Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny)

Powiększ Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera olejek z jojoby oraz witaminę E, natomiast nie zawiera oleju mineralnego.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum.

Cena: 2zł / 50ml; 7zł / 250ml
/e/

• Polecam!
  • Oliwka świetnie nawilża i pielęgnuje skórę. Nie jest tłusta, nie lepi się, nie brudzi ubrania. Trzeba trochę poczekać jak się wchłonie, jednak taki jest urok oliwek
    ma delikatny, przyjemny zapach, skóra ładnie po niej "błyszczy". Niska cena, łatwo dostępna.

Do włosów jeszcze jej nie używałam, jednak moja mama smarowała nią skórzaną powierzchnię kanapy, żeby ładnie błyszczała i oliwka sprawdziła się świetnie

Jedynym minusem jest to, że oliwka podczas aplikacji spływa po opakowaniu nieestetycznie je uklejając.

Chcesz pochwalić alexis1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Używam do olejowania włosów.
    Plusy:
    -cena- 5 zeta na promocji. Tańsze i lepsze od odżywek.
    -wydajność
    -działanie!- świetnie dociąża włosy, poprawia wygląd i kondycję
    Minusy:
    -opakowanie, zawsze całe upaprane olejkiem, zamiast bawić się w ciągłe sprzątanie przelałam do buteleczki z pompką z rossmanna. Teraz idealnie dozuje i nie brudzi

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić BringMeHome za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo!
  • Jeden z ulubionych rossmanowskich produktów. Wymienię tylko plusy, bo minusów nie ma
    *zaczynając od czubka głowy do palców, świetny do olejowania włosów, są po tym miękkie i błyszczące, a co najwazniejsze, łatwo się go zmywa
    *świetny do nawilżenia twarzy (co prawda nie poradzi sobie przy wybitnie suchej skórze, ale dla mniej wymagającej jest ok)
    *w związku z funkcją kremu do twarzy, nadaje się też do nawilżania ust
    *ogólnie świetny do całego ciała po kąpieli
    *używam również jako krem do dłoni, dzięki temu, że świetnie się wchłania, nie ma problemu tłustej warstwy. Zauważyłam poprawę w wyglądzie dłoni oraz skórek przy paznokciach
    *niweluje podrażnienia po goleniu
    *gdy już jesteśmy "na dole", polecam nasmarować olejkiem stopy, założyć skarpety i do spania. Rano stopy super nawilżone i mięciutkie
    *śliczny zapach
    *śmieszna cena
    *przyjemny skład (choć skład olejku dla mamy jest lepszy, ten także daje radę)
    *nie wiem czy jest szalenie wydajny, ale buteleczka starcza mi na jakiś czas, a biorąc pod uwagę to, że używam go na całe ciało oraz cenę, wydatek jest groszowy
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: około dziesięć

Chcesz pochwalić ribermona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla włosów
  • Od ponad roku jestem włosomaniaczką, a ten olejek był moim pierwszym olejem do włosów. Dopiero zaczynałam wgłębiać się w tajniki ich pielęgnacji, przeczytałam wtedy przypadkiem o nim w Internecie, a że był akurat na promocji za jakieś 5 zł, więc kupiłam i zaczęłam namiętnie stosować. Pamiętam pierwsze wrażenia po olejowaniu tym olejkiem (ok. 3-4 godzin trzymania na włosach): czupryna była o wiele bardziej wygładzona, nawilżona i uelastyczniona. Suche końcówki były miękczone, a włosy bardziej sypkie.

Stosowałam go regularnie przez rok, na początku praktycznie przed każdym myciem na kilka godzin, a potem już 1-2 razy w tygodniu. Całkiem dobrze się zmywa po dwukrotnym umyciu szamponem bez SLS (np. Babydream). Zdecydowanie lepiej działał u mnie nałożony na suche włosy aniżeli na lekko zwilżone. Ładnie pachnie, ma niezły skład i jest niesamowicie wydajny. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to opakowanie - za każdym razem po przechyleniu, leje się niesamowicie po całej butelce... :/ Później zaczyna się przez to odklejać nalepka, zaś włosy, które wypadły przyklejają się do butelki i wygląda to bardzo nieestetycznie. Niech coś zrobią z tym dzióbkiem!

Nie rozumiem tylko dlaczego jest w kategorii "zapomniane kosmetyki"? Przecież jest ciągle dostępny w Rossmannie i ma się tam dobrze Nie stosowałam go na ciało, bo nie lubię, zdecydowanie wolę balsamy.

Mimo że (m.in.) ten olejek pomógł mi w walce o lepsze włosy, raczej nie kupię ponownie, bo na razie testuję ten różowy dla mam i coś czuję, że lepiej się sprawdzi. Ale polecam dla osób z włosami zniszczonymi i suchymi - naprawdę są efekty za tak niską cenę.
    Dostaje ode mnie mocną czwórkę

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić patusia12110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra oliwka do włosów
  • Nie lubię stosować tego typu produktów na ciele, kupiłam ten olejek z myślą o nawilżaniu moich włosów - i w tym celu sprawdza się doskonale. Ma nienachalny, delikatny zapach, przyjemnie się sprowadza i regularnie stosowany faktycznie ma dobry wpływ na włosy. Lubię również od czasu do czasu wetrzeć kilka kropelek w końce świeżych włosów - działa na nie jak serum.

Kosztuje grosze, jest wydajny. Gorąco go polecam. Jedyny minus to opakowanie, które zawsze klei się od oliwki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i uniwersalny
  • Świetny produkt. Jedyny jego minus, tak jak napisała koleżanka niżej, to niepraktyczne opakowanie - po użyciu jest całe upaćkane w oliwce.
    Ma piękny skład, żadnej chemii. Ładnie pachnie. Jest tani i można go kupić w każdym Rossmannie. Pielęgnuje i wygładza skórę, szybko się wchłania, łagodzi podrażnienia. Na włosy też ma dobre działanie, są po nim miękkie, lśniące i wyglądają zdrowo. Nie jest zbyt tłusta. Tylko brać

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić MrsHetfield za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Dobra oliwka zarówno do pielęgnacji ciała jak i np. masażu.

Plusy:
    +pięknie pachnie,
    +nie jest za tłusta,
    +skora po użyciu jest miękka i gładka,nie klei się ani nie jest przetłuszczona,
    +oliwka dosyć szybko się wchłania,
    +nie podrażnia

Minusy:
    - niepraktyczne opakowanie, które po użyciu jest cale upaćkane w oliwce
    - niewygodna aplikacja
    - lejąca konsystencja

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza dla mnie.
  • Mam bardzo wrazliwą skórę, szczególnie na nogach. Wszystkie balsamy, poza jedną Neutrogeną uczulają, uczulają kremy niby hipoalergiczne, kremy bambino dla dzieci powodują okropne pieczenie.
    Nawet uczulają mnie niektóre oliwki.

Kupiłam tą ze względu na niską cenę, była w promocji więc praktycznie pół darmo. I jest świetna! Ładny zapach, nie jest mocno tłusta, nie brudzi, dobrze się wchłania i nie podrażnia. Używam w lato i zimę, zawsze się sprawdza.
    Zastępuje balsamy, kremy i wszystko inne.

Polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić acidbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Używałam do OCM, ale mnie wysuszała. Mam cerę mieszaną.
    Ładnie, delikatnie pachnie. Dobrze się wchłania, lepiej niż inne drogeryjne oliwki. Nie zostawia tłustej warstwy. Dobra cena. Naturalny skład. Dobrze nawilża ciało, po użyciu skóra jest wyraźnie miękka i gładka. Używam głównie do kąpieli i po prysznicu zamiast balsamu.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić kasia2011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super oliwka!
  • Super oliwka którš używam dosłowie do wszystkiego.
    -do olejowania włosów
    -do nawilżania ciała
    -czasem nakładam na twarz jak mam mocno wysuszonš cerę
    -nawilżam niš skórki wokół paznokci
    Polecam każdemu bo to kosmetyk który jest wielozadaniowy

+super cena
    +super działanie
    +wielozadaniowoœć
    +ładny zapach
    +rano skóra jest super nawilżona

-jedyny minus to opakowanie które "sika" i wylewa produkt na całš butelkę.

Używam tego produktu od: prawie pół roku
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się.
  • To jest druga oliwka testowana przeze mnie.
    Sprawdza się lepiej niż jej poprzednicza.
    W porównaniu do poprzedniej lepiej nawilża, chociaż też bez szału.
    Mam wrażenie, ze jest jakoś mniej tłusta. Pięknie pachnie, łatwo się rozsmarowuje. Lubię używać na mokre ciało albo dodawać do kąpieli kilka kropili. Fajnie sprawdza się do smarowania przesuszonej zabiegami z kwasem buzi.
    Mimo wszystko, pokombinuje jeszcze z innymi oliwkami.\\\\\\\\
    Używam tego produktu od: od kilku mscIlość zużytych opakowań: w trakcie 2go

Chcesz pochwalić mysia1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobra oliwka
  • Kupiłam ją w Rossmannie (tylko tam jest dostępna) dawno temu, kiedy w regularnej cenie kosztowała 5,49 zł. Oczywiście z kartą Rossnę jest parę groszy mniej.

Oliwkę stosowałam na początku do olejowania włosów, później do pozbycia się ze skóry resztek wosku po depilacji i właśnie głównie w tym celu zużyłam całe opakowanie.

Podstawowym minusem jest dla mnie opakowanie, które nie jest ekonomiczne i bardzo łatwo się brudzi. Jest proste i klasyczne, ale niestety podobne opakowania oliwek z innych firm jakoś mniej się brudzą.
    Oliwka do olejowania włosów jest dość dobra, ale w jakiś mega sposób nie odżywia włosów. Do zmywania wosku jest dobra. Do ciała jej nie stosowałam, więc nie wiem jak działa.

Podsumowując: polecam tą oliwkę ponieważ jest tania (ok 5 zł), dobrze dostępna (Rossmann) i bezpieczna dla skóry ponieważ nie powoduje żadnych podrażnień ani nic. Można stosować ją w zależności od potrzeb, nie tylko do ciała. W każdej innej dziedzinie sprawdzi się równie dobrze

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Oliwkę Babydream kupiłam pierwszy raz kilka miesięcy po porodzie, dla mojego dziecka. Początkowo kupowałam jej produkty apteczne, ale z racji, że nie występowały u niej rzadne alergi postanowiłam wypróbowac tańszy substytut, oczywiście zchęcona opiniami na wizazu. Oliwka nie uczuliła mojego maleństwa, bardzo dobze się sprawdzała, ja po każdej pielęgnacji mojego dziecka resztę tłustgo filmu z dłoń wycierałam o swoje rece boć uda jak miałam odkryte nogi. I tak zaczęłam sama stosowac po kąpieli, bądź jako dodatek do peelingu kawowego, którey sama sporządzałam. Mnie również nie uczuliła. I choć miałam obiekcje przed ierwszym zakupem, to jestem z niej zadowolona, choć przyznam z ręka na sercu że raczej sama ja stosuję, a dziecku kupuje kosmetyki z ciut wyższej półeczki.

-> subtelny pudrowy zapach
    -> dobry skład
    -> delikata miękka skóra po zastosowaniu
    -> niska cena
    -> wydajny
    -> opakowanie troche mało praktycze choć łade - szybko jest olepione i brudne - wylewa się

Ilość zużytych opakowań: 4 (piąte w użyciu a kolejne w zapasie )

Chcesz pochwalić guapisima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Na początku kpowałam oliwkę z tej samej firmy tylko, że dla mam, skuszona tą ochroną przed rozstępami, do których mam skłonności, mimo że wcale w ciąży nie jestem. Niestety ani nie zrobiło nic z rozstępami, a zapach był dla mnie za słodki, więc stwierdziłam, że kupię coś innego. Jako, że do olejków zapajałam miłością, to kupiłam z tej samej firmy, tylko, że ten dla dzieciaczków.

JAK BĘDĘ MIAŁA DZIECKO TO BĘDĘ KORZYSTAĆ Z TYCH PRODUKTÓW. No poprostu olejek uwielbiam, zapach jest niesamowity. Słodki, ale nie mdły. Produkt nie wiem jak z wydajnością, bo ja lubie czuć, że ja to rozsmarowywuje, a nie resztki wcieram w skórę, więc trochę tego używam. Ma śliczne opakowanie no i SKŁAD. Te chwalone przez 'mamy' Johnson's czy nivea - sama parafina, a tu? Naturalne olejki proszę państwa. Nie dość, że tanie, to jeszcze bardzo dobre. Czego chcieć więcej?

Plusy:
    +Zapach
    +Działanie
    +Skład
    +Opakowanie
    +Cena

Minusy:
    Nie widzę.

Używam tego produktu od: miesiąc?
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Tescka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt wielofunkcyjny, który warto mieć w domu
  • Oliwka ta od czasu do czasu pojawia się u mnie w domu.
    Szczególnie lubię dolewać ją do wody w kąpieli. Sprawia wtedy, że skóra po kąpieli nie jest wysuszona, a przyjemnie natłuszczona. Wolę tę metodę od nakładania oliwki bezpośrednio po myciu, na mokre ciało (może jestem wygodnicka).
    Ostatnio zaczęłam stosować ją do włosów i bardzo podoba mi się efekt. Może nie jest tak spektakularny w moim przypadku jak np. oliwa z oliwek, ale jednak pachnie dalece przyjemniej.
    Zdarzało mi się użyć tego produktu zamiast kremu, na mokrą buzię. Bardzo ładnie koił zaczerwienienia,a buzia rano była promienna.
    Niewątpliwą zaletą tej oliwki jest naturalny skład. Dzięki temu zabiegi pielęgnacyjne, w których oliwki są wykorzystywane nabierają sensu. Ponadto łatwiej się jej pozbyć z umywalki, czy wanny.
    Wiem, że w Rossmannie dostępna jest już nowa wersja i pewnie to ona trafi do mojej łazienki następnym razem

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna oliwka
  • Niezastąpiona w mojej łazience, piękny delikatny zapach, idealnie nawilża i nawet jak dla mnie szybko wchłania. Skóra jest po niej miękka Na pewno sięgnę po nią znowu.Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Ann93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Oliwka bardzo fajna:
    + włosy cudownie miękkie, nawilżone, błyszczące
    + na ciało po kąpieli świetnie nawilża
    + naturalny skład
    + tania i wydajna
    Minusów nie zauważyłam. Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Chcesz pochwalić Sol Magda za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Świetny olejek, wielofunkcyjny.
    Jest tani a ma bardzo dobry skład i te dwie rzeczy decydują o tym, że w moim domu jest w stałym użyciu...
    Stosuję go głównie po prysznicu – na mokre ciało, zarówno u siebie jak i u dzieci.
    Lub dodaję do innych produktów myjących/nawilżających.
    Można dolać trochę olejku do wanny podczas kąpieli – w połączeniu np. z płynem do mycia mamy tani produkt, po którym raczej już nie trzeba nawilżać skóry.
    Stosowałam również do zmywania makijażu /zmywa całkiem dobrze ale nie jest to mój ulubiony produkt do demakijażu, zwłaszcza do demakijażu oczu - oczy lekko szczypały i były "zamglone"/.
    Jest dosyć wydajny, ma trochę niepraktyczne opakowanie bo butelka zazwyczaj brudzi mi się olejkiem.
    Zapach średni, nie jest nieprzyjemny ale przyjemnym też bym go nie nazwała... ale na ciele nie czuć tego zapachu zbyt długo.
    Produkt godny polecenia, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

EDIT. Produkt ten staje się moim hitem, ponieważ znajduję dla niego coraz większe zastosowanie w pielęgnacji ciała i włosów a nowe opakowanie jest lepsze od poprzedniego, jestem z tego olejku bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: ok. 2 lata? Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjny
  • Olejek stosuję dosłownie do wszystkiego : Do pielęgnacji ciała, olejowania włosów, nakładam go na przesuszone dłonie i w każdej z opcji sprawdza się znakomicie.

+ Włosy po nim są miękkie
    + Cena
    + Wydajność (przy codziennym użytykowaniu po miesiącu stosowania zostało 3/4 opakowania)
    + Dostępność
    + Nawilżenie

Za tę cenę i pojemność nie mam mu nic do zarzucenia.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Liyah Wolf za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony!
  • Karcę się w duchu za moją głupotę i kupowanie parafinowych oliwek i balsamów!

Uwielbiam ten olejek za prosty, naturalny skład i świetne właściwości nawilżające. Moja skóra ze skłonnością do przesuszeń jest ukojona i mięciutka. Stosuję do po każdej kąpieli i nawet w ciągu dnia na łokcie, kolana.

Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić JEwa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetn wielozadaniowy kosmetyk!
  • +cena
    +działanie i wielozadaniowość - świetnie nawilżał moja skórę, odratował moje wysokoporowate włosy i zastąpił płyn do demakijażu
    + zapach- uwielbiam takie dzięciece zapachy
    + skład

- strasznie niewychodne opakowanie, oliwka trochę sie rozlewała i oblepiała wszystko wokół

Chcesz pochwalić Kasiaa1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Na początku stosowałam go do smarowania ciała i okazał się dobry, ale jednak przeszkadzało mi uczucie tłustości na skórze. Stosuję go także do olejowania włosów i bardzo dobrze się spisuje, włosy po nim są miękkie, dobrze się układają i nie jest trudny do zmycia. Czasami dodaję go do wody, skóra po kąpieli jest mięciutka. Używam również na skórki wokół paznokci, nakładając olejek na patyczek do uszu i smarując. Przeszkadza mi jedynie opakowanie, bo ciężko jest nałożyć produkt na rękę nie oblewając opakowania olejem. Ogromnym plusem jest też cena.

Chcesz pochwalić asko96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • +olejek jest bardzo wydajny, wystarczy jego niewielka ilość aby dobrze nawilżyć skórę
    +jest wielofunkcyjny, można go używać do ciała, twarzy dłoni i paznokci, stóp
    +przystępna cena ok. 7zł
    +nie podrażnia
    +nawilża skórę na długi czas
    +szybko się wchłania
    +pięknie pachnie, bardzo delikanie, neutralnie

polecam!

Używam tego produktu od: ok.6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe (250m)l

Chcesz pochwalić enigma_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Mój ulubieniec
    Świetnie się sprawdza- na ciało, twarz i włosy, uniwersalny, ponadczasowy, genialny
    Bardzo wydajny,
    niska cena,
    urocze opakowanie,
    łatwa dostępność- wszystkie rossmany ,
    nie podrażnia,
    nie uczula,
    delikatny/aksamitny,
    dość przyjemny skład,
    sprawdza się także po depilacji

MINUSY?
    jeden- choć opakowanie jest urocze, to niestety nie widać zużycia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić bananie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyczna "złota rączka"
  • Kosmetyk, który warto zawsze mieć na podorędziu, gdyż przydaje się i sprawdza w sytuacjach rozmaitych, bardziej i mniej kryzysowych. Osobiście używam go do następujących celów:
    - natłuszczanie ciała po prysznicu czy kąpieli - wsmarowuję olejek w mokrą skórę i pozwalam obeschnąć; trochę to trwa, fakt, zabieg raczej na nieśpieszny pobyt w łazience,
    - olejek do kąpieli, wlewany do wody w wannie, pięknie natłuszcza skórę, która - co zostało już zresztą wspomniane - nie potrzebuje potem balsamu,
    - olejek do paznokci - zarówno do wsmarowywania w paznokcie i skórki na sucho, jak i do podgrzania i wymoczenia w nim czubków palców, doskonale zmiękcza skórki, daje wrażenie nawilżenia (o ile to w ogóle możliwe) paznokci i poprawia ich wygląd,
    - łagodzenie podrażnień i zaczerwienień podepilacyjnych, przede wszystkim na mokro, ale na sucho też działa,
    - składnik maseczki z glinki ghassoul, świetnie zmiękcza i koi skórę.
    Taka skromna, tania (zapłaciłam coś koło 5zł) rzecz - a tyle zastosowań! Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić missmarta za czytelną i pomocną recenzję?