Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny)

Powiększ Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera olejek z jojoby oraz witaminę E, natomiast nie zawiera oleju mineralnego.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum.

Cena: 2zł / 50ml; 7zł / 250ml
/e/

• Świetny i uniwersalny
  • Świetny produkt. Jedyny jego minus, tak jak napisała koleżanka niżej, to niepraktyczne opakowanie - po użyciu jest całe upaćkane w oliwce.
    Ma piękny skład, żadnej chemii. Ładnie pachnie. Jest tani i można go kupić w każdym Rossmannie. Pielęgnuje i wygładza skórę, szybko się wchłania, łagodzi podrażnienia. Na włosy też ma dobre działanie, są po nim miękkie, lśniące i wyglądają zdrowo. Nie jest zbyt tłusta. Tylko brać

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić MrsHetfield za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Dobra oliwka zarówno do pielęgnacji ciała jak i np. masażu.

Plusy:
    +pięknie pachnie,
    +nie jest za tłusta,
    +skora po użyciu jest miękka i gładka,nie klei się ani nie jest przetłuszczona,
    +oliwka dosyć szybko się wchłania,
    +nie podrażnia

Minusy:
    - niepraktyczne opakowanie, które po użyciu jest cale upaćkane w oliwce
    - niewygodna aplikacja
    - lejąca konsystencja

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza dla mnie.
  • Mam bardzo wrazliwą skórę, szczególnie na nogach. Wszystkie balsamy, poza jedną Neutrogeną uczulają, uczulają kremy niby hipoalergiczne, kremy bambino dla dzieci powodują okropne pieczenie.
    Nawet uczulają mnie niektóre oliwki.

Kupiłam tą ze względu na niską cenę, była w promocji więc praktycznie pół darmo. I jest świetna! Ładny zapach, nie jest mocno tłusta, nie brudzi, dobrze się wchłania i nie podrażnia. Używam w lato i zimę, zawsze się sprawdza.
    Zastępuje balsamy, kremy i wszystko inne.

Polecam.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić acidbath za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Używałam do OCM, ale mnie wysuszała. Mam cerę mieszaną.
    Ładnie, delikatnie pachnie. Dobrze się wchłania, lepiej niż inne drogeryjne oliwki. Nie zostawia tłustej warstwy. Dobra cena. Naturalny skład. Dobrze nawilża ciało, po użyciu skóra jest wyraźnie miękka i gładka. Używam głównie do kąpieli i po prysznicu zamiast balsamu.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić kasia2011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super oliwka!
  • Super oliwka którš używam dosłowie do wszystkiego.
    -do olejowania włosów
    -do nawilżania ciała
    -czasem nakładam na twarz jak mam mocno wysuszonš cerę
    -nawilżam niš skórki wokół paznokci
    Polecam każdemu bo to kosmetyk który jest wielozadaniowy

+super cena
    +super działanie
    +wielozadaniowoœć
    +ładny zapach
    +rano skóra jest super nawilżona

-jedyny minus to opakowanie które "sika" i wylewa produkt na całš butelkę.

Używam tego produktu od: prawie pół roku
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się.
  • To jest druga oliwka testowana przeze mnie.
    Sprawdza się lepiej niż jej poprzednicza.
    W porównaniu do poprzedniej lepiej nawilża, chociaż też bez szału.
    Mam wrażenie, ze jest jakoś mniej tłusta. Pięknie pachnie, łatwo się rozsmarowuje. Lubię używać na mokre ciało albo dodawać do kąpieli kilka kropili. Fajnie sprawdza się do smarowania przesuszonej zabiegami z kwasem buzi.
    Mimo wszystko, pokombinuje jeszcze z innymi oliwkami.\\\\\\\\
    Używam tego produktu od: od kilku mscIlość zużytych opakowań: w trakcie 2go

Chcesz pochwalić mysia1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobra oliwka
  • Kupiłam ją w Rossmannie (tylko tam jest dostępna) dawno temu, kiedy w regularnej cenie kosztowała 5,49 zł. Oczywiście z kartą Rossnę jest parę groszy mniej.

Oliwkę stosowałam na początku do olejowania włosów, później do pozbycia się ze skóry resztek wosku po depilacji i właśnie głównie w tym celu zużyłam całe opakowanie.

Podstawowym minusem jest dla mnie opakowanie, które nie jest ekonomiczne i bardzo łatwo się brudzi. Jest proste i klasyczne, ale niestety podobne opakowania oliwek z innych firm jakoś mniej się brudzą.
    Oliwka do olejowania włosów jest dość dobra, ale w jakiś mega sposób nie odżywia włosów. Do zmywania wosku jest dobra. Do ciała jej nie stosowałam, więc nie wiem jak działa.

Podsumowując: polecam tą oliwkę ponieważ jest tania (ok 5 zł), dobrze dostępna (Rossmann) i bezpieczna dla skóry ponieważ nie powoduje żadnych podrażnień ani nic. Można stosować ją w zależności od potrzeb, nie tylko do ciała. W każdej innej dziedzinie sprawdzi się równie dobrze

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Oliwkę Babydream kupiłam pierwszy raz kilka miesięcy po porodzie, dla mojego dziecka. Początkowo kupowałam jej produkty apteczne, ale z racji, że nie występowały u niej rzadne alergi postanowiłam wypróbowac tańszy substytut, oczywiście zchęcona opiniami na wizazu. Oliwka nie uczuliła mojego maleństwa, bardzo dobze się sprawdzała, ja po każdej pielęgnacji mojego dziecka resztę tłustgo filmu z dłoń wycierałam o swoje rece boć uda jak miałam odkryte nogi. I tak zaczęłam sama stosowac po kąpieli, bądź jako dodatek do peelingu kawowego, którey sama sporządzałam. Mnie również nie uczuliła. I choć miałam obiekcje przed ierwszym zakupem, to jestem z niej zadowolona, choć przyznam z ręka na sercu że raczej sama ja stosuję, a dziecku kupuje kosmetyki z ciut wyższej półeczki.

-> subtelny pudrowy zapach
    -> dobry skład
    -> delikata miękka skóra po zastosowaniu
    -> niska cena
    -> wydajny
    -> opakowanie troche mało praktycze choć łade - szybko jest olepione i brudne - wylewa się

Ilość zużytych opakowań: 4 (piąte w użyciu a kolejne w zapasie )

Chcesz pochwalić guapisima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Na początku kpowałam oliwkę z tej samej firmy tylko, że dla mam, skuszona tą ochroną przed rozstępami, do których mam skłonności, mimo że wcale w ciąży nie jestem. Niestety ani nie zrobiło nic z rozstępami, a zapach był dla mnie za słodki, więc stwierdziłam, że kupię coś innego. Jako, że do olejków zapajałam miłością, to kupiłam z tej samej firmy, tylko, że ten dla dzieciaczków.

JAK BĘDĘ MIAŁA DZIECKO TO BĘDĘ KORZYSTAĆ Z TYCH PRODUKTÓW. No poprostu olejek uwielbiam, zapach jest niesamowity. Słodki, ale nie mdły. Produkt nie wiem jak z wydajnością, bo ja lubie czuć, że ja to rozsmarowywuje, a nie resztki wcieram w skórę, więc trochę tego używam. Ma śliczne opakowanie no i SKŁAD. Te chwalone przez 'mamy' Johnson's czy nivea - sama parafina, a tu? Naturalne olejki proszę państwa. Nie dość, że tanie, to jeszcze bardzo dobre. Czego chcieć więcej?

Plusy:
    +Zapach
    +Działanie
    +Skład
    +Opakowanie
    +Cena

Minusy:
    Nie widzę.

Używam tego produktu od: miesiąc?
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić Tescka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt wielofunkcyjny, który warto mieć w domu
  • Oliwka ta od czasu do czasu pojawia się u mnie w domu.
    Szczególnie lubię dolewać ją do wody w kąpieli. Sprawia wtedy, że skóra po kąpieli nie jest wysuszona, a przyjemnie natłuszczona. Wolę tę metodę od nakładania oliwki bezpośrednio po myciu, na mokre ciało (może jestem wygodnicka).
    Ostatnio zaczęłam stosować ją do włosów i bardzo podoba mi się efekt. Może nie jest tak spektakularny w moim przypadku jak np. oliwa z oliwek, ale jednak pachnie dalece przyjemniej.
    Zdarzało mi się użyć tego produktu zamiast kremu, na mokrą buzię. Bardzo ładnie koił zaczerwienienia,a buzia rano była promienna.
    Niewątpliwą zaletą tej oliwki jest naturalny skład. Dzięki temu zabiegi pielęgnacyjne, w których oliwki są wykorzystywane nabierają sensu. Ponadto łatwiej się jej pozbyć z umywalki, czy wanny.
    Wiem, że w Rossmannie dostępna jest już nowa wersja i pewnie to ona trafi do mojej łazienki następnym razem

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna oliwka
  • Niezastąpiona w mojej łazience, piękny delikatny zapach, idealnie nawilża i nawet jak dla mnie szybko wchłania. Skóra jest po niej miękka Na pewno sięgnę po nią znowu.Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Ann93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Oliwka bardzo fajna:
    + włosy cudownie miękkie, nawilżone, błyszczące
    + na ciało po kąpieli świetnie nawilża
    + naturalny skład
    + tania i wydajna
    Minusów nie zauważyłam. Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Chcesz pochwalić Sol Magda za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Świetny olejek, wielofunkcyjny.
    Jest tani a ma bardzo dobry skład i te dwie rzeczy decydują o tym, że w moim domu jest w stałym użyciu...
    Stosuję go głównie po prysznicu – na mokre ciało, zarówno u siebie jak i u dzieci.
    Lub dodaję do innych produktów myjących/nawilżających.
    Można dolać trochę olejku do wanny podczas kąpieli – w połączeniu np. z płynem do mycia mamy tani produkt, po którym raczej już nie trzeba nawilżać skóry.
    Stosowałam również do zmywania makijażu /zmywa całkiem dobrze ale nie jest to mój ulubiony produkt do demakijażu, zwłaszcza do demakijażu oczu - oczy lekko szczypały i były "zamglone"/.
    Jest dosyć wydajny, ma trochę niepraktyczne opakowanie bo butelka zazwyczaj brudzi mi się olejkiem.
    Zapach średni, nie jest nieprzyjemny ale przyjemnym też bym go nie nazwała... ale na ciele nie czuć tego zapachu zbyt długo.
    Produkt godny polecenia, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

EDIT. Produkt ten staje się moim hitem, ponieważ znajduję dla niego coraz większe zastosowanie w pielęgnacji ciała i włosów a nowe opakowanie jest lepsze od poprzedniego, jestem z tego olejku bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: ok. 2 lata? Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjny
  • Olejek stosuję dosłownie do wszystkiego : Do pielęgnacji ciała, olejowania włosów, nakładam go na przesuszone dłonie i w każdej z opcji sprawdza się znakomicie.

+ Włosy po nim są miękkie
    + Cena
    + Wydajność (przy codziennym użytykowaniu po miesiącu stosowania zostało 3/4 opakowania)
    + Dostępność
    + Nawilżenie

Za tę cenę i pojemność nie mam mu nic do zarzucenia.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Liyah Wolf za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony!
  • Karcę się w duchu za moją głupotę i kupowanie parafinowych oliwek i balsamów!

Uwielbiam ten olejek za prosty, naturalny skład i świetne właściwości nawilżające. Moja skóra ze skłonnością do przesuszeń jest ukojona i mięciutka. Stosuję do po każdej kąpieli i nawet w ciągu dnia na łokcie, kolana.

Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić JEwa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetn wielozadaniowy kosmetyk!
  • +cena
    +działanie i wielozadaniowość - świetnie nawilżał moja skórę, odratował moje wysokoporowate włosy i zastąpił płyn do demakijażu
    + zapach- uwielbiam takie dzięciece zapachy
    + skład

- strasznie niewychodne opakowanie, oliwka trochę sie rozlewała i oblepiała wszystko wokół

Chcesz pochwalić Kasiaa1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Na początku stosowałam go do smarowania ciała i okazał się dobry, ale jednak przeszkadzało mi uczucie tłustości na skórze. Stosuję go także do olejowania włosów i bardzo dobrze się spisuje, włosy po nim są miękkie, dobrze się układają i nie jest trudny do zmycia. Czasami dodaję go do wody, skóra po kąpieli jest mięciutka. Używam również na skórki wokół paznokci, nakładając olejek na patyczek do uszu i smarując. Przeszkadza mi jedynie opakowanie, bo ciężko jest nałożyć produkt na rękę nie oblewając opakowania olejem. Ogromnym plusem jest też cena.

Chcesz pochwalić asko96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • +olejek jest bardzo wydajny, wystarczy jego niewielka ilość aby dobrze nawilżyć skórę
    +jest wielofunkcyjny, można go używać do ciała, twarzy dłoni i paznokci, stóp
    +przystępna cena ok. 7zł
    +nie podrażnia
    +nawilża skórę na długi czas
    +szybko się wchłania
    +pięknie pachnie, bardzo delikanie, neutralnie

polecam!

Używam tego produktu od: ok.6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe (250m)l

Chcesz pochwalić enigma_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Mój ulubieniec
    Świetnie się sprawdza- na ciało, twarz i włosy, uniwersalny, ponadczasowy, genialny
    Bardzo wydajny,
    niska cena,
    urocze opakowanie,
    łatwa dostępność- wszystkie rossmany ,
    nie podrażnia,
    nie uczula,
    delikatny/aksamitny,
    dość przyjemny skład,
    sprawdza się także po depilacji

MINUSY?
    jeden- choć opakowanie jest urocze, to niestety nie widać zużycia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić bananie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyczna "złota rączka"
  • Kosmetyk, który warto zawsze mieć na podorędziu, gdyż przydaje się i sprawdza w sytuacjach rozmaitych, bardziej i mniej kryzysowych. Osobiście używam go do następujących celów:
    - natłuszczanie ciała po prysznicu czy kąpieli - wsmarowuję olejek w mokrą skórę i pozwalam obeschnąć; trochę to trwa, fakt, zabieg raczej na nieśpieszny pobyt w łazience,
    - olejek do kąpieli, wlewany do wody w wannie, pięknie natłuszcza skórę, która - co zostało już zresztą wspomniane - nie potrzebuje potem balsamu,
    - olejek do paznokci - zarówno do wsmarowywania w paznokcie i skórki na sucho, jak i do podgrzania i wymoczenia w nim czubków palców, doskonale zmiękcza skórki, daje wrażenie nawilżenia (o ile to w ogóle możliwe) paznokci i poprawia ich wygląd,
    - łagodzenie podrażnień i zaczerwienień podepilacyjnych, przede wszystkim na mokro, ale na sucho też działa,
    - składnik maseczki z glinki ghassoul, świetnie zmiękcza i koi skórę.
    Taka skromna, tania (zapłaciłam coś koło 5zł) rzecz - a tyle zastosowań! Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić missmarta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Bardzo fajny olejek, ktory sie nie klei i pozostawia moja skore miekka i delkatna.
    Kupilam jako alternatywe do oliwki Hipp, ktora jest moja ulubiona i nia zostanie bo oliwka z Rossmana nie ma tak ladnego zapachu przez co uzytkowanie jej jest mniej przyjemne bo wole pachniec Hippem
    Baby Dream lubie dodawac do kapieli i uzywac do masazu.

Maly minus za niefortunne opakowanie, ktore rozlewa oliwke dosc mocno naokolo buteleczki (przy poczatku uzywania, pozniej juz jest w porzadku).

Na pewno kupie w przyszlosci kolejna buteleczke.
    Zachecajaca cena no i dzialanie takie jak byc powinno.

Produkt jest bardzo wydajny.
    Produkt wydajny.Używam tego produktu od: pare miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny olejek
  • Zastanawiam się, dlaczego do tej pory go nie oceniłam. Olejek BD, jak zresztą inne produkty tej marki, które do tej pory wypróbowałam, to świetny i uniwersalny produkt. Używam go po kąpieli, na wilgotne ciało. Dobrze nawilża, nie jest bardzo tłusty, mam wrażenie, że mniej niż tradycyjne oliwki, pozostawia skórę miękką i delikatną. Plus za dobry skład, choc w tej kwestii brakuje mu sporo do oliwki Hippa. Można dolewac go również do kąpieli, wówczas nie trzeba już używac balsamu. Fajnie koi podrażnioną po depilacji skórę, aczkolwiek w tej roli wolę używac pudru BD.
    Przyjemnie pachnie, choc jak wiadomo, zapach tokwestia gustu, mnie się podoba. Wadą jest dla mnie natomiast opakowanie, które sprawia, że olejek rozlewa się na boki, brudząc butelkę, idelanym rozwiązaniem byłoby opakowanie z pompką.
    Tania i wydajna oliwka. Polecam.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła i ciągle dostępna w sprzedaży
  • Ta oliwka nie powinna być w dziale zapomnianych kosmetyków. Ciągle można ją kupić, ma niezmieniony skład.
    Ładnie pachnie, jak na oliwkę szybko się wchłania, zostawia skórę nawilżoną i natłuszczoną, żadne paprochy nie przyklejają się do skóry po jej użyciu, nie brudzi ubrań.
    Jestem z niej zadowolona, zwłaszcza że kosztuje kilka złotych. Jest dużo lepsza niż wszystkie oliwki z olejami mineralnymi. Za to brakuje jej "tego czegoś" na co moja skóra bardzo dobrze reaguje, a co znajduje się w oliwce Hipp.
    Na pewno jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Anetss za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastyczny
  • uwielbam ten produkt, jest uniwersalny. używam go do ciala, wlosów, do kąpieli. cudo! Używam go sama a nie dla dziecka (takiego nie posiadam), ale myśle ze u niemowlaka takze sie sprawdzi.

za:
    dobra konsystencja
    zapach
    skład

przeciw:
    brak

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 3 opakowania

Chcesz pochwalić lukierowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Tak jak w opisie - jestem zauroczona, używam raz na jakiś czas na całe ciało zamiast balsamu - super nawilża, szybko się wchłania, ładnie pachnie. Po depilacji smaruje nogi i nie ma potem mowy o żadnych krostkach i podrażnieniach, to samo dotyczy paszek ;P
    Używam go także do twarzy, a ściślej do mojej mieszanki do OCM. Poza tym jest bardzo wydajny i kosztuje grosze, także jak go tu nie kochać

Używam tego produktu od: półtora miesąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Latkosia za czytelną i pomocną recenzję?