Barwa, Woda brzozowa

Powiększ Barwa, Woda brzozowa

Zgłaszająca osoba: Alien :*

Preparat do pielęgnacji włosów zawierający ekstrakt z liścia brzozy i tataraku. Zmniejsza objawy łupieżu, wzmacnia włosy, nadaje im puszystość, miękkość oraz elastyczność.

Cena: ok. 4zł / 90ml
/s/

• To nie dla mnie.
  • Produkt ten kupiłam z myślą o likwidacji łupieżu. Woda nie stanęła na wysokości zadania.
    Za to dość miłym plusem jest to, że pojawiły się u mnie babyhair. Cena też raczej należy do plusów.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić onslaught za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mojego skalpu
  • Radziłabym uważać z tym produktem osobom, które maja wrażliwy skalp. Woda brzozowa strasznie go wysusza, co powoduje swędzenie i dyskomfort - krótko mówiąc nic przyjemnego. Woda jest co prawda tania jak barszcz i znana chyba wszystkim włosomaniaczkom, ale nie wszystkim będzie pasowała. Zużyłam 3/4 buteleczki i z ulgą odstawiłam. Nie widzę pozytywów w tym produkcie. Butelka jest szklana, ciężka i nieporęczna. Brakuje tu atomizera, bo woda bardzo wysusza ręce, gdy wmasowujemy ją opuszkami w skalp. Na łupież też nie działa. Szkoda tych 4 zł.

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm...
  • Przyznam się od razu bez bicia, że nie stosowałam wody brzozowej regularnie. Pewnie się to trochę przyczyniło do tego, że nie zauważyłam wielkich efektów po jej stosowaniu. Do rzeczy.
    Plusy:
    + łatwa aplikacja, czasami stosowałam na kilka godzin przed myciem włosów, a czasami wcierałam ją tuż po umyciu, w obydwu wypadkach nie zauważyłam obciążenia włosów,
    + nie podrażnia skóry głowy,
    + pomaga przy profilaktyce skóry skłonnej do łupieżu,
    + przy bardziej regularnym stosowaniu zauażyłam mini wysyp baby hair,
    Minusy:
    - okropny, alkoholowy zapach,
    - niewygodna butelka,
    - mało dostępna,
    - nie wzmacnia włosów, ani także nie przedłuża ich świeżości w przypadku włosów przetłuszczających się.
    Nie wiem czy kiedyś jeszcze sięgnę po wodę brzozową. Jakiś ogromnych efektów nie zauważyłam. Chyba zdecyduję się na inną wcierkę. Szkoda, że producent nie podał zalecanej częstotliwości stosowania. Może wtedy by mnie to zmotywowało do częstszego używania. Daję mocną trójkę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aguleczek94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam...
  • Po wodzie pokrzywowej jest to moja ulubiona wcierka. Jedno opakowanie starcza mi na miesiąc, wode codziennie wcieram w skóre głowy. Ze względu na niepraktyczne opakowanie przelewam ją do opakowania z atomizerem.

Plusy:
    - niska cena,
    - baby hair (jednak nie tak dużo jak w przypadku wody pokrzywowej),
    - nie wystąpiło podrażnienie (alkohol na pierwszym miejscu),
    - odświerzenie skóry głowy po aplikacji,
    - zapach szybko się ulatniał.

Minusy:
    - dostępność (małe kioski),
    - opakowanie (szklane, przydałby się atomizer),
    - nie ograniczył ptrzetłuszczania (włosy traciły świeżość w normalnym czasie).

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Szarex za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Jedno opakowanie się kończy, a kolejne już czeka w kolejce.
    Uzależnilam się od tej wody. Bardzo ładnie odświeża. Myję glowe co dwa dni. Ale zdarza się, że drugiego dnia włosy już nie wyglądają świeżo. Ta woda jest na to ratunkiem.
    Co wazniejsze odżywia wlosy, sa zdrowsze i bardziej błyszczace.

Udało mi się kiedys kupić w butelce ze spayem i teraz kolejne do niej przelewam, dzieki temu jest bardziej wydajnw. Wczesniej buteleczka starczała mi na miesiąc, teraz na dwa.

Co jakiś czas mi się nudzi, ale gdy mój skalp potrzebuje ratunku, to sobie o niej przypominam.

W porównaniu do wody z rossmana jest "lżejsza". Lepiej odświeża, ale za to nie nawilża.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić Z nieba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ciekawy produkt.
  • W trakcie ubiegłorocznej zimy, kiedy zaczęłam nosić czapkę, zauważyłam powstanie lekkiego łupieżu. Zdarzało mi się to w przeszłości, ale nie pamiętam żadnego naprawdę skutecznego produktu. Z ciekawości sięgnęłam po wodę brzozową. Co najlepsze, po kilkukrotnym zastosowaniu nie miałam już śladów łupieżu. Sama do tej pory w to nie wierzę.

Bardzo lubię ja również za to, że po jej zastosowaniu mam na skórze głowy wrażenie niesamowitego odświeżenia! Jeszcze żaden kosmetyk takiego nie dał!

Jeśli nie macie bardzo wrażliwej skóry głowy (jak ja), niech nie wystraszy Was alkohol. Nie poczynił żadnych szkód, a zapach czuć tylko w trakcie nakładania.

Dzięki niej przestałam myć włosy codziennie, początkowo robiłam to co 2 dni, a im dłużej ją stosowałam, przy regularnym aplikowaniu, czas ten wydłużył się aż do 4 dni! Co najważniejsze w okresach przerwy w stosowaniu nie powracała potrzeba codziennego mycia! Włosy nabrały dzięki niej jeszcze większego blasku.

Poza tym może buteleczka nie jest bardzo poręczna, ale nie mam z nią większych problemów. Woda nie wylewa się, nie przelewa, nakładam tyle, ile potrzebuję, a robię to tylko palcami. Kwestia wypracowania odpowiedniej techniki. Trudne toto nie jest.

Szkoda tylko, że tak trudno mi ją kupić. Nie widziałam u siebie w żadnych sklepach i drogeriach, a w aptekach patrzą na mnie dziwnie, kiedy o nią pytam. Nawet kioskarze w moim mieście się nie poznali na tym specyfiku. Po raz pierwszy udało mi się kupić ten produkt z bardzo krótką datą ważności. Leżał w jakimś niepozornym kiosku, schowany za kioskarzem na najwyżej półce, tak że klienci nie mieli szansy czegoś takiego zauważyć przez przypadek. Buteleczka była obkurzona, więc pewnie długi czas tam leżała. Niestety teraz nawet w tym wybranym kiosku jej nie sprzedają, bo ponoć hurtownia, w której się zaopatrują wycofuje się z dystrybucji wody brzozowej… Szkoda, że tak kiepsko u mnie z dostępnością. Pozostają mi zakupy w internecie. Z tym na szczęście nie ma problemu.

Podsumowując:
    + doskonale odświeża skórę głowy,
    + zwalcza łupież,
    + dodaje włosom blasku,
    + zmniejsza przetłuszczanie skóry głowy,
    + nie podrażania,
    + zapach alkoholu czuć tylko w trakcie aplikacji, potem szybko wietrzeje,
    + niska cena,

- dostępność!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić MarjoryAnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raz na jakiś czas
  • 1) DZIAŁANIE- lekko przedłuża świeżość włosów, eliminuje lekki łupież, włosy mniej wypadają. Nie podrażnia.
    2)CENA I DOSTĘPNOŚĆ- bardzo tania, do kupienia w jakiś małych sklepikach
    3) WYDAJNOŚĆ- bardzo dobrze jest przelać ją do buteleczki z atomizerem, wtedy wystarczy zdecydowaniena dłużej.
    4)OPAKOWANIE I ZAPACH- opakowanie niezbyt piękne, ale i tak zmieniam je na atomizer Zapach niezbyt przyjemny, ale po aplikacji niewyczuwalny

Byłby KWC, ale moje przetłuszczające się włosy chcę traktować delikatnymi środkami, dlatego na jakiś czas odstawiam, pewnie kiedyś powrócę do niego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martynaa01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAAAAAAAAAAAK!
  • Jest to już moja druga butelka, a niedługo będzie i trzecia .
    Bardzo lubię tą wodę, gdyż dzięki niej mam włosy:

- bardziej sypkie
    - lepiej układające się
    - zdrowsze
    - mniej przetłuszczające się
    - mają ładniejszy, zdrowszy kolor
    - mniej wypadają

Największy plus - pojawiają się "baby hair" Brak parabenów no i ta CENA!

Dla bardziej wnikliwych podaję skład:
    Alcohol Denat., Aqua, Betula Alba Leaf Extract, Hydrochloric Acid.

PS 35 lat temu moja Mama właśnie tą wodą uratowała swoje okropnie wypadajace włosy. Czy trzeba lepszej reklamy?? ;-)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 szklane

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić italiana07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Wodę brzozową mogę polecić z czystym sumieniem. Od kiedy jej używam moje włosy spokojnie wytrzymują dni. Czy przyspiesza porost włosó to nie zwróciłam na to uwagi. Przelałam do butelki ze sprayem. Serdecznie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Sol Magda za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie, nie !
  • Co prawda woda ta nie kosztowała dużo bo około 5zł ale wystarczyła mi dosłownie na kilka użyć! Co więcej okropnie śmierdzi spirytusem (którego tak nie czuć np w isanie). Kupiłam w celu zmniejszenia przetłuszczania się włosów, niestety nie pomogła.

Używam tego produktu od: kupiłam miesiąc temu

Chcesz pochwalić JednaNaMilion za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij