Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny)

Powiększ Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera olejek z jojoby oraz witaminę E, natomiast nie zawiera oleju mineralnego.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum.

Cena: 2zł / 50ml; 7zł / 250ml
/e/

• Jestem na tak
  • Oliwka jak oliwka - używam do masażu bańkami - zmieszaną z oliwką z Ziają, bo ta jest lżejsza i jakoś nadaje lepszy poślizg. Świetna do masażu -niewiele jej trzeba a sprawuje się świetnie. Używałam również na kursie masażu - bardzo wydajna.

+ dostępność
    + cena
    + poślizg
    + zapach (a raczej jego brak )
    + wydajność

- no troszkę za lekka, mogłaby być ociupinkę gęstsza
    - opakowanieeeee - po kilku użyciach naklejka odłazi a samo opakowanie jest całe w oliwce. Całe drodzy państwo bez względu na ostrożność aplikowania.

Ilość zużytych opakowań: 2 opak

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Trida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Oliwka świetnie nawilża i pielęgnuje skórę. Nie jest tłusta, nie lepi się, nie brudzi ubrania. Trzeba trochę poczekać jak się wchłonie, jednak taki jest urok oliwek
    ma delikatny, przyjemny zapach, skóra ładnie po niej "błyszczy". Niska cena, łatwo dostępna.

Do włosów jeszcze jej nie używałam, jednak moja mama smarowała nią skórzaną powierzchnię kanapy, żeby ładnie błyszczała i oliwka sprawdziła się świetnie

Jedynym minusem jest to, że oliwka podczas aplikacji spływa po opakowaniu nieestetycznie je uklejając.

Chcesz pochwalić alexis1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Używam do olejowania włosów.
    Plusy:
    -cena- 5 zeta na promocji. Tańsze i lepsze od odżywek.
    -wydajność
    -działanie!- świetnie dociąża włosy, poprawia wygląd i kondycję
    Minusy:
    -opakowanie, zawsze całe upaprane olejkiem, zamiast bawić się w ciągłe sprzątanie przelałam do buteleczki z pompką z rossmanna. Teraz idealnie dozuje i nie brudzi

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić BringMeHome za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo!
  • Jeden z ulubionych rossmanowskich produktów. Wymienię tylko plusy, bo minusów nie ma
    *zaczynając od czubka głowy do palców, świetny do olejowania włosów, są po tym miękkie i błyszczące, a co najwazniejsze, łatwo się go zmywa
    *świetny do nawilżenia twarzy (co prawda nie poradzi sobie przy wybitnie suchej skórze, ale dla mniej wymagającej jest ok)
    *w związku z funkcją kremu do twarzy, nadaje się też do nawilżania ust
    *ogólnie świetny do całego ciała po kąpieli
    *używam również jako krem do dłoni, dzięki temu, że świetnie się wchłania, nie ma problemu tłustej warstwy. Zauważyłam poprawę w wyglądzie dłoni oraz skórek przy paznokciach
    *niweluje podrażnienia po goleniu
    *gdy już jesteśmy "na dole", polecam nasmarować olejkiem stopy, założyć skarpety i do spania. Rano stopy super nawilżone i mięciutkie
    *śliczny zapach
    *śmieszna cena
    *przyjemny skład (choć skład olejku dla mamy jest lepszy, ten także daje radę)
    *nie wiem czy jest szalenie wydajny, ale buteleczka starcza mi na jakiś czas, a biorąc pod uwagę to, że używam go na całe ciało oraz cenę, wydatek jest groszowy
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: około dziesięć

Chcesz pochwalić ribermona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla włosów
  • Od ponad roku jestem włosomaniaczką, a ten olejek był moim pierwszym olejem do włosów. Dopiero zaczynałam wgłębiać się w tajniki ich pielęgnacji, przeczytałam wtedy przypadkiem o nim w Internecie, a że był akurat na promocji za jakieś 5 zł, więc kupiłam i zaczęłam namiętnie stosować. Pamiętam pierwsze wrażenia po olejowaniu tym olejkiem (ok. 3-4 godzin trzymania na włosach): czupryna była o wiele bardziej wygładzona, nawilżona i uelastyczniona. Suche końcówki były miękczone, a włosy bardziej sypkie.

Stosowałam go regularnie przez rok, na początku praktycznie przed każdym myciem na kilka godzin, a potem już 1-2 razy w tygodniu. Całkiem dobrze się zmywa po dwukrotnym umyciu szamponem bez SLS (np. Babydream). Zdecydowanie lepiej działał u mnie nałożony na suche włosy aniżeli na lekko zwilżone. Ładnie pachnie, ma niezły skład i jest niesamowicie wydajny. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to opakowanie - za każdym razem po przechyleniu, leje się niesamowicie po całej butelce... :/ Później zaczyna się przez to odklejać nalepka, zaś włosy, które wypadły przyklejają się do butelki i wygląda to bardzo nieestetycznie. Niech coś zrobią z tym dzióbkiem!

Nie rozumiem tylko dlaczego jest w kategorii "zapomniane kosmetyki"? Przecież jest ciągle dostępny w Rossmannie i ma się tam dobrze Nie stosowałam go na ciało, bo nie lubię, zdecydowanie wolę balsamy.

Mimo że (m.in.) ten olejek pomógł mi w walce o lepsze włosy, raczej nie kupię ponownie, bo na razie testuję ten różowy dla mam i coś czuję, że lepiej się sprawdzi. Ale polecam dla osób z włosami zniszczonymi i suchymi - naprawdę są efekty za tak niską cenę.
    Dostaje ode mnie mocną czwórkę

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić patusia12110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra oliwka do włosów
  • Nie lubię stosować tego typu produktów na ciele, kupiłam ten olejek z myślą o nawilżaniu moich włosów - i w tym celu sprawdza się doskonale. Ma nienachalny, delikatny zapach, przyjemnie się sprowadza i regularnie stosowany faktycznie ma dobry wpływ na włosy. Lubię również od czasu do czasu wetrzeć kilka kropelek w końce świeżych włosów - działa na nie jak serum.

Kosztuje grosze, jest wydajny. Gorąco go polecam. Jedyny minus to opakowanie, które zawsze klei się od oliwki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i uniwersalny
  • Świetny produkt. Jedyny jego minus, tak jak napisała koleżanka niżej, to niepraktyczne opakowanie - po użyciu jest całe upaćkane w oliwce.
    Ma piękny skład, żadnej chemii. Ładnie pachnie. Jest tani i można go kupić w każdym Rossmannie. Pielęgnuje i wygładza skórę, szybko się wchłania, łagodzi podrażnienia. Na włosy też ma dobre działanie, są po nim miękkie, lśniące i wyglądają zdrowo. Nie jest zbyt tłusta. Tylko brać

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić MrsHetfield za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Dobra oliwka zarówno do pielęgnacji ciała jak i np. masażu.

Plusy:
    +pięknie pachnie,
    +nie jest za tłusta,
    +skora po użyciu jest miękka i gładka,nie klei się ani nie jest przetłuszczona,
    +oliwka dosyć szybko się wchłania,
    +nie podrażnia

Minusy:
    - niepraktyczne opakowanie, które po użyciu jest cale upaćkane w oliwce
    - niewygodna aplikacja
    - lejąca konsystencja

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza dla mnie.
  • Mam bardzo wrazliwą skórę, szczególnie na nogach. Wszystkie balsamy, poza jedną Neutrogeną uczulają, uczulają kremy niby hipoalergiczne, kremy bambino dla dzieci powodują okropne pieczenie.
    Nawet uczulają mnie niektóre oliwki.

Kupiłam tą ze względu na niską cenę, była w promocji więc praktycznie pół darmo. I jest świetna! Ładny zapach, nie jest mocno tłusta, nie brudzi, dobrze się wchłania i nie podrażnia. Używam w lato i zimę, zawsze się sprawdza.
    Zastępuje balsamy, kremy i wszystko inne.

Polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić acidbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Używałam do OCM, ale mnie wysuszała. Mam cerę mieszaną.
    Ładnie, delikatnie pachnie. Dobrze się wchłania, lepiej niż inne drogeryjne oliwki. Nie zostawia tłustej warstwy. Dobra cena. Naturalny skład. Dobrze nawilża ciało, po użyciu skóra jest wyraźnie miękka i gładka. Używam głównie do kąpieli i po prysznicu zamiast balsamu.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić kasia2011 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij