lekka, mogłaby być ociupinkę gęstsza
    - opakowanieeeee - po kilku użyciach naklejka odłazi a samo opakowanie jest całe w oliwce. Całe drodzy państwo bez względu na ostrożność aplikowania.

Ilość zużytych opakowań: 2 opak

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Trida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Oliwka świetnie nawilża i pielęgnuje skórę. Nie jest tłusta, nie lepi się, nie brudzi ubrania. Trzeba trochę poczekać jak się wchłonie, jednak taki jest urok oliwek
    ma delikatny, przyjemny zapach, skóra ładnie po niej "błyszczy". Niska cena, łatwo dostępna.

Do włosów jeszcze jej nie używałam, jednak moja mama smarowała nią skórzaną powierzchnię kanapy, żeby ładnie błyszczała i oliwka sprawdziła się świetnie

Jedynym minusem jest to, że oliwka podczas aplikacji spływa po opakowaniu nieestetycznie je uklejając.

Chcesz pochwalić alexis1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Używam do olejowania włosów.
    Plusy:
    -cena- 5 zeta na promocji. Tańsze i lepsze od odżywek.
    -wydajność
    -działanie!- świetnie dociąża włosy, poprawia wygląd i kondycję
    Minusy:
    -opakowanie, zawsze całe upaprane olejkiem, zamiast bawić się w ciągłe sprzątanie przelałam do buteleczki z pompką z rossmanna. Teraz idealnie dozuje i nie brudzi

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić BringMeHome za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo!
  • Jeden z ulubionych rossmanowskich produktów. Wymienię tylko plusy, bo minusów nie ma
    *zaczynając od czubka głowy do palców, świetny do olejowania włosów, są po tym miękkie i błyszczące, a co najwazniejsze, łatwo się go zmywa
    *świetny do nawilżenia twarzy (co prawda nie poradzi sobie przy wybitnie suchej skórze, ale dla mniej wymagającej jest ok)
    *w związku z funkcją kremu do twarzy, nadaje się też do nawilżania ust
    *ogólnie świetny do całego ciała po kąpieli
    *używam również jako krem do dłoni, dzięki temu, że świetnie się wchłania, nie ma problemu tłustej warstwy. Zauważyłam poprawę w wyglądzie dłoni oraz skórek przy paznokciach
    *niweluje podrażnienia po goleniu
    *gdy już jesteśmy "na dole", polecam nasmarować olejkiem stopy, założyć skarpety i do spania. Rano stopy super nawilżone i mięciutkie
    *śliczny zapach
    *śmieszna cena
    *przyjemny skład (choć skład olejku dla mamy jest lepszy, ten także daje radę)
    *nie wiem czy jest szalenie wydajny, ale buteleczka starcza mi na jakiś czas, a biorąc pod uwagę to, że używam go na całe ciało oraz cenę, wydatek jest groszowy
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: około dziesięć

Chcesz pochwalić ribermona za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij