Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny) (stara wersja)

Powiększ Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera olejek z jojoby oraz witaminę E, natomiast nie zawiera oleju mineralnego.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum.

Cena: 2zł / 50ml; 7zł / 250ml
/e/

• Dla średnioporowatych włosów idealny.
  • Używałam olejku do olejowania włosów z moją siostrą na spółe. Mimo to, że zawiera olej sojowy, z migdałów, słonecznikowy, makadamia i witaminę E nie jest dość dobry dla włosów wysokoporowatych. Mam siostrę ze średnioporowatymi włosami (myślę, że może się sprawdzić również na włosach niskoporowatych), u niej działa cuda, u mnie jest to katastrofa. Polegająca na:
    - wypadaniu włosów
    - plątaniu
    - włosy stają się po niej szorstkie
    - strączkuje włosy
    - rozdwaja końcówki
    - też kiepsko się nalewa z tej butelki, jest tam taki "kórek", który wylewa olej na zew. (mimo tego że używasz go dobrze.)
    Po prostu nie do moich włosów.
    U mojej siostry:
    Plusy:
    - ładnie wygładzone włosy
    - miękkie
    - odżywione
    - zapach (dość delikatny)
    - lekki na włosy, nie obciąża
    - łatwo zmywalny z włosów
    - cena
    i o to chodzi ; )

Używam tego produktu od: 0,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Mala_Ruda za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobra, ale nie idealna
  • Oliwka ma gęstą konsystencję, nie przelewa się przez rękę i dobrze rozsmarowuje.
    Zapach ma przyjemny i co najważniejsze szybko się wchłania.
    Niestety nie nawilża tak dobrze jak olejki, czy inne oliwki, dlatego dla mnie z pewnością nie zostanie numerem jeden.
    Używam jej często do demakijażu oczu i do twarzy, tutaj się sprawdza, jednak jako nawilżacz do ciała po kąpieli - raczej nie (za słabe nawilżenie).
    Cena jest bardzo przystępna, w promocji można oliwkę nabyć za 5 zł.

Używam tego produktu od: 2 miesiąće

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lisi_beret za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry olejek
  • Olejek kupiłam zachęcona ocenami na wizażu i blogach. Nie używam go do ciała, bo olejki źle na nią działaja. Używam ją do włosów, skóry głowy i zmywania makijażu oczu. Do tych celów sprawdza się bardzo dobrze. Ma lepszy zapach niż olejek babybream fur mama i mniej podrażnia oczy, za to mam wrażenie, że do olejowania włosów jest troche gorszy. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marta_v1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • oliwkę zakupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu i czekała na swoją kolei, ponieważ zawsze kąpie się rano z oczywistych względów jej nie używałam, aż do czasu kiedy skończył mi się balsam i zaczęłam czytać o parabenach, slsach itp. Smarowałam się nią codziennie przez około półtora tygodnia. Używanie jej to była sama przyjemność dzięki pięknemu zapachowi, ale do czasu... po około 2 dniach zaczęła mnie potwornie swędzieć cała skóra, pomyślałam, że to od czekolady, której w tamtym czasie sporo spożywałam, ale mama mojego narzeczonego podpowiedziała mi, że to może od niej i miała rację, po jej odstawieniu świąd zniknął. Ciekawa jestem, czy ktoś jeszcze borykał się z takim skutkiem?

Chcesz pochwalić ewelinaisaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Cudowna!
    Ma śliczny zapach i kosztuje grosze. Używam jej do dosłownie wszystkiego, a mam ją już długo, a denka ani widać więc jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić janoskians za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąca polecam
  • Uwielbiam ten produkt zresztą jak całą markę babydream. Stosuję go u dzieci dodaje do kąpieli i na młodszej córce wprost na skórę sprawia się moim zdaniem lepiej niż jakieś tam Olaitum czy Emolium.
    Plusy::
    -nawilża skórę moich dzieci
    - nawilżą moją skórę nakładam go po prysznicu na mokre ciało i sprawdza się lepiej niż balsam
    - nawilża włosy chodz stosuję dopiero trzy dni i nic tak naprawdę powiedzieć nie mogę
    - idealnie nadaje się do demakijażu nawet wodoodpornego ( troszkę wody na wacik i oliwki )
    - ładnie pachnie
    - jest tani
    -jest bardzo wydajny
    - ma naturalny skład
    - jest dostępny
    Minus
    - butelka z której wylewa się na prawdę za dużo
    - zapycha mi pory na twarzy ale cóż nie jest on do olejowania twarzy

Czy kupię go następnym razem oczywiście zwłaszcza dla dzieci ponieważ sobię chce kupić wersję fur mama

Używam tego produktu od: 2 MIESIĘCY
    Ilość zużytych opakowań: 1 I 1/10

Chcesz pochwalić AnnaBauer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny dla dzieci
  • Bardzo ładnie się wchłania w skórkę bobasa, nie uczulił, ale czasami nie był wystarczająco nawilżający i moje dzieciątko potrzebowało dodatkowego nawilżenia. Dodatkowo pięknie, ale nie natarczywie pachnie, chociaż nie utrzymywał się zbyt długo na skórze, a szkoda bo uwielbiałam wąchać mojego bobasa

Ilość zużytych opakowań: 3 po 250 ml

Chcesz pochwalić sopel405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Jestem zakochana od pierwszego zakupu

Nie jestem w stanie zliczyć zużytych opakowań, ale jest to jeden z moich hitów do któych wracam

Świetnie się rozprowadza, ładnie się wchłania i nawilża, dobrze pachnie i jest wielofunkcyjna - do ciała, włosów, twarzy, do różnych receptur np do peelingów naturalnych. jest też wydajna, dzięki czemu opakowanie starcza na długo. Mogłaby posiadać nieco inny dziubek, albo pompkę, ponieważ ciężko ją dozować i łatwo zalepić opakowanie

Zawsze pakuję do walizki i zawsze się sprawdza

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić _Lollita_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go
  • Kupiłam ten produkt zachecona recenzjami na wizazu i nie zawiodlam sie Stosuje go na wiele sposobow: do olejowania wlosow, ktore staja sie miekkie i wygladzone, na skore calego ciala poo kapieli (ladnie nawilza i wygladza), na sucha skore stop i rak, nawet zdarzylo mi sie go stosowac jako krem pod oczy lub balsam do ust keidy przydarzyla mi sie opryszczka (szybciej zniknela) lub gdy byly nadmiernie wysuszone Mam cere tlusta, ale kilka razy nalozylam go jako krem do twarzy i nie zapchal mojej skory, wrecz przeciwnie byla wypoczeta, miekka, gladka w dotyku produkt jest baaardzo wydajny - moje opakowanie mam od maja i ciagle jeszcze jest Jedyny minus to opakowanie, ale mozna mu to wybaczyc, bo jest swietny!

Używam tego produktu od: maj 2014

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Jestem na tak
  • Oliwka jak oliwka - używam do masażu bańkami - zmieszaną z oliwką z Ziają, bo ta jest lżejsza i jakoś nadaje lepszy poślizg. Świetna do masażu -niewiele jej trzeba a sprawuje się świetnie. Używałam również na kursie masażu - bardzo wydajna.

+ dostępność
    + cena
    + poślizg
    + zapach (a raczej jego brak )
    + wydajność

- no troszkę za lekka, mogłaby być ociupinkę gęstsza
    - opakowanieeeee - po kilku użyciach naklejka odłazi a samo opakowanie jest całe w oliwce. Całe drodzy państwo bez względu na ostrożność aplikowania.

Ilość zużytych opakowań: 2 opak

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Trida za czytelną i pomocną recenzję?